Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzivoklis un jus

 
Reitings 6
Reģ: 06.08.2014
Sveiki. Velejos noskaidrot, vai shada 'problema' ir tikai man jeb tomer neesmu vieniga :) Manii mit divejada daba, varu but kartiga/nekartiga, veseligi dzivojosa/neveseligi dzivojosa, motiveta/nemotiveta... utt, bet tas viss ir atkarigs no vides, kura dzivoju, precizak, dzivokla, kura mitinos. Ja dzivoklis ir vecmodigs, neizremontets vai saurs, tad es jutos nekaa un nevelos pat uz dushu vakaros iet, garastavoklis nekads. Kad dzivokli ir skaisti trauki un virtuve, es labprat gatavoju visu laiku un edu veseligi, bet lidzko trauki ir vecmodigaki, ta tikai perku fast food un pat negribu pieskarties nekam virtuve vai glabat ko ledusskapi. Ta ka esmu dzivojusi daudzos jo daudzos dazados dzivoklos, tad esmu izbaudijusi visas savas personibas galejibas, bet mani kaut ka jau sak traucet taa sava piekasiiba pie detaljaam, nu reali jau manu dzivi nevajadzetu ietekmet tam, kadas tapetes ir majaa vai kadi trauki, bet lidzko ir nedaudz nost no (manaam) normaam, taa tik daudzas lietas manaa dzivee mainaas uz negatiivo pusi. Kaa lai izskauzh sho un iemaacaas izbaudiit dziivi ari tad, kad vide apkaart nav uz 100%?
07.08.2014 18:37 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Nu un? Man ir tas pats, bet es tā nemaz nebiju aizdomājusies, ka es esmu piekasīga. :D Man vienkārši ir prieks, ja apkārt viss ir ļoti skaists un perfekts, nu tāda es esmu. :)
07.08.2014 18:46 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.08.2014
Bet ne vienmer ir iespeja, lai apkart viss butu skaists un perfekts!
07.08.2014 18:47 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man tā it kā nav. Vismaz ne tik izteikti, lai ievērotu.
Bet vispār jau kaut kur lasīju (vai tik nebija pēc fen šui?) ka katra telpa/māja ir sadalīta 9 zonās un katra no tām atbild par kādu dzīves sfēru. No tā, cik kārtīga/ nekārtīga, sakārtota/ nesakārtota ir katra no zonām, ir atkarīga veiksme cilvēka dzīves attiecīgajā jomā. Nezinu, cik tur ir patiesības, bet kaut kas tajās enerģijās ir. Sakārtotā un tikko iztīrītā istabā, manuprāt, jebkurš jūtas labāk un enerģiskāk nekā jucekļa vai netīrības viducī.
07.08.2014 18:48 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Man jau arī pašlaik nav apkārt viss skaists un perfekts, bet es cenšos pirkt klāt visādus sīkumus, ka uzreiz padara telpu priecīgāku.
07.08.2014 18:48 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
*kas
07.08.2014 18:49 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Megini ar sikumiem.Ja irets aizkarus tak vari nomainit,( kau humpala noperc, izmazga bus savadak) ziedi vaze...gultas pārsegs smuks, augļi vai konfektes uz galda...dazi savi jauni trauki... foto fleznas uz siena ja lauj.


cenas nav dārgas

http://www.zviedrumebeles.lv/lv/mebeles/dazadi
07.08.2014 18:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sveces..bet neperc daudz sīku krāmu interjeru ats neglābj bet izbojaa.
07.08.2014 18:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits