Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes pamešana, esot stāvoklī.

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
http://apollo.tvnet.lv/zinas/skandalozs-stasts-par-olgas-rajeckas-vira-skirsanos-no-bijusas/662027

Jūsu domas un komentāri? Es domāju, ka Olga ir khmm... jūs sapratāt un Ivo īpaši neatpaliek. :D
12.08.2014 18:36 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Kad tikko biju izlasījusi, arī pirmā doma - aiaiai, kāda Olga ir. Bet tad sāku domāt, ka neviens jau nevar pierādīt, ka tas, ko saka Ivo bijusī ir taisnība.. Tāpat nedomāju, ka tas bija publiski jāiztirzā. Ei, nu sazin, kuram tur lielākā taisnība. Bet jebkurā gadījumā, Ivo nav vārda vīrietis cienīgs, pavisam noteikti.
12.08.2014 18:39 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Kaut kā vienalga. Pašai savā gultā un dzīvē pietiek "prieku un bēdu", lai negribētos līst citu darīšanās. Gļēvi manuprāt arī no ex puses laist netīro veļu presē. Neko labu tas neliecina.
12.08.2014 18:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar taadiem kretiiniem buutu jaaizliedz atteikties no beerna, lai tik maksaa naakamos 20 gadus alimentos. Pats, PATS! gribeeja un tad, kad jau piedzimis, paardomaaja. Ja neesi paarliecinaats, tak nevajag apzinaati padariit sievieti gruutu. Ja tas viss ir patiesiiba, tad arii taa Olga ir ne pie pilna praata. Sevi cienosha sieviete ar taadu kretiinu, kursh sataisa beernus un vieglu roku pamet, nesaistiitos.
12.08.2014 18:45 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Godīgi sakot, es nedomāju, ka kādu kādam var atvilt, cilvēks pats (šajā gadījumā vīrietis) izdara savu izvēli. Par tām sms, ko it kā Olga rakstījusi - nu varbūt, bet zinot, ko tik prese nesaraksta un nezinot arī otras puses (Olgas versiju par notikušo) objektīvi ir ļoti, ļoti grūti spriest. Es gan Olgas vietā neprecētos ar vīrieti, kurš ir kā vēja rādītājs, bet tas nu jau ir pavisam cits stāsts.

Vēl lasot rakstu aizdomājos, ka laižot pasaulē bērnu, vienmēr ir jābūt gatavai, ka var izrādīties, ka jāaudzina būs vienai. Diemžēl.
12.08.2014 18:47 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Neticu , ka cilveki ir tik launi...slimi liekaas...
12.08.2014 18:47 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es šodien šito lasīju. Ne mana druva, ne mana aršana, bet man tomēr liektos tizli precēt veci zinot, ka viņš vēl pavisam nesen ir apaugļojis citas dāmas olšūnu. Tas jau vien par Olgu neko labu neliecina, bet vispār neesmu objektīva par šito spriest, jo man pret viņu ir personīga nepatika. Riebīga un iedomīga tante viņa ir.
12.08.2014 18:50 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bet tā vispār, ja padomā - pelnījuši viens otru, nu, noteikti viņi ir. Labāk, ja kretīni sačupojas kopā, nevis atsevišķi klīst pa pasauli un bojā citiem dzīvi.

Es tās sievietes vietā liktu tam krānam parakstīt oficiālu lapeli, ka atsakās no sava bērna, savādāk vēl vecumdienās uznāks "apskaidrība" un uzkārsies savam pieaugušajam bērnam uz kakla.
12.08.2014 18:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Olga, protams, ir pelnījusi dzidēt šo to, tomēr nav vainīgāka kā tas vīrietis. Vīrietis - nu, pēdējais draņķis.
12.08.2014 18:55 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Vēl nesen bija raksts, ka abi kopā (Olga ar savu tagadējo vīru) gaida piedzimstam bijušās bērnu, ka it kā viss starp visiem ir kārtībā. No sērijas - tā dzīvē notiek. Tāpēc grūti spriest, cik tas viss ir patiesi.
Dzīve jau pierādījusi, kādas čūskas var būt sievietes, kad uz spēles tiek likts vīrietis. Principi un morāle, viss izzūd. Tas attiecas gan uz Olgu (ja tas raksts ir taisnība), gan uz bijušo (ja tas raksts nav taisnība).
12.08.2014 19:04 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Neticu , ka cilveki ir tik launi...slimi liekaas...

Jo ātrāk sāksi ticēt, jo labāk. Mazāka iespēja, ka nākotnē aplauzīsies.
12.08.2014 19:05 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Galvenais, lai tas Ivo nodrošina materiāli savu bērnu, bet, izskatās, ka tas būs jāpierāda tiesas ceļā....
Tas, ka neatzīst pats savu bērnu ir gļēvi - uztaisīji, tad arī maksā un nodrošini bērna māti ar visu nepieciešamo...
Nevar jau visam ticēt, ko raksta, jo varbūt viņš to arī dara...
12.08.2014 19:11 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man Olga ļoti patīk. Ne par viņas jauno vīru, ne par viņa ex sievu agrāk neko nezināju un Privātā Dzīve man neliekas uzticams avots, turklāt stāsts ir pastāstīts tikai no aizvainotās sievas puses, tāpēc manas domas par Olgu nemainās un drīzāk šķībi skatos uz tām, kas saka "tas jau neko labu par Olgu neliecina".. :D Maz kas patiesībā tur ir noticis.

Par vīriešiem, kas pamet savus bērnus UN nerūpējas, neko labu nedomāju, bet nav jau teikts, ka šis Ivo nerūpēsies. Ļoti ceru, ka rūpēsies un viss būs kārtībā bērniņam. :)
12.08.2014 19:18 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Nuuuuuu. Tagad krista varētu atkal pastāstīt mums savu teoriju par to ka cik tur tie procenti stulbo veču audzinot ne savus bērnus būdami laulībā. Tāpat par to varētu pastāstīt cik ārprātā pieprasītas ir sievietes pēc 40 un kā jauni un superīgi džeki savā starpā sacenšoties lai pie tadām tiktu :-D :-D :-D.
Kurš te no visa bara var apgalvot ka tas ir Ivo bērns. Viens moš ir izrādījies gudrāks par visiem plānprātiņiem (veču diagnoze 100% gadījumu kristas izpratnē) un atkal - cepiens. Kā tā drīkst - pamest un neaudzināt Savu (?) bērnu?
Jā un incanti kāpēc pēkšņi divās sievietēm (labākajā vecumā) būtu jācīnās par tādu kretīnu :-D ? Sieviešu taču esot mazāk nekā veču :-D :-D :-D. Atbildes jautājiet kristai - viņas statistika un vinas teorijas. :-D :-D :-D
12.08.2014 19:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Elfrīds Visam ir arii savi iznjeemumi. Nesliigshu detaljaas, jo viens no iesaistiitajiem cilveekiem ir no paziistamo loka un tenkas laist nemeedzu.
Lv ap pusmuuzja vecumu tik tieshaam ir vairaak sievieshu, jo viirieshi ir nodzeerushies liidz naavei, apsitushies ar mashiinaam vai apmirushi no piipeeshanas un neveseliigaa dziivesveida. Jauniibaa skaits ir vienaads, pat nedaudz vairaak viirieshu kaa sievieshu. Netici, tad paskaties oficiaalajaa statistikaa. Taapeec arii jaunas sievietes var uzstaadiit savas prasiibas un visticamaak, arii atradiis kaadu atbilstoshu partneri.
12.08.2014 19:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Abi kopā bija divarpus gadu, un Irita stāsta, ka abu starpā neesot bijuši pat strīdi. Neskatoties uz to, ka mazulis bija abu plānots, Ivo ir izvēlējies no dēla atteikties.

«Ivo ļoti gribēja bērnu, pie kura apzināti centās tikt pēdējos gadus,» atklāj Irita.


pag , kadus gadus? Minus 9 pilni menesi stavokli... par parejo nemaz neizteikšos. Sieva pirmā tam vīrietim bija feina... vispar Katra saņem pec nopelniem.Ta man liekas. Ja reiz jau ir 2 berni... navuzreiz knapi gadu kopa ar draugu un plano vel mazuli..nu priekš kam?
12.08.2014 19:52 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfrīds Visam ir arii savi iznjeemumi. Nesliigshu detaljaas, jo viens no iesaistiitajiem cilveekiem ir no paziistamo loka un tenkas laist nemeedzu.
Lv ap pusmuuzja vecumu tik tieshaam ir vairaak sievieshu, jo viirieshi ir nodzeerushies liidz naavei, apsitushies ar mashiinaam vai apmirushi no piipeeshanas un neveseliigaa dziivesveida. Jauniibaa skaits ir vienaads, pat nedaudz vairaak viirieshu kaa sievieshu. Netici, tad paskaties oficiaalajaa statistikaa. Taapeec arii jaunas sievietes var uzstaadiit savas prasiibas un visticamaak, arii atradiis kaadu atbilstoshu partneri.

Tu protams nedzīvo kādu laiku LV, bet oficiālā statistika apgalvo ka inflācija pagājušajā 2013. gadā LV esot bijusi 0%. Pirms tici tam ko raksta LR Statistikas pārvalde uzdod kaut vai tepat cosmo forumā jautajumu cik no sejienietēm tic tādai statistikai? Da par mani jebkura LV mājsaimniece kā par plānprātiņu ierēktu ja es pilnā nopietnībā kādam ko tādu skaidrotu. Tāpat tad kad šeit visi kredītus paņemušie un sapratušie ka šeit ar šejienes algām kredītus savas dzīves laikā neatdos krāmēja čemodānus uz Īriju, GB un uz citām vietām tā pati LV statistika apgalvoja ka uz daru ārzemēs ir izbraukuši 30000 (!) cilvēki. Tufta ne statistika.
12.08.2014 19:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tu protams nedzīvo kādu laiku LV, bet oficiālā statistika apgalvo ka inflācija pagājušajā 2013. gadā LV esot bijusi 0%. Pirms tici tam ko raksta LR Statistikas pārvalde uzdod kaut vai tepat cosmo forumā jautajumu cik no sejienietēm tic tādai statistikai? Da par mani jebkura LV mājsaimniece kā par plānprātiņu ierēktu ja es pilnā nopietnībā kādam ko tādu skaidrotu.

Tad ko tu saki? Ka dzimstsarakstu nodalja vilto datus un melo par piedzimusho beernu dzimumiem? Par izbraukshanu, datus sleepj, jo tur ir interese apakshaa, bet kaada ir jeega melot par to, cik puisiishi un meiteniites ir piedzimushi, turklaat ne tikai lv, bet visaa pasaulee kopumaa? Tev tas neliekaas bezjeedziigi melot par shaadu lietu?
12.08.2014 19:59 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es šodien izlasīju to rakstu, stāvot pie stenda veikalā. Ja tas, ko stāsta bijusī, ir taisnība, tad nu... Pilns rublis nav ne Olgai, ne tam vīram. Bērnu esot gribējis tieši vīrietis, bijusī nemaz tik dikti negribēja, bet viņš jau no paša sākuma esot prasījis, vai viņiem būs kopīgs bērns, citādi "nebūs aršana". Grūti noticēt, ka Oldzīte tiešām sūtījusi tādas sms, kā stāsta bijusī, bet ej nu saproti, kur ir pārspīlēts, kur melots un sadzejots un kur ir objektīvi fakti.
12.08.2014 20:00 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Olga man teica - viņas sirdsapziņa esot tīra, jo viņa neesot izjaukusi ģimeni. Mēs ar Ivo nebijām precējušies, tāpēc viņas acīs neskaitījāmies ģimene,»
Ar to arii viss izteikts. Baumane sevi pati apkaunoja ar šo rakstu.
12.08.2014 20:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bijusi nestāsta visu taisnibu.Un ka varam lasi piepušķo. Un ka nav bail ka sāks viņas vīrs runāt ex un sieva tam Bankavam bijusi ? Nebus kauns ko? Nu nav jadzemde bverns no drauga ar ko knapi gadu esi kopaa, ja vel tev pasai jau ir 2 mazi berni... ja neprec vecis, ta ari nepiespiedisi.
12.08.2014 20:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits