Sapņi, murgi un vēl šis tas

 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Beidzot arī es esmu iegrimusi nelielās pārdomās un gatava par tām uzsākt diskusiju. Jācer, ka šī nav tēma par kuru šeit ir runāts daudz un dikti.
Esmu dzirdējusi no dažiem "Es nekad neatceros savus sapņus, žēl..." Godīgi? Es vēlētos būt viņu vietā!
Cik esmu lasījusi, tad visi jau sapņo, bet ne visi savus nakts piedzīvojumus šajā citā pasaulē atceras. Es personīgi atceros lielāko daļu no tiem... Sajūtas? Dalītas. Ja sapnis ir bijis interesants, tad arī diena iesākas patīkami, bet ja pamostas no murga...visu dienu vajā jokainas sajūtas.
Vēl mani ļoti mulsina tas, kad sapnī esmu redzējusi kādu cilvēku un tajā pašā dienā viņu redzu dzīvē...viennozīmīgi skatos uz viņu mazliet savādāk, bet ne sliktā nozīmē.
Par sapņošanu man ir gana stāstāmais, bet vairāk gribu zināt kā ir ar jums? Vai jums ir kāds sapnis, kurš rādās regulāri vai ir bijis vairākas reizes? Vai esmu viena no retajām, kurām uznāk šis briesmīgais "murgu periods", kurā kādu nedēļu no vietas rādās vieni vienīgi murgi (cerams, ka nē! :D )? Varbūt atmiņā ir palicis kāds spilgtākais, jocīgākais sapnis/murgs ar kuru varat padalīties? Un ko domājat par sapņu tulkiem, ticat/neticat?
11.08.2014 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
paldies :)
Es it kaa tajos turpinaajumos apzinos, ka tie ir sapnji, bet kontroleet veel nemaaku. Man vispaar gribeetos apguut to lucid dreaming, bet kaut kaa neiedomaajos pa dienu taas kontroles taisiit vai ko.
12.08.2014 03:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-vispirms gribu tev pateikt ,ka tev ir tiesaam loti skaisti mati-varbuut man jaapaarcelas uz dziivi Francijaa,lai taadus dabuutu?:D
Man ir turpinaajumi-tik loti interesanti.Es vienmeer saku savam viiram-eju guleet ,gribu redzet savam sapnim naakoso seeriju...
12.08.2014 03:04 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
hmm, jums ir gadiijies arii kaut ko sapnjot, un tad naakoshajaa naktii sapnjojat sapnja turpinaajumu? Man jau vairaakas reizes ir sanaacis taads sapnja seriaals :D
12.08.2014 02:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patiik sapnot!Tagad ir pienaacis taads moments,kad redzu sapnus seerijaas-loti liidziiga vieta katru nakti,interesantas tiksanaas,smuki viiriesi:DViss notiek loti interesanti-skaista daba,kalni,kafeniicinas-kaut kas liidziigs,kaa esmu redzeejusi filmaas par itaaliju,varbuut Franciju...Zinu,ja redz sevi kalna galaa,tad veiksme naudas lietaas-interesanti ,ka vakar redzeeju sevi kalna galaa ,un gribeeju iet jau lejaa,bet tad atcerejos,ka taa ir neveiksme(neticaas ,bet tas notika sapnii)un paliku augsaa...
12.08.2014 02:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Mani sapņi ir stāsti, kas izvērsti no kādas domas, sajūtas vai redzētā kripatas, kas bijusi pa dienu, tāpēc īpašu uzmanību tam nepievēršu. Īstenībā vienmēr protu tos iztulkot, saprast kāpēc esmu redzējusi.
Man arī nepatīk klausīties citu sapņus, kaut gan cilvēkiem patīk par to runāt, itkā tas būtu noticis pa īstam, sakožu zobus un cenšos neizskatīties garlaikota.
12.08.2014 01:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sapnjus atceros diezgan reti. Dazkaart gadaas Inception stila sapnji. Piemeeram, sapnjoju ka pieceljos, iztiiru zobus, izdzeru kafiju un eju aaraa no maajas, tad es pamostos, padomaaju par diivaino sapni un iztiiru zobus, izdzeru kafiju un eju aaraa no maajas, tad es beigaas pa iistam pamostos. Sanaak, ka es sapnjoju sapnii par to, ka es sapnjoju.
Veel ir sapnji, kuri gadiem ir vienaadi kopsh mazotnes. Esmu viirietis, sagjeerbies kaut kaadaa smirdiigaa, plukatainaa aadaa un brunjukreklaa, ar zobenu rokaa meeginu ienjemt kaut kaadu tur cietoksni. Cietoksnji mainaas, bet pati tipologija sapnim nee. Metu virves, raapjos, biidu katapultas, sviistu kaa cuuka, lamaajos un nogalinu. Tie sapnji ir garlaciigi, jo ir vienveidiigi. Nekad neesmu nosapnjojusi, ka cietoksnis ir ienjemts vai ka es ar karabiedriem esam zaudeejushi ciinju, tik vienmeer pats ciinjas process. Peec viira nostaastiem, to sapnju laikaa es gultaa atdarinu virves raapshanaas kustiibas.
12.08.2014 01:32 |
 
Reitings 38
Reģ: 20.04.2014
Mums te vesela sapņu diskusija bija uztaisīta. :)

http://cosmo.lv/forums/topic/162320-sapnojam-apzinatie-sapni/?sort=ASC&pnr=5
12.08.2014 01:31 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Puiša man nav, tāpēc patīk diendusu pagulēt
:D
12.08.2014 01:03 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Queen, oho, interesanta tēma! Varbūt ir kāda grāmata, ko ieteiktu izlasīt par sapņiem? Trakoti interesē...:)
12.08.2014 00:50 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Lol, tikko atcerējos, ka, ja nosnaužos pa dienu 99% tas būs erotiskais sapnis.
Puiša man nav, tāpēc patīk diendusu pagulēt :D
12.08.2014 00:10 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Daudzas stāsta par saviem murgiem, bet tie man liekas vienkārši slikti sapņi. Es savus sliktos sapņus atdalu no murgiem, jo sliktu sapni varu pārvērst un kontrolēt, un vispār tas tikai tāds action vien ir. Bet murgus es kontrolēt nevaru - ja cenšos, tad krītu vēl dziļāk un sapnis paliek baisāks. Vienīgais pluss ir tas, ka protu pamosties dažu sekunžu laikā un nekad murgā ilgi nepalieku. Murgs man ir tikai viens, kas atkārtojas bieži un kurā ir maz vizuālā materiāla - vairāk skaņas, bailes, pretīga sajūta, krišana kaut kur nebūtībā. Izvairos no šausmenēm un baisiem attēliem, jo negribu, lai murgiem klāt nāk vizuālais. Man liekas, es sajuktu prātā.

Nekad nemurgoju ar ieslēgtu gaismu, tas ir mans slepenais ierocis. :D

Ir arī citi sapņi kas ir atkārtojušies, bet tie ir baigi random sapņi, kuros vienmēr patīkami atgriezties - kā mājās.

Labos sapņus cenšos pierakstīt, citādi aizmirstu dažu minūšu laikā. Tās ir jaukas atmiņas, kā īstenība, jo, lai ko arī kāds teiktu, tu tur biji un to darīji, un juties laimīgs, un tev gribas vēl.
12.08.2014 00:08 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Mani kaitina tas, ka ir sapņi, kurus gadiem ilgi nesanāk aizmirst.
Ir sapņi, kurus no rīta pamostoties atceros, taču dienas gaitā jau tie pabalējuši no atmiņas un pēc dienas vai divām jau vairs neatcerēšos par ko vispār sapnis bija, neatkarīgi no tā vai tas radīja patīkamas vai nepatīkamas izjūtas. Taču ir bijuši tādi sapņi (precīzāk - murgi), kurus esmu sapņojusi pat 2-5 gadus atpakaļ, taču joprojām atceros un atceroties caur ķermeni izskrien trīsas domājot par to, cik nepatīkami tie bija.
Vēl nepatīkamas izjūtas sagādā pārlieku reāli sapņi. Spilgtākais piemērs - pamostos no tā, ka mani sauc draugs, aizeju uz virtuvi, uzlieku tējkannā vārīties ūdeni, pieeju pie spoguļa, sāku ķemmēt matus un BAMS! - pēkšņi pamostos un esmu neizpratnē, jo sapnī redzētais bija tik reāls un perfekti attainoja to, ko daru katru rītu. Pamostoties pat jautāju draugam, kāpēc viņš mani saucis un uzmodinājis, bet viņam pārsteigums un atbilde: "Neesmu Tevi vispār saucis!" Kopš tā laika vajā kaut kāda mini paranoja, jo bieži vien ikdienā pieķeru sevi pie domas - un ja nu arī šis mirklis ir tikai sapnis un es pēkšņi no tā pamostos?! Nepatīkamas izjūtas.
11.08.2014 23:56 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Queen, tādā gadījumā, kā, tavuprāt, izskaidrot tos sapņus, kas pēc sapņošanas piepildās, pie tam, ar baisu precizitāti, lai gan cilvēks neko tādu pirms tam nav pat iedomājies, ka tā varētu notikt? (piem, manis minētais gadījums)
11.08.2014 23:54 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Reiz pie Stradiņu Miega laboratorijas vadītāja konsultējos par šo tēmu, pētnieciska darba ietvaros, tādēļ nekādiem tulkiem neticu, tīra smadzeņu, apziņas, zemapziņas darbība papildināta ar neseniem iespaidiem, domām.
11.08.2014 23:19 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
rrrrr, paldies, būs jāpadomā, kuras tās varētu būt :)
11.08.2014 21:33 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Hmmm, čūskas norāda, ka šobrīd tev apkārt ir daudz melīgu, nodevīgu cilvēku, kuriem nedrīkst uzticēties. Parasti tās ir sievietes. Darba kolēģes, draudzenes, paziņas.
11.08.2014 21:29 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Man pirms kāda laika itin bieži atkārtojās sapņi, kur es stāvu un skatos, kā no debesīm krīt lidmašīnas un zemē sprāgst un deg ar lielu liesmu. Vietas mainās, tad tās krīt pilsētā, tad sporta laukumā. Bet pēdējā laikā manos sapņos figurē čūskas - lielas, mazas, daudz, maz utml. Ā, un vēl pēdējā laikā pa laikam sapņos lidoju (nu tā kā Pīters Pens :) ). Viens sapnis, saistīts ar lidošanu, vienreiz bija atkārtojies un tad tajā sapnī es pati sev pateicu - eu, šeit es jau esmu bijusi:) Pēdējo reizi lidoju ar spārniem.

Kāda var izskaidrot to čūsku padarīšanu?
11.08.2014 21:21 |
 
Reitings 148
Reģ: 16.06.2014
Man bija viens moments ,kad sapņoju par tornado, jo man pašai no viņa ir ļoti bail, laikam mana zemapziņa spēlējas ar mani :D
11.08.2014 21:10 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Tieši šonakt redzēju diezgan dīvainu sapni. Redzēju, ka visus savus bijušos apglabāju. Tipa tā kā bērēs. Piemineklis ar vārdu uzvārdu, blakus ziedi un man kāds svešs cilvēks saka, ka es drīkstu izvēlēties pati vietu, kur kuram būs kapa vieta. Vot tas ir dīvaini.

Lai gan domāju, ka šis sapnis lieliski parāda, ka man ir jābeidz domāt pagātnē, bieži atceros bijušos, analizēju situācijas,kāpēc pašķīrāmies utt.
11.08.2014 21:07 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Hmm, šādas nianses laikam pat neesmu piefiksējusi. Šķiet, ka nepazīstamiem nav. :)
11.08.2014 20:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits