Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kakla siksniņa.

 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Tikai nepārprotiet mani,nekad nedomāju jūs kā aizvainot vai tā vnk sasāpējis jautājums.Man gaume patīk tādas jaunas saldas meitenes no 18g ,un ar meitenēm ir tā,ka kādai izskatās 15 pat nav un viņa nikni saka ,ka man jau 21! A droši ar kādu iepazīsties ej klāt izskatās 18 sen jau pirms gadiem šī kliegt sāks,ka izsauks policiju ,jo 15 vēl nav(mazliet jokoju par šo izsauks policiju,bet nu šādi šis apmēram ir)
Un parasti jau tās simpātiskās meitenes 7-8 no 10 aizņemtas.Un pats mans jautājums būtu:

Vai jums neliekas,ka meitenei būtu jānēsā kakla siksniņa(līdzīgi kā uzreiz mājas kaķi atpazīsti) piemēram zaļa spilgi,ka viņai 18 jau ir palicis,un tām,kurām nav siksniņas ap kaklu,skaidrs,ka tādai klāt labāk neiet.Un par to,ka aizņemta arī kakla siksniņu jau citā krāsā piemēram sarkanu,ka tai labāk netuvoties.

Kā jūs par šo visu domājat un kā varētu šādu likumu valsts mērogā pieņemt?Jo tad vismaz tu zini,ka ej brīvai meitenei klāt,kurai 18 jau,savādāk iedomājieties situāciju,ar,kuru varu saskarties jebkurā dienā,iet kāda jauna ļoti simpātiska meitene es viņā iemīlos uzreiz..un tagad domā,ja neiesi klāt vari visu dzīvi palaist garām,a ja nu tieši ši ir tā meitene..un no otras puses var gadīties šis,sabiedŗibas nosodījumā tikt,ka zem 18 meitenei piegāji,ne jau es to speciāli un man meitenes zem 18 neinteresē.
25.07.2014 16:50 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Labāk ej paklausies ko putni aiz loga filozofē.
25.07.2014 16:54 |
 
Reitings 102
Reģ: 23.06.2014
INgus, šī tēma gan man vairs nepatīk. Pat nepasmaidīju.

Bet tā jau ir... ar putniem tu ļoti augstu latiņu uzstādīji.))
25.07.2014 17:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja sievietēm būs javelkā kakla siksniņas tad es gribu lai vīriešiem būtu jauztetovē savs krāna izmērs labi redzamā vietā (rokas, sejas utt.) lai mums jaunajām dāmām būtu vieglāk saprast kuram tad ir tas lielais un kuram nē. Jo kura gan grib ņemties ar mazu krāniņu.
25.07.2014 17:02 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Jūs jau pašas no šī nereāli zaudējat,ka tā nav..normālai jaunai sievietei visām no 25 gadi jau ir vīrs un bērns,katrā ziņā vīrietis noteikti..un te sagadās ,ka jūs virs 25 esat viena..gandrīz neviens normāls vīrietis jums nepievērsīs uzmanību..99 no 100 vīriešiem netuvosies,jo saprot,to faktu,ka meitene visdrīzāk uz 90% ir aizņemta ,prekš kam vīrietim tuvoties,jo tas pašam vīrietim dzirdēt tik daudz atteikumus,liksies ka viņš izmisīgi meklējas,kas tā nav,kapēc nevarētu būt kaut kā meitenes iezīmētas,pieej brīvi iepazīsties ar brīvu meiteni..a tā sanāk gan pašam laiku zaudēt,gan meitenei,ja viņa aizņemta,kas visticamāk tā arī ir.Un arī jūs ,kad jaunas bijāt ap 18-21 vairāk interesējās par jums,varbūt uz 26 jūs pat skaistākas palikāt,bet pielūdzēju mazāk..ne jau pielūdzēju mazāk,bet vīriešiem vnk neinteresē uz bezcerību skriet,ka visticamāk aizņemta.tā vietā jūs neizvēlas labākie vīrieši,bet tādi kaut kādi,kas pie visām līp klāt pie visām izmisīgi mēģina un wow jums saksan beidzot brīvu meiteni atradis:)
25.07.2014 17:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un vispār ir jau gan sievietēm, gan vīriešiem sava veida "siksniņas" un tās īstais vārds ir laulības gredzens. Un kamēr sievietei/vīrietim tāds nav, tas nozīmē ka ir iespēja, jo patiesībā arī ne visas brīvās sievietes gribēs satikties ar jebkuru brīvu vīrieti kurš vienkārši viņām pievērš uzmanību.
25.07.2014 17:45 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
PIEDOD, BET TU DEBĪLS ESI?! VAI TIKAI IZLIECIES?
25.07.2014 17:46 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Man nekad nav problēmas ar meitenēm,ja meitene labi uzvedas un pierāda sevi,es visdrīzāk došu viņai iespēju.
25.07.2014 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits