Vīrieši un apaļīgas meitenes

 
Reitings 30
Reģ: 06.08.2014
Ko vīrieši domā par apaļīgām meitenēm?
07.08.2014 00:15 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Ka vinas ir sievietes, kas nekopj sevi.

Ā, tad tikai tievās sanāk kopj sevi?:D Nu gan tev uzskati!
07.08.2014 09:41 |
 
Reitings 217
Reģ: 29.03.2010
Kā es dievinu šādas tēmas :D
Katram jau savs. Pati esmu apaļīga 174cm/73kg. Viss savās vietās, smukas formas.Par vīriešu uzmanību nekad neesmu sūdzējusies.
Esmu arī diez gan sportiska-skrienu,dejoju,vingroju,esmu loti lokana.
Nesen bija gadījums. Laukos skrēju ikvakara krosiņu. Viena knēvele(20 gadi) iekomentēja-"Nu ko dzen savus resnumus nost?Neizdosies!" Tas mani aizkaitināja (jo es vairāk skrienu tieši dēļ tā,lai trenētu izturību, lai augums stingrāks),apstājos un teicu "Rīt varbūt paskrienam kopā?Tad redzēsim,kura te ir resnā un nevarīgā" Un nākamajā vakarā tiešām viņa atnāca un skrējām kopā, bet nu esmu pieradusi skriet aptuveni 10-15km, viņa pēc pirmajiem 5km jau apstājās un neturpināja skrējienu. Tā,ka ne vienmēr tās apaļīgās ir nevarīgākas par tievajām.
07.08.2014 09:44 |
 
Reitings 217
Reģ: 29.03.2010
Un jā ir pasaules brīnums-man ir draugs :D
07.08.2014 09:45 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Nelasīju visus komentārus, bet nosauciet vismaz trīs resnas vecmeitas!
Nezinu kā citi, bet es nepazīstu!
Tātad secinājums-vīriešiem (protams normāli domājošiem) resnums īpaši netraucē.
07.08.2014 09:47 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tieši to pašu iedomājos - mūsu pašu Sipeniece nav nekāds skaliņš, bet ir ļoti veiksmīga sieviete, precējusies, krievu Pugačova vispār sev nogrābusi divreiz jaunāku veci, tā ka viss slēpjas galvā :D reizēm superslaida varbūt simtreiz kompleksaināka par apaļīgo un vīrieši to jūt!
07.08.2014 09:55 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Ka vinas ir sievietes, kas nekopj sevi.


Mans draugs domā tieši tā pat, esam tieši par šo tēmu runājuši. Bet viņa uztvere par apaļīgumu atšķiras no sieviešu uzskatiem.
07.08.2014 10:21 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Citiem patīk tievākas, citie, gluži pretēji - apaļīgākas. Katram savs.
07.08.2014 10:23 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Es esmu 163/66kg. Veselības dēļ man svars nekrītas. Nevarētu teikt, ka esmu ļumīga. Vairāk vai mazāk, bet man viss ir stingrs.
Un iedomājieties, es drīz precos! Kaut kas neiedomājams, vai ne?!

Un par vīriešu uzmanību es nekad neesmu varējusi sūdzēties. Arī tagad, kad gatavojos kāzām.
Mans topošais vīrs čīkst, kad man paliek dibens mazāks. Labi, ka krūtis visu laiku ir aptuveni vienādas :D
07.08.2014 10:32 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Dažreiz mani pārņem domas ka tievākām meitenēm vairāk ir nepatika nevis pret to ka citas ir resnas, bet drīzāk par to ka lūk tā resnā/apaļā var dabūt sev kārtīgu vīrieti blakus vai būt ilgstošās attiecībās, kamēr = tievajai neveicās vīriešu ziņā(protams tas neattiecas uz visām un vienmēr).


Drīzāk ar tas ir skaidrojams ar to ka resnajām standarti ir piezemētāki. Kā arī vairāk piecieš otras pusītes trūkumus, kas nav slikti tieši otrādi, lai veidotu ilgstošas attiecības.
Uzskatu, ka nespēju veidot ilgstošas attiecības nosaka pārāk augstie standarti pret otro pusīti.
Zinu vienu resnu meiteni, kurai deguns gaisā un uzskata sevi par topmodeli viņai jau tuvu pie 30 bet vēl nav spējusi nodibināt patstāvīgas attiecības, kā arī lielākoties dz'īvo viena...

Un kas tur tik īpašs ka ir vīrieši kam patīk apaļīgas meitenes? Katram tak sava gaume? Zinu ka cits pat uz mani nepaskatītos, bet manējais uz mani skatās ar mirdzumu acīs un siekalu tekam un zinu ka viņš no manis ne gramiņu negribētu ņemt nost.


Vīrieši jau nav suņi, kas metas uz kauliem.

bet nosauciet vismaz trīs resnas vecmeitas!
Nezinu kā citi, bet es nepazīstu!

Vai tad uz pasaules nepietiek 3 vecu omeņu :D
07.08.2014 10:35 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
miss_jaukuminsh
Tik labs stāsts Tev! Malace :) :) :)
07.08.2014 10:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī tad, kad biju apaļīgāka, necietu no uzmanības trūkuma. Protams, notievējot to saņemu krietni vairāk kā iepriekš..

Domāju, ka Latvijā ir tāds izteikti neveselīgs tievuma kults.. Bezmaz jākomplekso, ja nav S izmērs :)

Neviena galējība nenāk par labu veselībai..
07.08.2014 10:40 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
miss_jaukuminsh


U go guuurl!
07.08.2014 10:47 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es zinu, ka manam vīrietim nepatīk ne resnas, ne ar lieko svaru vai liekiem apaļumiem. Man arī nepatīk .... Un ko nu ? Apaļa vai resna dēļ slimības ir viena no simts, pārējās rij bulkas un dzer kolas... Un es arī uzskatu ,ka resnums ir nolaidība pret sevi .
07.08.2014 10:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tad es arī esmu pie apaļīgajām un tieši kopā ar draugu esot esmu uzēdusies, bet tieši viņam nav nekādu problēmu ar mani - mīl tāda kāda esmu, lai gan tie nav pāris kg, kas uzņemti kopā esot.

drīzāk man pašai problēmas ar sevi un savu augumu, ne manam draugam, taču viss parasti apstājas pie gribēšanas un domāšanas, ka vajag kaut ko nomest.
07.08.2014 10:58 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es sevi par tievu nosaukt nevaru, par resnu arī nē. Bet vispār man ļoti patīk slaidi cilvēki. Domāju, ka arī vīriešiem labāk patīk slaidas meitenes. Un kāpēc apaļīgās ir kopā ar vīriešiem? Domāju, ka tāpēc, ka vīrietis izvērtē, ko viņš var iegūt , slaidu + ne tādu, kas patīk raksturā, vai apaļīgu + mīļu, aktīvu, gudru un ar citām labajām īpašībām. Bet es domāju, ka , ja gan slaidā, gan apaļīgā ir ar labiem raksturiem un citām labām īpašībām, tad izvēle krīt uz tievo. Var jau būt, ka kļūdos, un kādam tiešām labāk patīk apaļīgās tīri izskata ziņā. Ja es būtu vīrietis, es ar sevi nedraudzētos :D ļoti patīk slaidas meitenes. Ceru kādu dienu pati tāda būt. Jānomet tie sasodītie 10kg, žēl, ka man tā patīk ēst :( :D
Un arī par formām - man pat patīk meitenes ar mazu dibenu un mazām krūtīm, tādas smalkas. Man liekas, ka tas ir mīts, ka vīriešiem patīk formīgās.
07.08.2014 11:05 |
 
Reitings 112
Reģ: 02.07.2014
Ka vinas ir sievietes, kas nekopj sevi.


Ja tā pavisam, pavisam godīgi.. Tad, jā, no vairums satiktajiem vīriešiem (draugiem, paziņām) ar kuriem kādreiz uzpeldējusi šī tēma sarunās (tas gan nav super aktualais temats), esmu šo dzirdējusi (te uzreiz jāpiebilst, ka 90 % no viņiem ir sportiski, veselīgi augumi (kā arī aizraujas ar kādu sporta veidu)), bet arī tie puiši, kuri paši ar lieko svaru, labāk izvēlas veselīga auguma meiteni.
Protams, nedrīkst aizmirst arī to,ka LV vispār ir samēra augstas prasības vīriešiem, it īpaši tiem, kuri paši daudz sasniedz (un tiem, kas nesasniedz, vienkārši uzstāda prasības).
Man nav nevienas draudzenes, kura būtu, hmm, korpulenta (paziņās gan ir). Apaļumi kādu reizi jau gadās draudzenēm (te pāris forkas bija ieliktas), bet tās no paziņām, kuras ir ļooti apaļas, ir arī pāros! Tikai viņu virieši paši ir tādi, nu ne īpaši veselīgi (citi ar lieko svaru, citi atkal kaulu kambari) un ne īpaši simpātiski, kā nu kurš.
Man šķiet,ka mūsdienas jau nu taisni ir labākais rādītājs tam, ka resnums (respektīvi liels tauku daudzums) ir neveselīguma rādītājs (neskatoties uz to vai tas ir kādas citas slimības rezultātā vai no pārēšanās). Un teikšu godīgi, tās lielās meitenes ar sportu nedraudzējas. Viena it īpaši par sevi smīn bieži, bet lietas labā neko nedara.
Šis nav populārs viedoklis, jau pēc komentāriem sapratu. Bet es uzskatu, ka sava veselība ir jāliek pirmajā vietā. Arī korpulentās meitenes var būt koptas ārēji, bet iekšēji tur no koptuma ne miņas. Un, nē, es nesaku, ka tas ir viegli - zaudēt lieko svaru, grūti, it īpaši, ja visu laiku ēsts, viss ko iegribas un sports pa Tv skatīts vai arī izmēginātas diētas, kuras beigušās ar vel klāt nākušiem kg. Bet nakotnē tas draud ar tik daudzām slimībām, ka tas nav tā vērts - sēdēt rokas klēpī salikušam. Protams, ja svars ir kādas citas slimības rezultātā iegūts, ir daudz grūtak, bet arī ne neiespējami. Var vismaz pacesties sevis labā, ne tik daudz pretējā dzimuma deļ.
07.08.2014 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Esmu apaļīga-162 cm-70 kg.Tāda esmu pēc grūtniecības.Iepriekš biju 67 kg.Baigi lielā atšķirība nav, norakstu tos 3 kg uz krūtīm :D Tā kā vēl sanāk barot bērnu ar krūti, neko nepasāku.Redzēs, kā būs pēc krūtsbarošanas beigām.
Un jā, es arī precos-pēc 3 nedēļām :D
07.08.2014 11:15 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu bet visa pamatā ir vienkārša patiesībā , nerīt , lūk tik vienkārši , es te jau 100 reizes esmu teikusi, ka nav man nācies redzēt resnu cilvēku nomirstam bada nāve ....
07.08.2014 11:15 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Gluži nepiekritīšu, daudziem patīk formīgas sievietes. Man, piemēram, viena draudzene ir, kura ir nedaudz apaļīga, bet viņa ir ļooooti skaista un harizmatiska, vīrieši stāv rindā, lai ar viņu aizietu uz randiņu. Savukārt es uz viņas fona ar savu sportisko augumu esmu neglītais pīlēns un man vispār neviens uzmanību nepievērš.
07.08.2014 11:17 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Man ir viena draudzene, gara (ap 1,80 m) un svarā noteikti pie 100 kg. Bet augums tāds foršs, formīgs, skaista seja, kopta,skaists smaids, labi ģērbjas, skaisti gari mati un puišu uzmanība viņai netrūkst. Puiši/vīrieši burtiski pakaļ skrien, gan tie,kas ir jaunāki par viņu, gan tie kas ir vecāki. Raksturā ļoti patīkams cilvēks, ar sevi apmierināta. Visu jau nosaka kā Tu pats jūties ar sevi. Ja viņa staigātu nošļukusi, neapmierināta ar sevi, skābu ģīmi un pukstoša - neviens i virsū neskatītos.
Arī es pēc cosmo standartiem ietilpstu kategorijā "valis", cīnos lai tiktu no šīs kategorijas ārā, bet jāatzīst,ka arī tas man līdz šim nav traucējis saņemt uzmanību. :)
Bet nu jāatzīst,ka ja es būtu vīrietis skatītos uz mazajām (1,60 m) un tievajām (~50 kg). :D
07.08.2014 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits