Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

3 pasaules karš.Mūs visus māna.

 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Esmu cilvēks,kurš uzskata,ka galva nav miskaste..galva jātur tīrībā..es neskatos pa TV nekad slepkavības,jo esmu vesels cilvēks,jo man no tām gribas vemt un slikti jūtos,jo esmu cilvēks..veselam cilvēkam ir raksturīgi noraidīt filmas,kurās ir slepkavības,neviens jau normāls cilvēks nesklatīsies tādas,kurās kādu nogalina..un nav pat saprotams,kā tādus slimus murgus pa TV rāda,ir atļāvuši,un ir arī kas uzņem,tad ir cilvēki,kas vēl pērk popkornu un kolu,un paši pēc savas izvēles iet uz kinoteātri vai uzslēdz TV šādu murgainu filmu,zinot,ka viņā būs slepkavības..ja man pašam gadītos,pašam kinoteātrī redzēt slepkavību uz ekrāna,es pieceltos un ietu kasierei prasīt naudu atpakaļ par seansu un iespējams viņu pat tiesā iesūdzētu,par morālo kaitējumu,jo man slikti paliek,kad kādu nogalina,tie taču ir cilvēki..uz plakātiem filmu vajadzētu būt 50% laukuma uzrakstam brīdinošam-ka šī ir murgu filma,viņā šaus,durs nost mūsējos..un filmu uzņēmis režisors ar nepilnu rubli debīliķis un uz ekrāniem viņa iznākusi pateicoties tam ,ka dzīvojam debīliķu valstī,kur pieļauj ko šādu.Kad mājās ieslēdzu,kādu filmu ,kura var likties interesanta interesanta,kura liekas un parāda viņā skatus,kur ņem nost dzīvību,es to filmu izslēdzu,jo saprotu,ko man dod šie debīlie skati šī debīlā filma?pilnīgi neko..galva man nav miskaste palieku pie šī..galvai jābūt tīrībā..kā tīrās drēbēs,tīrā apkārtnē,tā tīrās domās..

Kapēc es šo visu saku...cilvēkiem galvu ir tā aizmiglojuši kokakolas burbuļi..ka viņi nav spējīgi vairs domāt,neredz realitāti un ar viņiem manipulē,kā ar zemes tārpiem..neviens karš pasaulē nebūtu pasaulē iespējams,ja aizliegtu rādīt slepkavības vismaz pa dienu līdz 23.00 pa TV un uz kinoteātru ekrāniem...cilvēki ir iezombēti pieņemt slepkavības kā normālu parādību,tas ka filmā nomočī 40 citus,jo vairāk jo labāk,jo lielāka izklaide...tas ir vienkārši skumji,ka man jādzīvo uz vienas planētas ar šādiem deģenerātiem kopā...jo jāatbild,tad būs arī man par visu pārējo stulbumu,kad sāksies karš..jo tikai pateicoties vienīgi cilvēkiem,kuri mīl slepkavības pa TV,karš ir iespējams...pie kariem esat vainīgi jūs visi,kas skatās slepkavības pa TV...atzīst to par normu..jo ja jūs nepieņemtu,slepkavības pa TV kā normu,mēs visi būtu veseli cilvēki vesela sabiedrība un nekad veselā sabiedrībā neizraisītos bruņoti konflikti,mēs visi vnk to nepieļautu nevienā pasaules malā.
08.08.2014 11:18 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Iedomājieties vnk situāciju,ka tagad iznāk jaunā filma..filmas galveno varoni..saskrāpē 3x kaķīts..un 1x viņam iekož sunīts,filmas sākumā...tālāk filmas galvenais varonis nopērk zāģi,naglas,bisi uzsien sev lentu uz pieres un iet kaķīšus tvarsta naglo caur kaklu pie sienām,sunīšiem nozāģē kājas,kaķīšiem ar bisi galvu izškaida...kā jūs domājat vai jūs pirktu popkornu un koliņu un ietu uz šādu filmu? jūs vemdamas izskrietu ārā no kinoteātra,tiesā iesūdzētu visus,kas vien pie tā vainīgs,par morālo kaitējumu...

viss tagad vairs ne tādās krāsās jums izskatās jau vai ne?
08.08.2014 11:20 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
..kaķīšus,ja nogalinātu zvēriski filmās jums viņu būtu vairāk žēl,kā tos cilvēkus,kurus nogalina filmās,jo tas tak kaķīts,kaķīts ir mīļš dzīvnieciņš,kaķīti žēl bet cilvēku nē..jo cilvēks jau bezsvarīgs radījums tāds...vienkārši tā ir iezombēšana,katru dienu rāda pa TV šīs slepkavības,slepkavības,slepkavības...un cilvēki iezombējušies pieņem to,kā normu..bet normas te nekādas nav...iedomājieties,ja nebūtu slepkavību pa TV un pasaulē tagad kaut kur izraisītos konflikts bruņots..mēs visa pasaule iestātos,un nevienu bruņotu konfliktu viņi nedabūtu cauri..tad tagad visiem tā ir ierasta lieta,kāda starpība vai filmā nogalina vai tepat kaimiņos kaut kur,skaties kā tādu pašu filmu popkornu ēdot kolu uzdzerot un viss...
08.08.2014 11:21 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kā tu ir - tu stundu ceri savu palagu un tad 3 minūšu laigā milzu palagu saposto te:D
pirmais palags 11.18, otrais palags 11.20, vēl viens palags 11.21.
ak, ne par tēmu, bet mans dienas novērojums:D
08.08.2014 11:24 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Tātad es neesmu vesela, jo man patīk skatīties CSI utml. Tālāk nemaz nelasīju, jo tu vienkārši bezjēgā raksti. :D Tev nav ar ko parunāties, ka tu visu laiku savas fantāzijas šeit tādos palagos raksti?
08.08.2014 11:27 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
čupakabra - droši vien saraksta to visu wordā un tad CTRL+C, CTRL+V.
08.08.2014 11:28 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Lillipop - nez cik ilgi raksta un fantazē?
08.08.2014 11:30 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
čupakabra - man pofig, cik ilgi, bet Wordā parasti autokorektors saliek pareizās atstarpes. Tāpēc vairāk liekas, ka izmantots kaut kāds Notepads vai tikpat primitīva programmele. :D
08.08.2014 11:34 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
jo man patīk skatīties CSI utml. Tālāk nemaz nelasīju


Redzi dēļ tā,ka tik virspusēja esi un nespēj nekamā iedziļināties pasaulē dēļ tevis kari notiek,ja nebūtu tādu,kā tu karu pasaulē nebūtu.Jo cilvēki ar akmeņiem nomētātu visus,kas karu cenšas izraisīt,jo visi mēs būtu vesela sabiedrība
08.08.2014 11:43 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Lai tač karo, man vienalga
08.08.2014 11:45 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Nav jāvaino tikai TV, bet puisim ir taisnība. Tiešām ir. Zombēti tiek visi, sabiedrība visos slāņos tiek manipulēta. Un es to nesaku, tapēc, ka esmu lasījis grāmatas par nlo vai putina sievas momuārus. Tautu citreiz represēja, baidija ar karātavām pilsētas vidū, tagad visu to nevajag, viss ir daudz vienkāršāk un daudz efektīvāk. Cilvēks, kas nepazīst brīvību visas dzīves garumā. Cilvēks, kurš vergo laikam, vergo situācijām.


Bet cumy nav ko tādas lietas raktīt, tas jau skaidrs, ka tas , ka te esi norāda, ka esi nepieņemts vai nepieņem citus. Mainīt to ar ierakstu nevar, galvenais sevi maini, jo tas, ka neskaties tv vēl nenozīmē, ka nedzīvo 100 citos aizspriedumos un bailēs, 100 citās jēlās velmēs.

Iepriekšējās diskusijas labāk izdevās :D
08.08.2014 11:49 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Jēziņ...nez vai kāds lasītu, ja es sāktu rakstīt Cosmo jaunās diskusijās savus pārdomu palagus par visādām sviestainām tēmām :D kuru tas interesē šeit vispār?
Manuprāt, ja cilvēkam ir tik daudz fantazējamā un tik daudz viedokļa un pārdomu, tad jāmeklē kāds cits forums, kur ir daudz šādu cilvēku un tad tur var izpausties...vai arī blogu var drukāt vai youtube video likt ar monologiem :D
Bet tas jau tikai mans uzskats ;)
08.08.2014 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
palags, pamatdomas nav, konkrēta jautājuma nav.


Sēdies 2!
08.08.2014 11:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!