Kā pārliecināt draudzeni sākt sportot?

 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2014
Sveiki!
Vēlējos pajautāt, kā pārliecināt draudzeni sākt sportot? Viņa pati visu laiku īd par to, ka ir resna, bet neko nedara lietas labā. Esmu mēģinājis aicināt viņu kopā sportot, bet viņa vienmēr kaut ko atrunājas, un tik īd tālāk. Apncis jau, gribēju padomu, kā beidzot piedabūt viņu pie reālas darbības.
13.07.2014 17:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kabans, nu nedomāju, ka tā meitene grib pārvērsties par supermuskuļotu kačaku. 2stundas 2x nedēļā dos augumam pietiekamu tvirtumu arī bez ēdienkartes izmaiņām olbaltumvielu ziņā.

Pārdomāt uzturu, ka jau meitenes ieteica, gan vajadzētu citu iemeslu dēļ. Varbūt tu, Jani, varētu... hmmm... kļūt par veģetārieti? Apgādāties ar glutēna nepanesību? Kļūt par Adventistu un neēst cūkgaļu? Var arī maigāk - "mīļā, pēdēja laikā pēc treknas gaļas ēšanas man visu vakaru spiež kuņģi...." Tādā veida mīloša meitene ātri vien izdomas citādas receptes :)
14.07.2014 10:15 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Jāni palasot tavu stāstu, varu teikt, ka pastāstīji par mani :D bet ir tā, ka mans puisis nekad neteiks, ka man kaut kas ir jādara, ja gribēšu tad arī darīšu, peldkostīmā kautrējos iet, bet pat labi apzinos, ko es tagad sūdzos, pati neko nedaru, tad nu vien ir jāiet un jāpeldās, šortus, svārkus velku- atbilstoša garuma, manuprāt būtu jauki ja viņa sportotu ar kādu draudzeni..es pati ja nopirktu abonementu uz sporta zāli stipri šaubos vai neapmeklētu, būtu motivācija, jo tomēr tērēju uz to naudu..

Iepriekš trenējos volejbolāu, un arī tur maksāju simbolisku naudiņu, taču tas mani tā stuimulēja, ka atnākot mājās no treniņa gāju ziemā vēl skriet un lēkt ar aukliņu un daaaaudz pietupienu..

Taču pēc laiciņa sākās ceļu sāpes, neviens dakters nevarēja pateikt kas tur īsti notiek, viss tā teikt apstājās, likās, ka ja sportošu tad sāpēs, tagad diemžēl vis muskulīši pārauguši mīkstiņos, bet tagad atkal ir doma sākt pa jaunam :)
14.07.2014 10:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Drupatiņa, mans mērķis nav nevienu pazemot.. es reizēm paķircinos.. :)

Pati esmu svērusi 70+ .. Es saprotu gan meiteni, gan arī viņas puisi..

Kad biju tikusi pie lielāka svara.. es vairākus gadus nodarbojos ar čīkstēšanu, kam sekoja diēta dienas garumā (beidzās ar totālu ledusskapja izēšanu), gausu sportošanu utt. Tikai kārtīgi saņemoties.. bez sevis žēlošanas un čīkstēšanas rezultātus var panākt!

Man arī draudzenes dažas ar līdzīgu problēmu.. reizēm ir apnīkstoši klausīties par to, cik bezcerīgi viņām nomest svaru.. realitāte ir šokējoša - viss iespējams (varbūt reti izņēmumi) :) Pirms kāda laiciņa arī viena no viņām nometa šokējoši daudz kilogramus.. viņa iepriekš mūždien čīkstēja par gēniem un hormoniem..

Es sapratu, ka jēga lielos padomus dot nav... kamēr viņa pati vienu dienu neizdomās tam pievērsties nopietni - brīnums nenotiks!
14.07.2014 10:21 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Nekad nesapratīšu tās, kas aiz kompleksiem pat peldkostīmu nevar uzvilkt, man tā būtu pietiekama motivācija padomāt par uzturu un fiziskām aktivitātēm.
14.07.2014 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
57days
piedosanu bet no viena gravja nakosaja ieksaa... naturaal (nelieto kimiju) nekads parmuskulotais nemaz nevar but lai cik trenetos un cik pareizi neestu... nesalidzini vius ar atletiem vai atletem kas kapj uz sacensibu skatuives.. dabiska veida ne tuvu nekas tads nav iespejams... un pat sie atleti tadi kadi sacensibas ir reali dazas dienas gadaa... offsezona tie izskatas pilniba savadaaki...
http://womenshealthbenefical.blogspot.com/2012/08/women-fitness-tips.html
bisk zem sieveiet ar hantelem rokaas.... tas ir kautkas parmuskulots? - apmeram sada foram ir galejais max ko var sasniegt naturala veidaa

es neiesaku meitenei klut par muskulotu - tema par muskuliem aizgaja pec tava komenta par dekjosanu....

turjklat tas ka klus par vegetarieti nenozime ka saks tagad tieveet... nejau olbaltumvielas tievetajiem ir tas kas janogriez mazaak
14.07.2014 10:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nekad nesapratīšu tās, kas aiz kompleksiem pat peldkostīmu nevar uzvilkt, man tā būtu pietiekama motivācija padomāt par uzturu un fiziskām aktivitātēm.
Uhh... un kā vēl nav pietiekama.. Ja nav gana liela iekāre - nekas nespēj motivēt.. ērtāk ir kompleksot, vaimanāt, slēpties zem platākām drēbēm.. mainīt tās uz lielākiem izmēriem.

Tagad varu droši pateikt - patiesībā daudz vieglāk to svaru tomēr ir nodzīt nekā darīt to, ko augstāk minēju :D
14.07.2014 10:26 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
cormeum, tu sāc pat iedvesmot :)
14.07.2014 10:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Elīna.. man tad tiešām liels prieks :)
14.07.2014 10:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kabans, es neiesaku veģetārismu, es iesaku radikalus veidus, ka "iedvesmot" draudzeni izmeģināt citādakas receptes, nekā tas, ko viņa gatavo katru vakaru. Man rados ir pietiekami daudz apalīšu, par kuriem ir pilnīgi skaidrs, kāpēc viņi tādi ir, pēc vienam pusdienam viņu mājās. Un nē, es pati neesmu nekāda kārnā diētu guru.

Par muskuļu audzēšanu es nevēlos diskutēt, teikšu kā ir, man tas jautājums nekad nav bijis aktuāls. Personīgi es, ja kaut kādā dzīves posma esmu sportojusi, vienmēr esmu tikusi pie kaut kā, kas man vismaz izskatas pēc muskuļiem.
14.07.2014 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
57days
Ok.. lai nu tā būtu....

Es gan ieteiktu nevis klut par vegetarieti .. bet gan tiesi otradi - uztura galju lietot vel vairaak un uz ta rekina piegriest oglhidartu produktus... taaa vismaz galja radis satuma sajutu un olbaltumvielas liekajos kg neuzsucas.... to dara tiesi neiztreetie oglhidarti un liekie uznemtie tauki.. protams pie nosacija ja galja nav trekna - teiskim vistas fileja vai liesa liellopa galja
14.07.2014 10:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jāni, parādi draudzenei ''Tievēšanas sāgu'' .. vīrietis nometa 43 kg!!!
http://www.fotoreceptes.lv/tievejam1.html

Es arī izmantoju to pašu principu savulaik.. :)
14.07.2014 10:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas ir skaidrs, ka vairāk šādu aptaukošanās iemeslu ir tīri uzturs. Tāpēc, ka pat ja cilvēks daudz sporto, organisms tāpat nespēj tikt galā ar pārmērīgu tauku un saldumu uzņemšanu.
Es ar to cīnos, bet es nesveru 70kg, mans svars ir 56 - 57kg un es sportoju, un man jau par katru nesmuko kg ir sāpe.
Es pat nespēju pieļaut savā prātā domu, ka nespētu iziet pludmalē bikini, vai uzvilkt šortus. Un man ir žēl, ka daudzas meitenes izvēlas labāk slēpt savu ne īpaši pievilcīgo uzēsto figūru, nekā cīnīties ar to.
Forumā Cālī biju uzrakusi diskusiju, kur meitenes dalījās ar to, ka vasarā kājas noberstas no taukiem, viss sut, ko darīt, tā vietā lai ieteiktu NOMEST svaru, cīnīties ar liekajiem kg, kas rada tādu diskomfortu, ka noberž tur visu jēlu, tur bija kaudze ieteikumi ar biksītēm kādas vilkt, un kas nav apakšbikses, bet bikses kā šorti utm., kas nebūt nemaksā lēti. Es biju šokā.
14.07.2014 10:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kabans, galvenais ir atrast veidu, kā pamainīt savu ikdienas ēdienkarti, ieviets jaunas receptes, jaunus produktus. Te Janim ir jāizdoma labs iegansts.

Es pieminēju visus ēšanas -ismus tāpēc, ka es pati esmu sākusi gatavot radikāli savādāk, kopš man ir vīrietis, kas neēd to, šito, vēl kaut ko, un to viņam nevar, un šito nevar, un vispār... Mamma sākusi gatavot citādāk, kopš tētis sācis uztraukties par alus vēderiņu :)
14.07.2014 10:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Te tā diskusija :( kad to lasu, saprotu, ka darīšu visu cik spēkos lai nenonāktu tik tālu...
14.07.2014 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
cormeum
:) .... par to tievsdanas saagu ....cik cilveki gan var but tuvredziigi... vienkarsi maz edot cilveks notievejis un tagad jutas gudrags par visiem dietologiem, treneriem (kaut sporta kluba ka pats min nav pat kaju speris), zinatniskajiem pieradijumiem, gramataam utt.... logiski ka vienkarsi maz edot un tadejadi panakot kaloriju deficitu bus efekts - bat tas cik veseligs tas bus ir jau pilniba cits jautajums ko sis cileveks ta ari neizprot un nezin vai izpratiis.... par piemeram olbaltumvielu lomu organisma funkcijaas var palasit atseviski .. vinja edienkarte olbaltumvielu tikpatka var teikt vispaar nav... un ciisins jau nu tiesam nav labas kvalitates galja....
14.07.2014 10:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Cīsiņi un desas ir draņķīgākais kas var būt, jo tajos nav normālas gaļas, tur ir ādas un pārpalikumi no tā kas paliek kad sadala gaļu - ādas, cīpslas, tas viss sajaukts vienā masā, piemesta kaudze garšvielu un viss. Ja paskatās uz pakas, tad smuki, daudz OB, salīdzinoši maz tauku, kalorijas ar nav daudz, bet reāli tas ir draņķis.
14.07.2014 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
man patik Gurri nostaja un domas...

57days
protsms ka pats pamats ir vispar ko mainit.. tas ir labs sakums.. bet lieta tada ka ir jazin tiesi ko, ka un cik mainit... bet pasam sakumam ka jau mineju ir jau apsveicami ka vispar ko maina un censas
14.07.2014 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Gurri +++
par tiem cisieniem- to ari censos pateikt.. izlasiju taja tiuevesanas saga ka virietis tos edis
14.07.2014 10:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kabans, es arī nometu bez grāmatām un dietologiem utt. Man arī nevajag pētīt papildus literatūru, lai saprastu, ko nozīmē ''sabalansēts'' uzturs.. to pat skolās māca! Kas attiecas uz ''tievēšanas sāgu'' patīk tas, ka viņš tieši uzsvēra, ka nepārtika no salātlapām vien.. ar ko daudzi ''iekrīt'' :)

Es nesaku, ka viņš ir nometis svaru pēc visiem tievēšanas likumiem ideāli.. bet viņš to vismaz IR izdarījis.
14.07.2014 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits