Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas varētu būt pie vainas?

 
Reitings 78
Reģ: 23.07.2014
Sveikas!

Biju aizdevusies pie ārstes un man izrakstīja asinsspiediena pazeminošas zāles.

Teica,lai lietoju no rītiem pa vienai tabletei. Pat varot tikai pusīti no tās lietot.
Vakar iedzēru,viss ok,tik bija baigais miegainums, slikta dūša, nogurums (tas arī minēts pie blakusparādībām). Pašsajūta it kā bija labāka.

Šodien iedzēru atkal pusīti no tabletes, bet galva liekas kā spainis! Iekšēji sajūta tāda nekāda. Gribēju pakonsultēties ar ģ.ā.,bet viņai jau darba laiks beidzies.

Tagad domāju-visu skalot maksimāli ārā ar ūdeni vai tomēr tāda ir tā zāļu iedarbība?
Vnk tagad nekāda slodze nav,sēžu mierīgi,varbūt tad spiedienu pa zemu nosita....
25.07.2014 13:11 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Spiedienu būtu jāpamēra pirms zāļu lietošanas vai arī jāiemācās ļoti labi pazīt savu ķermeni. Ar ūdeni es neko neskalotu, pāries. Es sev ļoti labi jūtu to, vai spiediens paaugstināts/pazemināts, man ir ierasts, ka pa dienu ir 153/107, bet vakarā ir 90/70, tad nu attiecīgi dzeru zāles katram no variantiem.
25.07.2014 13:16 |
 
Reitings 78
Reģ: 23.07.2014
Man vnk teica,ka vajag regulāri dzert. Vismaz nedēļu.
Labi,ka nepaņēmu veselu tableti. Par to es arī baidījos,vai nebūs,ka iedzerot būs kas ne tā.
25.07.2014 13:18 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Noteikti tik un tā vajag mērīt spiedienu paralēli. Varbūt deva par lielu un pārak nosit to spiedienu, vajadzētu taču zināt cik tev pirms un cik pēc zāļu iedzeršanas ir spiediens un ja daudz par zemu, tad dzert kaut vai 1/4 no tabletes.
25.07.2014 22:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits