Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dombrovskis izrādās kangars?

 
Reitings 5
Reģ: 07.08.2014
07.08.2014 02:36 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Varētu būt noderīgi izlasīt:
http://michael-hudson.com/2013/01/latvias-economic-disaster-as-a-neoliberal-success-story-a-model-for-europe-and-the-us/

Bet Lembergs tajā video nosit jebkādu vēlmi piekrist jebkuram vēstījumam.
07.08.2014 03:01 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Respect par video ;)
Diemžēl ne viņš tāds vienīgais.. nesaprotu tos , kuri bija apmierināti ar Vienotību, ar Dombrovski. Un tādu bija, ir daudz!
Jāskatās nevis tikai savā pagalmā, ir jādomā par Latviju kopumā.
Vienotība ir lielākā valsts grāvēja.
Ja kāds saka ka Lembergs ir vienīgais cilvēks, kurš reāli var pacelt LV, viņam var piekrist.. Bet es nebalsotu par viņu.
SC ir mana izvēle, un tāda tā paliks nemainīga.. Jau atkal sākušās pirmsvēlēšanu spēles.
Esiet vērīgi.. Jau tagad bija jāizlemj , un jāizsecina par ko balsot...
Šī virzība neder.. Mūs ir okupējusi USA, un ES. Ir atdots praktiski viss..
Austrumi, tā ir virzība, gan ekonomikai, gan neatkarībai.
07.08.2014 03:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 07.08.2014
Neesmu Lemberga fans.... bet cienu viņu par to, ka viņš ir vienīgais, kurš nekautrējas pateikt taisnību...viņš vēl vienīgais kaut cik pārstāv LV intereses... jo saprot, ja valsts iznīks, tad pats nevarēs baroties...Pats nepiedalos un nebalsoju ne par vienu... tur principā ir VIENA PARTIJA, kuras vienīgais mērķis ir nauda un visas ved uz LV iznīcību... lai tas SC uzvar... vismaz viņu atbalstītāji redzēs, ka viņu ne ar ko neatškiras no latviešu partijām...un SC uzvara liks krist panikā latviešu partijām... :D
07.08.2014 03:14 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Man Lembergs kretinē, tieši viņ runa, izturēšanās. Bet viņš nav tāds zaglis. Ir mazliet žīds, bet postažu viņš aiz sevis neatstāj.
Viņa naudas maka biezums tiešā mērā ir atkarīgs no Austrumiem ;) Daudziem tas nepatīk.
Arī viņu baksta Rus oligarhi, Maskava. Kas ir loģiski.
Bet tas man ir saprotams. Tās ir arī manas intereses, domāju, ka jāglābj attiecības ar Krieviju pirmām kārtām.
Ārpolitikas prioritātei jābūt- labas attiecības ar Krieviju... Līdz ar to lētāka gāze.. Imports , eksports. Ražošana, darbs.. Eiropa piedāvā vienīgi maksājumu par dīgstāvi un iznīcību. Grauj neatkarību un valsti.
07.08.2014 03:21 |
 
Reitings 5
Reģ: 07.08.2014
mums nav jālien pakaļā ne Briselei.. ne Maskavai... mums ir jāslēdz izdevīgi līgumi ar abiem...
07.08.2014 03:24 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Visi labi izprot SC.. Redz viņu sponsorus, redz tos žīdus, kuri viņus baro, un kuriem iešķiebj visus lielos Rīgas projektus, naudas.. redz Krievus ;)
Bet es 100x labāk redzu Krievijas karogu virs latvijas, nevis pieredzu netīrās Eiropas un USA pakaļas laizīšanu.. Nekad pareizā izvēle nebūs Rietumi. Vai nu NEATKARĪBA, vai austrumi.
Pārējais viss = iznicība. Mums Austrumos ir spēks, un Rietumos ir spēks.. Kad viena puse būs vāja, tad arī ir iespējas redzēt brīvu Latviju.. Pagaidām pareizais variants ir sadarbība ar RUS.. Tikai un vienīgi.
Un ticiet man, biedrošanās ar USA var beigties pagalam sāpīgi ;) Ar asins izliešanu LV. Diemžēl.. Un ļoti pelnīta būtu agresija no austrumiem, ja LV turpinās šādā garā. Tāpēc asaras pietaupiet, vajag saprast uz ko iet šitā valsts. un kam balsi atdodat
07.08.2014 03:28 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
LV ekonomiskās intereses ārpolitikā - Krievija, Baltija, Zviedrija.
Nevienam nav jāklanās, bet acīs grūzt , riet uz Krieviem ir slimi ;)
Teorētiski neiespējami būt neatkarīgiem, nebūs Ulmaņlaiku vairs.. Nekad.. Tagad ir NAFTA, gāze utt. bet Austrumu virzība ir daudz kārt izdevīgāka. Viņi ir cilvēki, atšķirībā no USA.
07.08.2014 03:33 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Civilizētā Eiropa, tas ir tikai mīts. Tam nav nekāda sakara ar to, vai esam, vai neesam ES, NATO. Neviens mums nepienesīs civilizāciju, to neatņems.
Drošība=NATO?!???? Ja karš ir dršība, tad varbūt.
ja labāk patīk Roma, nevis Sibīrija.. Tam arī nav nekāda sakara ar būšanu ES, vai izstāšanos no ES . Bezvīzu režīms ir Sākot ar Filipīnām, beidzot ar DĀR.

Ienaidnieki nav jāmeklē kopā ar ES un NATO , nav jāpakļauj visa nācija iznīcībai. Ir jāmeklē izdevīgums no robežas ar Krieviju.

Drošību negarantēs NATO.. Nato var izraisīt tikai karu.. normālas attiecības ar Krieviju garantētu neatkarību. Līdzīgi kā tas ir Baltkrievijā, tikai līdzīgi.
Rietumi. nevar te viņi saimniekot, pakalpināt. Un lielīties ka ir ieguvuši ietekmi Maskavas pierobežā. Cits viņiem nerūp..
Latvija var būt varena! Bet ne esot ES un NATO.
Sava armija, savi bruņotie spēki. vai nu kritīsim , vai nē. Bet būsim brīvi ! Tas ir tā vērts.
Savādāk ir viss, latvija pazudīs mēslos.
07.08.2014 04:22 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Un jebkurš, kurš atbalsta iestāšanos ES, dalību NATO manās acīs ir vājšs un nelojāls Latvijas valstij.
07.08.2014 04:25 |
 
Reitings 5
Reģ: 07.08.2014
vēlēšanās tak tiek piedāvāta pseidoizvēle-balso par latviešu partijām -iesi Briseles virzienā, balso par SC iesi Krievjas virzienā... pirms vēlēšanām latviešu partijām atliek tik izspēlēt vienu kārti-balsojiet par mums, lai SC netiek un volā..sabalso visus vecos
07.08.2014 15:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 07.08.2014
vairāk viedoklu nebus?
07.08.2014 23:02 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Es būšu lohs, nē labi es tāds esmu.

Jūs rakstat lielas muļķības, bet, atklāti sakot, nedomājiet par to, jo informācija, kuru jūs gūstat, ir neuzticama. Reālā situācija mums ir ļoti slikta un jūsu reāli padomu nemaz nav reāli.

Ja kāds saka ka Lembergs ir vienīgais cilvēks, kurš reāli var pacelt LV, viņam var piekrist

Neesmu Lemberga fans.... bet cienu viņu par to, ka viņš ir vienīgais, kurš nekautrējas pateikt taisnību...viņš vēl vienīgais kaut cik pārstāv LV intereses... jo saprot, ja valsts iznīks, tad pats nevarēs baroties...Pats nepiedalos un nebalsoju ne par vienu.

Nevienam nav jāklanās, bet acīs grūzt , riet uz Krieviem ir slimi
Teorētiski neiespējami būt neatkarīgiem, nebūs Ulmaņlaiku vairs.. Nekad.. Tagad ir NAFTA, gāze utt. bet Austrumu virzība ir daudz kārt izdevīgāka. Viņi ir cilvēki, atšķirībā no USA.




labi, es netaisos gari rakstīt, vienkārši man nepatīk, ka tiek runāts par lietām, kuras neeksistē un nav iespējamas. Jārisina vienmēr problēma pašā saknē, tagad vispār mēs nevaram par nekādu izaugsmi spriest.

Pamata problēma nr.1

Latvieši ir slikti izglītoti un bez nacionālas identitātes.

Problēma nr.2.

es nezinu par kādu pielaizīšanos runājat, bet laikam nesaprotat reālo situāciju. Mums pašiem nekā nav, mēs nevaram nodrošināt savu tirgu, bet eksportēt mums atļauj tikai mazāk un tas neattiecas tikai uz ES , arī krievija regulāri kropļo mūsu tirgo kā viņiem patīkas.

Problēma nr.3.

Nav spēcīgu politiķu, kuriem interesē Latvijas nākotne. Lūdzu, par Lembergu nerunājat. Padarat sevi par muļķi. Apstaties 2010. gadā Latvijas pilsētu finansiālo sadalījumu, runājot par viņa tēlu - cilvēks zin kā apmuļķot cilvēkus, cepuri nost. Apmaksāja tantiņām ceļojumu uz Rīgu un iedeva 5Ls, lai tās brauc uz viņa tiesas prāvām. Un padomājat, cik tas ir gudri. Visi cilvēki, kas redz viņu tv neuztver viņu par noziedzinieku, instinktīvi tie uztver tantiņu jūsmu saucienus.

Problēma nr.4.

Valsts ir milzīgos parādos, lielākoties no skandināvu bankām. Nebrīnaties, ka to pašu darbu darīt pāri jūrai var saņemt 3 reizes vairāk. Katram cilvēkam divi āboli, viens ābolu iedot otram, attiecība 1:3.

Problēma nr.5.

Mūsdienās un it īpaši Latvietim nav domas par kopīgo labumu, tādā ziņā man solīdie krievi patīk. Latvietis rausīs sev. Apskatieties zviedrijā - bagātnieku rajonos mājas vienāda projekta, parastas virtuves, mums ir jo vairāk jo labāk. Un tāda ir gandrīz visi cilvēki.



Problēmas ir vēl un vēl, bet tas nav jāapspriež un jāuztraucas. Dzīve ir lieliska un pasaule ir vaļā. Iespējas ir vairāk kā spēj aptvert. Novērtē kurā pasaules daļā esi un beidz domāt muļķības. Tas , ka ziņās visu laiku rāda to murgu, nesatraucies. Tu man patīc, ejam peldēt. Sauli vai ūdeni nemainīs SC vai vienotība, abi vienādi. Tikai man labpatiktos latvieši, nauda tāpat aiziet krieviem , bet vismaz tā smukāk.
07.08.2014 23:21 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Izsakoties par Lembergu būtu muļķīgi teikt, ka viņš ir ļoti godīgs, pavisam nevainīgs un ir naudu sapelnījis tīrām metodēm, tomēr tas ir vienīgais cilvēks, kuram uzticētos un par kuru balsotu.
07.08.2014 23:36 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Izsakoties par Lembergu būtu muļķīgi teikt, ka viņš ir ļoti godīgs, pavisam nevainīgs un ir naudu sapelnījis tīrām metodēm, tomēr tas ir vienīgais cilvēks, kuram uzticētos un par kuru balsotu.

bet Tu saproti ko Tu runā :D tapēc es viņa priekšā noņemu cepuri, apzagt cilvēkus, viņi Tev vēl pasaka paldies un dod savu uzticību.

meitenes meitenes, kārtīgu jums vīrieti, misija viņam jūs ierakt smiltīs, barot ar banāniem un pie televīzora nelaist. Katrs mūsdienās mums politiķis, kādam arī jābauda dzīve, saule un banāni.
07.08.2014 23:45 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.05.2014
par ko balsosiet?
21.09.2014 18:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits