Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es - agresiiva

 
Reitings 13
Reģ: 10.12.2011
Halo! Man ir loti reala problema, kas jau sak traucet - pedejo menesu laika esmu palikusi loti agresiva. Nu ne jau taa, ka situ visus, bet cilveki man regulari prasa, kapec visu laiku esmu dusmiga, kas mani atkal neapmierina utt, jo mans balss tonis ir uzbruukosh, agresiivs, dusmiigs, pat ja saku kaut ko neitraalu, nenoziimiigu vai jautaaju kaut ko. Es jau censhos runaat mieriigi, vismaz pasai taa liekas, bet taapat, dzirdu tikai - par ko tu dusmojies !? Nekad neesmu bijusi baigaa ucinaataaja vai ar miiliiigo balstinju, bet nekad agrak arii nav bijusas problemas ar to, kadaa tonii runaaju, man skiet, ka reaali cilveeki saak izvairiities no manis. Nu labi, atziisos, ka esmu ari loti nepacietiiga, aatri sadusmojos, un kad tiesaam sadusmojos, tad labpraat tiesaam sistu visus peec kaartas, bet kaa jau teicu, agraak dusmas naaca aaraa tikai kad dusmojos, nevis ikdienaa. Tagad domaaju, ko man dariit, saakt mediteet? Kaadai ir bijusi taada probleema? Kaa man sevi apvaldiit? Sanaak diezgan biezi satikt jaunus cilveekus un visi kaa viens man prasa, kapec es dusmojos. Reali jau nedusmojos, tikai sarunaajos. Redz, kad piedzeros, tad gan naak valjaa runas pluudi un jokojos ar visiem bez gala un tik jaukas lietas visiem saku. Varbuut tas varetu buut saistiits arii ar to, ka man sobriid dziivee negribas gandriiz nevienu redzeet un tikties ar jauniem cilveekiem, bet esmu speista to dariit , liidz ar to zemapzinjaa gribu vinjus visus atshuut? Luugums paliidzeet :D
03.08.2014 21:15 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.08.2013
Galvenais ir atrast, kāpēc Tu ikdienā tāda esi. Varbūt kas saspringts norisinās darbā vai ģimenē? Un tādā veidā tas saspringums nāk līdzi it visā.
04.08.2014 23:13 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Es laikam lasu par sevi. Nu neko,tu vnk esi tads cilveks. Man palidzeja berns, tgd esmu kluvusi maigaka butne. Lai gan aizsvilos joprojam atri. Bet man's ieteikums tev tapat nepaludzes. Pamegini jogu varbut. Daudzi slave. :)
04.08.2014 23:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tev ir paaraak daudz energjijas, piedevaam negatiivas. Izgruud to laukaa fiziskaas aktivitaatees, darbaa utt. Gribaas dusmoties - izmazgaa griidu, veic pietupienus.
04.08.2014 23:19 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Krista pareizi saka. Nodarbini sevi.
04.08.2014 23:26 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Uzvesties iemācies :-D :-D :-D. Atrodi kādu grāmatu kā to pareizi jādara.
04.08.2014 23:27 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Kad lasīju, likās, ka tas ir par mani kādu laiku atpakaļ. Pati tiešām nejutu, ka tonis ir ass, tuvinieki visu laiku aizrādīja. Visu laiku gribējās kādam ieriebt kaut ko neforšu pasakot, ja domāju, ka cilvēks ir stulbs, kaitinošs utt. Tas viss gan pārgāja pats no sevis, uz beigām jau pirms vēru muti vaļā, lai kaut ko atcirstu, pieķēru sevi pie domas - kam tev to vajag, ko tu ar to gribi panākt. Šaubos, ka man tiešām bija stulbeņi apkārt (tas bija vidusskolas laikā un sākumā augstskolā), jo pēc tam tie, kas iepriekš kaitināja likās ļoti forši cilvēki. Domāju, ka manas mūžīgās problēmas ir no tā, ka cenšos būt perfekcioniste, man ir augstas prasības pret sevi un citiem, tāpēc kļuvu ļoti neiecietīga, tiklīdz kāds kaut ko uzreiz nesaprata vai savādāk. Vienmēr centos VISU izdarīt ātrāk, labāk, interesantāk par citiem, tiecos pēc atzinības, daudz, kur iesaistījos, apzinoties, ka tā jau knapi tieku ar visu galā. Domāju, ka tādā veidā izpaudās mans stress, nedrošības sajūta. Ja arī tu netiec galā ar savām lietām, viens ļoti efektīvs risinājums, kas vismaz man palīdzēja bija plānotājā sarakstīt, kas jādara un tad ar 3 krāsu marķieriem vai vienalga kādā veidā šos darbus atzīmēt - neatliekams, svarīgs, bet ne steidzams un nesvarīgs/varu izdarīt vēlāk. Arī problēmas darbā to ietekmēja, jo apzinājos, ka darbā jābūt laipnai, jāsmaida dežūrsmaidiņš, kaut iekšā vārījos no dusmām.. Aizgāju no darba, kas nesniedza prieku un arī fiziski bendēja, pabeidzu vidusskolu, iestājos augstskolā, sāka veikties un tā prieka sajūta nepārgāja :) Jutos īstajā vietā, viss sanāca, vismaz darīju to, kas patika, nevis to, kas bija jādara. Protams, apkārt ievēroju cilvēkus, kuri iepriekš būtu tracinājuši, bet automātiski sāku izvairīties no tādiem, ja arī nācās, biju neitrāla vai vēsa, lai tikai ātrāk tiktu vaļā.
04.08.2014 23:28 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Gramatas ne suda nepaliec. Paliec vel agresivaka :D
04.08.2014 23:28 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nepalidz
04.08.2014 23:29 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Esmu ievērojusi, ka man viegli pielīp cilvēku noskaņojumi, tāpēc, ja jūtu negatīvo, cenšos kaut kā kontrolēt domas, jo zinu, ka pieliekot klāt vēl savu negatīvismu, nekas labs tur nesanāks.
04.08.2014 23:32 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man ir šādi dusmu periodi, arī šobrīd ir tāds. Man ļoti nepatīk nesakārtotas lietas dzīvē, t.sk. nesakārtotas attiecības. Es nejūtos labi kaut kādos pārmaiņu procesos, līdz ar to sanāk, ka bieži esmu aizkaitināma. Šodien situ durvis. :D
Visu šo laiku mācos savākties, bet es saprotu, ka nevar ilgi turēt iekšā ilgstošu neapmierinātību. Tiklīdz kaut kas nenotiek kā iecerēts, sākas rūgšana. Un beidzas ar jau minēto dusmu periodu. Nevaru saprast, vai man tas ir raksturā, vai arī man vajadzēja pakonsultēties ar psihoterapeitu. Vienkārši liekas, ka tas nav normāli. :)
04.08.2014 23:34 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Pamēģini nokniebties.
04.08.2014 23:36 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Pamēģini nokniebties.


Tas tiešām spēlē lielu lomu šādiem dusmīgiem cilvēkiem, īpaši sievietēm var ievērot, ja sāk runāt, ka parādījies vīrietis, tad arī izturēšanās paliek mierīgāka, ja atkal pazūd - dusmīgāka.
04.08.2014 23:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man tādi dusmu periodi uznāk, kad kaut kas pilnīgi un galīgi neapmierina dzīvē kopumā. Vai nu tas ir darbs, vai kāds cilvēks ar savu uzvedību... Kamēr šo apstākli nenomaina, kaitina pilnīgi viss - neizbēgami.
04.08.2014 23:48 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Man ir bijuši periodi ar milzīgām dusmām galvā - pilnīgi pie sevis rupji komentēju katru darbību cilvēkos apkārt, jo viss krita uz nerviem. Skaļi nekad neko neteicu, darbā pat bija jābūt ļoti draudzīgai pret klientiem, ko es pēc labākās sirdsapziņas centos panākt, bet ticu, ka nebija forši būt manā klātbūtnē. Zinu, ka man tā uznāk stresa un trauksmes posmos, kad gaidāmas pārmaiņās vai kas tāds. Piekrītu par dusmu izlikšanu kur citur, jo galvā tā piedegusī putra vāroties piedegs vēl vairāk - jālej ārā!

Man personīgi tiešām patīk smagā mūzika, kaut vai Rammstein. Pat lēkāt pie mūzikas nevajag, vienkārši iztrakojos iedomās pie tā ritma un skaļuma austiņās, paliek labāk un uzlādē ar enerģiju. Noder apātijai.

https://www.youtube.com/watch?v=hfZxYe_vHoE :D
04.08.2014 23:49 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Kamēr šo apstākli nenomaina, kaitina pilnīgi viss - neizbēgami.


Yup, tā viņš ir. Jāsakārto dzīve.
04.08.2014 23:51 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man palīdz situāciju modelēšana galvā. Piemēram, ja mani kāds cilvēks aizvaino vai vienkārši šķiet, ka viņam nav pilns rublis, tad es iedomājos, ka pieeju klāt un iesitu viņam pliķi :D Vai pasaku visu, ko domāju, bez tolerances cenza. Smagā mūzika tieši palīdz šai situāciju modelēšanai. :D
04.08.2014 23:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits