Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

problēmas ar drauga māsu

 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Labdien!
Vēlējos pajautāt pēc padoma vai varbūt kāda var padalīties pieredzē. Lieta tāda, ka manam draugam ir divas māsas - 27, 29 gadi. Ar vecāko viss kārtībā, sarunas utt., normāla komunikācija, bet ar otru (27) nekādi nesanāk. Man viņa ļoti nepatīk. Mani kaitina/nepatīk runas maniere, tas, ka vienmēr viņa liekas gudrākā un super dzīves pieredzējusi. Nepatiku izraisa fakts, ka nejauši attiecību sākumā, kad vēl nebijām īsti pazīstamas, dzirdēju sarunu, kurā viņa ar savu draugu komentēja, ka es neesot "īstā" viņas brālim, kā arī, ka ar mani "būšot grūti". Uz iepriekšejo dzimšanas dienu saņēmos un uzaicināju drauga māsas ar draugiem uz savu dzimšanas dienu, lai parādītu viesmīlību un tā.. vecākā ieradās, šitā neieradās, it kā attaisnojošu iemeslu dēļ. Nezinu, esmu varējusi atrast kopīgu valodu ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Drīz viņa atbrauks no ārzemēm, un draugs noteikti vēlēsies aizbraukt ciemos. Protams, tikties ar viņa māsu es viņam neaizliegšu un ultimātus nekādus neuzstādīšu. Es pati nevēlos atrasties sabiedrībā, kur jūtos diskomfortā un nezinu, ko īsti darīt.
04.08.2014 16:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pieturies pie pieklaajiibas sarunas par un ap neko. Nekur nav teikts, ka tev ir jaakljuust par maasas labaako draudzeni. Ir vienkaarshi cilveeki, ar kuriem nesapas.
04.08.2014 16:31 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Atceros savu situāciju pāris gadus atpakaļ. Man arī bija savstarpējas antipātijas ar drauga māsu. Bet viņa diezgan publiski ar savu attieksmi arī to rādīja.. Bet mana r viņu nebija "jākaro", jo draugs, to visu redzēdams, mani aizstāvēja un nolika māsu pie vietas. Kopš tā laika, pat, ja arī es viņai turpināju nepatikt, izturējās viņa ļoti labi pret mani! :D
04.08.2014 16:32 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Tadas cuskas tas sievietes ir . Viegli teikt , bet nenem galva. Vina pati ir nelaimiga tapec ir tik riebiga ... nereage uz vinu un aizmirsti. Tavs draugs ir pieaudzis cilveks ( ? ) un pats pienem lemumus sava dzive
04.08.2014 16:33 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Krista, nav jau par ko runāt. Cik ilgi par laikapstākļiem runāt. Kaut kad, kad bijām kādās mājas ballītēs, tad visi aiziet smēkēt, es palieku viena - neesmu smēķētāja. Es arī paredzu, ka tā būs, kad aizbrauktu ciemos tagad.
Draugs minēja, ka tā nepieklājīgi, neaizbraukt man kopā ar viņu ciemos, jo jādomā iemesls, kāpēc es neesmu, bet man kaut kā nevelk....
04.08.2014 16:38 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Tavs draugs ir pieaudzis cilveks ( ? ) un pats pienem lemumus sava dzive

It kā jau jā, bet visu laiku ir uzsvēris, ka tieši ar šo māsu viņam vistuvākās attiecības un, ka manis dēļ viņš ir samazinājis savu komunikāciju ar viņu par 98%!!!
Bet reāli, es pat nesaku, lai viņš nekomunicē, es vispār nepieminu. Lai mani neaiztiek un es nevienu neaiztikšu, gribu dzīvot mierīgi.
04.08.2014 16:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Krista, nav jau par ko runāt. Cik ilgi par laikapstākļiem runāt. Kaut kad, kad bijām kādās mājas ballītēs, tad visi aiziet smēkēt, es palieku viena - neesmu smēķētāja. Es arī paredzu, ka tā būs, kad aizbrauktu ciemos tagad

Cik tad ilgi smeekjee? 5-10 minuutes? Nevari tai laikaa atrast sev nodarbi vai iet vinjiem liidzi? Un ne tikai par laikapstaakljiem var runaat. Ir tachu tik daudz neitraalu teemu kaa piemeeram, pasaakumi, tv, joku staastiishana utt. Turklaat vienmeer paliidz tas, ja uzdod jautaajumus un klausies. Cilveekiem patiik runaat par sevi.
04.08.2014 16:41 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Tad , lai dzivo ar savu masu kopa .
04.08.2014 16:42 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Atceros, kā bija, kad draugs mani bildināja. Tajā laikā viņa bija ārzemēs. Tad, kad atbraucām sagaidīt lidostā, un, kad uzzināja, ka brālis saderinājies, tad bija tik ļoti neapmierināta, ka šai neviens nav paziņojis ... Laikam tas manī viss, visi sīkumi ir sakrājušies.
Draugs piedāvāja, lai mēs satiekamies un izrunājamies. Bet es nevēlos, jo pavisam atklāti neviens nepatiku nav izrādījis un klaji nekas acīs nav pateikts. Ehhh...
04.08.2014 16:47 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Tad , lai dzivo ar savu masu kopa .


+

Riktīgi besī šitie un memļaki, kuriem mātes (māsas) vienmēr un visur svarīgākas (un viņām vienmēr taisnība) par sievām. Ja jau tik labas, tad, ko meklē sev partneri? Ej un dzīvo pie mātes/māsas un dzīve būs tik rožaina.
04.08.2014 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 4829
Reģ: 29.01.2009
A priekš kam tev vajag ar viņu baigi draudzēties? Tu viņai nepatīc, viņa tev nepatīk, tā dzīvē gadās un nevajag pār visām vārītēm censties uzspiest savu draudzību! Izturies neitrāli un komunicē ar tiem cilvēkiem, kuri vēlas komunicēt ar tevi. Lai tavs draugs brauc ciemos, bet tu, ja nevēlies, nebrauc.
04.08.2014 16:52 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Brazil - Bet draugs jau grib piespiest braukt...
04.08.2014 16:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atceros, kā bija, kad draugs mani bildināja. Tajā laikā viņa bija ārzemēs. Tad, kad atbraucām sagaidīt lidostā, un, kad uzzināja, ka brālis saderinājies, tad bija tik ļoti neapmierināta, ka šai neviens nav paziņojis

Iedomaajies sevi vinjas vietaa. Tavs braalis, tuvaakais gjimenes loceklis, peeksnji paarmet aadu otraadi un ne tikai knapi komunicee ar tevi bez iemesla, bet arii nepazinjo tik svariigu veesti kaa saderinaashanos, taadejaadi izsleedzot tevi no gjimenes loka. Tu buutu ljoti prieciiga?
04.08.2014 16:53 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Ir brīži, kad aizdomājos par nākotni, pirmkārt, es jau nevēlētos redzēt viņu savās kāzās, bet tas ir neiespējami :D jo viņa vēl pie tam ir vislabākā fotogrāfe, māksliniece utt. Protams, ir viņai smukas bildes, bet,lai tā pārlieku slavinātu...
04.08.2014 16:55 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Par nepaziņošanu savai māsai draugs ir vainīgs un meitenei ''bumbas'' nevajag piesiet. Tā ka tas tomēr ir nesmuki un puisim vajadzētu atbalstīt savu līgavu, nevis mūžīgi bakstīties ar savu māsu. Ne jau ar viņu viņš taisās veidot savu jauno ģimeni, bet ar Lūciju.
04.08.2014 16:57 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Krista, jā, bet tur jau tā lieta, ka es nekādi necenšos ietekmēt draugu, lai viņš nekontaktētos ar savu māsu. Esmu pat viņam teikusi, ja vēlas, lai zvana un raksta, kamēr bija Anglijā. Viņš man atbildēja, ka lai es nejūtoties vainīga, vienkārši tā sanāk, ka manis dēļ viņš nekomunicē. Pilnīgs sviests.
04.08.2014 16:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir brīži, kad aizdomājos par nākotni, pirmkārt, es jau nevēlētos redzēt viņu savās kāzās, bet tas ir neiespējami

Ko vinja ir tev nodariijusi, atskaitot to, ka tev neiepatikaas no pirmaa acu uzmetiena un deelj taa komenta? Tie ir tava drauga tuvaakie cilveeki. Nedomaa, ka tas ir ljoti egoistiski no tavas puses uzreiz norakstiit vinja maasu un pat nedot vinjai iespeeju izveidot juusu starpaa normaalas attieciibas? Neba taa maasa grib ar braali tuseet ik dienas. Iet runa par normaalu radu buushanas saglabaashanu. Taada sajuuta, ka tev ir greizsirdiiba vai skaudiiba pret to maasu.
04.08.2014 16:59 |
 
Reitings 246
Reģ: 19.08.2013
Man pašlaik ir līdzīga situācija, draugam ir vecākā māsa, tikai nesen pirms kādiem četriem mēnešiem iepazināmies, cik saprotu attaisnojums, kādēļ viņa nevarēja atbraukt un iepazīties bija darbs. Kad viņa beidzot ieradās pateica dažus vārdus - Čau, Lelde! Tā vecākā...
Un tas arī bija viss. Un pārējās reizēs kad tikāmies, mani klaji ignorēja, lai arī es centos uzturēt vismaz kādu sarunu. Muļķīgi, bet neko tur darīt nevar, bet kā plusu jāmin tas, ka nav mani mēģinājusi aiz muguras aprunāt...

Ietiekums tev - vienkārši neko neizrādi, tās ir viņas nevis tavas problēmas.
04.08.2014 17:03 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Tie ir tava drauga tuvaakie cilveeki. Nedomaa, ka tas ir ljoti egoistiski no tavas puses uzreiz norakstiit vinja maasu un pat nedot vinjai iespeeju izveidot juusu starpaa normaalas attieciibas?


Es nejūtu viņas vēlēšanos uzlabot attiecības. Es uztaisīju normālu galdu uz savu dzimšanas dienu un ielūdzu viņu ar draugu personīgi un laicīgi. Ja tik ļoti gribētu, tad varētu atnākt tās pašas pretimnākšanas un cieņas dēļ kaut uz 5 min. Man nav pamata būt skaudīgai vai greizsirdīgai, jo esmu vairāk sasniegusi savos gados, nekā viņa.
04.08.2014 17:09 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Ietiekums tev - vienkārši neko neizrādi, tās ir viņas nevis tavas problēmas.


Es jau tā neko neizrādu, pat nepieminu viņu. Kamēr bija ārzemēs, tikmēr viss bija ok. Tagad nezinu, kā būs. Lai tik nepiepūderē smadzenes savam brālim. Bet tad, no otras puses, kam man tāds vīrietis, kuram var tik viegli piebāzt batonus ausīs....
04.08.2014 17:11 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi riebīgās māsas vietā.

Ko redzēju es?

Izplūdušu skuķi, kas dzīvo vienai dienai. Nav ne ambīciju karjerā, ne vēlmes rūpēties par mājas soli. Toties patika lasīt sieviešu romānus, tēlot smalku dāmu un pasniegt nebaudāmas vakariņas, kuras manāmi lūdza uzslavēt. Kad neviens to nedarīja, bet pieklājīgi centās norīt sīksto gaļas kumosu, kas sautēts persiku jogurtā, uzmeta lūpu.

Vēlāk, pie kafijas tases, kad bijām ar brāli divatā, un viņš vaicāja manu viedokli, es pateicu to pašu, ko Tava drauga māsa savam brālim - "Būs grūti, jo...". Neteicu, ka nav īstā. Attiecīgajam laikam bija īstā, lai saprastu, ka par sievu vajag citu. :)

Ko redzēja meitene?

Riebīgu, augstprātīgu māsu, kas negribēja ar viņu draudzēties. Jā, ciemos tā māsa arī negāja.


Ieteikums: sāc domāt par savu dzīvi un kopdzīvi ar draugu, nevis par to, ka nepatīc māsai. Jā, tā tiešām notiek - Tu vari kādam nepatikt. Samierinies un dzīvo tālāk. Tu esi liela daļa no sava vīrieša dzīves, bet ne visa - tai māsai ir un būs vieta. Paralēli tam, paanalizē, ar ko šī māsa ir labāka par Tevi, kas Tevi tik ļoti kaitina? Strādā pie sevis, lai būtu līdzvērtīga.
04.08.2014 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits