Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pedofilu tiesiibas

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien visu dienu barinjsh paziistamo FB njemaas ap sho teemu un ir izveidojushaas divas nometnes. Viena saka, ka taadus vajag iesleegt trako namaa un aizmest atsleegu prom, otra saka, ka sabiedriibai vinjus ir jaapienjem un jaaintegree.
https://medium.com/matter/youre-16-youre-a-pedophile-you-dont-want-to-hurt-anyone-what-do-you-do-now-e11ce4b88bdb
Divos vaardos - pusaudzis atklaaj, ka vinjam ir tieksme uz maziem beerniem. Vinjsh veelaas ar to ciiniities. Ir iespeeja iesaistiities grupaa, kur vinjam liidziigie censhaas notureeties, lai neizvarotu beernus. Tiek runaats par to, ka vinji baidaas atklaaties un par to runaat ar saviem draugiem, gjimeni un izdara deelj savaam tieksmeem pashnaaviibas. Vai ir sociaali pienjemami, ka pedofiili iznaak aaraa no skapja? Domaajat, ka vinjus var integreet sabiedriibaa, un vai taa buutu cilveeku tiesiibu paarkaapshana, ja vinjiem aizliegtu tuvoties beerniem.
Juusu viedoklis par sho?
Briidinu, lasaamviela linkaa ir gara.
13.08.2014 18:19 |
 
Reitings 148
Reģ: 13.08.2014
Pakārt un spīdzināt, kamēr nomirst.
13.08.2014 18:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Piebildiishu, ka ir arii tajaa staasts par viirieti, kuram patiik beerni no 7-12 gadiem, taapeec vinjsh straadaa beernudaarzaa tikai ar tiem, kuri ir jaunaaki par 7 gadiem, jo peec vinja vaardiem, tie vinjaa izraisa tikai teeviskjas juutas. Vai tieshaam ir ok, ka taads apgrozaas beernu tuvumaa?
13.08.2014 18:20 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
staasts par viirieti, kuram patiik beerni no 7-12 gadiem, taapeec vinjsh straadaa beernudaarzaa tikai ar tiem, kuri ir jaunaaki par 7 gadiem, jo peec vinja vaardiem, tie vinjaa izraisa tikai teeviskjas juutas. Vai tieshaam ir ok, ka taads apgrozaas beernu tuvumaa?


Ak, dievs, protams, nav ok. Es savu bērnu no tāda dārziņa pa taisno izņemtu. Fuj. Nevēlētos tdu tipu sava bērna tuvumā.

Riebjas, ka tādi tipi iztaisās par upuriem - nabadziņi, viņiem tādas tieksmes, bet viņi jau nav vainīgi, ka viņiem tā, viņiem griboties integrēties utt.
13.08.2014 18:24 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Visi vīrieši ir nedaudz pedofīli. 16 gadīgas ir seksīgas. 14 ir jau slidena tēma. 12 gadīgas - te jau sākās īsta pedofīlija, kas pat man liekās jau nosodāma un nepieņemama.
13.08.2014 18:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pakārt un spīdzināt, kamēr nomirst.

Cik viegli tas mums naak aaraa no mutes!
Man atkal ir zeel sos cilveekus,jo taa tomer ir novirze no normas ,un es domaaju,ka labaak ir padomaat ,kaa sos cilveekus aarsteet,nekaa vienkaarsi pateikt-pakaart-"apmeetaat ar akmeniem"...
Es domaaju ,ka taa ir loti liela uzdriiksteesanaas no cilveeka puses-pateikt to ,kas vins ir,saprats,ka tas nav pareizi...un taadi cilveeki ir loti daudz,bet cik pasaka,atklaaj savu nepareizo domaasanu,seksuaalo dzinu utt
13.08.2014 18:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
No vienas puses, to vinji kaa pashi saka, nespeej kontroleet. Ierauga smuku beerninju un saceljaas. Taapat kaa sievieteem ir tieksme uz viirieshiem, bet gejos izraisa taadu reakciju citi viirieshi. Vieniigaa atskjiriiba - vinju kairinaataajs ir sociaali un moraali nepienjemams. Mees nevaram kontroleet to, uz ko mums ir seksuaalaa tieksme. Lai kaa es censtos, es nevareetu savu seksualitaati paarsleegt piemeeram, uz sievieti.
13.08.2014 18:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es personiigi balsoju par to, ka taadiem tiktu dotas zaales, kas pilniibaa nomaac vinju dzimumdzinju.
13.08.2014 18:29 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es galīgi neesmu interesējusies par pedofīliem un to garo rakstu arī nelasīju, bet pēc diskusijas komentāriem - nu nezinu, manuprāt, pareizais ceļš ir pa vidum. Ieslēgt trako namā un aizmest atslēgu prom nav labākais variants, bet, protams, strādāt bērnudārzā - tas ir par pārdrošu. Nezinu, kāpēc viņi nevar iesaistīties tajā savo līdzīgo grupā, ar kuru strādātu speciālisti, bet arī speciāli neizraisīt divdomīgas situācijas vai tādas situācijas, kurās varētu norauties (strādāšana bērnudārzā tā pati)? Pedofīlija man liekas ļoti nosodāma, bet ja cilvēks atzīstas, ka ir pedofīls un grib to labot (vispār godīgi sakot pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu, bet laikam jau nav brīnums, zinot, cik sabiedrība ir nežēlīga), manuprāt, viņam tādu iespēju būtu jādot, tikai viņam arī ir jāsaprot robežas..
13.08.2014 18:30 |
 
Reitings 148
Reģ: 13.08.2014
Tā kā man pašai ir 2 bērni, tad es tikai tādus spīdzināt varētu līdz nāvei.
13.08.2014 18:31 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Visi vīrieši ir nedaudz pedofīli. 16 gadīgas ir seksīgas. 14 ir jau slidena tēma. 12 gadīgas - te jau sākās īsta pedofīlija, kas pat man liekās jau nosodāma un nepieņemama.

Patiesībā jā, ņemot vērā, kādas uzcacotas meitenes šajās dienās ir 12 gados, es nebrīnos, ka 30 gadīgam vīrietim var sacelties. Vai, piemēram, tās no bērnu skaistumkopšanas konkursiem ASV.

Bet te cik saprotu ir runa par citādiem gadījumiem, kad tiešām ir tieksme uz maziem bērniem, nevis maziem bērniem, kas izskatās pieauguši.
13.08.2014 18:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-Es ,protams ,saktos uz daudzaam lietaam citaadi,jo tomeer daudzi gadi pavadiiti ar siem "citaadiem cilveekiem",un man ir vienmer jaasaka-mees nekad nezinaam ,kaa izveertiisies muusu dziive,nekad nezinam ,vai kaads muusu gimenee nebuus ar diivainiibaam?Man ir paveicies- manaa gimenee taa nav,bet cik gimenees taa ir?Iepaziistoties ar cilveeku,mees tacu nezinaam vina diivainiibas uzreiz-neviens jau neizliek sevi uz paplaates uzreiz-"5minuusu laikaa".Man ir viens loti labs piemeers-runaajot par so teemu-negribu staastiit to te,bet varu padaliities PV,ja kaadai interesee....tas taa-viela paardomaamaam ,kaa dziivee notiek.
13.08.2014 18:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man ir viens loti labs piemeers-runaajot par so teemu-negribu staastiit to te,bet varu padaliities PV,ja kaadai interesee....tas taa-viela paardomaamaam ,kaa dziivee notiek.

Uzsit luudzu PM.
13.08.2014 18:36 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Smaga tēma, par kuru ir grūti runāt bez sakāpinātām emocijām. Es domāju - tā kā tam potenciāli var būt ļoti smagas sekas, tad nevajadzētu ļaut strādāt ar bērniem, ne lieliem, ne maziem. Nemaz.
Es nevaru iedomāties, kāda integrācija tur īsti var būt. Ja esi sapratis, ka tev ir tāda tieksme, tad neej strādāt ar bērniem. Nenoliec sevi situācijā, kur bērni regulāri ir apkārt bez pieaugušo uzraudzības. Katrs tomēr pats ir atbildīgs par savu rīcību, un valsts arī nekādā veidā nevar cīnīties pret pedofīliem, kas vēl nevienu noziegumu nav pastrādājuši. Es domāju, ka arī tādam pedofīlam nav viegli - noteikti daudz iekšējo konfliktu un visa kā cita.
Drīzāk jāmēģina efektīvāk cīnīties pret bērnu seksuālu izmantošanu ģimenēs, izglītības iestādēs un tamlīdzīgi. Jo lielākajai daļai varmāku tomēr pašiem bērnībā ir bijusi tamlīdzīga pieredze, kas viņus ir izveidojusi tādus un ne savādākus.
13.08.2014 18:36 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Nezuskatu,ka pedofīlija būtu iemesls, lai iznīcinātu kāda bērna dzīvi. Labi, viņiem ceļas uz bērniem, bet man tagad arī visiem seksīgiem džekiem sekot viņiem lidz viņu mājām un tad liftā izvarot, jo, ieraugot kādu, man uznāk pamatīgs gribulis? Ir jāmāk apslāpēt savu gribēšanu. Kāpēc tad parastie cilvēki to var? Nav jau viņi tik psihiski slimi, lai nevarētu sevi turēt grožos. Ja ir izvarošanas gadījums, tad kastrēt! Ja tu ar to cīnies, tad cīnies, bet nelien pie maziem bērniem, kur nu vel bērnudārzā!
13.08.2014 18:37 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nesaprotu, ko sheit piesauc 14-16 gadiigaas, kuras izskataas pieaugushas. Pedofiilus uzbudina beerni, nevis pieaugushie, taapeec logjiski, ka vinju interesee beerns, kursh izskataas kaa beerns, nevis pieaugushais.

Es personiigi balsoju par to, ka taadiem tiktu dotas zaales, kas pilniibaa nomaac vinju dzimumdzinju.

+
13.08.2014 18:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Antra -man arii ir divi beerni(nu jau gan lieli).Es tiesaam noveelu tev no sirds,lai taveejie buutu veseli-man loti skumji lasiit taadus noveeleejumus ,gariigi slimiem cilveekiem,kaadus tu dod....Mana "amerikaanu meiteniite",kurai veel 12g, pat saprot,ka taa ir novirze no normas ,un tu to nesaproti,ka taa nav iegriba,taa ir slimiiba...Zeel...
13.08.2014 18:39 |
 
Reitings 112
Reģ: 02.07.2014
Šie cilvēki ir mentāli slimi, uzskatu,ka viņu vieta ir psihiatriskajā slimnīcā. Un , nē, normālam vīrietim pusmūžā arī nebūtu mantībai jāsaceļas pret 13 gadīgu meiteni.
Bet visizteiktākā pedofila sapnis pārsvarā ir mazi bērni, dažreiz pat gadu veci.. Cik nav dzirdēts par jaukajiem tētiņiem un patēviem.
13.08.2014 18:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es personiigi balsoju par to, ka taadiem tiktu dotas zaales, kas pilniibaa nomaac vinju dzimumdzinju.
Tas varetu buut viens no risinajumiem -noteikti!
13.08.2014 18:41 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Emmanuelle uzraksti man ;) Man kaa reiz shie "nepareizie" ir nedaudz aktuaala teema.
13.08.2014 18:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Naziic-ok!
13.08.2014 18:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits