Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sestdienas(jeb svētdienas?!) offtopic!

 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Sveikas, dāmas!
Šodienas garastāvoklis tik lielisks, ka nespēju doties gulēt. Draugs jau saldi šņāc, bet zinu, ka man nāksies ilgi un dikti grozīties, lai iemigtu.
Tātad, mans mērķis- sarunas par un ap šī vakara emocijām!!!

Sākšu ar sevi.
Manas emocijas? Haotiskas. Kopš vidusskolas beigšanas pagājuši jau 4 gadi, beidzot esmu sapratusi, kur iet mācīties tālāk. Taču...mani beidz nost doma, ka visi bijušie klasesbiedri jau tagad beidz augstskolas. Bail, ka savā kursā būšu visvecākā, ka visgrūtāk būs pieslēgties mācību procesam. Taipat laikā negribu apstāties savā attīstībā dēļ bailēm. Kā ir tām, kuras nav studējušas/nestudē uzreiz pēc vidusskolas? Jūtat, ka ir grūtāk? Ka vairāk sevi jāpiespiež mācīties?

Taipat laikā izbaudo šo laiku, kad man jau ir topošais vīrs, stabils darbs, savs auto, sakārtota ikdiena. (l)
20.07.2014 00:56 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Tātad, mans mērķis- sarunas par un ap šī vakara emocijām!!!

Šovakar interesantas emocijas. Te vienu brīdi saskumu, bet jau nākamajā nebeidzu smaidīt. Laikam kamēr sliktās domas neatgriežas, ātri jāmūk gulēt, lai rīt celtos pozitīva un priecīga.

Saldus sapņus, jaukie! (l)
20.07.2014 00:59 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Mana mamma studeja labu laiku pēc vidusskolas beigšanas, nu jau beigusi arī augstskolu un viss ok! Tādu ir daudz, nesatraucies! :)

Manas emocijas ir tādas dīvainas. Gandarijums mijās kopā nožēlu. Divas nesavienojamas lietas, bet tā jūtos.
20.07.2014 01:02 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Taču...mani beidz nost doma, ka visi bijušie klasesbiedri jau tagad beidz augstskolas.
Dzīve nav sacensības :) Priecājies, ka esi atradusi īsto vietu un jomu, kuru mācīties. Noteikti daudzi tavi klasesbiedri, kas tagad beidza augstskolas, tāpat nestrādās savās jomās.
Bail, ka savā kursā būšu visvecākā, ka visgrūtāk būs pieslēgties mācību procesam.
Nevajag baidīties :) Augstskolā tomēr lielākā daļa jauniešu ir draudzīgi, piezemēti.
Kā ir tām, kuras nav studējušas/nestudē uzreiz pēc vidusskolas? Jūtat, ka ir grūtāk? Ka vairāk sevi jāpiespiež mācīties?
Es izlaidu vienu gadu. Jūtu tikai to, ka tas, ka es izlaidu to gadu, dod man lielāku motivāciju un prieku. Tā gada laikā uzzināju, kāda ir dzīve bez skolas, kad ir tikai darbs, mājas, darbs. Sapratu, ka man vajag skolu, attīstību, citādi esmu nomākta.
20.07.2014 01:02 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Es mirstu nost, jo ir tiiiiiiik karsti. Nevaru izturēt!!!!!!!!! , tai pašā laikā
starbucks frappuccino, ledaini aukstais, bija vnk dievīgsss!!!!!!!

Par to, ka vecākā kursā...pffff, par to vispār nav jāuztraucas. Man arī ir viens paziņa, kurš tikai 23 iestājās. Mums paralēlkursā vispār sievietei pie 40. Un nekas, viss forši, tusē jau jaunām meitenēm!! :D
20.07.2014 01:05 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Šī vakara emocijas.... nekādas. Kārtoju māju (jā, tieši tagad, naktī), malkoju Cosmo kokteili un viss. Pēdējā laikā ir iziets cauri tik dažādu emociju gammai, ka tagad gribas absolūtu vienaldzību. Vienīgais, kas mani šobrīd satrauc - kādas kurpes vilkt pirmdien uz darbu. Augstu, smailu papēžu apavi nav atļauti, arī visas kolēģes staigā zempapēžu apavos. Bet man gribas "izvest pastaigā" visas savas plauktā stāvošās skaistules.
20.07.2014 01:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
visburvigaka, tas, ka būsi vecāka par pārējiem studentiem, nav nekas slikts. Gluži otrādi.. iespējams, Tu esi vairāk nobriedusi studijām nekā pārējie.. un tas arī atspoguļosies rezultātos ;)

Prieks, ka esi izdomājusi, ko vēlies darīt.. citi visi dzīvi (iespējams) nodzīvo.. to neuzzinādami :D

Emocijas, emocijas.. kopumā pozitīvas (kā jau parasti).. patīkams nogurums. :) Gaidu rītvakaru, kad varēs ēst jau ''savilkušos'' kūku.. :D
20.07.2014 01:24 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
o,čau! Es strādāju. :D Vēl rītdiena jānostrādā un tad atvaļinājums. (I)
visburvigaka- ak,nesatraucies. :)
20.07.2014 01:41 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Šī vakara emocijas- prieks mijas ar nelielu nogurumu, tajā pašā laikā tāds patīkams miers, kas valda šajā vakarā, nu jau jāsaka- naktī. Aiz muguras skaista brīvdiena, priekšā vēl viena, cerams, tikpat skaista vai vēl skaistāka brīvdiena, nedaudz gribas gulēt un tajā pašā laikā vēl palikt nomodā, dzerot siltu tēju, klausoties mierīgu mūziku un priecājoties par īpaši zvaigžņotajām debesīm šonakt.
20.07.2014 01:55 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Manas visas dienas emocijas - esmu beidzot laimiga, ka mans grutniecibas saucamais morning sickness ir galaa, ka varu normali ieest, ka viss ko apedu paliek manaa vederaa :)
Virs aizlidoja uz Pariizi satikt savu gimeni, es izlemu palikt majas - lai vinji pavada laiku bez manis, BET tas atkal rada jaunas emocija - bailes, jaa man ir bail palik vienai majas, es nevaru aizmigt, pagulet un man liekas, ka tieshi pie manis kaads ielauziisis.... zinu, ka izklausaas slimiigi :D

Autorei par studijam - nekad nav par veelu neko darit shaja dzive, nekas :)
20.07.2014 02:01 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
visburvigaka,

Noteikti nav jāpiespiežas, ar prieku gaidu, kad iepazīšos ar kursabiedriem, atkal nodarbināšu smadzenes, tāds challenge sev :). Būšu 3-4 gadus vecāka par lielāko daļu kursabiedru, bet tas mani nebiedē, nav jau vienīgie cilvēki, ar kuriem komunicēt.
20.07.2014 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits