Jociigie, diivainie virieshi

 
Reitings 6
Reģ: 06.08.2014
Rakstam par smiekligaam, divainaam tikshanaam, randinjiem, piedavaajumiem, komplimentiem utt. :)

Sarunaju tiksanos ar puisi. Majas domaju, ko vilkt, zaketi un kurpes vai sportiskaku apgerbu. Beigas izlemu par labu sportiskajam stilam. Un paldies dievam, ka ta, jo puisis uz tiksanos atnaca sporta terpa un nike botas. Man smiekli naca iedomajoties, ka mes kopa izskatitos, es sagerbusies lietiski un vins sporta terpa, staigajot pa pilsetu.

Randinja laika es skatos edienkarte uz kokteiliem un gribu ko izveleties, bet tad dzirdu no viriesa "neskaties uz kokteiliem, parak dargi, izvelies sulu"


Satikos ar viirieti, kurs pec 20 minutem piedavaja doties uz vinja majam un veikt vinjam blowjob. Kad atteicos, vins centas mani parliecinat, sakot, ka nopirks man vakarinjas un tad gan es noteikti gribesot veikt blowjobu :)
06.08.2014 18:59 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Man pajautāja par krūšu izmēru un kad samulsusi,domājot,ka tas ir joks arī atbildēju, teica,ka domāja,ka būs lielākas. Sajūta neaprakstāma :D
08.08.2014 23:38 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Atcereejos vienu no saviem randinjiem ar viiru pashaa saakumaa. Pirms tam biju ieskreejusi saimnieciibas prechu veikalaa un ieraudziiju uz ljoti labu mazo galjas cirviiti, ko arii iegaadaajos. Man nepatiik neesaat maisinjus, taapeec visu lieku iekshaa savaa maisveidiigajaa somaa. Vinjam todien saapeeja galva un es teicu, ka man ir zaales. Uzreiz nevareeju somaa atrast, taapeec saaku vilkt aaraa saturu. Vinja sejas izteiksme bija zelta veertee, kad izvilku aaraa cirviiti. Vinjsh aizdomiigi apjautaajaas par maniem nodomiem.

Ak, kungs, labs! :D :D
08.08.2014 23:43 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.07.2014
Ir bijuši vairāki briesmīgi randiņi. :D

1. Tas jau bija pirms pāris gadiem, kad gāju satikties ar puisi - nolēmām iet uz kino. Par biļeti man bija jāmaksā pašai, turklāt pēc filmas viņš teica, ka viņam jādodas mājās.
2. Arī pirms pāris gadiem - satikos ar puisi, sasveicinājāmies un tie principā arī bija vienīgie vārdi randiņa laikā. :D Šis pat nebija spējīgs uzdot kaut kādus jautājumus, vismaz labi, ka uz maniem atbildēja.
3. Nesen atkal mēģināju doties uz randiņu - staigājām pa pilsētu un bija tāda neveiklības sajūta - maz runājām, nezinājām, ko viens otram teikt.. Tajā pašā vakarā viņš man uzrakstīja sms ar tekstu ''Hei, nevēlies rīt atbraukt pie manis un pārgulēt ar mani?'' :D Es vnk gar zemi, uzrakstīju, lai meklē kādu citu, bet šis vēl aizvien mani mēģina pielauzt aizbraukt pie viņa. :D
08.08.2014 23:54 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Dāmas, lasot to, kas te sarakstīts rodas jautājums, kur Jūs tādus tipāžus atrodat?
09.08.2014 00:13 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Ar vīriešiem netiekos, bet sievietes reti izrāda savas dīvainības.

Bija meitene ar kuru sarakstījāmies. Zināju, ka viņa ir simpātiska un dīvaini- viņa ļoti gribēja satikties. Tikai nespēja saorganizēt ne sevi, ne savu laiku, ne iespējas. Es nezināju ko domāt un padomāju, ka viņa stulba. Pārcietis simtiem maindfuckus, beidzot gaidīju randiņa vietā. Gaidīju 15 min., zvanīju, neatbildēja, paņēmu un aizbraucu. Tālu netiku kā saņēmu zvanu ar uzbraucieniem. Saruna notika diezgan paaugstinātos toņos.
-Kur esi?
-Aizbraucu.
-Kapēc aizbrauci?
-Jo tu esi stulba.(Reāli atmetu visam ar roku teikdams šo.)
-Es neesmu stulba. Brauc atpakaļ, losi!
Braucu atpakaļ. Lieki piebilst, ka es neaudzināts kretīns, bet meitene tiešām izrādījās ar putniem galvā.
09.08.2014 00:39 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
visu cieņu armands par to ka beidzot parādija ka vīriešiem ne vienmēr ir jāgaida kā muļķiem. Neciešu cilvēkus, kas kavē.
09.08.2014 01:02 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
MAN ĻOTI PATĪK ŠĪ DISKUSIJA. Pozitīvi! :D

Nu ok, varbūt dīvainākais gadījums ar puisi, kuru jau vairākas reizes biju tikusies vienreiz sniedzu viņam pustumsā orālo pie jūras. :D Nebija tad neviena cilvēka redzama tuvojamies. :D

Bet mamma prasīja: "Ko viņš Tev uzdāvināja? Pat puķi neuzdāvināja? Lamzaks kaut kāds!"
To pateicu viņam, kā sveicienu no mammas (mamma nebija dzīvē ar viņu tikusies) uz ko viņš atbildēja:" Tava mamma nezina kādu dāvanu es Tev iedevu pie jūras!" :D
09.08.2014 01:13 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Es garā izklāstā vairs neiesaistīšos, jo esmu jau agrāk līdzīgās diskusijās to visu publicējusi.
Bet neparastākasi vīrietis, ar kādu ir sanācis doties uz randiņu ir ļoooooti skaļi runājošs un smejošs. Ļoti, ļoti, ļoti. Tā, ka visi cilvēki atskatās. Un kafejnīcā vispār es nezināju, kur likties, kad viņš savā skaļajā balsī stāstīja par izdzīvošanas skolu, kurā reiz bija piedalījies un kā ķēris un ēdis vardes, kā arī apsprieda dažādus manus seksuālos dotumus. Man liekas, ka nakts pastaigas laikā viņš uzmodināja visu pagastu (visus suņus noteikti). Es speciāli vedu viņu ārā, lai runā tur un mani vecāki var beidzot iemigt.
14.08.2014 18:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
jo puisis uz tiksanos atnaca sporta terpa un nike botas
ak jel...
14.08.2014 18:15 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Es neticu , ka ir tadi . Tiesam kur jus vinus atrodat ... Fanijas gadijums vispar izklausas pec izazesanas.
14.08.2014 18:22 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Lasot šo, atcerējos, ka pirms daudziem gadiem tiku uzaicināta uz randiņu Vecrīgā :D
Džeks aizveda uz restrānu/alus bāru. Izvēlējās gadiņu tuvu ieejai/ārā. Pasūtīja, ko vēlos. Paēdām un smieklīgākais, šis saka ''Nu, tagad sagatavojies, skriesim...'', es izbrīnīta ''kur skriesim?''... Džeks negribēja maksāt un sacīja, ka tā esot jau daudzas reizes izrīkojies, nemaksājot un bēgt prom.... :D Nu, ok, aizskrējām, bet tā bija pirmā un pēdējā reize, kad viņu satiku :D:D:D sviests! Varbūt vēl kādai nācies ar šo exemplāru uz randiņu iet hahah
14.08.2014 18:27 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.10.2013
jautājums tām attapigājam meitenēm- ja jums paprasa naudu par ceļu kāpēc jūs esat tik tupas un maksājiet ? kāpēc bēgat kopā no restorāna? pašas rakstiet stulbumus par čaļiem, bet tajā pat laikā tizlojaties līdzi pēc pilnas programmas, un pats labākais, ka palasot arī citas diskusijas, seko arī vēl citi randiņi. wtfffff ? ? ? ?
14.08.2014 18:52 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Afghan Mona Lisa, tev nekad nav bijusi pieredze ar kretīniem, jo..? :D
15.08.2014 10:18 |
 
Reitings 20
Reģ: 15.08.2014
Man puisis pirmajā randiņā pajautāja: "Kāpēc tev tik mazas krūtis?" :D
15.08.2014 10:24 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Afghan Mona Lisa

15.08.2014 10:26 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
mhm :D
15.08.2014 10:28 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neticu Taviem ierakstiem.

Man ir gājis visādi un esmu sapratusi, ka daudzi džeki ir totāli mudaki, vai man vienkārši neder...
Ok, es saprotu patsmit gados ir visādi, bet kad ir jau pāri pa 20 - 25 tad ir lietas, kas nav pieņemamas...
Man arī vīrietis piedāvājis doties pie viņa, bet es saku NĒ, kategoriski, jo tas nav priekš manis, būtu jā nu tikai tad ja tiešām manā priekšā būtu patiesi iekārojams un manām maņām skaists vīrietis :)
Esmu sastapusi vīrieti ar nesmuku leksiku, kad aiz katra teikuma kāds žargons, tāds kas mīļvārdiņos vislaik sauc, kaut gan 1x satieku... pārējie vienkārši nav simpatizējuši, ne vizuālais, ne kaut kas raksturā...
15.08.2014 10:32 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Katherin, esmu dzirdējusi, ka ārzemēs tā dara daudzi vecpuiši un visādi frīki, kas normāli nevar sev sievieti atrast - meklē izmisušas sievietes, kam nav kur dzīvot, nabadzīgas studentes utt.
15.08.2014 10:36 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Oj, esmu jau iepriekš te stāstījusi, bet long story short -pāris gadus atpakaļ, pie manis ciemos atbrauca puisis no Vācijas.
Ne gluži ciemos, jo džeks tās pāris dienas padzīvoja viesnīcā, bet principā atbrauca, lai satiktu mani.

Nu neko, ejam uz kino - PROTAMS, ka par biļeti man bija jāmaksā pašai, tas jau ir standarts :D Pie uzkodām puisis jautā - vai vēlēsies arī popkornu? Es tāda "īsti nezinu, vispār jau varētu" un viņš uzreiz "Ja gribi, tad ej un pērc, es pagaidīšu".

Ak jel, un tad nākamajā dienā viņš vēlējās iet kopā iepirkties (?), tā jau viss ok, BET ik pa laikam sekoja - "paturi manu somu/jaku/lietussargu, kamēr es paskatīšos to un to".

Bez maz, ka meitenei jānes viņa parpalas, kamēr kungs aplūkos veikala sortimentu :D

Ak jā, es vēl toreiz kaut ko pati arī nopirku, biju apkrāvusies (kādi 2 maisi + mētelis un soma), man viens maisiņš izkrita no rokām.
Tā vietā, lai rīkotos kaut cik džentelmeniski un paceltu to, pusis izstiepj rādītājpirkstu un augstprātīgi norāda - re kur tev izkrita.

Un tad vēl, protams, sekoja n-tie niķi no puiša puses, viņam karsti, gribas ēst, garlaicīgi, nevar nostāvēt, u.t.t.
Ak Dies', šito atceroties...... :D
15.08.2014 10:49 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ak jel, un tad nākamajā dienā viņš vēlējās iet kopā iepirkties (?), tā jau viss ok, BET ik pa laikam sekoja - "paturi manu somu/jaku/lietussargu, kamēr es paskatīšos to un to".

Bez maz, ka meitenei jānes viņa parpalas, kamēr kungs aplūkos veikala sortimentu


Es pagrieztos un aizietu, nevis ļautu pret sevi ta iztureties un teret uz idiotu lauku savu.
15.08.2014 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits