Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Flirts pat ļoti laimīgāš attiecībās?

 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2009
Sveikas, meitenes!

Man ir viens jautājums par turpmāko stāstu - vai jums ir bijis līdzīgi un kā tas ir beidzies?
(just dont judge dažu mēnešu vai gada pārīšu dalībnieces, tajā periodā pat šāda doma šķiet absutrda, jo viss ir super saldi un viss jaunais super interesants, saprotu :)

Īsumā, man ir draugs, kuru ļoti mīlu, dzīvojam jau lielāko daļu no 3,5kopā būšanas gadiem kopā.
Rūpējas par mani ļoti, uzticams arī ir.. it kāviss dikti jauki, sekss ir labs, bet piedzīvojumi, pārseigumi un aktivitātes šajās attiecībās pietrūkst..
Studējam, strādājam, un esam tikuši pie dzīvoklīša manas mammas mājā, bet savs nav savs.

Manā darbā ir nemitīgi jāsatiek jauni veiksmīgi cilvēki un pirmo reizi šo gadu laikā šajā darbā, jūtu, ka ar mani kāds ļoti flirtē un man tas pat patīk.. iespējams viņš ir ļoti mērķtiecīgs cilveks, kas savu dzīvi jau ir sakārtojis, ar vīrīšķīgām nevīžībām, nevis akurāts, kā mans pašreizējais.. bet kaut kas pietrūkst.

Tas ir normāli vai man ir pamats pārdomāt, ka manā diezgan konservatīvajā pārliecība, kāds cilvēks man liek izmest no rokām papīrus, sarkt un kā mazai muļķei pēc iespējas ātrāk pabeigt biznesa tikšanos, lai laistos, kamēr vēl var?

Paldies meitenes, pieredze vienmēr ļauj nedaudz vairāk visu saprst. Jo iespējams šāds flirts ir absolūti normāli, nevis norāde, ka otrā tiešām kaut kas ir, kas man ir vajadzīgs.
13.07.2014 22:37 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Visur labi kur mūs nav. :D

Kamēr nepaprovēsi, neuzzināsi kas tas ir un vilinās, ja vien neturēsies stabili pie saviem principiem un jūtām.

Kas attiecas uz mani, es neatļaujos nekādas vaļības. Ja es gribētu flirtēt būtu viena un flirtētu kaut slikti paliek. :)

Flirts ar svešu veci Tavas attiecības neatsveicinās, tikai iedzīs lielākā purvā un domās cik gan Tev viss slikti ar to tur...
13.07.2014 22:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es jau agrak nosodiju sadu flirtesanu budama attiecibas, bet nu dari kaa zini, ja draugs uzzinaas tad laimigs nebus.
13.07.2014 22:47 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Padomā, vai tu pati būtu laimīga, ja tavam vīrietim būtu līdzīga situācija..
Es zinu, ka ir cilvēki, kuri uzskata, ka flirts mazās devās, esot attiecībās, ir veselīgs, bet es neesmu no tām.. Tas agri vai vēlu noved no sliedēm un tad jau būs par vēlu.

Piekrītu S80- ja ir vēlme flirtēt, tad ārpus attiecībām. Man vienkārši pārāk žēl ir tā otrā cilvēka, kurš tiek kaut kādā veidā čakarēts.
Nosodīt nenosodu, bet neatbalstu un pati tā noteikti nedarītu.
13.07.2014 22:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī bija ilgstošas attiecības un arī tajās parādījās flirts ar svešinieku... Tā bija pārliecinoša norāde, ka esošajās attiecībās ''ugunskurs ir nodzisis''..

Tagad uz citiem vīriešiem raugos kā uz bezdzimuma būtnēm, jo man ir mīļotais vīrietis (cits).. pārējie neinteresē :)

Tā kā.. es uzskatu, ka normālās veselīgās attiecībās flirts ir amorāls..
13.07.2014 22:52 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es laikam mēģinātu pieturēties pie principa - nedari otram to, ko negribi, lai dara tev. Ja jau jums viss tik labi, varbūt vienkārši iezagusies rutīna, un tā vietā, lai flirtētu ar citu, saplāno jums abiem kopīgu nedēļas nogali diviem vien?
13.07.2014 22:53 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2009
Paldies par viedokļiem!

Es piekrītu, ka laimīgs nebūs :D
Tāpēc būs jāndod liels biznesa klients savai kolēģei, jo kaut arī cenšos ignorēt jeb kādu acu kontantu, pie šādas situācijas, papīrī un pildspalvas krīt un loģiski darījumu risinājumi beidz raisīties.
13.07.2014 22:53 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nu megini savas attiecibas kadu jaunu vesminu ielaist.
No vienas puses skaidrs, kavtev patikami,ka tev uzmanibu ta pievers, sarksti utt. No otras puses, sanem sevi rokas sieviete!
13.07.2014 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Jāizsver prioritātes - kas ir svarīgāks, flirtēšana vai vēl kkas ar svešo vai esošās attiecības.
Es pati tādā situācijā domātu par to, kā atsvaidzināt esošās attiecības. Piedzīvojumi un pārsteigumi apstājas tāpēc, ka paši tos apstādina. Ja viss norimis, tad pašiem vien viss atkal jāuzspodrina un jāpadara interesants.
Turklāt, padomā no otras puses - tev baigi patiktu, ja tavs draugs flirtētos un sarktu ar kkādu svešu beibi?
Man esot attiecībās tas viss nav aktuāls. Gribētu flirtēties utt - kā jau S80 raksta, būtu viena un darītu to līdz apnikumam.
13.07.2014 22:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kāds cilvēks man liek izmest no rokām papīrus, sarkt un kā mazai muļķei pēc iespējas ātrāk pabeigt biznesa tikšanos, lai laistos, kamēr vēl var?
Šis jau izklausās pēc samilzušām problēmām esošajās attiecībās..
13.07.2014 22:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2009
Es piektītu par to, ka attiecībās nav vieta flirtam ar trešo, paldies par viedokļiem vēlreiz!
Šada sajūta esot attiecībās mani piemeklē pirmo reizi, tāpēc arī šāds jautājums.

Kā arī piekrīu, ka tad ir rutīnas posms iestājies, saka jau ka 3 gadi esot grūtais posms ;)
Reizēm bizznesa ierobežošanaa var nāk par labu.
13.07.2014 22:57 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Flirts ir flirts, bet domas no sērijas "ja nu mums kaut kas sanāktu?" ir kaut kas cits. Neredzu problēmu mazlietiņ pačalot un pajokoties ar simpātisku kolēģi, ja pēc piecām minūtēm par to jau esmu aizmirsusi. To es saprotu ar vārdu "flirts".

Kaut kādu riskantāku domu lološana - tas gan liecina, ka kaut kas attiecībās nav kārtībā. Kaut vai - ka tās ir tik sterili perfektas, ka jau garlaicīgas. Bet to var viegli labot, kopā izdarot kaut ko ārpus ierastā ;)
13.07.2014 22:57 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Ne gluži par flirtu, bet par izvēli..

“If you have to choose between me and someone else, pick them. I don’t want to spend the rest of my life with someone who is going to question if they made the right choice.”
13.07.2014 23:02 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2009
Mi Amor - tur jau tā lieta, ka gadiem ilgi strādāju ar dažādiem veiksmīgiem un interesantiem cilvēkiem, protams arī vīriešiem, kas pievērš šo uzmanību un viņu uzmanības apliecinājumi vienkārši ir likušies uzjautrinoši un aizmirsti pēc 2 minūtēm. Nav man šādu problēmu nekad bijušu.

Laikam jāizdomā, kas orģināts šī brīža jaukajā ligzdiņā un jānomāc šis jautājums pavisam :)

Paldies par viedokļiem visiem!
13.07.2014 23:02 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nu bet tu jau pati mineji, ka rutina, roza brilles nost. Un rutina jeb patstavigums nav nemaz tik slikti, ja vien tu jau nemazgajies nedelam ilgi, jo nav kam, nekop sevi, jo vecis pie saniem. Ticu, ka ta nav.
13.07.2014 23:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2009
:)
Nē, rūpes par sevi noteikti nepaiek mazākas, drīzāk otrādi esot kopā ikdienā.

piekrītu, ka patīkama rutīna nav nekas slikts, bet varbūt līdz ar šo rutīnu parādās dažādas temprameta atširības, kas arī rada šādas muļķīgas flirta problēmas.

Vienam romantiska atpūta mājas.. citam romantisks vakars restorānā un kalnu pastaigas Siguldā.
13.07.2014 23:10 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, flirtam nav ne vainas, ja ir skaidrs, ka tas ir tikai flirts un nekā vairāk tur nebūs. Tīri tā - pašapziņas celšanai un garastāvokļa uzlabošanai.

Bet sarkšana un papīru/pildspalvu mešana ārā no rokām man neiet kopā ar manu priekšstatu par nevainīgu flirtu.
13.07.2014 23:11 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ja tu rupejies par savu draugu, tad neflirte ar citiem.

ja attiecibas nespej uzlabot tad nu ja velies flirtet labak skiries.

iedomajies sevi otra vietaa.
13.07.2014 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits