pludmale un topless

 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Meitenes, kuras varbūt piefiksēja - vai tagad ir tā, ka oficiāli drīkst visās pludmalēs LV sauļoties bez augšiņas?

Man likās, ka vienā no ziņu portāliem redzēju virsrakstu par šo tēmu kaut kad nesen atpakaļ..
07.07.2014 16:28 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nepiekrītu, jo, ja šķaudīšana būtu tāds pats TABU, kā piršana, tad visi sarku un bālētu, kad kāds nepaspētu izskriet no telpas, lai nošķaudītos.

Šķaudīšana ir
1) baciļu izplatīšana pilienu veidā;
2) neaizliekot roku vai mutautu mutei priekšā - iespēja iedragāt savas siekalas cita cilvēka sejā, uz apģērba vai pie galda - ēdiena traukos.
07.07.2014 23:10 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
cilveeku dzimumorgaani un kruutis ir dazhaadas lietas. nevajaga visu mest vienaa maisaa
07.07.2014 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Latvijā NEKAD neatļautos, bet ītālikā sauļojoa topless.Tur praktiski visas sievietes tā darīja, neviens pat uzmanību nepievērsa.
07.07.2014 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Itālijā :D
07.07.2014 23:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ak, tā - viņai, redz negribas skatīties uz plikiem vīriešu orgāniem nūdistu vidū, bet visai parastajai pludmalei ir jābūt sajūsmā par viņas plikumiem un to izrādīšanu.
Nav kaut kā dīvaini - kad sievietei negribas skatīties uz pliku veču pī, tad tas ir saprotami, bet kad pārējie negrib skatīties uz viņas plikajām krūtīm, izgāztām pret sauli, tad tas ir šausmīgi aizspriedumaini. Ar ko viņa ir labāka par mani, ka redz' viņas nevēlēšanās redzēt vīriešu plikās mantības ir saprotama un respektējama, bet mana nevēlēšanās parastajā pludmalē redzēt viņas plikos pupus ir šausmīgi aizspriedumaina un vēl nezin kāda?

Nu arii saliidzinaaji gjenitaalijas ar kruutiim. Tas NAV viens un tas pats. Labaak pasaki man luudzu, kaapeec tev nav iebildumu pret to, ka viirieshi ir ar atkailinaataam kruutiim pludmalee? Galu galaa, no anatomijas viedoklja nav nekaadas atskjiriibas starp viiriesha un sievieshu pupiem, dazkaart viirieshiem ir pat lielaaki.
Kaapeec nevaram palikt pie idejas, ka kameer neizraadaas un nevienam neko nebaazj sejaa, lai jau dara? Taada sajuuta, ka taas toplesaa esoshaas lektu jums virsuu un baaztu kruutsgalus jums sejaa.
07.07.2014 23:15 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Wolf, tāds jautājums droši vien tādēļ, ka tavā (un daudzu citu šajā diskusijā esošu cilvēku) uztverē plikas ģenitālijas ir pielīdzināmas kailām krūtīm. ir cilvēki, kam krūtis nešķiet tik...hmmm... intīma vieta kā kājstarpe.
07.07.2014 23:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man personīgi ir pilnīgi vienalga un es nesaprotu, par ko jūs cepaties.
07.07.2014 23:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es, piem., saprotu, ka kruutis nav kaajstarpe, bet tad tik tieshaam gribas pajautaat - nu, ja reiz kruutis nav intiimaa zona, tad kaapeec sievietes pa ielu nestaigaa kailaam kruutiim? Kaapeec sabiedriibaa pienjemts taas nosegt? Un ar ko tad iela atshkjiras no pludmales?
07.07.2014 23:19 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
cilveeku dzimumorgaani un kruutis ir dazhaadas lietas. nevajaga visu mest vienaa maisaa

Tā tas ir pagaidām. Domāju, ka jūsu bērniem nāksies pierast gan pie kailām krūtīm pludmalēs, gan vēlāk - pie kailām vāverēm un desiņām, gan pie vīriešiemn un sievietēm kopīgām WC, jo kāpēc gan jākautrējas, ja tualetē ir redzams tikai tas pats, ko ikdienā var novērot uz ielas? Gan - pie publiskas mīlēšanās visdažādākajos veidos un kombinācijās tajās pašās pludmalēs un pilsētu parkos. Un to visu uzsāks cilvēki ar revolucionāru domāšanu un visai attālu priekšstatu par konsekvencēm. Kailas krūtis ir tikai viens mazs pakāpieniņš (es teiktu - uz leju). Nākošos un nākošos pakāpienus uz cilvēka atkalpielīdzināšanos pērtiķim aprakstīju iepriekš. Mums ir vēl, kur kāpt, - šis nav pēdējais pakāpiens.
07.07.2014 23:22 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nu arii saliidzinaaji gjenitaalijas ar kruutiim. Tas NAV viens un tas pats. Labaak pasaki man luudzu, kaapeec tev nav iebildumu pret to, ka viirieshi ir ar atkailinaataam kruutiim pludmalee? Galu galaa, no anatomijas viedoklja nav nekaadas atskjiriibas starp viiriesha un sievieshu pupiem, dazkaart viirieshiem ir pat lielaaki.

Neizliecies dumjāka, nekā esi!
07.07.2014 23:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu miileeshanaas pludmalees un parkos nav nekas jauns...
07.07.2014 23:24 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Neons, te jau sen atbildēja, pa ielu nestaigā arī peldkostīmā nosegtām krūtīm. un es neteicu, ka krūtis NAV intīma vieta, teicu, ka ir cilvēki, kuru uztverē tā nav TIK intīma. tev varbūt ir vienādi neērti atkailināt (un skatīties uz) gan krūtis, gan kājstarpi, bet ir sievietes, kurām tas nav viens un tas pats.
07.07.2014 23:25 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kaapeec sievietes pa ielu nestaigaa kailaam kruutiim?


bet viirieshi jau arii pa ielu nestaigaa ar kailaam kruutiim
07.07.2014 23:25 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neizliecies dumjāka, nekā esi!

Pastaasti, ar ko tad atskjiraas taadaa gadiijumaa viirieshu un sievieshu kruutis atskaitot to laiku, kad sieviete baro beernu? It iipashi, ja sievietei ir A vai B izmeers, kaada ir starpiiba?
07.07.2014 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ir tādas lietas, kuras, manuprāt, mainīt nevajadzētu un kurās konservatīvisms ir labs.
Plikas krūtis droši var vicināt savos piemājas dārzos, bet ārpus tā tomēr jārēķinās ar citiem cilvēkiem.
07.07.2014 23:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Melns, pēc tavas loģikas viduslaiki, kad cilvēki peldējās un pat mazgājās ķermeni pilnībā apsedzošos paltrakos, ir cilvēka attīstības augstākais punkts :D
07.07.2014 23:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
bet viirieshi jau arii pa ielu nestaigaa ar kailaam kruutiim[/quote
Kanaadaa low-life viirieshi staigaa bez. Taa ir pirmaa paziime, ka tam viirietim visticamaak nav patstaaviiga darba. :D
07.07.2014 23:30 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nu, ir starpība starp pliku cincīti vai vāverīti un sievietes krūtīm. Intīmas tās ir, bet tas nav arī nekas tik briesmīgs, lai bērnam (tikai piemērs) iestātos šoks no sērijas "kas tam onkulim ir pielipis starp kājām". Tomēr, krūtis ir intīmas - tās nav pieņemts publiski izrādīt, jo kamēr vīrietim uz krūtīm ir mūžīgais dabas dotais kažoks, sievietei ir vien daiļi apaļumi. Tie asociējas ar sievieti kā būtni, kura baro bērnu - vai erotisku ķermeņa daļu, kura mums (ne visām) lielākaji daļai ir erogēnā zona. Un tādam puisītim ap 13, 14 tiešām neinteresēs smilšu pilis vai gliemežvāki, bet jā - Tavas krūtis. Un tas pat nav vienīgais aspekts kādēļ ir nepareizi būt plikām krūtīm vietā, kur tas nav paredzēts. Tādu ir daudz, bet atgriežoties pie diskusijas...

Donata

Pirmkārt, es neesmu teikusi, ka es ierodoties Spānijā, Itālijā, Francijā (vienalga) ģerbtos plika un priecīga baudītu saules peldi. Tas ko es saku - ja es aizbraucu uz Franciju un redzu, ka dāmas sauļojas plikām krūtīm, es to pieņemu kā viņu pašmāju normu un neizsaku par to replikas. Tās ir svešas mājas un ne man ir tiesības paust sašutumu par to, ka viņiem tā pieņemts. No manas puses nekāda dubultmorāle nesanāk, jo es (domāju, ka arī lielākā daļa citas meitenes) braucot uz svešu valsti tomēr painteresējas vai ar saviem īsajiem šortiem nebūs kaut ko pārkāpušas un vai ir jārēķinās ar satiksmes bloķēšanu praida dēļ, un vai ejot uz pludmali bērnu varēs ņemt līdzi (tas ir vai pludmalē ir ierobežojumi, piemēram, smēķēšana, "atspirdzinošu" dzērienu lietošana) - un kura pludmale vispār būs piemērotākā.

Otrkārt, es neesmu teikusi, ka kādu drīkst izvarot. Tieši pretēji, es neiestājos par šo cilvēku fizisku sodīšanu vai pat policijas izsaukšanu. Tomēr, es uzskatu, ka tam ir paredzētas nūdistu pludmales un vajadzības gadījumā es censtos ar šo dāmu rast kompromisu civilizētā veidā palūzot piesegties vai doties kāpās, kur pilns ar topless atbalstītājām.

Treškārt, es nejūtos pelnījusi pārmetumus. Nedusmojies uz mani par citiem. :D :D

Krista

Es neesmu teikusi, ka es blenžu. Bet cilvēki vēro apkārtni - īpaši Rīgas pludmalēs, kur dvielis stāv pie dvieļa. Nav tāda iespēja sniegt kādam absolūtu privātumu. Diemžēl. Tāpat kā lūr uz mani, tāpat esmu spiesta lūrēt uz citiem. Citādi acis tiešām būtu jāaizsien ar šalli un tas jau būtu absurds. Bez tam, ja reiz kādas krūtis nav ievērojamas guļus pozīcijā (kas arī īsti nav pareizs apgalvojums) tad kādeļ, lai kāds pamanītu, ka es guļus pozīcijā caur sānu pētu apkārtni? Nebūs īsti korekti man pārmest lūrēšanu. Jo es nelūru, ja man ir cita iespēja. Pierīgā/Rīgā pludmalēs visbiežāk šādas iespējas nav.
07.07.2014 23:33 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es kaut kā piekrītu kubietei. Pieņemu savu ķermeni un tāpēc dodos uz
jūtos ļoti labi, neviens man neskrien virsū ar savām desiņām un ja baidos no desiņām, tad velku atpakaļ savu bikini un dodos uz "vecmodīgo" un "konservatīvo" pludmali! Un ziniet, labi jūtos abās pludmalēs. Nav man vajadzības vazāties ar pliku krūtažu!!!
07.07.2014 23:34 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Kaut pati esmu audzināta diezgan puritāniskā ģimenē (un pēc diskusijas secinu, ka lielākā daļa Latvijā augušo, vienmēr tur dzīvojušo audzināti līdzīgi man) un jau bērnībā tiku iedzīta kompleksos par savu augumu, kailumu un citām lietām, priecājos, ka, sākot dzīvot atsevišķi no vecākiem, dzīvoju Rietumeiropā un, pateicoties manam nūdistu ģimenē augušajam draugam, no visiem šiem kompleksiem esmu tikusi vaļā. Šeit topless jaunkundzēm, kundzēm un dāmām gados neviens nepievērš nekādu uzmanību. Mani netraumē arī gados vecāku sieviešu nošļukušās krūtis pludmalē, daudz traumējošāks ir latviešu sašutums par kailām krūtīm pludmalē kad sabiedrībā ir nenormāla vienaldzība vienam pret otru daudz svarīgākos jautājumos un situācijās..

07.07.2014 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits