problēmas ar drauga māsu

 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Labdien!
Vēlējos pajautāt pēc padoma vai varbūt kāda var padalīties pieredzē. Lieta tāda, ka manam draugam ir divas māsas - 27, 29 gadi. Ar vecāko viss kārtībā, sarunas utt., normāla komunikācija, bet ar otru (27) nekādi nesanāk. Man viņa ļoti nepatīk. Mani kaitina/nepatīk runas maniere, tas, ka vienmēr viņa liekas gudrākā un super dzīves pieredzējusi. Nepatiku izraisa fakts, ka nejauši attiecību sākumā, kad vēl nebijām īsti pazīstamas, dzirdēju sarunu, kurā viņa ar savu draugu komentēja, ka es neesot "īstā" viņas brālim, kā arī, ka ar mani "būšot grūti". Uz iepriekšejo dzimšanas dienu saņēmos un uzaicināju drauga māsas ar draugiem uz savu dzimšanas dienu, lai parādītu viesmīlību un tā.. vecākā ieradās, šitā neieradās, it kā attaisnojošu iemeslu dēļ. Nezinu, esmu varējusi atrast kopīgu valodu ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Drīz viņa atbrauks no ārzemēm, un draugs noteikti vēlēsies aizbraukt ciemos. Protams, tikties ar viņa māsu es viņam neaizliegšu un ultimātus nekādus neuzstādīšu. Es pati nevēlos atrasties sabiedrībā, kur jūtos diskomfortā un nezinu, ko īsti darīt.
04.08.2014 16:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es nejūtu viņas vēlēšanos uzlabot attiecības. Es uztaisīju normālu galdu uz savu dzimšanas dienu un ielūdzu viņu ar draugu personīgi un laicīgi. Ja tik ļoti gribētu, tad varētu atnākt tās pašas pretimnākšanas un cieņas dēļ kaut uz 5 min.

Varbuut vinja patieshaam nevareeja tikt? Vai arii vinja ir kautriiga attieciibaa pret mazpaziistamiem cilveekiem jebhsu apvainojusies par to, ka braalis ir paartraucis ar vinju runaat. Tu tieshaam neveelies iepriecinaat savu draugu un likt vinjam visu laiku izveeleeties starp tevi un savu gjimeni? Vinjsh tevi miil un neveelaas tev nodariit paari, taapeec arii ir samazinaajis savu komunikaaciju ar maasu liidz minimumam. Tak pasper arii tu soli pretii, tas tikai uzlabos tavas attieciibas.
04.08.2014 17:14 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
jo viņa vēl pie tam ir vislabākā fotogrāfe, māksliniece utt. Protams, ir viņai smukas bildes, bet,lai tā pārlieku slavinātu...

Man pēc šī izklausās, ka tu esi vnk greizsirdīga uz viņa māsu, jo viņiem bija ļoti labas attiecības un jo viņa ir talantīgs utt. cilvēks.

Un gan jau burtiski nespied draugu nekontaktēties ar māsu, bet ar attieksmi to parādi. Katru reizi, kad viņš viņai zvana, uzmet lūpu vai uztaisi skumjo grimasi, katru reizi, kad viņš sāk par viņu runāt, maini tematu utt. Tas pats, ka viņa neieradās uz tavu pasākumu - ja nu tiešām tur bija kaut kas ļoti svarīgs viņai noticies? Bet tu to uztver kā apvainojumu sev.

Beidz pūsties, sāc mazāk domāt par viņa māsu negatīvismu un gan jau sāksiet normāli neitrāli kontaktēties. Neviens neliek kļūt par sirdsdraudzenēm, bet nav forši, ka tev ir tāds rūgtums pret to māsu un ka brālis samazināja kontaktu par 98%
04.08.2014 17:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Mēs ar brāli arī esam ļoti tuvi, esam labākie draugi. Ja viņš kaut kāda skuķa dēļ arī pēkšņi pārtrauktu komunikāciju, es domātu, ka kaut kas nav kārtībā un ka pie vainas ir tas skuķis. Autorei - ja tu domā ar savu sirdsāķīti precēties, tad viņa ģimene gribot negribot kļūs par tavu ģimeni. Un būs tev viņi jāsatiek visos svētkos.
04.08.2014 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 3191
Reģ: 29.01.2009
Tad , lai dzivo ar savu masu kopa .

Nesapratu visus šitos komentārus.. Puisi takš ir samazinājis kontaktu diezgan stipri. Viņam vispār ar māsu nekontaktēties?

