Kā pārliecināt draudzeni sākt sportot?

 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2014
Sveiki!
Vēlējos pajautāt, kā pārliecināt draudzeni sākt sportot? Viņa pati visu laiku īd par to, ka ir resna, bet neko nedara lietas labā. Esmu mēģinājis aicināt viņu kopā sportot, bet viņa vienmēr kaut ko atrunājas, un tik īd tālāk. Apncis jau, gribēju padomu, kā beidzot piedabūt viņu pie reālas darbības.
13.07.2014 17:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tā biju es, bet mana demagoģija sākās pēc frāzes, ka (vai tik ta nebiji tu?) vīrieša dēļ - NEKAD! Tad nu arī es sāku dramatizēt situāciju :D
13.07.2014 22:43 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es arī netaisos vīrieša dēļ neko mest nost un tas ir jau sen zināms fakts. Pašai priekš sevis jādara, nevis citiem. :)
13.07.2014 22:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja es uzresnētu (visādi dzīvē gadās) un man viena diena pielektu, ka vīrs manī vairs neredz to iekārojamo sievieti, ko apprecēja, bet gan apaļīgu mammuku, es gan viņa dēļ piekoriģētu savu svaru.
13.07.2014 22:50 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ta jau meitenes pasas izvele ja patik est lai ed.

uzspiest neko nevar, vel saniknosies.


tas ir par daudz jo ari esmu maza augumaa amn butu 75 kg laikam sen sedetu uz udens dietu un iesprostotu sevi trenezieru zale
13.07.2014 22:53 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
Varbut sac ar to ka tu ed veseligi.. nes majas veseligu partiku,gatavo veseligi..es domaju vinja gribes pievienties taja visaa.
Atrodi veseligu kaut kadu dietas recepti un paludz vinju lai palidz tev uztaisiit jo tu piemeram nezini ka labak sagriezt to vai uz cik gradiem uzcept to uttt..
Man bij ljoti gruti est veseligi kad draugs bljus eda makaronus ar meerci. Bet kad vinjsh nomainija drbu un parsvaa eda darbaa un majas mes ledusskapi piepildijam tikai nedeljas nogales,tad bij vieglak. Pats sakums visam ir grutakais,tapec tadi naski un saldumi un citi garshigi edieni kardin un gruti nenorauties.
Es vinjas vietaa sajustos neerti ja mans dzeks estu veseligi un sportotu bet es resneetu. Saac iidet pats. Skaties spoguli un vinjas prieksha pasaki kaa gribetu nomest riepinju lau kubikus var redzet..tad uzvelc kedas un pasaki ka jasanjemas.
Piedava vinjai kopa kko padarit, lai it ka tev nezistu motivacija un "it k parvert problemu uz sevi" .tas paglabs vinju no domas ka tu doma ka vinja ir apaljiiga.
13.07.2014 22:56 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
Un njem veeraa-ja vinja kadreiz sanjemas un sak kko darit,neaizmirsti jau par pirmajiem komplimentiem ka redzi vinjaa izmainjas.
Man tas ljoti motiveja,protams man braalens pamanija pec nedeljas ka vaigos esmu nedaudz iekritusies un vinjs teica"eu sikaa esi sakusi izkristies "
Un es nodomaju "Bingo" !!!! Tas straadaa,nevar palaistues"
Nu tikaineparspile bet taa ar pratu :)
13.07.2014 23:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Divi scenāriji:

1. Jānis sagājās ar apaļīgu meiteni.. tagad sagribējās viņu tievāku... Nepaveicās Jānim!

2. Jānis sagājās tievu meiteni, kas uzresnēja.. un negrib nomesties... atkal Jānim nepaveicās! :D

Neveiksminieks Jānis! :D :D :D
13.07.2014 23:06 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
Cormeum,
Man atkal ir secinjums,ka forums ir nevis prieksh ta lai pajautatu padomu citiem un diskutet par lietam,bet te daudzam forum ir lai tik pazemotu citus.
Diskusija bij lugums kaa neaizvainojot meiteni motivet sportot, tas bij ka lugums pec padoma...diskusijas vidu jau parvertaspar to ka autora draudzene ir resna,slinka un beigas vel pats autors esot kkaads neglit un resns un ka tads tadu atradis... beigas vel jus pashu autoru iedzisiet kompleksos.
Sekojiet lidz ko pashas rakstat!!!!!
13.07.2014 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
piespiest iet sportot NEVAJAG.. nekas labs tur loti ticami nesanaks... no savas vairaku gadu pieredzes ar sportotajiem varu teikt - tie kuri jau pasa sakuma vius uzsak ar motivacijas trukumu - diemzeel ~80-90% ta ari neko beigas nesasniedz.... javelas ir pasam cilvekam nevis citu vaditam tas jadara... attiecigi risinajums ir nevis davinat sporta kluba bonomentu vai spiest / pierunat iet sportot bet gan meklet variantus ka meitenei pasai iepatikt to darit un veleties....

auguma un svara atieciba ne vienmer ir objektiva meraukla pec ka verteet .... tad jau Mani parametri vispar visiem liktos ka esu paraptaukojies ... 186 augums un 106-107 kg

Drupatiņa
Kas vainas makaroniem ar mērci? - ja tie ieklļaujas ikdienas uzturvielu normā tad var ēst kaut speķi pa tīro.... pats svarīgākais cik uzņem katru uzturvielu - tas ar kādu produktu kombionāciju to izdara ir otrsķirīgi...
14.07.2014 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Turklat atkartosos ka jau daudzos topikos esu darijis... veseligs uzturs nav taspats kas sabalnsets uzturs... lai ari teiksim auglos ir daudz vitamini un tie skaitas veseligi - tie nav ne tuvu labakie produkti teiksim tievetajam.... protams tas nenozime ka no tiem pilniba jaatsakaas - bet gan jazin cik daudz tos var atlauties un kad labaak
14.07.2014 09:20 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jāsaprot pašai, ka viņas ķermenis vairs nav pievilcīgs un tur jādara, kas lietas labā. Jāiemīl sports pašai, bet jo ilgāk viņa čakarēsies jo tālāk tas aizies, un sasniegs 80kg atzīmi, viņas attaisnojums būs kauns iet uz sporta zāli, citi skatās (nu te jau dažas atzinās ka tā ir).
70kg ir padaudz, īpaši ja sports uz JŪS, tad tur vieni vienīgi tauki, nav muskuļi, bēdīgi, nomest tos kg nebūs viegli, jābūt spēcīgai motivācijai mainīt savu dzīvi, sākot ar uzturu beidzot ar regulārām fiziskām aktivitātēm 3 - 5x nedēļā...
14.07.2014 09:30 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2014
Paldies par padomiem!
Daži precizējumi.

Par augumu. Viņa nav resna tauklodīte, kā te iepriekšējās bildēs zīmētās dāmītes. Viņai ir vēders, un viss augums ir "mīksts" (kā jau Gurri rakstīja - tauki, muskuļu tur nav), taču par resnu saukt viņu būtu krietni pārspīlēti.

Viņa pati pārdzīvo par vēderu un "apelsīna miziņu". Mazliet kaitinoši, ka viņa vasarā nekad nevelk šortus, bet vienmēr kaut kādas pieguļošās bikses, kā legingus vai tml., kas nosedz gurnus. Un viņa prakstiski visu laiku rausta uz leju maiciņu, lai tikai vēders būtu nosegts, tas ir baigi uzkrītoši, kad to dara miljons reizes pastaigas laikā. :D Viņa arī nekad nepeldas parastās pludmalēs. Teiksim, kad auzbraucam uz jūrmalu, tad es nopeldos, bet viņa atpakaļceļā sameklē kādu nomaļu vietu pie Lielupes, kur papeldēt. Ar mašīnu kad braucam, jābrauc uz tālām pludmalēm vai meža ezriem, kur neviena nav, lai viņa vispār uzvilktu peldkostīmu. :D Tā ka viņa pati streso par savu augumu, un tad tas arī man traucē atpūsties.

Nav tā, ka viņa man neliktos seksīga. Taču, protams, es vēlētos, lai viņa būtu tvirtāka, spēcīgāka, izturīgāka un arī pašpārliecinātāka attiecībā uz savu augumu.

Par to, ka viņa pati negrib sportot. Tieši pretēji, viņa visu laiku runā par to, ka vajadzētu un gribētu, tikai reāli nesāk to darīt. Sporta zāles abonementu pati ziemā uz akciju bija nopirkusi. Taču aizgāja tikai pāris reizes, un ar to arī tas beidzās. Un tā katru reizi. Ilgi runā par to, ka kājas katastrofālas, skatās nedēļu youtubē squotu video, pati uztaisa vienu vakaru, tad sūdzas, ka nevar paiet, un vairs netaisa. Tā ka problēma ir nevis pārliecināt, ka vajadzētu darīt, bet motivēt reāli sākt darīt, pārvarēt pirmās grūtības un turpināt, lai sasniegtu kādu rezultātu.

Kopīgas aktivitātes kā pastaigas, braucieni ar riteni u.tml. mēs darām. Taču tie paši par sevi nav tik bieži un intensīvi, lai varētu salīdzināt ar sportu un teikt, ka tie atstāj iespaidu uz auguma formu. Turklāt, ja aizbrauc ar riteni, piemēram, uz jūrmalu, tad pa vidu vajag paēst, un tas nozīmē saldējumu, burgeru hotdogu vai ko tml., jo cita jau tur nekā nav. Tā ka šie varianti ir forši kā izklaide, bet nerisina pašu problēmu.
14.07.2014 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Teikt ir viens bet reali darit kas cits.. tas ka vina saak ka velas nenozime ka patiesam to velas ko ari parada ar darbiem (saaj gadijuma neko nedarot)... piramis ar ko butu jasaak ir uztura sakartyosana .... neredzu problemu teiksim minetajam jurmalas raucienam lidzi panemt jau pagatavotas sabalansetas pusdienas....
14.07.2014 09:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Janis, jau ottreiz ieteikšu deju kursus - pirma pāris gadiem gāju vairākus mēnešus 2x nedēļā, man bija interesanti, izklaidējoši, svars nezuda, bet apkārtmērs gan saravās pamatīgi, un ne man vienai - no citiem dejotajiem arī dzirdēju, ka esot nejauši tievaki un muskuļaināki palikuši. Jo tās tomēr ir divas stundas intensīvu kustību.

Man arī sports un diētas riebjas līdz sirds dziļumiem, bet dejot gan patika. Redzi, skirešana, trenažieru zāle - tas viss ir, ka lai psaka... garlaicīgi un nemotivējoši. Bet, ja tam sportam piešauj kādu citu elementu, kaut ko dinamisku, ko mācīties, apgūt, ta ir pavisam cita runa. Varbūt varat abi sākt spēlēt tenisu? Varbūt varat pieteikties karatē nodarbībām? varbūt orientēšanās sports ir priekš jums? Varbūt niršana (Jūrmala esot klubs)?
14.07.2014 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
57days
ja neediis sim merkim sabalanseti patreizi - nekadfi muskuli no dejosanas nevar uzaugt... tas nav pat fiziologiski iespejams - ja nedod attiecigo "buvmaterialu" (olbaltumvielas) pieteikosa daudzuma no ka rodas jaunas suunas (tai skaita ari muskulu sunas) - taas vienkarsi nenoka nevar rasties .. loti biezi tas fis sir placebo efekts ka kautkas uzaudzis... tas ka muskulis palicis redzamaks vai teiksim kaja apkartmera plataka vel nenozime ka aug muskulmasa
14.07.2014 10:00 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Man motivācijai ļoti palīdz dažādu iedvesmas stāstu lasīšana, ne profesionāļu video :) Nu, piemēram, kā cilvēks uzveic vēzi un noskrien maratonu, kā cilvēki bez rokām un kājām skrien, sporto, dara. Arī profesionālu sportistu biogrāfijas, stāsti par viņu pārvarētajām grūtībām, lai sasniegtu mērķi. Jo tad es vēl vairāk apzinos, ka visiem ir grūti un pašam vien ir jātrenējas pārvarēt grūtības, neviens cits to nedarīs.
14.07.2014 10:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kabans, da nu beidz, jebkura normālos apjomos ēdoša meitene (es te par salātlapu dāmām nerunāju) uzņem olbaltumvielas pietiekamos daudzumos. Ar to, cik gaļas māgā iestūķē vidējais statistiskais latvietis, šis vispār nav jautajums, par kuru satraukties.
14.07.2014 10:02 |
 
Reitings 42
Reģ: 05.02.2014
Pilnīgi saprotu čali. Arī man ir nācies sastapties ar šādām čīkstulēm.
Pats apmeklēju svaru zāli un no pieredzes varu teikt, lielāku motivāciju un labākus rezultātus rada konkurence. Mudini viņu doties sportot kopā ar kādu no viņas draudzenēm.
14.07.2014 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
57days
tas nav tik vienkarsi ka iedomajies.... mana paas vairaku gadu pietredze rada ka ta gluzi anv ka vairusm zunem sim merkim pietiekosa daudzuma olbaltumvielu.... parasts cilveks kurs need pec kada principa bet gan ed vius ko velas - uznem labakaja gadijuma parastam nesportojosam cilvekam velamo olbaltumvielu apjomu.. muksulu audzetajam tas ir 2-2,5x lielaks...
un otra lieta - olbaltumvielas jauznem pareizi.. nebus tev eefekts teiksim ja visu uznemsi 1 edienreizee pat ja tas bus velamais ikdienas olbaltumvielu apjoms.. jo vienkarsi uzsucas tiaki konkrets daudzums un parejais aiziet wc ...
14.07.2014 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
57days
turklat olbaltumvielam ir ari dazadi uzsuksanas atrumi kas ari spele savu lomu taja viosaa.... jaunaka info gan rada ka tam nav liela nozime bet tomeer
14.07.2014 10:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!