Šausmīgi!

 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
Vai patiešām tā koju dzīve ir tik šausmīga kā saka, vidusskola pabeigta tāpēc es rundenī sākšu mācīties, bet tomēr būs jādzīvo kojas :(
Ļoti girbētos dzīvoklī savā, tomēr man jau sākas panika no tā ka būs kojās jādzīvo, ļoti negribas, bet citas izvēles nav, tāda sajūta itkā dotos uz koncentrācijas nomenti, tikai starpība tāda ka man neviens nelike ierocis pie galvas, bet es to daru uz pašas gribu, kaut gan labāk tad lai mani nošauj.
Varbūt kāda var padalīties ar pieredzi, kuras ir dzīvojušas kojās!
08.08.2014 11:42 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Lai kā arī likās sākumā, un kā es raudāju pirmajā vakarā, kad aizbraucu prom no mājām...
Dienā, kad izvācos un pabeidzu skolu, bija ļoti skumji, ka vairs nestaigāšu pa tiem gaiteņiem un nebūs vairs tā foršā koju dzīve... tas bija viens no jautrākajiem/foršākajiem laikiem vispār jaunībā un dzīve. Tur tu iemācies patstāvību, tā ir ļoti laba mācība pirms sākt pieaugušo dzīvi :)
08.08.2014 14:29 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Nepārmetiet viņai tik ļoti. Ja tagad dzīvo 200 km attālumā no Rīgas, tad tas varētu būt diezgan liels pārbaudījums.
08.08.2014 14:30 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Principā, es uzskatu, ka ja uz manis pasaka kaut ko sliktu, tātad viņš to domā par sevi - ja tu cerēji šeit atrast sev līdzīgos, tad nesanāks

Un neuzskatu, ka es pateicu kaut ko nepareizu vai aizvainojošu, es pasaku - jūsu ziņā paliek tas, kā jūs to saprotat.



Nu kapēc meitenes ir tik dumjas ko. Kas jūs tādas izaudzina. Tas jēlais ego, tie jēlie aizspriedumi. Man nav kā komentēt, bēdīgi.
08.08.2014 14:31 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Liela daļa sievietes ir pretīgas vārnas, knābā citu, bet pašai tajā paurītī nekā nav. Knābāt var , jo redz ir tiesības to darīt, jo šis redz ir forums un tās ir tiesības un tie ir sīkumi, bet ,kad pašu aiztiek, tad neviens to neliek un tas ir liek un tajā pašā laikā es runāju par sevi pašu. Tik dumja, ka man nav komentāru, vistiņ Tu esi psihiski slima, sabiedrības normās, bet vesela neesi.

Es pametu šo argumentu un forumu uz bēdīgas nots :D
08.08.2014 14:35 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.04.2012
Ak Dievs, ko var meitenei brukt virsū? Cilvēks pasaka, ka nevēlas dzīvot kopmītnēs un sākas kolektīvā nolikšana..

Es pati esmu dzīvojusi kopmītnēs tieši 2 nedēļas.. Nu neesmu es no tiem cilvēkiem, kam patīk, ka 24/7 apkārt ir citi pusaudži.. ka manā istabiņā man pieder tikai viens plauktiņš un trešdaļa skapja.. ka jebkurā brīdī kāds var ienesties iekšā vai nākt ciemos. ka gulēt jāiet tad, kad visi izdomā iet gulēt - pat, ja tā nav, tad vienalga kamēr citi neguļ aizmigt nav iespējams. Ka celies līdz ar kāda cita modinātāju. Ka nevari pabūt vienatnē.. ka kādam šķiet, ka nav normāli - ka es varu GRIBĒT pabūt vienatnē, neko nedarīt un neplānot iet kaut kur tusēt. ka aiz sienas ir cilvēki, kuriem nav skaidrs, ka naktī ir jāuzvedas klusāk, vai, ka pārtika ledusskapī nav kopējā! ka uz dušu ir jāiet ļooooti laicīgi, ka nevari pamācīties, ja pārējiem prātā kaut kas diamerāli pretējs..

Tie ir tikai daži no piemēriem. Un es to nerakstu tādēļ, lai kādam pierādītu, ka kojās ir šausmīgi... vnk saprotiet taču, ka ir ļoti dažādi cilvēki.. Tie piemēri jau arī nav baigi traģiski, bet tas nenozīmē, ka nav vērā ņemami un es nedrīkstu gribēt dzīvot citādāk.
Saukt meiteni par muļķi tikai tādēļ, ka ir šaubas par dzīvi kojās.... ja man kāds tā brauktu virsū, es laikam atvēzētos. Cilvēks vnk grib ievākt informāciju, nevis saņemt savas personības izrakstu.
08.08.2014 14:36 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Vai, kā Tu mani apbēdināji, ko es tagad darīšu, ka tu nelasīsi manu rakstīto? :( Tāds trieciens!
Vari saukt mani kā gribi, mani tas neinteresē, ne tu mani pazīsti, nekā.
Es vairāk domāju par to, kāpēc vīrieši (ja tā jūs, jo īpaši tevi var nosaukt) dara šajā forumā, nevietā tu esi, puikiņ, izaudz un tad mētājies ar apvainojumiem.
08.08.2014 14:37 |
 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
Vaniļa
Paldies :) Ir forši apzināties ka tomēr ir cilvēki kas tevi saprot :)
08.08.2014 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Dianny, daudzi vienkārši piemirsa par tavu `man cilvēki nepatīk, jo visi ir slikti`. 12 lpp. garumā jau pēkšņi teici, ka tev darbs uztrauc, nevis tas, ka jādzīvo ar citiem cilvēkiem kojās un, ka kojas ir `kā 2 gadi cietumā`! :D
08.08.2014 14:43 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
:D LET THE HUNGER GAMES BEGIN! :D
08.08.2014 14:45 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Bet problēma ir tāda, ka man nav Tevi jāpazīst, lai justu, ka Tu smako. Tu par augšanu nerunā, Tev jāaug kā cilvēkam, sievietei , mātei. Es vispār ko rakstu, jo man ir pretīgi skatīties, ka meitene no laukiem uzraksta par kojām un Tu te sāc ļečīt. Sievietes, kas uzvedas kā pretīgi puišeļi.

Un tas jo īpaši mani var nosaukt par vīrieti smīdina, Tu labāk nerunā, tiec galā ar savu uz kompleksiem uzpūsto ego. Es apzinos, ka no manis te nav jēga, es te neiederos, es te pazudīšu, bet Tu arī te neiederies, Tevi pieņem, jo smako daudzi, bet reāli Tu nekam nederi. Piļī 18 gadīgu meiteni kā tāda debīliķe.
08.08.2014 14:45 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ļoti patika kojas. Varbūt bija noveicies, bet man vismaz bija super. :) apstākļi laba, istaba kārtīga, wc katriem 4 cilvekiem sava, neliela virtuvite arī. Kopējā virtuvē (katram stāvam sava) reti bija cilvēki, dušās vienīgo reizi rindas bija pēc iesvētībām, pārējā laikā ej kad gribi. Tusiņi nebija katru nakti, varēja savu klusāku vietiņu mierīgi atrast. Iziet- ieiet dienesta viesnīcā arī nebija problemātiski, ja prata runāt. :D
Kopumā ļoti labi iespaidi. Vienīgi mēbeles pati sagādāju, jo man galīgi neinteresēja gulēt uz dzeltena matrača, kas uz katru kustību visas gults drātis iedziedāja. Un gribēju kārtīgu skapīti, kur mantas likt- slēdzamu. Un vēl kronšteins bija, kur drēbes likt.
08.08.2014 14:49 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Istabās dzīvojām pa 2. Bet viss vēl tā kā mazos dzīvoklīšos sadalīts, tapēc 2 istabām (4cilv) viena wc.
08.08.2014 14:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Neviens nedomā, ka kojām ir jāpatīk, bet, ja nav citu variantu, tad jāmaina attieksme.
Es neapgalvoju, ka man viss patika, dzīvojot kojās, tomēr tas nav tik traģiski, kā pasniedz autore.
08.08.2014 14:57 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Kāpēc tu man šo raksti? Nē, nopietni, es nesaprotu. Jau kuro reizi, esmu pateikusi visu, kas sakāms, nav mana vaina, ka tev ir kaut kādas pretenzijas.Kādā sakarā, tu uzdrošinies kritizēt mani? Paņem acis un paskaties uz sevis, tik pat labi es varu izdomāt visādus brīnumus par tevi, pēc tavām tupajām diskusijām vai komentāriem. Labi vien ir, ka tu mani nepazīsti, man būtu neērti pazīt tādu aprobežotu cilvēku, kā Tu. Turklāt, kāpēc nopelta tieku tikai es? Vai es viena teicu kaut ko? Protams, nē, bet par grēkāzi pataisa tikai mani. Un tu man nenorādīsi, kas man jādara, esmu pietiekami izaugusi un tu nu gan par to nespriedīsi. Kompleksi? Nē, spēkavīr, nav gan, ja tev tādi ir, tas nenozīmē, ka arī citiem ir. Ja man būtu kompleksi, tad es nespētu pastāvēt par sevi. varbūt arī es šeit neiederos, kas zin, bet nu noteikti ne tev par to spriest! Protams, tu tā saki, jo man ir savs viedoklis un es aizskāru nabaga lauku meitenīti, kaut gan es pateicu visu kā ir, nerunāšu jau caur puķēm. Un man ir pilnīgi vienalga, ko tu, nelga, par mani domā, tu vari te bārstīties ar apvainojumiem cik gribi, es tikai pasmejos par tevi, tas arī viss. Tu saki, ka man jāceļ ego? Nu, bet tu padomā par sevi, pirms saki ko tādu man! Man viss ir kārtībā, bet par tevi gan es sāku šaubīties. Ja tev ir vēl kas sakāms, PM! Nav jēga piedrazot diskusiju.
08.08.2014 15:04 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Es arī sākšu dzīvot kojās, bet mani tas nešausmina un nebiedē. Zinu, ka esmu komunikabla, māku pastāvēt par sevi, māku gan pabarot un arī aprūpēt pati sevi.. tā kā domāju, ka problēmu nebūs. Arī pat tad, ja kojās kaut kas neapmierinās, es spēšu tikt galā ar visu. :)
Šķiet, ka nebūs nemaz tik traki.
08.08.2014 15:06 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Autoreiz nedaudz jāpamaina attieksme un viss būs ok.
Nepatiks dzīvot kojās atradīs darbu un noīrēs dzīvokli vai aizbrauks atpakaļ uz laukiem. Ja tik ļoti nepatīks cilvēki iesaku izvēlēties grāmatveža vai tulka provesiju - neviens tevi netraucēs :)
08.08.2014 15:11 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Nav nemaz tik traki kojās dzīvot;) Galvenais ir pastāvēt par sevi, un ja istabas biedri nepatiks tad vienmēr var aiziet citur dzīvot ar kuriem labi satiec;)
Jā pirmās dienas būs tādas stulbas kamēr pieradīsi( it īpaši ja atrodies tālu no mājām) un kamēr dabūsi draugus. Pēc tam jau būs labi un viss būs kārtībā;)
Un tie kas tagad te baigi pārmet vai nu paši nav dzīvojuši kojās vai arī vienkārši mēģina tēlot krutos kas tā māk tikai darīt forumos:D Tā kā neņem viņus galvā;)
08.08.2014 15:18 |
 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
Te daudzi raksta par to pastāvēšanu par sevi, ko jūs tieši ar to domājat ?
08.08.2014 15:20 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Te daudzi raksta par to pastāvēšanu par sevi, ko jūs tieši ar to domājat ?

Es to biju domājis ka neļaut lai kāds ņirgājas par tevi, ņem tavu pārtiku bez atļaujas vai citas lietas. Nu kaut kā tā;)
08.08.2014 15:24 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Te daudzi raksta par to pastāvēšanu par sevi, ko jūs tieši ar to domājat ?

Izteikt savu viedokli, neļaut kāpt sev uz galvas un izdzīvot jebkādos apstākļos. :D
08.08.2014 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits