Kā pārliecināt draudzeni sākt sportot?

 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2014
Sveiki!
Vēlējos pajautāt, kā pārliecināt draudzeni sākt sportot? Viņa pati visu laiku īd par to, ka ir resna, bet neko nedara lietas labā. Esmu mēģinājis aicināt viņu kopā sportot, bet viņa vienmēr kaut ko atrunājas, un tik īd tālāk. Apncis jau, gribēju padomu, kā beidzot piedabūt viņu pie reālas darbības.
13.07.2014 17:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet ja pašam izgāzts alus vēders,tad nav ko cerēt,ka viņa tevis dēļ tagad sportos.


Nav taisnība. Ja man vīrietis, kuru MĪLU pateiktu, ka mans speķis viņu, tā sacīt, vairs neuzbudina, tad es tievētu - pat ja manam vīrietim pašam būtu ne tāds vēl speķis. Uzsveru vēlreiz atslēgas vārdu - MĪLU, un arī GRIBU.
13.07.2014 21:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...ar piebildi, ka tas tiek paskaidrots, mani neaizvainojot un netioek pasniegts ultimāta formā.
13.07.2014 21:32 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
57 days, ja vecis pats kā zilonis, lai kā mīlētu negavētu viņa dēļ. Sievietei ir jābūt skaistai sevis dēļ.
Es negavēju, bet sportoju, nevaru ciest skriet, bet uzlieku mūziku un sevi pierunāju... un man ir skaistas kājas un dibens labi stāv. :)


Ir jāatrod sev motivācija, nevis uz pavēli kā Tobim, tagad! :)
13.07.2014 21:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Da labi, Tobim...

A ko vīrietim darīt, ja nestāv uz apaļīgu sievieti? Aizvērt acis un domāt par Angliju?
13.07.2014 21:39 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
57days, bet vai tad viņš ātrāk to neredzēja? Vienā dienā nepaliek resns. Vai tomēr????
13.07.2014 21:44 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pilnībā piekrītu S80, ka motivācijai jānāk no pašas meitenes. Var jau, protams, uzstādīt ultimātus, ja tik dikti gribas. Bet nedomāju, ka tas sniegs ilgstošu motivāciju; drīzāk tās vietā nāks aizvainojums un nepilnvērtības sajūta. Neuzskatu, ka tā dara mīlošās un cieņas pilnās attiecībās.
Kaut gan ir jau dažādi cilvēki un viņus motivē dažādas lietas.
13.07.2014 21:44 |
 
Reitings 57
Reģ: 07.04.2014
57days nu ja tur ir tā mīlestība,tad gan jau notievētu mīļotā dēļ,bet varbūt šajā situācijā tā nav un nevar jau zināt kāds tas kopskats viņiem ir.vai tiešām tik traki īd un neko nedara. kā zināms,sievietēm patīk īdēt un meklēt problēmu kur to nav,un Jāņa mīļotā tik pukst,ka resna utt,bet pats Jānis to neapstiprina. nu ja acīs nepasaka,jā tieši tā tu esi resna,tad arī viņai zaļā gaisma izrīt visu ledusskapi.
13.07.2014 21:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un ja, teiksim, vīrietis kļūst par tādu speķi, ka man ar viņu gultai tuvumā pat negribas iet, tad ko, klusēt? Jo vīrietis arī nav Tobis un viņam arī jābūt skaistam priekš sevis?

Es neatbalstu to, ka jāizdaba katrai otra no pirksta izzīstajai vēlmei, bet, manuprāt, dažreiz, ja otra puse tā nolaižas, ka kļūst nepievilcīga, IR jāmēģina kaut ka to otru pusi iespaidot mainīties. Jo citādi tas viss tāpat var beigties ar šķiršanos, puņķiem un asarām.
13.07.2014 21:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet vai tad viņš ātrāk to neredzēja? Vienā dienā nepaliek resns. Vai tomēr????


Cik saprotu, viņš ne vienreiz vien ir ieminējies, ka vajadzētu kopā pasportot, tātad nē, ne vienā dienā. Tatad sanāk, ka redzēja ātrāk un sāka arī reaģēt ātrāk. Rezultāta nav. Pagaidam vēl ir tikai vēlme pēc tvirtāka dupša, ko apcamdīt, bet ko tad, ja meitene kļūs vēl apaļāka? (Jaunaka viņa nepaliek, un gadi+neveselīgs uzturs var izpludināt miesas pamatīgi)
13.07.2014 21:48 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014

Es neatbalstu to, ka jāizdaba katrai otra no pirksta izzīstajai vēlmei, bet, manuprāt, dažreiz, ja otra puse tā nolaižas, ka kļūst nepievilcīga, IR jāmēģina kaut ka to otru pusi iespaidot mainīties. Jo citādi tas viss tāpat var beigties ar šķiršanos, puņķiem un asarām.


Ir jāatrod laba motivācija nevis jāsaka Tu esi resna, Tev jāsporto.

Ļoti laba motivācija ir aktīvs partneris, ja viņš pats sporto un dara to ar aizrautību, agrāk vai vēlāk otra puse jutīsies kaut nedaudz motivēta.


Es gribētu redzēt to apaļo meiteni bildē, seju nevajag, bet augumu, jo cik reizes esmu dzirdējusi viņa ir resna kaut meitenei nav nekādas vainas.
13.07.2014 21:53 |
 
Reitings 57
Reģ: 07.04.2014
ir cilvēki,kuriem ir jāstrādā ,jāvāc bērni,jārisina citas problēmas un tā riepa salīdzinājumā ar visu pārējo ir bulšits,neatliek ne laika ne gribas sportot un domāt par veselīgo ēdienkarti. protams,ja ir motivācija un liels gribasspēks,tad var visu. tātad vajag sākt ar to,ka meitenei pašai ir jāgrib. un jāpalīdz viņu uzmundrināt un motivēt.
13.07.2014 21:54 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Meitenei pašai tas ir jāgrib. Spiest NEVAJAG.

Situācija:
Labi, sāks viņa sportot, jo beidzot būsi uz to "pielauzis" - un? Šaubos, ka meitene pati būs par to priecīga, turklāt sportot tikai tāpēc, lai izpatiktu partnerim... Vispirms ir jāvēlas patikt SEV, nevis otrajai pusei. Varbūt ar laiku pati gribēs, bet līdz tam - mīli savu meiteni tādu, kāda viņa ir.

Varu pati par sevi padalīties - nu riebj man sportot!
Lai gan augums ir OK, turklāt liekā svara nav nemaz.

Nesen vēl atsāku vingrot reizi dienā - MURGS! Nekad nesapratīšu tos, kuriem patīk un dara to pēc savas iniciatīvas.

Kāpēc sāku sportot? Negribu visu stāstīt, bet ne pēc savas iniciatīvas. Rezultāts - ienīstu sportu vēl vairāk kā iepriekš, turklāt darīt to ne priekš sevis, bet gan "priekš citiem" ir vissliktākais iespējamais variants.
13.07.2014 21:56 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es gribētu redzēt to apaļo meiteni bildē, seju nevajag, bet augumu, jo cik reizes esmu dzirdējusi viņa ir resna kaut meitenei nav nekādas vainas.


Tads bija mans bijusais draugs, aizradija, ka esmu pa daziem kg pa smagu! Nezinu, kas 50kg vinam likas pa smagu, drizak pec taa musu attiecibas izbeidzas.
Neuzspied nekad sportot - kapec nevar uzaicinat izbraukuma ar skritulslidam? Paspelet tenisu?
Citiem cilvekiem ir bail no sporta- ka uz to citi skatisies, ko tur vispar darit, vai man ir ko vilkt? Vai par mani nesmiesies?

Nevis nac un raudi sieviesu portala, bet uzaicini pastaiga uz jurmalu paest zemenes!!!
13.07.2014 22:00 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Cik es lasiiju diskusiju, tad Jaanis nekur nebija mineejis,ka vinjam nestaav uz savu resno draudzeni. Vinsh vnk grib, lai vinja ir stingraaks augums. Te jau kaa parasti tiek dramatizeets, fantazeets un paarspiileets.
Mani reaali nemtotiveetu,ja mans draugs man pateiktu,ka esmu resna un vinjsh grib, lai es notieveeju. Ok, es mozh aizdomaatos, bet noteikti neskrietu uz veikalu peec seleriju kaatiem un gurkjiem, jo kungam taa gribas. Bet nu es esmu es. Un uz manim nekaadi ultimaati nedarbojas,pat ja dzheks draudeetu ar kaut kaadu nestaaveeshanu.
Shiis probleemas atsleegvaardi noteikti ir -pashai vinjai ir jaagrib tieveet! Citaadaak vinja tievees un norausies un taa uz rinkji, jo reaali-vinja to negribees. Un dariit kaut ko, jo kaads cits grib....nu tas nebuus ilgterminjaa nekad.
13.07.2014 22:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vispirms ir jāvēlas patikt SEV, nevis otrajai pusei.

++++
Bet to var tikai pašpietiekamas un pārliecinātas personas.
13.07.2014 22:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cik es lasiiju diskusiju, tad Jaanis nekur nebija mineejis,ka vinjam nestaav uz savu resno draudzeni


Es piebildīšu vēl ko - nekur Jānis nav minējis, ka draudzene ir RESNA. Jā, viņš grib tvirtākas un stingrākas aprises, bet būsim godīgas, arī tievas var būt ļumīgas, jo muskuļi ir jātrenē, lai tie nav ļumīgi.
13.07.2014 22:05 |
 
Reitings 57
Reģ: 07.04.2014
arī tievas var būt ļumīgas, jo muskuļi ir jātrenē, lai tie nav ļumīgi.
+++
13.07.2014 22:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jānis nekur nav minējis, ka viņa ir resna, viņam viss, kam jāstāv, stāv, meitenei viņš arī, cik saprotu, neko nav aizrādījis. Pagaidām viņam kaut ko pārmest ir nevietā. Arī jautajums ir - kā draudzeni motivēt (nevis ka pareizi noformulēt ultimātu).

Draudzene pati jūtas drusku apaļīga (70 kg uz 160 cm - nu nav kaulu kambaris, lai gan, protams, uz vienu un to pašu garumu tie kg var izskatīties dramatiski dazādi), un pati vairākas reizes ir centusies uzsakt sportot, bet nav sanācis. Domāju, uzsakusi regulātri sportot un ieraugot tvirtakas aprises spogulī arī meitene jutīsies foršāk.

A te komentāros - "vai viņa ir sunītis Tobis?", "pašam tev alus vēders, kretīn!", "ko tu iedomajies, pieprasīt sievietei kaut ko!", "es, pēc vīrieša pieprasījuma - nekad!!!!" Nu kādā sakarā?
13.07.2014 22:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Augums 1.60. Svaru tagad īsti nezinu. Ziemā bija ~70, tagad "uz aci" izskatās, ka ir nācis klāt.
Svarīgāk par svaru ir, ka viņa nav tvirta, stingra...


Nu pec cosmo satnadarties tik maza augum aun ja klat nacis ir 75 kg. ir par traku. Bet ats pec cosmo.
Mums te dāams 180 garas un svars ap 55 kilo i to uztraucoties.
13.07.2014 22:22 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
57days, vai tik tā nebiji Tu, kas rakstīja par nestāvēšanu uz resnas un pēc tam kaut kādu demagoģiju vēl taisi...
13.07.2014 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits