Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet salikt video.

 
Reitings 51
Reģ: 25.05.2014
Sveikas, man palūdza izveidot lielu video no vairākiem video, varētu jau visus salikt kopā tajā pašā video maker ' ā , bet daudziem video nepiecešams nogriezt beigas , citur sākumu. Ir jau vieta , kur to var izdarīt pa vienam video, bet kopā man ir 33 video un nē , paldies , meklēšu citu iespēju. Youtubē var atrast daudzus video kur var redzēt , ka kaut kas ir izgriezts. Domājiet ir tāda programma , kur var salikt visus video un tad ņemt vienā reizē izgriezt visas vietas , kuras nevajag? Ceru, ka mani sapratāt un spēsiet palīdzēt. :)
09.07.2014 10:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Adobe Premiere Pro, paredzēta lai apstrādātu video rullīšus, ar viņu var visu apgriest un salikt, BET lai viņu pavilktu vajag jaudīgu datoru un zināt arī kā saglabāt.
09.07.2014 10:08 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Šaubos, ka tu atradīsi programmu, kur ar vienas pogas palīdzību izgriezīsies viss nevajadzīgais. Nāksies vien šķērēt pa mazam gabaliņam pašai ārā. Iesaku izmantot Miss Joker ieteikto Adobe Premiere. Ja datoram ir vismaz 2 GB RAM atmiņa, tad var to izmantot. Varēsi visus video salikt vienā un pēc tam nepieciešamās daļas griezt ārā, vienīgi var būt sākumā grūti saprast, kas un kā ir jādara, ja nekad iepriekš neko tādu neesi darījusi.
09.07.2014 10:21 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
arī tai pašā video makerā var apgriezt gan sākumu gan beigas, gan vidu ;) tik jābūt lielai pacietībai ;)
09.07.2014 10:23 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
To visu tač mierīgi var izdarīt arī Movie maker'ā :)
Nav nemaz tik grūti. Katram iezīmē ko nogriezt, un katram nogriez, tas neaizņem tik daudz laika :)
09.07.2014 10:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits