Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju kucēnu.

 
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Lieta sekojoša - jau mēnesi ar ss.lv palīdzību cenšamies atrast kucēnu. Zinu, ko gribu, bet tādu ssā vēl nav gadījies atrast, pārsvarā lielākā problēma - it kā viss patīk, bet kucēns - puika. Tā tad - gribam ģimenes mīluli, pašlaik skatāmies uz bezšķirnes, kurš būtu mazs augumā, ar garu spalvu un pavisam noteikti meitene. Varbūt kādai no Jums ir kas piedāvājams? Ticu tam, ka kaut kur mūs gaida mūsu īstais mīlulis. Dzīvi nodrošināsim pašu labāko, garantējam vietu blakus gultā, mašīnā, laukus, kur izskrieties un pilnu vēderu ar gardumiem.
07.08.2014 01:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai tad tiešām neviens ss.lv sludinājums nepiesaista? Varbūt jāpameklē patversmēs? Cik es te iepriekš esmu dzirdējusi ka ir iespējams piemēram sarunāt ka ja līdzīgs apraksta kucēns/jauns sunīts parādās patversmē tad zvanītu un paziņotu.
Jūs gribat ņemt kucēnu par brīvu vai arī maksātu? Kam jūs dodat priekšroku- bezšķirnes vai šķirnes sunim?
07.08.2014 01:08 |
 
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Bija 4 sludinājumi, kuri piesaistīja, bet 2 gadījumos tieši tie kucēni bija jau aizrunāti, bet 2 izvēlētais bija puika. Uz patversmēs zvanījusi neesmu, bet esmu skatījusies viņu mājas lapās, tur piedāvā tikai vilciņus. Gribam ne vecāku par 2 mēnešiem un esam gatavi arī pirkt. Pagaidām skatāmies uz bezšķirni, bet ja nu nebūs nekādu piedāvājumu, tad ņemsim Džeku Raselu.
07.08.2014 01:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man jau liekas ka tam visam jādod laiks līdz parādīsies tas īstais kucēns ;)

Pati vel salīdzinoši nesen meklēju savu taksenīti, 2 mēnešus neviens nepiesaistīja, vai nu atradās par tālu vai ar cena bija par lielu - 450 eiro par mājas mīluli man ar liekas daudz ja netaisos pārot un vest uz izstādēm, vai protams tad atkal bija tādi kucēni kur varēju uzreiz pateikt ka tas nav tīras šķirnes taksis. Tad pēc tam saņēmos ielikt sludinājumu pati, pagāja kāda nedēļa un mani pašu sazvanīja un piedāvāja pa saprātīgu naudu un pieveda pēc tam vel pie pašām mājām, ar visu čipošanu un potēm.

Tā kā labākais ieteikums, ja jau nav ielikts sludinājums tad liec tik iekšā, man pat liekas ka vairāk pat pievērš uzmanību ja pieliek klāt arī bildes ar piemēriem kāds tas sunīts varētu izskatīties.

Un kāpēc piemēram tieši gribās to 2 mēnešu veco kucēnu? Ar maziņiem ļoti grūti ņemties, kaut vai dēļ nesaturēšanas :D Man jau kad manu 3 mēnešus veco atveda es panikoju katru reizi kad mans kucēns gulēja tik mierīgi ka sajūta ka beigts jau ir :D Un tad ik pēc 10 min bija čuriņas pa māju, ak jel traka varēju palikt :D
07.08.2014 01:44 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Patversmes mitinās Daudz vairāk suņu, nekā parādīts mājas lapā. Aizbrauc apskaties
07.08.2014 01:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jā un patversmē varbūt tiešām ir iespējams sarunāt ka ja līdzīgi kucēni parādās tad lai sazvana ka jūs iespējams ņemtu!
07.08.2014 01:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak un pietam es ar uzskatu ka kucēnus labāk ir ņemt pēc tam kad viņiem ir bijušas tās pirmās potes (aizmirsu kas tā bija- laikam trakumsērga) jo savādāk ir maza iespēja ka sunīts var pēc potes palikt nīkulīgs un nevesels, reti kad tā notiek, bet kad pati meklēju savu mājas mīluli, ļoti daudz izpētīju ko būtu labāk un drošāk ņemt un šo faktu ar ņēmu vērā.
07.08.2014 01:51 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.12.2014
Vai tev izdevās atrast DRAUDZIŅU, ko ilgi meklēji ss.lv , ja nē, tad varu palīdzēt
17.12.2014 16:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits