Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur jūs rodat enerģiju paspēt visu?

 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Jautājums strādājošām sievietēm. Kur jūs smeļaties enerģiju strādājot 8 h dienā vēl regulāri, vairākas reizes nedēļā iet uz sporta zāli, skaistumkopšanas saloniem u.t.t , nezaudējot dzīvesprieku un spēku?
Ja es eju uz treniņiem pēc darba (citā laikā nemaz netieku), es vispār nespēju nākamajā dienā pamosties, man nav spēka nekam. Man pēdējā laikā pat nav spēka normāli māju izkopt, pagatavot ēst, kur nu vēl sporta zāle vai jebkāda veida aktivitātes, kas no manis izspiež pēdējo ''sulu''. Jūtos pārlaimīga, ka, no darba pārnākot, es spēju ieiet dušā un izmazgāt zobus, ats ir viss-es iekrītu gultā un aizmiegu.
Kā? Kā jūs varat, kur ir tas noslēpums, tas enerģijas avots, kas palīdz būt veiksmīgām karjerā, izskatīties lieliski, apmeklēt sporta zāli, izklaidēties, mīlēties, apmeklēt salonus un būt super duper aktīvām, atraktīvām-perfektām sievietēm?
05.07.2014 17:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tad tieshaam varbuut aizej pie aarsta, lai veic izmekleejumus un noskaidro ceeloni nogurumam. Varbuut tev dzelzs truukst, vai kaada cita vaina. Veel vareetu saprast, ja veic fiziski smagu darbu kaut kaadaa tur maizes ceplii vai celtnieciibaa liidz speeku izsiikumam, bet ne jau jaunai meitenei bez speeka ievelties gultaa peec 8h darba ofisaa. Var moraali nogurt, bet ne taa, ka fiziski nespeej neko padariit.
07.07.2014 17:48 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Pirmkaart, skaistumkopshanu vari arii sanjemt maajaas. Zinu, ka ir meitenes, kuras brauc taisiit manikiirus, pedikiirus, frizuuras un vaksaacijas tieshi pie klienta uz maajaam.


Es varu atļauties tikai apmaksāt rēķinus un nopirkt pārtiku, kaut kas chupīt varbūt paliks pāri un līdz ar to nevar nemazām būt runa par tādu extru kā manikīŗs mājās.


Kopsh tu par visu maksaa, tad lai arii tavs viirietis dod beidzot kaadu ieguldiijumu un lai maaju tiira vinjsh un arii piedalaas eest gatavoshanaa, savaadaak izskataas, ka tev ir daargs maajdziivnieks. Nedomaaju, ka tev buutu jaapaspeej izdariit viss, jo jau taa pelni naudu par diviem. Buut supersievietei, lai tik bikshainis var guleet uz diivaana, ir stulbi.


Par laimi, viņš tiešām regulāri kopj dzīvokli, gatavo ēst un cenšas man palīzēt mājas solī, kompensējot to, ka viņš nepelna.
07.07.2014 17:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pirmkaart, skaistumkopshanu vari arii sanjemt maajaas. Zinu, ka ir meitenes, kuras brauc taisiit manikiirus, pedikiirus, frizuuras un vaksaacijas tieshi pie klienta uz maajaam. Otrkaart, atrodi taadu sporta nodarbiibu, uz kuru tev gribaas iet. Ja negribaas, tas noziimee, ka tev tas nemaz tik ljoti nepatiik, savaadaak aizskrietu paleekdamaas peec darba. Ir joga, zumba, kikbokss, svaru zaale utt. Atrodi savu. Kopsh tu par visu maksaa, tad lai arii tavs viirietis dod beidzot kaadu ieguldiijumu un lai maaju tiira vinjsh un arii piedalaas eest gatavoshanaa, savaadaak izskataas, ka tev ir daargs maajdziivnieks. Nedomaaju, ka tev buutu jaapaspeej izdariit viss, jo jau taa pelni naudu par diviem. Buut supersievietei, lai tik bikshainis var guleet uz diivaana, ir stulbi.
07.07.2014 16:48 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
ATROD NORMALU DZEKU, KURU NEVAJADZES UZTURET!!!!!!!!


Kur Tu man iesaki meklēt?
07.07.2014 16:38 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Es arī tā vienmēr esmu uzskatījusi, bet , kopš strādāju konkrētā vidē (biroja darbs, liels stress, slodze), es vienkārši neesmu spējīga darīt as much as possible. Es jūtos izsmelta un nogurusi. Bet tā kā maksā ok, tad e snevaru atļauties šobrīd strādāt ko vieglāku un mazāk stresainu, jo es galvenokārt maksāju par visiem manis un drauga izdevumiem - dzīvoklis, komunālie, rēķini, u.t.t. Vakar samaksāju visus rēķinus un šodien man kontā vairs nav naudas...


ATROD NORMALU DZEKU, KURU NEVAJADZES UZTURET!!!!!!!!
07.07.2014 15:47 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
es domaju, ka tema bus par to ka apvirenot darbu, studijas, gimeni ar berniem. a te=darbs nedraudzejas ar sporta zali un skaistumkopsanas salonu....


Marta(tā foršā)


Nuu, ja darbs man šobrīd ir no plkst. 08.30 - 19:00 turklāt arī sestdienās un svētdienās-es nezinu varbūt tad, tavuprāt, es esmu norakstāma, ja nevaru to apvienot ar treniņiem/ skaistumkopšanas saloniem? Tādēļ jau arī jautāju, kā citas paspēj visu apvienot...
07.07.2014 15:44 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
es domaju, ka tema bus par to ka apvirenot darbu, studijas, gimeni ar berniem. a te=darbs nedraudzejas ar sporta zali un skaistumkopsanas salonu....
07.07.2014 15:24 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Es laikam nekad nespētu mīlēt cilvēku, kas nespēj parūpēties pats par sevi. Manu uzmanību gluži vienkārši tāds vīrietis nepiesaistītu, jo vismaz man personīgi ļoti svarīga ir stabilitāte... un, tpu tpu tpu, ja nu Tu zaudētu darbu? ko jūs abi iesāktu? šausmas.

(neizlasīju VISUS komentārus, tāpēc sorry, ja kko pārprotu).
07.07.2014 15:19 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
ko? Tu pati saproti peec kaadas lupatas tu izklausies? Esi ar chali kopaa tikai taapeec, ka citu neatradiisi, un tev jaamaksaa reekjini, jo "mees dziivojam kopaa"?


Nu bet kā lai es piespiežu viņam samaksāt viņa daļu, ja vinš nestrāda, tikai studē, viņam tās naudas vienkārši nav. Es nevaru iespītēties un maksāt tikai 1/2 no rēķiniem-tā man ātri vien atslēgs elektrību, ūdeni, tv un izmetīs no dzīvokļa.
07.07.2014 15:17 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
PASIONELLE - tā visiem sākumā šķiet. ;)
06.07.2014 23:54 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Bante - kā tu, nezinot situāciju, vari apgalvot, ka es strādāju bezjēgā un to neviens nenovērtē? :D :D necentīšos nevienam neko pierādīt, pati labāk izprotu savu situāciju,kas un kā.. tieši tā izvēle man ir dzīvē devusi vairākus citus vērtīgus "pieturas punktus", tāpēc zinu, ka pareizo ceļu eju.
06.07.2014 23:53 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
PASIONELLE - tāda ir tipiskā jauniešu domāšana,strādāt bezjēgā, tikai nevienam tas neinteresē un neviens to nenovērtē,izņemot pašam cilvēkam.
06.07.2014 23:09 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Bante - ja tā sevis nodzīšana pašam cilvēkam nes labumu, kāpēc gan par sevi nepriecāties? Es sevi nodzenu, bet jūtu, ka tas nav veltīgi un redzu, ka tas man daudz dod, tātad laiku lieki netērēju.. Es pat nesauktu to par lepošanos, drīzāk gandarījums, cik daudz kam vari iziet cauri un tomēr ar smaidu doties gulēt, jo zini, ka tas, ko dari nav veltīgi!
06.07.2014 23:07 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
PASIONELLE - viss ir tieši vietā, ar sevis nodzīšanu neviens nelepojās.
06.07.2014 23:00 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Piekritīšu tam, ka, jo vairāk dara, jo vairāk var izdarīt.
Bija laiks, kad gāju uz lekcijām, darbu, autoskolu un sporta zāli. Likās, ka varu vēl. Kad aizgāju no darba un mēnesi paliku mājās es tā palaidos, nekur negāju, jo likās, ka nav ne spēka, ne laika. Tagad pamazām sāku ieviest vecos paradumus :)
06.07.2014 22:52 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Bante - nevietā. kurš šeit ar to lepojas? pieņemsim, es tikai konstatēju faktu, cik traki var būt, bet tā nav ikdiena.. un noteikti ne lepnums. jebkurš grib tās 8 h gulēt,pat vairāk, bet nesanāk. un lai dzīvē uz priekšu tiktu tik, cik pats vēlies, ir jāupurē daudz un viena no tām lietām neizbēgami ir miegs, ilgtermiņā neatbalstu, bet, sākumā to deficītu kaut cik var un vajag pieciest,jo nekas nenāk viegli!
06.07.2014 22:48 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Es jūtos izsmelta un nogurusi. Bet tā kā maksā ok, tad e snevaru atļauties šobrīd strādāt ko vieglāku un mazāk stresainu, jo es galvenokārt maksāju par visiem manis un drauga izdevumiem - dzīvoklis, komunālie, rēķini, u.t.t. Vakar samaksāju visus rēķinus un šodien man kontā vairs nav naudas...


Sākumā gribēju rakstīt, ka jo vairāk dari, jo vairāk vari izdarīt, bet.. tad ieraudzīju šo komentātu un vēl palasīju par to tavu draugu.. Draugs kkāds kretīns un tev dzīvē trūkst pozitīvā, tapēc arī gruzies un nekam nav spēka.
06.07.2014 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Es strādāju vismaz 8h darba dienu, ziemā man ir dejošana un protams vēl visādas muzicēšanas aktivitātes. Vasarā saņemos iet uz treniņiem 2x nedēļā lai būtu fiziskas aktivitātes. Ir jau itkā nogurums un reizēm pēc darba tikai atnāku mājās, paēdu un gulēt. Bet ja nesaņemas kaut ko padarīt, tad vēl lielāks besis un nogurums. Tāpēc daru visu ko. Lai nav garlaicīgi un sēnīgi :)
06.07.2014 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Es nestrādāju, dēļ noslogotības, bet mācos.
Sanāk mācīties visas dienas nedēļa. Lekcijas un pārbaudījumi notiek darba dienas. Reti tad redzu ģimeni un draugus.
Mācos es medicīnas fakultātē. Dažkārt sanāca 5 kafijas sadzerties , lai izturētu vakarus, pie grāmatas, jo pēc lekcijām nācu 20:00, lielākoties, 1h pagulēju, un laidu līdz 03:00 vai ilgāk, atkarībā cikos bija nākamajā rītā jāceļās. Ilgtermiņā tas nav risinājums, bet esmu cilvēks , kas par mērķiem iet uz pilnu banku. Man nav bremžu, jo citi cilvēki, kas nespēj , (piemēram, slimi fiziski vai garīgi, ir nācies saskarties) tiem gribasspēks ir vairāk, nekā varēšanas iespējas.
Ir palicis atmiņā, ka viņi ir apskauduši mani ar to, ka esmu vesela , varu staigāt , runāt, domāt loģiski un vēl palīdzēt, kā arī man tiek dots.
Sestdienas un Svētdienas pavadīju pie konspektēšanas, pašas materiālu gatavošanas, lai atvieglotu sev vieglāk apgūt jauno vielu. Kā jau zināms, mūsdienu izglītībā esi kā zivs ūdenī, dažreiz ir tik daudz materiālu ,dažādību, ka nevaru saprast , kur labāk smeties.
Kā arī dažkārt nepalīdz jau uzrakstītie materiāli, jo tie ir novecojuši , dzimtā valodā, ka nākas pavadīt 2h lasot ārzemju literatūru ,lai saprastu vairāk.
Mans veiksmes avots?
1. Ģimene un mani dārgie cilvēki - emocījas,atbalsts, mīlestība, uzticība, sapratne, ko tie man davā ir man pats svarīgākais avots. Neskatoties uz to ,ka esmu no cilvēkiem ,kas daudz dod pretī, neatskatoties vai man atmaksājas, daudz esmu uzupurējusies.
2. Veselīgs dzīves veids + Hobiji = Vasaras sezonas, cik sanāk laika eju lādēties arā Tenisa kortos, vai arī pludmalē , jūra baudīt viļņus.
Ziema atkal vairāk sporta zāle un attiecīgie sporta veidi : snovošana.
(Es nespēju nostāvēt uz vietas, man visu laiku gribas , kaut ko darīt.)
3. Ārpus studijām daudz lasu un komunicēju ar dažādu nozaru paziņām. Patīk smelties ko jaunu , kā arī to vēlāk analizēt.
Vēl ir daudzi citi faktori, bet tie ,lai paliek pie manis , šoreiz :)
06.07.2014 21:12 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ar miega trūkumu nav ko lepoties, ilgtermiņā sabeigsiet veselību, bet nu YOLO! :D
06.07.2014 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)