Un tev.. nezinu..lasot visus komentārus vairāk šķiet, ka tev pašai problēmas. Nu neatnāca uz dzimšanas dienas svinībām. UN? Pati takš rakstīji, ka bija attaisnojums.
Nepatīc tu tik ļoti viņai. UN? Viņa atklāti ir brāli ir rīdījusi pret tevi vai mēģinājusi jūs izšķirt?
04.08.2014 17:25 |
 
Reitings 3628
Reģ: 06.05.2014
Varbūt pirmo iespaidu par sevi radīji nepatīkamu. Manējam ir divi brāļi, abiem sākumā nepatiku, jo likos iedomīga un tāda, kas viņu brāli cenšas pievākt tikai sev. Bet tādas emocijas pret mani izsauca tas, ka sākumā biju ļoti klusa un neielaidos īpašās sarunās un draudzībā. Beigās, kad mani iepazina, tad jau bijām labi draugi. Ar vienu no brāļiem nav problēma runāt par visu ko, uzaicināt uz kādu alu vai vienkārši pasēdēt. Bet te jau izskatās, ka problēma ir dziļāka par vienkāršu "drauga māsai es nepatīku".
04.08.2014 17:33 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Esmu autores pusē .

Man visai līdzīgi ir .

Nav laba kontkata ar vīra māsu .

nEVARAM saprasties un viss .

Gribu pēc iespējas mazāk kontaktēties ar viņu .
04.08.2014 17:33 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Izplūdušu skuķi, kas dzīvo vienai dienai. Nav ne ambīciju karjerā, ne vēlmes rūpēties par mājas soli.


Tā itkā tas būtu pats galvenais dzīvē :D Labi, ka tev pašai sasniegtas karjeras virsotnes, modeles augums un māja vnm spīd un laistās un esi šefpavāre. Kas tavam brālim nav roku, ka pats arī māju nevarētu sakopt un ēst uztaisīt? Besī šitās māsas, kas iedomājas, ka nu tikai viņa brālus apceļ :D
04.08.2014 17:34 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
VIŅA vienmēr mācēs izmantot , lai viss ir viņai pa labu .

Un izteikumos manu ,ka mani ne vienmēr ciena .

Ar Lauvām jau grūtāk ir saprastiess ne ? Nu man Lauva ir kārtīga....
04.08.2014 17:36 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Un būs tev viņi jāsatiek visos svētkos.


Kas tie par debilizējošiem uzskatiem? :D Nejau visus svētkus svin vnm kopā un satiekas katros svētkos.
04.08.2014 17:36 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Jā, iepazīstoties biju klusāka,jo vispār nerunāju muļķības un visādus stulbumus. Bet nu,vēroju reakciju. Kādu deva,tādu saņēma.
04.08.2014 17:43 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Elīn, persona, kas dzīvo bezmērķīgi ir nasta uz pleciem. Parazītisms nekad nenes augļus. :) Kāpēc, lai vīrietim būtu gan mājās nauda jānes, gan vakariņas jātaisa un māja jātīra? Lai sieviete, kas pat nespēj par sevi parūpēties, varētu sēdēt un lasīt savus romānus? :)

Ja šī būtu citādāka lomu spēle, proti, ka vīrietis bezdarbnieks sēž mājās, ar alus vēderu, dzerdams aliņu lūr Nasha Russia, ik pa laikam uzbļaujot, lai sieviete uztaisa vakariņas, izberž podu, Tu noteikti bļautu, ka vecis cūka... :)
04.08.2014 17:46 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Man jau būtu vienalga, es varētu vispār nekomunicet, bet draugs vēlas ko mainīt un man viņa ir žēl un citreiz ir dusmas. Atceros, kā nesen pēc iepazīšanās, kad runājam, māsa uzsvēra, ka viņa bijusi mātes vietā un kaut kādos brīžos draugs (brālis) kā kucēns skrējis pie viņas pēc palīdzības.
Tāds teksts uzreiz mani atgruda. Es domāju, ka es tā par savu brāli neteiktu viņa draudzenei...
04.08.2014 17:47 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Man ari ir nekadas attiecibas ar vina masu un par mati runajot tur vispar ir ... Es esmu pozitivs cilveks un ari biju iedomajusies , ka baigi forsa visa vinam gimene , masas mate utj. Bija jau ari , sejaa smaida , bet , ka izradas aiz muguras dublus lej. Protams , ka nepatikami un pardzivoju no sakuma . Tacu iestajas viens bridis , ka man palika pilnigi pofig. Nav mana problema ja es kadam nepatiku tikai tapec , ka esmu :D Ja kads gust baudu no negatiivaa generesanas , lai tacu to dara un varas sava sula :) ar to visu es censos Tev pateikt , dzivo godigi , kaa labs cilveks pec tiirakas sirdsapzinas un laid to visu garam. Un bus ciki piki . Mili sevi un savu puisi .
04.08.2014 17:50 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Lūcija, varbūt ari tev pašai jāpārskata sava attieksme? Kāpēc turi ļaunu uz tekstiem, kas izteikti attiecību pirmsākumos? Es, kā māsa, arī varētu daudz ko pārspriest ar brāli, iespējams, ne vienmēr glaimojošu otrai pusei, bet nedomāju, ka māsa domā, ko ļaunu.

Silti iesaku iemācīties vismaz uzturēt neitrāli pozitīvu kontaktu. Ne vienmēr tas ir viegli, dzīvē būs daudz cilvēku, kas var patikt tā.. ne visai, bet tas dod tik daudz - atlikt emocijas malā un veidot to saskarsmi neskatoties uz visu. Vismaz būt pieklājīgam.

Ja tu pati atmetīsi savas negatīvās domas par šo sev netīkamo radinieci, arī sarunas būs vieglāk virzīt ar viņu, kaut kāds ārā laiks līmenī.
04.08.2014 17:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man jau būtu vienalga, es varētu vispār nekomunicet, bet draugs vēlas ko mainīt un man viņa ir žēl un citreiz ir dusmas. Atceros, kā nesen pēc iepazīšanās, kad runājam, māsa uzsvēra, ka viņa bijusi mātes vietā un kaut kādos brīžos draugs (brālis) kā kucēns skrējis pie viņas pēc palīdzības.
Tāds teksts uzreiz mani atgruda. Es domāju, ka es tā par savu brāli neteiktu viņa draudzenei...

Tu tieshaam piekasies nevietaa. Mans viirateevs man vienreiz pastaastiija, kaa mans viirs, 3 gadus vecs, vienreiz aiz baileem piechuraaja bikses publiskaa vietaa un tad aizskreeja viirateevam kleepii apseesties. Vai taadeelj es tagad ar viirateevu nerunaatu? Cilveekiem patiik atcereeties beerniibu un par to pastaastiit citiem. Turklaat tas notiek bez jebkaada zemteksta. Vienkaarshi vinja veeleejaas pateikt to, ka tas ir vinjas mazais, miiljais braaliitis un ka vinjai ir iipashas juutas pret vinju.
04.08.2014 17:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Es nedomāju, ka tikai drauga māsa ir tā sliktā, iespējams, Tu esi tā sliktā, ko parādi ar savu uzvedību, attieksmi, ģērbšanās stilu, kas liek drauga māsai novērsties no tevis. Mēs nezinām divu pušu stāstu, tāpēc ieteikumi nevar būt objektīvi.
Un drauga māsa vienmēr būs pirmajā vietā nevis Tu, jo tā ir miesīga ģimene, nedomā, ka viņš pacietīs tavus ulltimātus, jo pašlaik rīkojies kā riktīga mamzele. Varbūt vēl skābekli piegriez viņam, ja viņš vēl turpinās kontaktēties ar māsu? :D un tas, ka tev ir sliktas attiecības ar māsu, ir mīnuss tavā laukā, jo labas attiecības ar drauga ģimeni ir zelta vērtē, jo, iespējams, esat topošie radi un tad Tu nevarēsi cimperlēties.
04.08.2014 17:58 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Esmu autores pusē. Man arī ir brālis, kuram ir draudzene, un? Brālis vispār pie manis reti tagad brauc, es saprotu viņa draudzeni. Tai māsai jāsāk sava dzīve, visu mūžu pie pakaļas nesēdēs.
04.08.2014 18:11 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Autorei iesaku - esi pret savu draugu laba, neradi iemeslu viņam šaubīties par tevi .

Saki vinam pazvani savām māsam, ģimenei , radi iespaidu ka viss ir labi tev , tev nav problēmu , to parādi savās attieicbās ar draugu.

Lutini savu vīrieti , rīkojies vilitigi .

Un lad esi māsas tuvumā ,runājeis a rvin';u laipni , centies noklusēt ja kaut kas nepatik ,lai mazāk strīdu .

Rīkojies ar pāris gājieniem uz priekšu .Lai visiem esi laba.

Es tā daru .Kaut man viņa māsa riebjas , es tēloju , un nesaku vinai neeko nepatikamu , censos savas attieicbas kopt un lai ir labas ....
04.08.2014 18:12 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
ja vēlies vari man privāti uzraksitt ,mūs vieno viena problēma....
04.08.2014 18:13 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Bante, ja es manam puisim VISU mūžu pirmajā vietā būtu māsa nevis es, tad jau es laikam šķirtos.
04.08.2014 18:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits