Jociigie, diivainie virieshi

 
Reitings 6
Reģ: 06.08.2014
Rakstam par smiekligaam, divainaam tikshanaam, randinjiem, piedavaajumiem, komplimentiem utt. :)

Sarunaju tiksanos ar puisi. Majas domaju, ko vilkt, zaketi un kurpes vai sportiskaku apgerbu. Beigas izlemu par labu sportiskajam stilam. Un paldies dievam, ka ta, jo puisis uz tiksanos atnaca sporta terpa un nike botas. Man smiekli naca iedomajoties, ka mes kopa izskatitos, es sagerbusies lietiski un vins sporta terpa, staigajot pa pilsetu.

Randinja laika es skatos edienkarte uz kokteiliem un gribu ko izveleties, bet tad dzirdu no viriesa "neskaties uz kokteiliem, parak dargi, izvelies sulu"


Satikos ar viirieti, kurs pec 20 minutem piedavaja doties uz vinja majam un veikt vinjam blowjob. Kad atteicos, vins centas mani parliecinat, sakot, ka nopirks man vakarinjas un tad gan es noteikti gribesot veikt blowjobu :)
06.08.2014 18:59 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Džizas!
Nekad nevienu idiotu neesmu sastapusi! Bet aprakstītie gadījumi šķiet neticami. Nespēju noticēt, ka šādi subjekti pastāv, nemaz nerunājot par to, ka ar viņiem tiekas!
Kur meiteņu paščieņa un potenciālo randiņu partneru atlase, tak neiet uz tikšanos ar kuru katru, kas pa kājām maisās!
15.08.2014 11:05 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
es arī nesaprotu, kur jūs tādus cilvēkus satiekat?

ok, var saprat puisi, kurš randiņa laikā nerunā vai ierodas nepiemērtotās drēbēs un tml. - tādas lietas ne vienmēr var paredzēt. Bet pārējie stāsti liekas neticami pilnīgi... Kāpēc neejat projām, ja pašām nepatīk puiša izturēšanās?
15.08.2014 11:09 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Dūu
Piemēram, man šādi gadījās tikai reizi un tas bija pirms 10 gadiem.. :)!
Puisi satiku pirmo reizi, randiņā, nelikās jocīgs vai kā savādāk dīvains, bet, kad mani pārsteidza, sakot, ka nemaksās, bet labāk ir mukt prom, es biju vairāk kā apstulbusi un vispār, jā, neticami, ka ir tādi vīrieši...dīvaiņi :D
15.08.2014 11:11 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Agrāk, kad uz randiņiem gāju un vīrietis neiepatikās centos ātrāk tikt prom, pateicu, ka jādodas un viss, pārāk maz laiks dzīvē, lai tērētu nevajadzīgi.
15.08.2014 11:19 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Ir, ir, pilna pasaule dīvaiņu. Vairākus gadus atpakaļ sēdēju mājās ar plaušu karsoni un aiz garlaicības ielīdu iepazīšanās saita čatā. Sapļāpāju ar puisi, kurš vēl dzīvoja manā pilsētā, sākumā likās normāls čalis. Apmainījāmies ar telefona numuriem, tad viņš uzstāja uz tikšanos. Es saku, ka man ir temperatūra un plaušu karsonis, bet šis prasa adresi, ķip braukšot mani ārstēt. Tā viņš zvanījās dienas 3, līdz es nobloķēju viņa nr. :D
15.08.2014 11:20 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Satikos ar nupat iepazītu puisi. Man ir visai maz laika tikties ar cilvēkiem, tāpēc pēc iepazīšanās nākamā tikšanās notika tikai pēc 2 nedēļām pie tam interesantos apstākļos. Biju parkā ar savu meitu, saņēmu zvanu no puiša, kurš teica, ka esot turpat blakus, viņš pieskriešot. Pateicu, ka ar mani ir bērns un ka es sēžu bērnu laukumā, nelikās, ka viņu tas uztrauktu. Pateicu, ka varbūt citu reizi, kad bērns būs pie mammas un saruna beidzās. Pēc 15 minūtēm, kad jau gāju projām no parka, ieraugu to čali uz kruķiem. Tas jau vien bija scary. Nu, neko darīt, pienācu, sasveicinājos, apjautājos, kas ar kāju. Tad sekoja ļoti skaļš un garš izklāsts par to, kā čalis pilnīgā pālī ir sēdējis traumās un kādi visi ārsti ir pīīīī. Pēc tam viņš izvilka cigareti, blakus manam bērnam izdomāja uzpīpēt un apvaicājās vai viņš nevar atnākt pie manis uzpīpēt zālīti. Aizbildinoties ar bērnu ātri no turienes pazudu. Joprojām nesaprotu, vai viņš manis dēļ kliboja pa to parku un meklēja mani, vai tiešām nejauši bija nokļuvis tur.

Tā kā dzīvojām blakus, sanāca saskrieties vēl pāris reizes. Es esmu, šķiet, pārāk pieklājīgs cilvēks, lai izmestu kādu no savas mājas, it sevišķi cilvēku ar kruķiem, bet abas turpmākās tikšanās reizes šis kungs nospīpēja manas cigaretes un izdzēra manu alkoholu. Tad, kad es beidzot saņēmos un pateicu, lai vairs ciemos nenāk (jo viņš tiešām tā vienkārši darīja - atnāca un viss), saņēmu niknu sms, kurā bija jautāts, vai tāda esot mana pateicība par visu, ko viņš manā labā darījis. Kas tas lielais labdarības darbs bija, es joprojām nesaprotu, iespējams tas, ka viņš atbrīvoja mani no nikotīna un alkohola (laba alkohola) skaitās.
15.08.2014 11:34 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Kubiet, es, kaut vai pieklājības pēc, nebūšu no tām, kas pagriezīsies un, ne vārda neteikdama, aizies prom :D

Vispār, paturpinot par to pašu puisi, es visas tās dienas viņu ņēmos audzināt, n-tās reizes norādīju, ka tas nav pieklājīgi u.t.t. - beigās šis uz mani (laikam) apvainojās, bet nu... Uzskatu, ka kādam taču vajadzēja džekam pieklājību iemācīt, vismaz turpmāk varbūt padomās :D
15.08.2014 11:37 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Man atkal ne randiņš, bet vnk kaut kāds dīvainis pagadījies. Bija tā, ka strādājot savā darbā, kas bija saistīts ar cilvēku apkalpošanu ievēroju, ka kāds cītīgi skatās uz mani, pēc tam jau tas pats vīrietis sagaidīja mani no darba ar mājās plūktām puķēm, ko laikam vecmamma salasīja pēc viņa teiktā :D. un, tad jau stāstīja, kā šis jau šādu tādu info par mani ievācis un, ka gribot ar mani tikties. Pēc tam jau bija dabūjis kaut kur manu nr. un, tad zvanīja un teica, ka jau par mani zīlniecei esot prasījis :D
15.08.2014 11:54 |
 
Reitings 46
Reģ: 29.01.2009
Nesen tikos ar puisi (24), it kā uzdāvināja puķes, atbrauca pakaļ, uzaicināja uz caffe un pēc tam kafiju padzert, gājām pastaigāties. Beigās par savu kafiju maksāju pati, kafejnīcā man atļāva ēst pusi no savas picas :D , ļoooooti daudz runāja par naudu (no vienas puses cik viņam daudz visādu bonusu un ko tik sev nav pircis, no otras puses čīkstot, ka viss tik dārgs), vēlāk stāstīja par sliktu attiecību pieredzi, kur sieviete viņu sita un šis viņai atsitis pretī un tikai tad izšķīrušies.. Karoč, baisi :D
15.08.2014 12:40 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
jautājums tām attapigājam meitenēm- ja jums paprasa naudu par ceļu kāpēc jūs esat tik tupas un maksājiet ? kāpēc bēgat kopā no restorāna? pašas rakstiet stulbumus par čaļiem, bet tajā pat laikā tizlojaties līdzi pēc pilnas programmas, un pats labākais, ka palasot arī citas diskusijas, seko arī vēl citi randiņi. wtfffff ? ? ? ?


Kurš tev tizlojās? Neesi "gudra" palikusi? Pasaulē ir visādi cilvēki, ar dažādām dīvainībām. Neviens kau nezin, kāds cilvēks ir patiesībā. Nu satiku vienreiz tādu dīvaini, kas no tā? Samaksāju viņam to naudu, vai man sliktāk? Sapratu, ka man ar viņu nav ko dalīt un vsjo. Paturi pie sevis savas stulbības.
15.08.2014 12:55 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Nesen ar draudzeni bijām Barselonā un, ar viena iepazīšanās portāla palīdzību, meklējām interesantus cilvēkus, kas izrādītu pilsētu, turklāt mana draudzene ir brīva un kāpēc ne. Visiem gan uzreiz tika noziņots, ka es precēta un it kā nevienam tas netraucēja, tāpat forši, draudzīgi pavadījām laiku. Un tad pienāca viens randiņš, kurā kā tika pateikts, ka esmu precēta, es absolūti sāku tikt ignorēta. Nu neko, aizgājām uz tapu bāru, pasūtījām, kaut ko ieēdu un man kļuva garlaicīgi, aizgāju atpakaļ uz viesnīcu pirms tam sarunājot ar draudzeni, ka viņa par mums samaksās. Jāatzīmē, ka visu neapēdu. Nu lūk, pēc manas aiziešanas viņš ir knakstinājies gar manu šķīvi, bet maksājot piemetis cik tur tos centus, kurus noēdis no tā mana šķīvja :D Nez, kā viņš to izrēķināja :D
15.08.2014 13:13 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Visām tādi stāstiņi :D bet labs, interesanti lasīt!

Nu man vislabāk atmiņā palicis viens gadījums ar puisi, ar kuru biju tikai 2 randiņos (paldies dievam) :D 1.randiņā aizgājām uz kino un pēc tam uz Čilli picu, pasūtījām (viņš izlēma) lielo picu un neatceros, ko vēl...viņš protams par visu samaksāja un viss bija ok. Bet 2.randiņā viņš man paziņoja, ka iesim uz McDonalds, jo "Pagājušajā randiņā Tu man pārāk dārgi izmaksāji"... es vienkārši biju tik apstulbusi, ka nespēju neko pateikt un arī aiziet ne :D labāk būtu paklusējis vai nevedis mani nekur!
Šo epizodi atceroties vienmēr domāju, ka vajadzēja toreiz vienkārši pagriezties un aiziet, atpakaļ neskatoties.
15.08.2014 13:17 |
 
Reitings 46
Reģ: 29.01.2009
ā, atcerējos. Satikos ar draudzeni un džeku, kurš bija ieķēries manā draudzenē, bet viņa viņā nē.
Viņš kaut ko stāsta un saka - es pagājušajā naktī nakšņoju pie savas māsa.. Bet nē, jūs tikai nepadomājiet, starp mums nav nekā TĀĀDA :D
Jā, it kā kādam galvā raisās sexuālas fantāzijas, kad otrs saka, ka ir palicis pa nakti pie kāda no saviem ģimenes locekļiem.

Ok, pēc tam gājām uz kino. Stāvam pie kases, pasūtam visu kopā un domājam kā maksāt (tas, ka nemaksās viņš bija jau sen skaidrs), beigās ok, saku - es samaksāšu un tad atiesim no kases un atdosiet man naudu. Tā arī darījām, draudzene man atdeva savu daļu, bet džeks domīgi skatījās kaut kur tālumā un naudu 'tā arī neatdeva.
15.08.2014 13:30 |
 
Reitings 148
Reģ: 16.06.2014
Man ir bijis tā,ka it kā sarakstoties viss ir kārtībā, bet kad izgājām arā, bija sajūta,ka es runāju viena pati ar sevi, vieniigais ko viņš pateica, bija :nu forši, es arī, jā, nē , skaidrs utt. Neciešami.

Tad vēl esmu gājusi uz tā saucamo aklo randiņu, satiekamies, esmu pārsteigta, jo viņš izskatījās labāk nekā es domāju, bet pēc tam ,kad viņš pavadīja mani uz mājām, pēkņši jautāja vai nevar palikt pa nakti, jo ar DRAUDZENI sastrīdējies, kad reaģēju asi, viņš uzreiz mierina mani : gultā esmu labs, segu neņemu nost un nespārdos. :D
15.08.2014 13:37 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Vispār, jautra diskusija! Bet vēl joprojām nespēju noticēt daudzam, ko meitenes raksta.
Nu kur var būt tādi ...( nezinu pat vārdu kā šo visu raksturot_ jefiņš un tirliņš škiet par maigu teikts).

Jāsecina, ka "Melo labāk" Roberts arī varētu būt no dzīves "izvilkts" eksemplārs :D
15.08.2014 13:39 |
 
Reitings 256
Reģ: 25.01.2014
Agī

Tādu stulbumu no sievietes puses sen neesmu lasījis, tev laikam galvenais ir nauda.
https://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4
video par COSMO meičām.
15.08.2014 13:40 |
 
Reitings 256
Reģ: 25.01.2014
vieniigais ko viņš pateica, bija :nu forši, es arī, jā, nē , skaidrs utt. Neciešami.

Varbūt čalis vienkārši saprata, ka negrib uzturēt kontaktus ar tevi?
15.08.2014 13:41 |
 
Reitings 148
Reģ: 16.06.2014
Džeisons ja tā būtu, tad viņš man pēc tam neturpinātu rakstīt
15.08.2014 13:44 |
 
Reitings 256
Reģ: 25.01.2014
Džeisons ja tā būtu, tad viņš man pēc tam neturpinātu rakstīt

Daži cilvēki vienkārši ir kautrīgi, varbūt vajadzēja čali iedrošināt?
15.08.2014 13:46 |
 
Reitings 85
Reģ: 17.05.2013
Ar Vecrīgā iepazītu čali aizgāju uz vienu randiņu, kad iepazināmies - sākumā šķita pilnīgi normāls vīrietis. To vakar daudz nepaguvām parunāt, jo biju jau izsaukusi taksi uz mājām. Tikāmies nākamajā nedēļas nogalē Gan Bei. Viss bija kārtibā ar maksāšanu un tādam lietām, bet viņš bija tik lielīgs par savu pagātni, Āprāts, man vēl aizvien liekas, ka vismaz puse, ko viņš stāsta bija meli, kā, piemerām, viņam esot kādas 20 profesijas - esot strādājis Maķedonijas ( vai neatceros, kuras valsts) pretterorisma opperācijās ar ieročiem, esot cilvēks, kurš Eiropā visātrāk varot nogalināt cilvēku, bet neesot to vēl darījis. Esot reiki speciālists, esot patronsesis kaut kādiem pulsa pulksteņiem. Izbijis jūrnieks, apceļojis teju visu pasauli. Es nespēju sagaidīt, kad tas randiņš ātrāk beigsies. Visu laiku runāja tikai un vienīgi par sevi. Viss likās tik creepy.
15.08.2014 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits