Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viss ko jus zinat.

 
Reitings 3
Reģ: 11.08.2014
meitenes vai sis dators ir labs vai piemerots macibam?skatoska vina nav diskdzina,bet tagad jau viss laikam ar usb dabujams.busu loooooooooooooooti pateiciga visa, kas kko vares par vinu pastastit?zinu,zinu teiksiet laieju uz veikalu un prasu bet ar pagajuso datoru kad nemu sadi pamatigi iegrabos,jo beigas atklajas ari cupa nepilnibu kuras man netika pastastitas.paldies jau ieprieks meitenes un jauku jums vakaru.

http://220.lv/lv/datortehnika/portativie_datori_un_plansetes/portativie_datori/portatvais_dators_samsung_ativ_book_9_np905s3g_k01pl?id=800965
11.08.2014 22:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A kaada chupa nepilniibu var buut pusliidz jauna modelja datoram, kuru izmanto tikai skolas vajadziibaam? Es iisti nesaprotu.

Visas taas ljoti specifiskaas prasiibas paraadaas tikai tad, kad dators tiek izmantots, teiksim, nopietnam darbam ar datorgrafiku, vai ekstreemam geimingam, taa saciit, bet prieksh SKOLAS - derees jebkursh modelis ar praktiski jebkuriem parametriem.
11.08.2014 22:22 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Viņš vairs nav noliktavā, es šodien paņēmu pēdējo :) Draugam tāds ir, itkā ok.
11.08.2014 22:22 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.08.2014
ak tu :) nu gan jau sagaidishu ja vajadzes tiesi so.
nepilnibas bija skalums,ilgums kad iesledz cik atri pamodas no snaudas,un vel dazi sikumi.bet tie kaitinaja.ekrans bija liels bet burti mazi jo bija stulbi parametri.
man vajag kko prieks mācībām, gribu 13.3 nevis 15,6 nu ta lai butu vieglaks.velejos ari anti glare ekranu ,bet tie datori dargi.savu idealo atradu tele2 piedavajuma,bet tur ne ipasi saistosi noteikumi.citur tadu vairs neesmu atradusi.tagad domaju par so.....elina varbut mulkigs jautajums bet vinam tacu ir web kamera????jo tur pie apraksta ievilkta svitrina un tad es nesapratu ko tas nozime isti.
11.08.2014 22:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
tos "ekraans ir liels bet burti mazi" parametrus var elementaari nomainiit, taa nav datora modelja vaina, bet lietotaajas nemaaceeshana. Ilgums, kad iesleedz, ja dators palika leens tikai laika gaitaa, tad atkal jaavaino lietotaajas nemaaceeshana to noveerst, nevis datora modelis.

1.4 kg - tas ir labs, viegls svars, ja plaano datoru ikdienaa neesaat liidzi. Visi RAMi, HDDi u.c. prieksh maaciibaam ir OK. Veel ir jeega paskatiities cik ilgu baterijas darbu sola razhotaajs.
11.08.2014 22:36 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.08.2014
tad es jautasu tev 57days vai sim datoram ir web kamera jo ta - man isti skaidribu neieviess.zinu jau ka laikam mulkigs jautajums,jo gandriz visiem ta ir bet ta ka sim nav diskdzina tad padomaju varbut ari kamera?
11.08.2014 22:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Izskatas, ka ir. Pirms pirkt, paarprasi paardeveejam, lai buutu 100% drosha.
11.08.2014 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Šim ir kamera :D To var saprast kaut vai pēc punktiņa ekrāna augšpusē! :D
Man ir līdzīgs modelis (ultrabook no series 5), bet kamera nav no labākajām. Nekad nav bijusi webkamera citā datorā, bet šī jocīgi uztver gaismu un kvalitāte so-so.
Ja šis ir ar tādu ekrānu kā man, tad krāsas ir ok, izšķirtspēja arī, BET mani kaitina, ka ekrāna atliekšanas leņķis beidzas pie kādiem 100 grādiem. Līdz ar to dažreiz to nav īpaši ērti turēt klēpī, taisni sēžot. Piedevām (vismaz manam) skata leņķis, kurā ekrānā redz visas krāsas, attēlu kā no priekšas, ir samērā ierobežots. No augšas/sāniem diezgan ātri tā bilde pazūd.
Vēl kaitina, ka peles taustiņi skaļi klakšķ, kad tiek nospiesti.
Konkrēti šim ir ļooooti maza atmiņa - 128gb, un rēķini, ka kādus 60gb aizņems visa pamatprogrammatūra - Windows un citi brīnumi. Šim arī precesors pat sliktāks par manu, un man jau savs dažreiz liekas par lēnu.
Var teikt - iesaku aiziet uz veikalu, kur pati apčamdi no visām pusēm. Iekšas uzreiz varbūt neizkodīsi, bet tās lietas, ko pieminēju kā trūkumus, aspakati uz vietas un novērtē konkrētajam modelim. Varbūt šim tie ir izlaboti un ir ērti.
Jo ergonomika ir diezgan svarīga, par cik ekrāns tomēr mazāks par vidējo.
11.08.2014 23:11 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
lkm meitenes jau atbildēja, bet, jā - ir web kamera.
12.08.2014 09:53 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es jau pat vairs nestudēju. Bet datoru vajag, lai varētu ērti paņemt līdzi, jo šad tad nepalieku mājās un man vajag datoru, lai varu pastrādāt - tīri rakstīt wordā, excelī un lai ir internets. Mūzikas krājumus un filmu krājumus datorā vairs netaisu, milzīgu apjoma dokumentus arī nav nepieciešams glabāt, tad nu priekš manis būs ok, domājams :)
12.08.2014 09:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits