pludmale un topless

 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Meitenes, kuras varbūt piefiksēja - vai tagad ir tā, ka oficiāli drīkst visās pludmalēs LV sauļoties bez augšiņas?

Man likās, ka vienā no ziņu portāliem redzēju virsrakstu par šo tēmu kaut kad nesen atpakaļ..
07.07.2014 16:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Emmanuelle, tās, kas apsien pāris šņorītes, ko par peldkostīmu var nosaukt tikai formalitātes pēc, man šķiet tik pat plikas kā tad, ja neko nemaz nebūtu sējušas. Cilvēkiem, kas vēlas rādīt saulei vairāk, nekā peldkostīms nosedz, ir savas vietas, kur to darīt. Kāpēc tas jāuzspiež tiem, kas nevēlas to redzēt?
Man ir tīri vienalga, vai tie plikumi atbilst Kristas aprakstītajiem vai nē. Man uz to nav jāskatās.

Vēl viena interesanta lieta. Vairums nosoda striptīzklubus. Bet kāpēc? Tur sievietes, kas grib savus plikumus rādīt, rāda tos tiem, kas grib skatīties. Nevis uzspiež tiem, kam tas nav pieņemams.
Man mācīja, ka kailums ir katra intīmā lieta un tas nav jārāda visiem publiski. Taču mūsdienu pasaule iet uz to, ka drīz būs normāli skraidīt apkārt pilnīgi plikam. Nekādu morāles normu.
07.07.2014 18:18 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man mācīja, ka kailums ir katra intīmā lieta un tas nav jārāda visiem publiski. Taču mūsdienu pasaule iet uz to, ka drīz būs normāli skraidīt apkārt pilnīgi plikam. Nekādu morāles normu.


Ljoti piekritishu Alexxas komentaram.

Katram sava vieta.
07.07.2014 18:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es tomeer domaaju, ka plika vaavere un topless nav tas pats. Ja vien atklaati neskraida kaili pa pludmali, bet gan kaut kur kaapaas sauljojoties nonjem kruushturi, tad tur nevienam nevajadzeetu buut iebildumiem. Atceros, ka pat 90tajos dazas taa dariija, nevienam tas netrauceeja. Pati gan uzskatu, ka vajadzeetu atseviskjas zonas, kur topless ir pienjemams, bet ne galiigais plikums, lai arii toplesa cieniitaajaam buutu izveeles iespeeja. Viena pludmale, kur viss ir nosegts, viena pusplikiem, viena plikajiem un miers maajaa.
07.07.2014 18:25 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Tas, manuprāt, nav normāli, ja kāda publiskā pludmalē ir atkailināta. Ne velti mēs ikdienā tā nestaigājam. Tad varbūt arī pavisam pa pliko pēc gadiem ~ 3 jau būs okei? vai mīlēties, kur bērni skraida? Tas taču ir skaisti, kad 2 cilvēki mīlējas un galvenais, ka sievietei un arī vīrietim skaists augums! Vienalga, ka blakus skraida tīņi, kam sākas interese par to seksualitāti. Es nezinu vai pusaudzim puisim būtu patīkami, ja viņam blakus gulētu sieviete atkailināta. Es arī negribētu, lai mani bērni to redz.
Tieši tādēļ jau ir domātas nūdistu pludmales!! Vai ari citu iemeslu dēļ tās ir izdomātas??
07.07.2014 18:25 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Kāda vajadzība tev ir gulēt normālā pludmalē un rādīt visiem savus čičus?

Es parasti uz pludmali dodos kopā ar savām draudzenēm un mēs ejam sauļoties uz nūdistu pludmali. No problem.. viena pati tur nedotos, jo kā zinām, tad tur apgrozas visādi slimiķi, kuriem patīk noraut kulakā - skatoties uz tevi no krūmiem.
07.07.2014 18:27 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Emmanuelle, nevajag jau, lai bērni kailu cilvēku uzskata par sliktu vai tml, bet vnk to, ka ne visiem ir jārāda savas ģenitālijas. Arī Bībelē tak Ieva neskraidīja plika. Neesmu dievticīga, bet atceros, ka bērnu Bībelē Ieva bildēs nebija kaila un piesedza visu, ko mēs, aizspriedumainie latvieši uzskatām par aizsedzamu un ne visiem atrādāmu.
07.07.2014 18:28 |
 
Reitings 142
Reģ: 01.06.2014
Man nav nekas pret, ja to dara tā, lai citi nepamanītu. Man, piemēram, morāles normas nekādā gadījumā neļautu tā darīt. Un nevēlētos, lai tā dara arī apkārtējie. Nūdistu pludmales tam arī ir domātas, lai atkailinātos tur un netraucētu pārējos cilvēkus.
07.07.2014 18:29 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Manuprāt, visam ir sava vieta un tomēr ir jābūt respektam. Cilvēkiem, kas vēlas sauļoties kaili, ir nūdistu pludmales. Tur neviens neiet, nenosoda un nepiesienas. Vēlies izģērbties un sauļoties? Kāpēc ir tik grūti aizbraukt uz to pludmali un svētā mierā to darīt? Kāpēc tas ir jādara pludmalē, kas domāta tiem, kas vēlas sauļoties peldkostīmos? Manuprāt, ir jārespektē apkārtējie. Ne velti kailuma piekritējiem ir tās savas pludmales. Tur neviens neies un nenosodīs - guli kails vai puskails un atpūties kamēr apnīk.
07.07.2014 18:30 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pati gan uzskatu, ka vajadzeetu atseviskjas zonas, kur topless ir pienjemams, bet ne galiigais plikums, lai arii toplesa cieniitaajaam buutu izveeles iespeeja. Viena pludmale, kur viss ir nosegts, viena pusplikiem, viena plikajiem un miers maajaa.


Tad nevienai vairs nevajadzē sauļoties bez augšiņas. Būtībā, šis ir vienkarsi nepatīkams modes kliedziens, jo es no šeit esošajām atbalstītājām neredzēju nevienu normālu argumentu - kāpēc viņas nevar savā toplesā sēdēt nūdistu pludmalē. Redzi, katrs savu pašapziņu vairo kā māk un citām meitenēm šķiet, ka šādi viņas (iespējams) apliecina savu pārākumu pār citām. Ir tāda suga sieviešu, kuras kaitina citas sievietes tikai kaitināšanas pēc un pamatot savu rīcību nespēj. Es vienkārši ar tādām samierinos.

P.S. Es esmu sieviete un enatbalstu plikumu izrādīšanu publiski. Esmu arī mamma un neuzskatu, ka bērniem būtu jāskrien plikiem pa pludmali. Bet dieva vārds - ieraudzīšu kādu toplesā, pajautāšu vai no cosmo.lv un pozitīvas atbildes gadījumā nosēdināšu savu puiku pliku cincīti blakus smilšu pilis celt pa vējam. :D (Protams, joks - bet kas zin, kas zin)
07.07.2014 18:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es saprotu,ka runa te iet tomeer par Latvijas pludmaleem ,bet ja juus ,piemeeram ,tagad dotos uz to pasu Tahiti,kur ir tik skaisti visaada zinaa, un tomeer taas sievietes tur staigaa pa pludmali topless.Vai juus tas loti iespaidotu,ja redzeetu to pretiimnaakoso sievieti bez taa kruustura?Mani tas neiespaidoja ...
07.07.2014 18:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es soreiz gribeeju prasiit-vai juus neietu uz saadu pludmali-citaa valstii,ja zinaatu,ka tur saulojas,staigaa gar okeaanu sievietes topless?
07.07.2014 18:36 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Arī Bībelē tak Ieva neskraidīja plika


diskusijas pērle :D
07.07.2014 18:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Donata:D:DEs saku-sodien iipasa energija Cosmo!
07.07.2014 18:44 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Emmanuelle

Ņemot vērā Tavu dzīves un visādi citādi bagāto pieredzi ir dīvaini, ka uzstādi šādu jautājumu. Braucot uz svešu zemi mēs pieņemam šīs zemes kultūru un paražas. Izturamies pret vietējiem paradumiem un ētikas normām ar cieņu, nevis uzstādam savas prasības vai noteikumus. Ja es braucu uz kādu zemi un redzu kaut ko - es to pieņemu un nenāk pat prātā šausmināties.

Pretēji tam visam - braucot uz Arābu zemēm arī skraidīsiet plikām krūtīm, jo arī taču var iesauļot krekliņus un ko tik vēl nē.
Ar to es saku, katrā vietā ir savas normas - Tavā vietā pieņemts visiem dzīvot vienā katlā, Latvijā katram (lai nodrošinātu lielāku komfortu) nodrošināta sava vieta. Citās zemēs tas nebūs pieņemts vispār, kamēr citās - savādāk nemaz nevar.
07.07.2014 18:44 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Ēdenes dārzā tak nebija nūdistu zonas
07.07.2014 18:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Emmanuelle, ietu, protams, bet tas ir daudz savadak - ja esi cita valsti, tad jaapielagojas vinju dzives ritmam un kulturai. Ne jau katru dienu es ieshu uz to pludmali, esmu brivdienas un nedomaju par to kas kur kaa skraida.

Sheit Latvija man tas ir nepienemami, man tas ir nepienemami, ta jau tas pludmales pilnas viens otra, blakus gulj un vel man jaskatas uz kadas omes pupiem?? Nu luudzu... Es ari gribu neiesaulotu peldkostimu - tadelj braucu uz savu vecaku maju, upes krasta, uz pontona saulojos.
07.07.2014 18:45 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Emmanuelle, ja būtu par ceļojumu samaksājusi naudu un es būtu gribējusi zvilnēt pie jūras, tad protams mani netraucētu nekādas krūtis, jo es tomēr esmu citā valstī un man jāpieņem viņu kultūra.

Man būtībā netraucētu arī LV pludmalē ieraudzīta sieviete bez augšiņas! Paietu garām un pat neko nenodomātu, bet šobrīd es vienkārši nesaprotu KĀDA VELNA PĒC??? Ja tev ir vieta, kur vari būt tik kails kā no mātes miesām, tad kāpēc tev ir jānoguļas pludmales vidū? Lai pierādītu, ka vari?
07.07.2014 18:47 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar pat Rubensa Ieva bija toplesaa, un tas bija gleznots taalajaa 1628. gadaa kad pat bikini pludmalee nedriiksteeja iet.
07.07.2014 18:47 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ja jūs aizbrauktu, piemēram, uz Barselonas (Kanāriju utt.) pludmali, kur tālu nav jāiet, lai ieraudzītu sievietes sauļojamies topless, arī domātu, ka viņas apliecina(?) kaut kādu mistisku ''pārākumu'' un izrādās?
07.07.2014 18:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012

Shitas vispaar ir uz kaadas franchu katedraales loga - Ievinja ar plikiem pupiem.
07.07.2014 18:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits