4dienas beztéma 10.07. ;) Urá! Naudas diena! :D

 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Labrít no ríta! ;)

Esmu jau pamodusies, lai gan vēl nav laiks... Pagulēt vēl? Varbūt. ;)

Visām meitenēm skaistu dienu! Tām, kas strādā - veiksmīgu darba dienu!

https://www.youtube.com/watch?v=uCg2BoKiuOM
10.07.2014 06:03 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
CrazyMonday, 2 varianti - vai nu brauc pārāk pārgalvīgi, vai arī jūties nedroši uz ceļa ar riteni. Bet vispār diezgan traki izklausās. Es ar velosipēdu braucu ļoti daudz gadus, bet pat neatceros, kad būtu kritusi. Ok, vienreiz izdomāju braukt no kalna lejā, sēžot uz ričuka atmuguriski. :D

Turies, lai ātri sadzīst! :)
10.07.2014 21:34 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ok, vienreiz izdomāju braukt no kalna lejā, sēžot uz ričuka atmuguriski.

Ak jel :D Noteikti bija skats par rubli :D
10.07.2014 21:39 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
LaLaLa

CrazyMonday, Tu pāri ceļam brauci ar riteni nevis nokāpi no riteņa? Piedod, bet es arī tā izdarītu, ka nekur malā nepaietu. Ja nav speciāla pārbrauktuve velosipēdistiem, nav ko braukt pāri ceļam ar riteni.


Sorry, bet nu ļoti iekrita šis acīs... Nevēlos radīt iemeslu kādam kašķim, bet vai spītība un iespēja kādam principa pēc nodarīt iespējamu kaitējumu, Tavu dienu padarītu labāku? Tiešām grūti dibenu pakustināt soli uz vienu vai otru pusi? Par maz ikdienā lietu, par ko dusmoties, satraukties, lai visas dienas garumā nodarbinātu savu galvu kāda sveša cilvēka dēļ, kurš kaut ko nav madāmai pa prātam izdarījis? Saprotu, ka Tu neesi iesaistīta situācijā, bet nu c'moon, mūsidenās cilvēcība, sapratne tā jau ir dažiem cilvēkiem kā ar uguni meklējama īpašība. Vai tas ir tas, kas būtu jānodod tālāk citiem? Slikts darbs rada sliktu ķēdes reakciju... labs darbs- labu!
10.07.2014 21:41 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
BaCk, es gribētu dzirdēt detaļas. :D Un redzēt video! :D :D

Crazy Monday - kā Tu to dabūji gatavu?


Ahh, sataisīju sushi beeeidzot. Ēdu un murrāju labsajūtā. :)
10.07.2014 21:44 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
CrazyMonday, Tu pāri ceļam brauci ar riteni nevis nokāpi no riteņa? Piedod, bet es arī tā izdarītu, ka nekur malā nepaietu. Ja nav speciāla pārbrauktuve velosipēdistiem, nav ko braukt pāri ceļam ar riteni.
Var redzēt, ka Tev nav vadītāja apliecības. ;) Vispār ja tas bija uz gājēju pārejas (vai vienkārši krustojumā, jo kā zināms, krustojumā ir atļauts šķērsot ielu gan tad, ja ir luksofors (pie zaļās gaismas, protams), gan tad, ja nav luksofors (ievērojot ceļa zīmes par pārvietošanās priekšroku)), tad var braukt arī. Atceros, ka tad, kad biju CSDD likt tiesības (pirms 2 gadiem), pat uzgaidāmajā telpā tieši TV tās filmiņas rādīja, ka riteņbraucēji var šķērsot ielu turpat, kur var gājēji, nenokāpjot no riteņa, ar nosacījumu, ka braukšana nav ātrāka kā gājēju iešana. Respektīvi, nevar drasēt pāri, bet lēnām braukt var gan, bet atrodas šādas dāmas, kas nav mācījušās ceļu satiksmes noteikumus un grib pārmācīt citus, lai gan patiesībā pašām vajadzētu pamācīties. ;)
10.07.2014 22:05 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
womankind No rīta - braucu cauri parkam, ne tur nogriezos, pabraucu gabaliņu uz priekšu, lai apgrieztos, sāku griezties pa kreisi, apgriezos, pabraucu gabaliņu uz priekšu un tad vai nu zars vai asfalta mala patrāpījās, nākošo līkumu pa labi līdz galam neizņēmu un slīpi biju. Piezemējos uz labās rokas (ne plaukstas) un tiku cauri vien ar maziem nobrāzumiem.
Vakarā - braucu pa ietvi, redzu priekšā cilvēki iet, nodomāju, ka apbraukšu viņus pa ceļu, kur mašīnas brauc, apbraucu arī, gribēju uzbraukt uz ietves atpakaļ pa to ietves malas samazinājumu( nu laukumiņu kas ričukiem/bērnu ratiņiem uzbraukšanai paredzēts), sāku virzīt stūri pa labi, lai uzbrauktu - pirmā riepa knapi uz ietves bija un bladāc, es slīpi gar zemi uz ietves, ričuks vienā vietā, ķēde ar' nokritusi, es pāris centimetrus tālāk, grozs vēl tālāk.. Nezinu vai nu ričuks saslīdēja vai nu pārāk strauji izdarīju manevru.
Jaukā ziņa - uzreiz pieskrēja klāt viens jauks vīrietis, iesaucās, ka ui, ku traki esmu nokritusi, palīdzēja piecelties, piecēla riteni, apvaicājās vai nevajag ātros izsaukt, prasīja kā es jūtos, pieteica, lai noteikti dezinficēju brūces, kādu laiciņu pastāvēja ar mani līdz es pateicu paldies, ka nu viņš var doties, ka tikšu pati līdz mājām un ka būs jau labi. :)
Šodien pārliecinājos par to, ka ir arī tomēr vēl labi, iejūtīgi cilvēki mums apkārt. :)
Savukārt tie trīs džeki, kuru dēļ mainīju maršrutu vēsā mierā pagāja man garām, kamēr es tur vēl gar zemi biju.

CrazyMonday, 2 varianti - vai nu brauc pārāk pārgalvīgi, vai arī jūties nedroši uz ceļa ar riteni. Bet vispār diezgan traki izklausās.


BaCk Laikam jau jāsaka, ka abi. Pa Rīgu tiešām vēl jāmācās braukt.

Turies, lai ātri sadzīst!

Paldies! Ceru, ka tā būs! :) Pagaidām laikam izskatos kā būtu iekaustīta, visa labā puse ar dažādām rētām, dažādās vietās. :D
10.07.2014 22:12 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu jā - apmales ir iesācēju lielākais ienaidnieks!

Un jā, gudrajām komentētājām - regulējamās gājēju pārejās NAV jānokāpj no velo, lai šķērsotu ceļu!
10.07.2014 22:15 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
čau.

tāās nogurums.
kāda iet uz baseinu, ūdens aerobiku. var kaut ko ieteikt kur salīdzinoši lēti Rīgā?
10.07.2014 22:15 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
apmales ir iesācēju lielākais ienaidnieks!


Manā gadījumā tā pat nebija apmale (vakarā krītot). Bet vispār jā, nepatīk man tā nobraukšana no vienas ielas un uzbraukšana uz otras, katru reizi bail vai trāpīšu tā, lai smuki var uzbraukt vai arī būs jābrauc pa taisno uz apmales.
10.07.2014 22:21 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Esmu piekususi. ufff
10.07.2014 22:30 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Un tā arī neuzzināju, kā pareizi taisīt pildītu lavašu, lai šamais neizjūk pa detaļām :(
10.07.2014 22:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Tev jūk ārā? Pamatā smērē kaut ko - svaig, kausēto sieru vai majonēzi?
10.07.2014 22:33 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
Le Moulin, es iesmērēju ar kausēto sieru, visu, taddiezgan mazus gabaliņus sagriežu visādas lietiņas ko iek iekšā, čieši sarullē un viss. Nekā grūta ;)
10.07.2014 22:33 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Hmm, kāda jēga šajā, 2014. gadā no šā- http://cosmo.lv/tu-tu-tu/16320-2013-gada-horoskopi.htm

Tas atverās lodziņā, kurā viss kaut kas mainās, atverot, cosmo.lv.
Tur vēl var atvērt iedvesmas ceļojumiem, esi formā, rūpējies par intīmo veselību, atklājam noslēpumus. Ceru, ka sapratāt, kur jāskatās.
10.07.2014 22:34 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
It kā tur ju nekas sarežģīts, bet man nez kāpēc nesanāk :D liku plānu kārtiņu kausēto sieru un filadelfijas sieru. Varbūt sastāvdaļu gabali pa lieliem, vai arī vēl ciešāk jāsarullē..
ko jūs parasti liekat iekšā?
10.07.2014 22:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!