Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

studijas angļu valodā

 
Reitings 2
Reģ: 25.07.2014
Sveikas meitenes !

Man ir šāda problēma - gribu stāties Turībā. Izvēlējos lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadības programmu. Vecāki ir laimīgi, taču spiež man mācīties angļu valodā. Es saprotu, ka angļu valoda mūsdinās visur noderēs, bet neesmu droša, ka varēšu pavilkt mācības angļu valodā. Nav man tik labas zināšanas, piemēram, eksāmenu noliku tikai uz 63%. Vecāki saka, ka tā nav problēma, ka pie visa var pierast un būšot grūti tikai no sākuma.
Bet man ir bail... es jau redzu, ka debīli sēžu lekcijā un nevelna nesaprotu. Ko Jūs domājat? Vai vecākiem ir taisnība?

Un vēl, ja kāda mācās turībā - esmu dzirdējusi, ka tur mācības sākas oktobrī un beidzas aprīli, vai tā tiešām ir?
25.07.2014 15:45 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Nu, prieks kam Tev vecaki jaklausa?
25.07.2014 15:51 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
nezinu vai vecākiem ir taisnība, bet es noteikti mācītos angļu valodā, ja man vēlreiz būtu iespēja mācīties!

gan jau apradīsi..sākumā būs grūtāk, bet pēc pāris mēnešiem būsi zirgā :)
25.07.2014 15:55 |
 
Reitings 90
Reģ: 18.10.2013
Es tavā vietā izvēlētos studēt latviešu valodā (ja ņifiga nerubītu angļu valodu), jo kāda jēga tizli nosēdēt lekcijās visus gadus un neko nesaprast? Un papildus kaut kur vēl mācītos angļu valodu, jo tik tiešām nākotnē tev varētu noderēt :)
25.07.2014 15:57 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Man gan liekas forshi, ka vecaaki savaa zinja grib uzspiest kaut ko saavu....
25.07.2014 15:58 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Pati studēju tajā fakultātē un esmu arī veikusi un apkopojusi aptaujas anketas, kur ārzemju studentiem (kuri mācās angļu valodā) tika uzdoti jautājumi saistībā ar studiju procesu. Daudzi bija neapmierināti ar pasniedzēju angļu valodas zināšanām un attiecīgi studiju līmenis krītas, jo pasniedzējs nevar paskaidrot visu ko vēlētos pateikt.
Ieteiktu šo programmu tomēr apgūt latviešu valodā, jo tā iegūsi daudz vairāk. Pie tam, budžeta vietas arī ir tikai tiem, kuri studē latviešu valodā. Angļu valodu varēsi pietiekami uzspodrināt meklējot informāciju no datu bāzēm, lekcijās, komunicējot ar ārzemju studentiem utt.
25.07.2014 18:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!