Jociigie, diivainie virieshi

 
Reitings 6
Reģ: 06.08.2014
Rakstam par smiekligaam, divainaam tikshanaam, randinjiem, piedavaajumiem, komplimentiem utt. :)

Sarunaju tiksanos ar puisi. Majas domaju, ko vilkt, zaketi un kurpes vai sportiskaku apgerbu. Beigas izlemu par labu sportiskajam stilam. Un paldies dievam, ka ta, jo puisis uz tiksanos atnaca sporta terpa un nike botas. Man smiekli naca iedomajoties, ka mes kopa izskatitos, es sagerbusies lietiski un vins sporta terpa, staigajot pa pilsetu.

Randinja laika es skatos edienkarte uz kokteiliem un gribu ko izveleties, bet tad dzirdu no viriesa "neskaties uz kokteiliem, parak dargi, izvelies sulu"


Satikos ar viirieti, kurs pec 20 minutem piedavaja doties uz vinja majam un veikt vinjam blowjob. Kad atteicos, vins centas mani parliecinat, sakot, ka nopirks man vakarinjas un tad gan es noteikti gribesot veikt blowjobu :)
06.08.2014 18:59 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
ervins,nu tad raadi piemeeru un neskaiti citu virieshu naudas terinjus uz savaam sievieteem. :)
15.08.2014 19:26 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Ervins, tu esi garīgi atpalicis? :D
Ja tiešām attiecībās neeksistē mīlestība,vienam priekš otra viss ir žēl,tad kāda jēga tādām attiecībām? Dzīvos kopā,katram savs katliņš,katrs sev taisa ēst,katrs pats priekš sevis mazgā drēbes,katrs priekš sevis pelna un tērē tikai sev, visus izdevumus strikti dala uz divi. Zini,ja es redzētu šādu pārīti man nāktu smiekli. :D
Man pieņemams attiecību modelis ir ar mīlestību, kur vienam priekš otra nav žēl. :)
15.08.2014 19:32 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Bet tu jau skaiti :D Un uzskati ka sieru jāpēr jeb kurā gadījumā kaut ir tikai pelējušais siers par 30euro kilogramā :D
Vecim ir tiesības par sevis nopelnītu naudu pirkt ko grib un sievietei tur nav vietas :D
15.08.2014 19:34 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
ervin,man zhel,ka tev naktiis miegs nenaak deelj taa,kaa mees skaitam viirieshu naudu. :)
15.08.2014 19:35 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Ervin, bet ja sieva mājās audzina viņa sīko,taisa viņam ēst,vāc māju,mazgā viņa drēbes,tad taču sievai arī ir tiesības kaut ko nopirkt par vīra naudu? :D
15.08.2014 19:36 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
sieviešu vienīgās tiesības ir aizvērt savas žaunas :D esmu to teicis gan savai mātei gan piegulētājai , kad p*š smadzeni vai nu pa telefonu vai dzīvē :D:D:D
15.08.2014 19:39 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
sieviešu vienīgās tiesības ir aizvērt savas žaunas esmu to teicis gan savai mātei gan piegulētājai , kad p*š smadzeni vai nu pa telefonu vai dzīvē
Malacis. :)
15.08.2014 19:40 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
zinu, ka esmu īsts vecis, kurš nelokās nevienas vecenes priekšā

man ir savas intereses un nekad nedarīšu to kas man nav izdevīgi
15.08.2014 19:43 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
+1 serijs
15.08.2014 19:47 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Man liekas, Ervins domāja ne jau to, ka ar sievieti nav jādala ģimenes budžets vispār, bet ka vīrietim ir tiesības saprātīgi ierobežot rēķinus. Meitenes jau var, protams, teikt, ka nabadzīgajiem un taupīgajiem vispār nav ko veidot attiecības...
15.08.2014 19:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2014
Serijs,
un kas izdevigs Tev ir no sedesanas cosmo.lv portala?
15.08.2014 19:59 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Ervin, bet ja sieva mājās audzina viņa sīko,taisa viņam ēst,vāc māju,mazgā viņa drēbes,tad taču sievai arī ir tiesības kaut ko nopirkt par vīra naudu?

Re atkal kārtējais purgens sākas. :-D Viņa māju viņa sīko. A pati viņa tur nedzīvo un sīkajam arī ir tikai tante :-D :-D.
15.08.2014 19:59 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Par pusdienām - nu kāpēc vīrietim mazpazīstamu internetā satiktu meiteni pirmajā reizē būtu jāved uz ekskluzīvu restorānu? īpaši ja tas nav viņa ,,svara kategorijā"? Bet varbūt labi, ka tās, abas puses uzreiz var atsijāt tos, ar ko nesakrīt uzskati vai ekspektācijas. Neturpinot iespējamās abpusēji traumējošas attiecības.
15.08.2014 20:02 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
mazpazīstamu internetā satiktu meiteni

Nav forši ka tādas šmaras jau pirmajā randiņā sāk iztaujāt kur tu strādā, cik pelni, vai tev ir auto, kāda tev ir izglītība :D LOL Itkā nav labāku tematu par ko runāt pirmajā randiņā :D Gribi negribi sāk rasties sajūta, ka visas meitenes ir slaucējas, kas meklē sev pajoli, kas uzturēs viņas piekopto dzīves veidu :D
15.08.2014 20:09 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man bija viens tāds jocīgs gadījums. Tas bija ļoti, ļoti sen.
Tātad puisis mani uzaicina uz randiņu, tā bija pēcpusdiena, aizgājām uz kafejnīcu, pasēdējām, pēc tam gājām pastaigā.

Tā viss ok, tikai viņš visu laiku centās mani tā it kā pa jokam aizķert, pagrūst, saķert. Nu it kā caur joku, bet nu tā dīvaini. Nu neko, gājām uz māju pusi, viņš teica, ka pavadīs mani mājās, ejam un pa ceļam vispirms ir viņa mājas, viņš saka, ka viņam vēsi, vajagot paņemt jaku, nu, ja vajag, tad vajag.

Viņš dzīvoja privātmājā. Ieejam sētā, tajā brīdī jau tāds diezgan vakars. Bija gandrīz augusta beigas. Nu tātad ieejam tai sētā un viņam tur tāds paliels piepūšamais baseins, pilns ar ūdeni. Es mierīgi stāvu, gaidu un pēkšņi viņš piemetas man klāt, paceļ mani un iemet mani tajā baseinā...Lieki teikt, ka es biju bez valodas.
15.08.2014 20:33 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Mans briesmigakais randins bija pirms 6 gadiem kautkur. Saksu ar to ,ka es esmu loti preciza,un vismaz 10 min atrak ierodos visur,un ta nu bija ar soreiz. Pie origo ,gaidiju puisi, protams vins 40 min nokaveja,kaut es braucu no Langstiniem a vins dzivoja 20 min gajiena no origo,Jana asara iela.
Kad atnaca,pat neatvainojas ka man ir licis gaidit,bet sacis malt ka vakar vakara skatijies govs un calis multeni( vinam tad bija 18 gadi), spelejis kautkadas datorspeles. Visu siki apstastija,ka to nosava,ka tam uzbruka(spele), ka tad kad man bija jau jabrauc majas,vins pateica tik ,ka zel ka laiks tik atri pagaja,jo nepaguva man visu istastit. Lieki piebilst,ka es vina stastos klausijos gandriz 5 h ,no ka es izmantoju labi ja 5 min, lai ko pastastitu.
15.08.2014 20:55 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
90% ir bijuši sakarīgi randiņi .
Ja nu vienīgi,
kaut kur Maskačkā, it kā pēc bildēm sakarīga meitene. Ļoti, skaista.. Sarunājam iepazīties.. Ok, man doma bija skaidra sen iepriekš, ja būs ok, tad tikai kniebiens, nekas vairāk neinteresēja, jo bija draudzene.
Patiesība bija drausmīga :( Resna, neglīta meitene, pirmo reizi tāda vilšanās, raksturā varbūt pat ne tik slikti.. Acīm redzamais gan drausmīgs.. Ja tā var izteikties par sievieti.
izcili izturēju. pavadījām laiku kopā, kādu 1h, papļāpājām, staigājām utt. Uzturēju normālu, pieklājīgu sarunu.
Tāda bija tā ideja, it kā tikai iepazīties, uz dažiem vārdiem, lai var ko domāt tālāk, ja ir ok turpināt...

Beigās protams ignore, visi sms utt.
Negribējās acīs teikt- tu man reāli nepatīc... Varbūt problēma, bet es nevaru konkrēti atšūt, pateikt uzreiz nē!

reizēm gribās tām kazām prasīt, par ko tu domā!!!???? Realitātes sajūta pazudusi daudzām, liekās ka var ar jebkuru, un jebko mēģināt?? Tas ir stulbums! Paskaties uz sevi, un tad uz mani..
pisies mājās ;) meklē sev līdzīgos.
tas ir pašai jāsaprot.. Ok, parunāt var, ja jau esam satikušies.. tīri cilvēcīgi.. Pastāsti par ikdienu, par savu suni, kaķi.. un viss. attā/!!! Nezvani, neraksti.. Tas ir kaitinoši... Speciāli neviens negrib pazemot, iedragāt pašcieņu vai taml..

Debīlās zosis.
15.08.2014 20:59 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
vinam tad bija 18 gadi),

Un pašai 17 droši nu kamon 18 gados nevar gaidīt, ka čalis stāstīs, ka nokavējies, jo viņam biznesā štelles :D Govs un c'ālis priekš tā vecuma okey
15.08.2014 21:13 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Vispār varētu rakstīt diezgan daudz..
Randiņš- pirmais netā sarunātais..
kādi 19 gadi man bija.. Meitene ļoti ok, viss perfekti, gan sarunas, gan vakariņas, pasēdēšana. Vēlāk pie viņas mājās, kniebiens līdz rīta gaismai.. Tas jaukais mincītis man vēl tagad ir prātā, tik šauru mincīti nevienai vēl nebiju jutis.. Baigi forši, arī visas formas... izskats :)
Ideāls randiņš pāris vārdos..
Tas bija viens no īstajiem brīžiem, kuru es negribēju pamanīt. Tobrīd nebija aktuāli sev meiteni nopietnu atrast.

Turpinājums jocīgs.. Reālā intrerese par attiecībām 0, ir citas lietas, meitenes nāk un iet. Ik pa laikam SMS, ik pa laikam sazvanamies.. Tad viņa Vecrīgā, netiek mājās.. Vai var palīdzēt. Man draugs taksists, es šim lai aizved.. Pats saku ka esmu citur, ne Rīgā, kā arī bija.. Tā mēs kontaktu uzturējām vairtāk kā 2 gadus. :D Kā iet, ko dari.. ..
Pēc laika man pārdomas, viņa tomēr bija forša.. Zvanu pēc 2 gadiem, izrādās ar citu kopā.. būs sīkais.. atvaino, par vēlu!
Protams škrobe..
Mazā vilšanās..
Bet nāca labākas, nāca arī īstā
tas tā .
Bet ir palicis vēl nenokārtots parāds pret viņas čali, kuru es atdošu nākamreiz Latvijā esot.
15.08.2014 21:23 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
ervins,vins nepaskaidroja tak kadel nokavejis,bet gan saka malt ko redzejis iepriekseja vakara multene,un stastjis tik pa datorspelem,ne reizi man nepavaicajot, vai es est negribu,vai pa daudz nerunajot, vai nevelos kko nu kko vnk pavaicajis,bet tik malis un malis vienu un to pasu.
Bija tada sajuta,ka ja es viena bridi ejot vnk peksni pazustu,vins to pat nemanitu,bet tik turpinatu malt,ka nosavis to ,ka tam tur uzbrucis, un ta talak.
15.08.2014 21:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits