Lietots apģērbs

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Pēdējos gados, šķiet, aktivizējies lietotu apģērbu tirgus, notiek dažādi pasākumi, piemēram, "Andele Mandele" u.tml., nemaz nerunājot par lietotu apģērbu veikaliem.
Kāda ir jūsu attieksme pret tāda apģērba valkāšanu, ko jau iepriekš valkājis kāds cits cilvēks? Ja iegādājaties šādu, vai to pirms vilkšanas kārtīgi izmazgājat?

Riskēšu kārtējo reizi izpelnīties kritiku, taču man pašam laikam kas tāds nebūtu pieņemams. Viena lieta ir, teiksim, lietots automobilis (dators, mēbeles), bet kas pavisam cits - apģērbs. Ikdienā daudzi cilvēki izmanto arī sabiedrisko transportu (strādā ar darba datoru un pie mēbelēm), tādēļ šos priekšmetus neuzskatu par personiskiem, taču apģērbs gan, manuprāt, ir kas intīms. Šeit vispār neskāru lietotas apakšveļas un peldkostīmu tematu, par kuru nemaz nevēlos izteikties...

Ja iegādājaties lietotu apģērbu, kāda ir jūsu motivācija - zemāka cena, iespēja savā īpašumā iegūt "zīmolu" produkciju vai varbūt kāda cita?

P. S. "Netroļļoju", vienīgi aicinu padiskutēt.
05.08.2014 20:06 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Iepērkos, tik vien cenas dēļ. Būtu nauda, tad jau normālos veikalos iepirktos, bet žēl pa kkādu sūdu vairākus desmitus atstāt, atvainojos, jo šobrīd ir mirklis, kad nauda aiziet visam citam. Protams, vērtēju kvalitāti un kārtīgi izmazgāju. Man pieejamās ir RDA, tur nav baigi jārakājas, ir daudz normālu apģērbu.
03.12.2014 20:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bet ne jau priekš kosmietēm, kas pelna tukstošiem eiro...
Domaaju ,ka sajos veikalos iepeerkaas loti daudz arii turiigie cilveeki,iipasi tie ,kuri meklee vintage lietas.-t0 es vareetu teikt par savu pusi.
Es esmu ieveerojusi ,ka loti daudzi bagaatie kiiniesi meklee to "savu vintage" tirdzinos ,arii iipasos veikalinos-esmu daudz maacijusies no viniem saskatiit to iipaso ziidu ,piemeeram.Man loti patiik parunaaties ar kolekcionaariem uttReizeem iznaak satikt loti interesantus maaksliniekus tirdzinaa.
03.12.2014 21:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atkal domaaju citaadi-es mekleeju ko taadu parasti,kas ir unikaals,loti rets ,vareetu normaalaa veikalaa maksaat pat tuukstosus ,un tas man ir taads kaa azarts-atrast to daargumu , iesuut to iztruukuso pogu piemeeram(loti daudzi cilveeki nodod dreebes veikalinaa ,ja iztruukusi poga,loti miniatuuriigs caurumins kaut kur pie kakla piemeeram(uzirusi "adijuma actina",kas man ir nieks uznemt ar tamboradatu,sasuut taa ,ka neviens neredz defektu utt)Man tagad liekas,ka manii pilniigi seez taads kaa "mazs velnins"ieksaa- atrast kaadu daargumu ,kas maksaajis lielu naudu,savest to kaartiibaa kaa jaunu ,un staigaat vismaz gadu tajaa...:)
03.12.2014 21:41 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Rīgā humpalas tiešām ir nesamērīgi dārgas. Manā pusē gan pa lēto un ieeju es tur samērā bieži. Nepērku neko tādu, kas jau manāmi ir savu dzīvi nodzīvojis, visbiežāk ir drēbes ar birkām vai uz aci kā jaunas. Mamma ir sev dabūjusi perfektus rudens un ziemas mētelīšus, bet viņa arī māk izcelt visādas pērles. Kopumā, neredzu tur neko sliktu. Man neceļas roka maksāt ~20 eiro par pļurzīgajiem džemperiem vai topiņiem ikdienas nēsāšanai.
03.12.2014 22:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits