Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gadadiena

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Tām, kas precējušās - vai un kā esat svinējušas/svinat kāzu gadadienas? vai dāvināt kaut ko savam mīļotajam un pašas kaut ko saņemt dāvanā? Ja jā, tad ko? Varbūt ir bijis kaut kas īpaši neaizmirstams šajā dienā? :)
07.08.2014 11:27 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Svinēsim kāzu gadadienu. Regulāri svinam iepazīšanās mēnešdienu/gadadienu, arī kāzu mēnešdienu/gadadienu, tā nu mums katru mēnesi ir 2 dienas, ko svinēt (vismaz). Iepazīšanās gadadienā vīram tika kaut kādas apmācības drošai braukšanai ar moci, ko viņš teica, ka gribot pamēģināt, mazajos ikmēneša svētkos dāvinu apģērbu/dāvanu kartes kādai aktivitātei, ko viņš ir vēlējies/apavus/aksesuārus. Kāzu gadadienā vēlos uzdāvināt ceļojumu, tikai jāizdomā aptuvenais virziens. Pati kāzu gadadienā vēlos saņemt veselības apdrošināšanu (līdz vēmienam neinteresanti un praktiski, bet es gribu tieši to, kas ir viņam+esmu aprēķinājusi, ka ar manu slimošanas biežumu tas pat būs ļoti izdevīgi), bet vīrietis visdrīzāk apdrošināšanu uzskatīs par joku un uzdāvinās man kādu rotu.
07.08.2014 11:32 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Vējā, mums ir līdzīgi, mēs arī svinam katru mēnesi kāzu datumu. Arī man bija doma kāzu gadadienā uzdāvināt ceļojumu vai brīvdienas kādā atpūtas kompleksā, bet pēkšņi sabijos, ka varbūt par dārgu!? Nevaru izdomāt, kā lai noskaidro, vai otra puse man arī kaut ko grasās dāvināt vai arī es ar savu dārgo dāvanu izblamēšos un vēl viņu nostādīšu neērtā situācijā :D
07.08.2014 11:48 |
 
Reitings 467
Reģ: 16.06.2014
Svinam katru gadu, ejam uz restoránu
07.08.2014 11:50 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Kāzu gadadiena mums gan vēl pēc gada tik, bet kopā būšanas jubilejā aizgājām uz restorānu. Domājams, ka šogad jau varēsim atļauties ko šikāku, jo pēdējā gada laikā uz restorāniem esam sākuši iet visai regulāri un nebūs vairs tas :)
07.08.2014 11:53 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Šarlote, mani ceļojumu dāvināt iedrošina tas, ka ikdienā tomēr par visu maksā vīrs un man vēl naudiņu iedod ikdienas tēriņiem, jo alga ir krietni mazāka nekā viņam, tā kā vismaz dāvanās es varu kaut nedaudz patērēties, viņš noteikti nejutīsies neērti un nedusmosies.
07.08.2014 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits