Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu dzīvoklis :)

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es te patstāvīgi sēžu ss.lv serverī un skatos dzīvokļus, kad tādus kurus izīrē gan pārdod un man radās tāds jautājums..

Kādu dzīvokli šai mirklī jūs spētu atļauties iegādāties/ izīrēt? Iedomājieties ka jums šodien pat vajadzētu jaunu dzīvokli, tad kādu naudu jūs spētu tērēt uz tā iegādi, un kā jūs vēlētos lai tas dzīvoklis izskatās?
Nav tik svarīgi naudas izteiksme cik vienkārši vēlos redzēt kādi dzīvokļi jūs piesaista dizaina ziņā, atrašanās vieta, apkures iespējas, istabu daudzuma ziņā un pat stāvā.
Un kas būtu vel tās svarīgākās lietas uz kurām jūs skatītos iegādājoties jaunu dzīvokli?

Man jau patiktu ja jūs varētu ielikt linkus ar piemēriem kaut vai no tā paša ss.lv vai tāda veida portāliem, bet ja galīgi nevarat neko atrast tad jau der arī vienkārši internetā atrastas bildes :)

Protams nav obligāti ar jābūt dzīvoklim, var būt arī māja! ;)

Galveno kārt gribētos redzēt vairāk reālus dzīvokļus balstoties uz jūsu iespējām, nevis piemēram sapņu mājokļus :)

Var arī salīdzināt piemēram, dzīvoklis kas jums ir tagad un kādu jūs iedomājieties savu dzīvokli pēc 10 gadiem(ja jūs pašreizējo mainītu). :)
28.07.2014 20:34 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzīvokļa meklējumos. Meklēju 2 - 3 istabu dzīvokli Iļģuciemā, Dzegužkalnā, Imantā, vai Āgenskalnā. Dzīvokļa iegādes summa 30 000 - 35 000 EUR.
Patreiz neesmu atradusi tādu kas man iekristu sirdī un būtu gatava pirkt. Bet nu dzīvokļu cenas pašlaik ir arī diezgan šokējoši augstas. Tas varbūt mani arī aptur iegādāties dzīvokli tieši tagad.

Domāju ņemt kredītu, pirmās iemaksas summa praktiski ir jau sakrāta.
28.07.2014 20:40 |
 
Reitings 434
Reģ: 19.06.2014
Viennozīmīgi paliktu Rīgā, bet ne centrā. Tagad dzīvojam ar draugu netālu no kongresu nama.
Gribētu kaut ko šādu un rajons arī mani apmierina -
28.07.2014 20:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
meya

Ja ņem kredītu tad labi pārdomā vai viņu spēsi visu laiku atmaksāt. Pareizākais būtu ņemt kredītu ja uzreiz spēsi atmaksāt pēc tam vismaz 50-60 % no summas. Zini kā, ja nu gadījumā kas dzīvē noiet greizi tad vismaz esi tam sagatavojusies ;)
28.07.2014 20:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
dorreen

Nu tas sapņu dzīvoklis jau ir baigi foršs, bet nu jā, tas tomēr liekas vairāk kā sapnis :D
Vairāk jau gribās redzēt tādus piemērus kas ir mazliet tuvāk realitātei. Lai gan ko es zinu, varbūt pēc 10 gadiem tu spēsi atļauties šādu dzīvokli :)
28.07.2014 20:45 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Mēs ar draugu izlēmām, ka īrēsim Salaspilī, jo nepatīk Rīgas jezga. Nu galvenais, lai mājīgs :) Tāds te atvērās pirmais un tāds te mums abiem arī būtu pietiekami labs http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga-region/salaspils/agmgm.html Piekrītu, ka cenas ir pārāk augstas
28.07.2014 20:48 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tas būtu dzīvoklis Purvciemā, apmēram līdz 350eur ar komunālajiem, varbūt 400eur. Stāvs 4.un uz augšu. Vislabāk kādā 12.stāvā.
Istabas - pagaidām vienistabas. Kad pirksim, tad 2-3 istabas.
Es gribu mājīgu, gaišu un plašu dzīvokli.
28.07.2014 20:49 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker
Visu esmu apdomājusi. Kā pirmā iemaksa tiks iemaksāti tie 50 % no dzīvokļa vērtības + patreiz man ir darbs ar ļoti labu algu :)
Par atmaksāšanu galīgi nesatraucos, jo galējā variantā pārdošu mantoto zemi. :)
28.07.2014 20:50 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Piekrītu, ka cenas ir pārāk augstas

Varbūt drīzāk jāsaka, ka liela daļa jauniešu vēlas dzīvot atsevišķi, lai arī viņu ienākumi to neatļauj?
28.07.2014 20:51 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Roberts, mūsu ienākumi to atļauj, bet negribam maksāt tādu summu par gandrīz neko, par tekošu tualetes podu un sapuvušu virtuves iekārtu, kas savu laiku jau nokalpojusi, nerunājot par visu pārējo. Tu taču arī nepērc preci, kuras cena neatbilst kvalitātei?
28.07.2014 20:53 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Vienu brīdi bija doma, ka pēc gada varētu dzīvoklīti iegādāties. Liepājā, tuvu centram. Cena bija domāta līdz 8000. Būtu vienalga, kādā stāvoklī, galvenais, ka ir kāds 2. vai 3. stāvs, balkons, tolete un duša iekšā. Bija doma viņu pēctam izremontēt, kā pašiem patiktos. Žēl, ka nesanāca, kā bijām cerējuši.

Ja tagad, uz sitienu, vajadzētu, tad noteikti kaut ko īrētu. Nu uz ātro, ko apskatīju, kas būtu tāds ok priekš manis, neko neatradu. Jāpiebilst, ka biju situācijā, kad steidzami bija jāatrod cits dzīvoklis, tad nu ātri atradu, kas sirsniņai patīk, un nedēļas laikā jau bijām pārvākušies. Ceru uz tādu brīnumu arī nākotnē, ja vajadzēs :D
28.07.2014 20:56 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Roberts, mūsu ienākumi to atļauj, bet negribam maksāt tādu summu par gandrīz neko, par tekošu tualetes podu un sapuvušu virtuves iekārtu, kas savu laiku jau nokalpojusi, nerunājot par visu pārējo. Tu taču arī nepērc preci, kuras cena neatbilst kvalitātei?

Kas tad tirgū nosaka NĪ cenu, ja ne attiecība starp piedāvājumu un pieprasījumu? Protams, ir arī citi faktori - fiskālā politika, demogrāfija, u.tml. -, taču nesaprotu tos, kas sūkstās, ka dzīvokļi esot par dārgu. Ja tie tādi tiešām tādi būtu, tad tirgus stagnētu, vai ne? Tirgus lielākoties veic pašregulāciju. NĪ cenas Latvijā šobrīd atbilst faktiskajai tirgus situācijai, ņemot vērā arī uzturēšanās atļauju tirdzniecību, hipotekāro kreditēšanu utt.
Nesaprotu arī tos, kas var atļauties par īri mēnesī maksāt kādus 150 eiro, bet vēlas par to saņemt apartamentus Rīgas centrā. :) Ja kādam nepatīk esošā tirgu situācija, nevienam netiek spiests pirkt/īrēt dzīvokli.
28.07.2014 21:03 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Tas no citas diskusijas :D
Pašai tagad ir bail, ka vienā jaukā dienā pie durvīm kāds neierodas, atsavināt pāris mantas.

L. Ko tu dirs :D Pašai neapmaksātu kredītu pilna dirsa un vēl saki ka esi spējīga iegādāties dzīvokli :D Sviekli nāk :D
P.S Liepājā laikam galīgi nav perspektīvu ja 2 istabu dzīvokļi pa 3000euro, cenas mazākas nekā bijušo kolhozu centros, kur tiešām totāli lauki un darbavietu 0 :D
28.07.2014 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga-region/marupes-pag/marupe/abmkh.html

Vispār laikam vispirms zemi nopirktu 1-2ha, vairāk man nevajag un uzceltu savu sapņu māju. Šo es vēl uzprišinātu un būtu ideāla
28.07.2014 21:05 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Ja pirktu, tad kaut ko šādu
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/liepaja-and-reg/liepaja/eflex.html
šobrīd īrēju. Maksāju vnk smieklīgu summu!
Dzīvoklis remontēts, ar iestiklotu lodžiju, silts, daļēji mēbelēts, netālu no jūras un ezera! :)
Izvēlējos šo dzīvokli, jo cena patika + izskats arī ir labs. neesmu no cilvēkiem kam vajag baigās ekstras. Ja pirktu, tad gan skatītos ar ekstrām, bet īrēšanai man ekstras nevajag! :) Jo netaisos kādam maksāt 150- 200EUR.
28.07.2014 21:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dvīne
Dzīvoklis smuks, man patīk! Bet jā ne visi jaunieši par tām cenām spēj atļauties dzīvokli, bet es piemēram tad ņemtu līdzīgu dzīvokli bet piemēram tik ar vienu lielu istabu, kā guļamistabu un tad ja iespējams plašu virtuvi. SS.lv esmu saskatījusies pat smukus mazus vienistabas dzīvokļus kas ir labi izremontēti un manu pŗat pa labām cenām. Lai gan protams var ņemt arī lielāku dzīvokli kuram prasās kosmētisko remontu un tad uztaisīt viņu tādu kā pašai sirds kārojas :)

unique
Kāpēc stāva izvēle tik specifiska no 4 uz augšu un 12 ideāli? Patīk skatīties tālumā? Vai arī patīk ka pretējās mājas cilvēki nevar redzēt ko pati dari dzīvoklī?
ļoti patīk tevis ieliktā 1,3 un 4 bilde! Es dievinu koka grīdas un gaišus dzīvokļus kuri vairāk vai mazāk ir minimāli aizpildīti! :)

meya
Tad jau labi ka spēsi uzreiz kārtīgu summu iemaksāt lai mazāk kreņķi pēc tam! Vēlu veiksmi tad atrast to īsto dzīvokli tev! :)
28.07.2014 21:07 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kaa reiz tgd mekleejam dziivokli riigaa. sobriid dziivojam salaspilii, bet abiem darbi riigaa un sanaak braukaat. celja izdevumu ir diezgan lieli, un it kaa nav taalu, bet taapat no riitiem uz darbu ir jaaceljas agraak utt. ir visaadas neertiibas, jo tomeer visu daram paarsvaraa riigaa.

protams, mekleejam pieklaajiigu dziivokli, modernu ar eiro remontu. cena ap 400-600 eiro
28.07.2014 21:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
unique

http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/purvciems/dnxxo.html

Tā vannasistaba mani jau iekārdināja :D

L.

Nu lūk tad jau pat ja ļoti vajag uz ātro atrast dzīvokli tad ir iespējam! Pašlaik ar dzīvojiet tajā pašā dzīvoklī vai kur citur?
28.07.2014 21:10 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker

Liels paldies par novēlējumu.
Jau pietiekami ilgi (~ 5 gadus) esmu krājusi naudiņu, beidzot tas piķis jāliek lietā :D
28.07.2014 21:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits