Tiešām, tiešām neesi stāvoklī!?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nesen lasīju vecu diskusiju, kurā bija jautājums - Vai paliekot stāvoklī var būt mēnešreizes? It kā pirmā loģiskā atbilde ir - nē, mēnešreizes nevar būt! Bet diskusijā no reāliem dzīves piemēriem parādījās dažādi izteikumi...piemēram :
*
manai paziņai bija tāds variants, ka mēnešreizes bija pirmajos grūtniecības mēnešos

*
mēnešreizes nevar būt, var būt tikai asiņaini izdalījumi ,ja ir kādas problēmas

*
varbūt tās nav mēnešreizes, bet no mēnešreizēm atšķirt nevarēja un pašai bija tie izdalījumi


TAD JAUTĀJUMS:
Ja sākās mēnešreizes attiecīgi datumā ,kad tām vajag būt es varu būt droša, ka neesmu stāvoklī?? Vai tomēr nē???
07.07.2014 22:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Tipo tavo?
Nu man sākumā bija tāda attieksme. Bet ar laiku viss savādāk, kā jau ar visu... ;)

Relax ;)
12.07.2014 22:43 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
AHA, ja tev ir tāda paranoja no grūtniecības, tad nemīlējies vai esi attiecībās ar īsto cilvēku.


Ja sperma bija prezervatīvā un tev sākās mēnešreizes, un domā, ka esi stāvoklī, tad ir jāiet pie psihologa, nevis uz Gulbi.


Nu pilnībā piekrītu Dvīnes tekstiem.
12.07.2014 22:57 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nu re..
tagad pašai mierīgāks prāts. šodien uztaisīju testu, pavisam lētu nopirku, bet skaidri redzama bija 1 svītriņa! :D

Bet ar vēderā gan man liekas kaut kas nav labi, varbūt apsaldēts.. un pluss vēl tās problēmas ar kuņģi, kā meitenes teica! Urinēšana bieža un apakšdaļā piepūsta sajūta. Vēl varētu būt iekšā Ginekol. problēmas vrbt... to jānoskaidro
14.07.2014 10:23 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Bet ar vēderā gan man liekas kaut kas nav labi, varbūt apsaldēts..

Nav tāda termina apsaldēts vēders. Biežā urinēšana varētu būt dēļ urīnceļu infekcijas, pamēgini sākuma dzērvņu kapsulas, ja nepalīdz, pie ģimenes ārsta pēc antibiotikām. Tomēr līdzīgus simptomus varētu izraisīt arī kāda ginekoloģiska problēma.
14.07.2014 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits