Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SOS!

 
Reitings 3
Reģ: 18.07.2014
Labvakar! Ļoti vajadzīgs jūsu padoms tiem kuriem jau ir pieredze ar pernamenta uzacīm. Ir iespēja aiziet uz Kolonnu GC,pie Solveigas un uz mikropigmentācijas centru. Ko jūs varat pateikt par Solveigu? Esmu ļoooti kritiska, un galvenais būtu matiņu tehnika un lai izskatītos maksimāli naturāli))))
18.07.2014 20:42 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Biju GC Kolonnaa un man uzacis izbojaaaaja.. nu taaaa... ka blj**** (atvainojos), kur var vsp diplomu dabut par tadu nekompitenci!!!! Viena pa augstu, krasa rizhi rozaa!!!

Nekad nekad nekad!!!!
18.07.2014 20:52 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Pec tam 3x gaju uz Long Time Liner visu labot. Tas salons apmaca pat meistarus. Tur ir darhak bet vismaz kvalitaate. Stundu pirms tam ar zimuli zime formu. Kaudze ad tonjiem un iespejam... kolonnaa man piedavaja melnas un brunas (kuras pec kreveles nokrishanas palika rizhi rozaa!!!)
18.07.2014 20:53 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.07.2014
paldiiies))))!!! man tāā palika ļoti dīvaini ,kad pateica "naturāls"pigments...wtf nav jau tā naturāla pigmenta :DDD vienalga ķīmija.Man arī pozīcija,ka labāk jau dargāk. Cik maksājāt tad par to "darbu" GC?
18.07.2014 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits