Izskata pārvērtēšana vai nenovērtēšana mūsdienās.

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Pēc nosaukuma jums liekas, ka autors ir Roberts, bet nebūs. :D Tātad, kā jums šķiet, cik lielu nozīmi ieņem pašlaik izskats sabiedrībā un vai tiešām cilvēki ar kādu defektu ir norakstāmi? Pirms kāda laika šeit ieliku īstās bildes un laiku pa laikam diskusijās, kur paužu savu viedokli, kāda norāda uz manu izskatu utt, tikai kāds sakars sejai ar manu viedokli? :D Uzskatu sevi par simpātisku meiteni un ja kāds domā savādāk, lūdzu!
Tātad, jūsu domas utt.
26.07.2014 19:10 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
un atkal.. jedziens paraak tieva, tas ir Tavaas aciis.. varbuut kadai citai, piemeram man, tas skiistu ok.. ta kaa tas tik taads virspuseejs jedziens taas ariiskais izskats
NIKOLA +++

Redzi Bante :) Tev TAA LIEKAS :) Taapat kaa kaadam liekas,ka Tev jaanoraada,ka esi taada un shitaada... tapec nav jaabriinaas,ka Tev to parmet :) un Tu neteici,ka esmu paaraak tieva,Tu uzreiz meti sejaa vaardu-anoreksija :D
26.07.2014 22:11 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Buu, manuprat, tu esi smuki tieva.Ir tievas,kuras vnk need un ribas liek ara,bet ir tievas,kuras aportó un seko savai figurai lidzi. Banteinvnk skauz.
26.07.2014 22:18 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Lai ar cilveeku komuniceetu, man nav vajadziigs nekas superdailjsh man pretii...meitenes kaa meitenes, puishi kaa puishi.
Nekad neesmu fanojusi par Goslingiem un Biiberiem, neesmu sajuusmaa spiegusi par kaada viiriesha ''smukinjumu''. Neesmu fanojusi par Bakstreetboys, jo kaads tur buutu bijis ''smukinjsh'' utt. Viirieshi manaas aciis ir viirieshi. Ne smuks, ne nesmuks-vnk viirietis. Viirishkjiigs vai ne-viirishkjiigs. Nevienu no saviem puishiem neesmu copeejusi, neesmu saukusi par smukiem.
Arii mans puisis nav videejais aritmeetiskais skaistas viirietis visaam...arii es neesmu videejaa aritmeetiskaa skaistule. Acis kaa acis, mati kaa mati...sieviete kaa sieviete.

Skatoties skaistas bildiites noveerteeju skaistus augumus, skaistus matus, skaistas acis.
Mans viirietis skaists kljuva tad, kad saaka buut mans viirietis. Prieksh manis vinjsh ir skaists-ieksheeji, aareeji-pati pilniiba uz sho briidi. Miilu kaads vinjsh ir. Buutu cita miilestiiba-noteikti buutu taapat.
Raksturs ir tas, kas ljoti lielu lomu speelee. Manupraat, raksturs un iztureeshanaas ir tas, kas ir negliits.
Tieshi nesen bija situaacija-draudzene teica, uj, cik simpaatiska taa meitene, tik gliiti mati, tik smukji gjeerbjas. Draudzene izteicaas, ka nesaprot kaapeec TAADA sieviete esot viena, bez viiriesha.
Satikaamies, parunaajaamies, bet no cilveeka naaca taadi suudi aaraa, ka es savaa galva nospriedu, ka var jau iztaisiities par Meganu Foxu,ja sirds patiik, bet ja ''iekshaas'' nekaa nav, tad es arii nebriinos par to, ka vinja ir viena. Smuka bildiite ir tikai smuka bildiite. Kaa saka-visiem viirieshiem patiik smukas bildiites, bet vai ar tikai smuku bildiiti gribeetos dziivot kopaa gadu gadiem, ja ''iekshaa'' nekaa nav?
Mums no vecaas klases ir dziivs piemeers-meitene kopta, puishi skreeja pakalj vienmeer. Un bija meitene, kas bija mazliet apaljiiga, puishu neiveerota. Tagad satiekot-tai peleekai meitenei ir viirs, kas neesaa uz rokaam, burviigs beerninsjh, bet otra meetaajas no vienaam attieciibaam uz otraam;gribot nobaazeeties, bet viirieshi no vinjas aiziet.
Nu kaut kas tajaa peleekajaa pelee bija taads, un kaut kas tajaa ''skolas karalienee'' iisti nebija.
Viirieshiem tas esot citaadaak, kaa draugs teica. Esot jaabuut taadai, ko ar lepnumu vest aiz rokas un kurai buutu ''saturs''.
Baigais palags sanaaca, bet nu neprotu iisaak izteikt sho domu:D
26.07.2014 22:20 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Mi Amor ;) tencinu :)
26.07.2014 22:21 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
ja izskats ir svarīgs, tad vīrietim svarīgi ir izskatīties pēc miroņa?
26.07.2014 22:21 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man neskauž, MA. :D
26.07.2014 22:23 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
eii, Artjom.. Taa ir tikai biildear neveiksmigu apgaismojumu, bet , ja arii kaads ir dziive, es vinju nesaucu par mironi, bet vieenkaarsi ar cilveeku ar gaishu aadas kraasu :D
26.07.2014 22:25 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.07.2014
Ļoti tuvs Lou viedoklis.
Bieži pašas sievietes (it īpaši Latvijā) kultivē skaistuma nozīmīgumu un tad sašut par vīriešu attieksmi.

Personīgi, piesaista intelektuāli un harizmātiski cilvēki, izskatam ir sekundāra nozīme. Pietam, izskats ir tik mainīga vienība - kādam skaistums var pagaist pēc n-tiem gadiem, vai arī otrādāk - neizskatīgs cilvēks var atplaukt brieduma gados. Manuprāt, fokusēties uz izskatu ir skumji, svarīgāk ir mācēt sevi pasniegt!
26.07.2014 22:31 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
kur ir foto!gribu redzet vai tavs izskats atbilst tam samazgam, kuras te raksti!
26.07.2014 22:34 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
mironis bez uzacīm, dabīgi blondiem matiem, neglītām acīm
26.07.2014 22:35 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.07.2014
Un runājot par cilvēkiem ar "defektiem", vai tad sieviete kreisajā bildē ir neglīta?

26.07.2014 22:36 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Uzraksts jau labs lejā. :) Un jā, man tas liekas defekts, lai cik skaista viņa nebūtu.
26.07.2014 22:37 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.07.2014
Bet tāpēc viņa ir norakstāma, Bante?
26.07.2014 22:55 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
neviens jau nekur nemineeja, ka cita aciij nesimpatiskie cilveeki ir norakstaami.. kas jums taa par nemodii itin visur , sabiezinaat kraasas? :D
26.07.2014 22:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Par norakstīšanu neko neminēju.
26.07.2014 22:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Aizdomaajos par to ,ko teica Kubiete-taam ,loti skaistaam sievieteem darbu atrast varbuut ir viegli ,bet man biezi rodas iespaids,ka siis sievietes ir loti veesas,taadas pat vareetu teikt aukstas sievietes-loti reti smaida uttVareetu buut probleema ,darbaa ar cilveekiem.Tas ,protams, mans noveerojums,nekad nevar teikt 100%.
26.07.2014 23:07 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Jackie, bet kas tur slikts, ja sievietes kļūst par vīriešiem un vīrieši par sievietēm?

Es jau nevaru par visiem atbildēt, bet tikai no savas pieredzes- manā gadījuma, man kā sievietei, tas bija ceļš uz nekurieni.
ka pasaule jau daudzus gadu tūkstošus ir pastāvējusi pēc vienām normām un tas, ka šīs normas tagad mainās un kļūst pilnīgi citādākas manās acīs nav pilnīgi nekas slikts.

Īstenība, man šķiet, cilvēks ir tik iedomīgs radījums, ka reizēm iet pret dabu, iedomājas sevi varenāku un gudrāku par to, bet diez vai tā ir...protams, vienmēr pašam jādomā līdzi, nevajag plūst pa straumi un akli pakļauties sistēmai, bet tomēr "daba"/"dzīve" pašas par sevi ir gudras un kaut kāda jēga jau ir tajā pamatiekartojumā..
nevis esmu piekalta mājās vīra zeķu mazgāšanai, bērnu audzināšanai un man nav tiesību piedalīties vēlēšanās. Nu, tas tā.

vispār jau es domāju, ka sieviete, kas, teiksim, neveido spožo karjeru, nekonkurē ar vīriešiem utt., bet, piemēram, dzīvo vīrietim-iedvesmo viņu, iedrošina, dod spēku, dod stimulu utt. nav mazāk vertīgāka par to pirmo. Nav tukšāka, dumjaka vai neattīstītāka. Jo, lai tādai patiešām būtu, viņai ir nepārtraukti iekšēji un garīgi jāattīstās. Un tās zeķes un plīts ir tikai maza, maza daļa no šīs lomas, man šķiet, pat nebūtiskākā
Agrāk biju sajusmā par to pirmo sievietes tipu, pašlaik sliecos, ka tomēr tās būtība maksimāli realizēta tiek tajā otrajā modelī.. Jo tas pirmais , personīgi mani, noveda riktīgā grāvī.
Bet, protams, katram jāklausās savās sajūtās..:)
26.07.2014 23:38 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Jackie, sievietes (un jebkura cilvēka) vērtība krīt tad, kad viņš dzīvo svešu dzīvi, nevis savu. Ja kāda tiešām grib mazgāt tās zeķes tad lūdzu, es tikai priecājos, ja cilvēks ir saskaņā ar sevi. Bet es piemēram, negribu un nekad neesmu gribējusi. Tieši jau esot tikai pilngadīga (patiesībā pat pāris gadus vēlāk) sāku pa īstam pieņemt to, ka piemēram, nemaz neesmu sievišķīga. Līdz tam man likās, ka man tādai jābūt un kaut kas ar mani nav ok. Dzīvoju apkārt taustoties neko nesaprotot, neesot saskaņā ar sevi, savu ķermeni, biju ļoti nelaimīga, jo tiešām gribēju būt kā daudzas citas sievietes, bet nekad nespēju iederēties. Man tieši būtu noderējusi tāda audzināšana kādu piekopa tava mamma! :D Lai arī man neko neuzspieda, arī ne to kalpošanas vīrietim modeli, bet es tāpat biju ļoti apjukusi un ietekmējos no apkārtējās vides. Pie tam neapzināti, jo it kā jau nekad neesmu gājusi pakaļ baram, taču kad neesi zinošs par to, ka var būt arī savādāk tad neatliek nekas cits kā lūkoties apkārt un censties atdarināt.

Kas attiecas uz iešanu pret dabu... Kā es eju pret dabu, ja vienmēr klausos savās sajūtās, jau no bērnības? Neuzskatu, ka cilvēks ir varenāks par darbu, taču esmu pilnīgi pārliecināta, ka cilvēks tomēr ir ļoti komplicēta būtne, jo mēs nedzīvojam tikai vadoties pēc instinktiem. Reizēm mēs dzīvojam savādāk. Reizēm tā ir audzināšana, apkārtējā vide un kultūra kurā uzaugam, kas mūs veido, bet laikam jau redz, tā daba pirmkārt ir tā, kas mani ir izveidojusi tādu, ka es nevēlos pakļauties šīm normām. Turpinot par instinktiem...mūsdienās, kad iegūt paēst nenozīmē skriet mežā ar šķēpu, daudz kam, ko daba it kā paredzējusi vairs nav nekādas nozīmes.. Te jau jāpiemin pašu parastāko evolūciju, jo laika gaitā jebkura dzīvā būtne transformējas un atmet to, kas nav nepieciešams vai attīsta to, kas ir.
26.07.2014 23:57 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Lou,ajjj, ne jau tajās zeķēs ir tā sāls..:D
Vienvārdsakot, pagaidām mans šķiet, ka sievietes gudrība ir vadīt vīrieti, iespējams, viņam pat to nenojaušot. Savukārt, kā tajā zināmajā teicienā, vīrietis tālāk pārvalda pasauli.
Un "skaistums" ir viens no tiem siev.instrumentiem.
27.07.2014 00:22 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Jackie, zinu, ka ne zeķēs. ;) Bet vispār tajā modelī, kuru tu minēji, ar vai bez zeķēm.
Es nekādus vīriešus vadīt negribu un pati varu pārvaldīt pasauli, pie tā arī paliekam. :D
27.07.2014 00:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!