Kadas ir jusu divainibas:)???

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Iedvesmojoties,no temas pa viriesu divainibam,izdomaju izveidot temu par mums meitenem:).
Kadas tad ir Jusu divainibas:D?
03.07.2014 20:14 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Emmanuelle Tu esi sušķe. Kaut gan meitene no nesenās pagātnes vispār līdz rītam nemazgājās. Jo LaukuMājaPežaIzlietnēJamazgā gadījums. Visu nakti bažījos ka man būs AIDS pēc tāda prikola.
04.07.2014 05:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Armand-tas "suske" skan tik suliigi!!!:D:D
04.07.2014 05:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
.Es nemazgaajos tiesi peec,tas tiesa.Mazgaajos peec kaadaam paaris minuuteem...

Man gan kaut kaa atminjaa palicis tieshi tas, ka tu nemazgaajies liidz pat riitam un kas zin, cik ilgi veel peec pamoshanaas... :D Par to jau arii bija tas lielais sashutums no daudzo diskuteetaaju puses... :D Labi, nenjem ljaunaa!!! Es tik pavilku tevi "uz zoba". ;)
04.07.2014 06:10 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Emmanuelle Sieviešu dzimtē skan tā sulīgi. It īpaši ja par vāverēm un to higienu runa :D
04.07.2014 06:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
*) es arī kaķim saku "uz veselību", ja viņš nošķaudās. Tāpat sasveicinos ar kaimiņu dzīvniekiem.
*) nevaru ieiet gulēt bez segas, man vajag apsegties.
*) nevaru pagulēt ar zeķēm kājās. Tiklīdz iekāpju gultā, zeķes velku nost.
*) katram ēdienam uz mana šķīvja ir jāstāv atsevišķi. Neciešu, kad salāti vai gaļa pieskaras kartupeļiem.
*) pirms iekāpšanas dušā obligāti pārbaudu vai stūros nav zirnekļi.
*) nevaru aiziet uz tualeti, ja durvis nav slēdzamas. Nevaru nokārtoties brīvā dabā (aizskriet krūmiņos).
04.07.2014 08:38 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Sarunājos ar savu bērnu - suni :D /Lai gan to visi manuprāt dara gan ārā, gan iekšā/;
Mīļākā ēdiena kombinācija mīkstais siers ar zivi un liellops ar melno šokolādi;

Cataleya minēja par 1 h sev dienā, man ir vajadzīgs krietni vairāk, vismaz 6h. Strādājot ir vajadzīgs absolūts klusums bez mūzikas, bez tv bez nekā .. brīva vieta domām;

Nelietoju ķīmiju mājas kārtošanā, atskaitot drēbju mazgāšanu.Tāpat kā nelietoju sejas krēmus, losjonus utt.

Taču lielākā dīvainība esmu pedants jau no bērna kājas. Katrai lietai sava vieta mājās, darba galdā utt.
04.07.2014 09:03 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
* Kad ienāku mājās, pirmais ko izdaru - izstaigāju visu māju un pārbaudu vai neviena nav :D
* Bieži kārtojot māju palūru uz durvju pusi, vai neviens nenāk :D
* Bieži sarunā pasaku " ko? " vai "kas?"un pēc dažām sek saprortu ko man pateica :D
*
Taču lielākā dīvainība esmu pedants jau no bērna kājas. Katrai lietai sava vieta mājās, darba galdā utt.
04.07.2014 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 7604
Reģ: 29.09.2009
Cik nu tas dīvaini, bet arī es sarunājos ar savu kaķeni. Un arī ņaudu pretī. :D cat lady! :D
04.07.2014 09:26 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
-Kad tējkannā uzvārās ūdens, man tas uzreiz jāuzlej uz tējas / kafijas, ja pastāv 5 minūtes, tad man liekas, ka ūdens jau ir auksts un tad vāru vēlreiz
- šitas par mani ar.
Nepatīk,ja kāds aiztiek pēdas man .vai kājas.
Vienmēr pirms aizmigšanas cieši jāpiespiežās draugam,lai pēc desmit minūtēm saprastu,ka tas nav ērtākais veids gulēšanai.
Kafiju nekad neizdzeršu līdz galam,jo tā itkā jau ir atdzisusi,un tāda man negaršo.
Gāzētos dzērienus nedezeru līdz apakšai,hjo liekās,ka ir pamatīgi atšālējies
Braucot mašīnā skaļi dziedu(man galīgi nav balss dziedāšanai) - mazā vienmēr saka,mammu tu nemāki dziedāt :D Bet es tik turpinu :D
Vienmēr pārbaudu visas gaismas,durvis utt :D
04.07.2014 09:42 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Man dīvainību ir ļooooooti daudz. :)
04.07.2014 09:46 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Man nepatīk gulēt vienā gultā ar savu mīļoto vīrieti. Pēc mīlēšanās, es hops uz savu gultu prom, man patīk brīvība. Sākumā viņš bija ļoti dusmīgs, bet nu jau ir pieradis. Nepatīk pēc seksa čubināties.
04.07.2014 10:01 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Man dīvainību ir ļooooooti daudz.


same here :)
04.07.2014 10:02 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Kubiete Es pati mazgājos 2 reizes dienā - no rīta un vakarā, bet es piekrītu Neons, ka, ja reizi dienā nomazgā visas tās vietas kas paliek netīras visatrāk, tad pilnība pietiek. Es personīgi eju dušā un tur mazājos, jo man tas liktos drausmīgi neērti mazgat katru ķermeņa daļu atsevišķi - patīk ka tek duša virsū un tad ar dušas želeju visur kur vajag.

Man riebjas, ka manai istabai ir atvērtas durvis. Vienmēr patīk aizvērt - arī tad, ja neviens nav mājās.

Ja ūdens tējkannā ir uzvārījies un es neesmu uzreiz aplejusi tēju vai kafiju, tad es vēlreiz nospiežu varīšanās pogu, gaidu kamēr tējkanna izslēgsies un tikai tad taisu karsto dzerienu.

Bieži vien no rīta uztaisu tēju un izdzeru ātri pusi tikai tad, kad esmu uzvilkusi āra jaku jau. Doma tāda - "Kā tad tā? UZtaisīju tēju, nu tad jāpadzer kaut mazliet" :D

Šobrīd esmu apsēsta ar xbox spēli assasin creed. Atnākot pēc darba mājās varu mierīgi līdz pat vakaram spēlēt. Vienīgi nav bieži tādu vakaru, jo draugam gribas pavadīt laiku ar mani un tas nenozīmē, ka es spēlēšu un viņš skatīsies :D

Kad mājās runāju ar suni vai kaķi man pārmainas balss uz tizlu "uķi puķi" balsi, bet tas jau laikam normali :D

Var teikt, ka vispār neskatos televizoru. Visas filmas un seriālus, kurus vēlos redzēt, skatos datorā. Pat kaitina, kad televizors ir ieslēgts bez jēgas.

Citreiz, kad grūti nosedēt darba vai lekcijās, tad kratu kāju. Vismaz kaut ka to enerģiju atdodu :D

Ļoti reti aizmiegu ar zeķēm. Parasti ielienu ar tām gulta, taču vienmēr pirms miega novelku. Ar to visu man vienmēr - ar vai bez zeķēm ir aukstas kājas, kuras vienmēr lieku pie drauga kājam sildīties, bet nu viņš pie tā ir pieradis un nedzūdzās :)

Marsa batoniņam vienmēr vispirms apēdu apaksu un tikai pēc tam karameli, jo karamele garšo labāk. Tā pat uz šķīvja ļoti bieži kā pēdējo atstaju to, kas garšo vislabāk.

Un tās ir tikai dažas no manam dīvainībām par kuram iedomajos lasot so diskusiju. :)
04.07.2014 10:06 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Kad ienāku mājās, pirmais ko izdaru - izstaigāju visu māju un pārbaudu vai neviena nav


Es tā daru, kad no rīta pamostos. Tāpat jau zinu, ka nav, bet tik un tā izstaigāju dzīvokli.

Vēl kas nāk prātā:
-žāvējot drēbes katram apģērbam pieskaņoju knaģus, piemēram, baltam krekliņam balti knaģi, zilām biksēm- zili utt.
-kad ēdu maizītes, pašas beigas vienmēr atdodu draugam (izņemot, ja esam ciemos utt), tas nenozīmē, ka man vairs negribas- ņemu nākošo un atkal pēdējo kumosiņu atdodu draugam
-man nepatīk izdzert pilnīgi tukšu kafijas krūzi, vienmēr atstāju kaut nedaudz kafijas, pat to, kurā nav biezumu (tādu pat nedzeru)
-ļoti bieži nevaru aizmigt, ja man nav slapji mati, tāpēc bezmiega naktīs eju uz vannasistabu samitrināt matus un tad aizmiegu dažu minūšu laikā.
-man nepatīk, ja man kaut kas ir uz galvas- vainags, cepure, kapuce utt. Kad man jautā, kāpēc, piemēram, nelieku cepuri, atbildu, ka tādā veidā mēģinu sajust saikni ar kosmosu :D Tas gan nav iemesls, vienkārši tā atbildu.
-Man patīk skatīties redzētus seriālus un filmas. Vispār reti skatos neredzētas filmas, jo nezinu, vai pēc tam nebūs vilšanās, ka pusotru, divas stundas esmu skatījusies pilnīgu sviestu.
-te jau bija minēts, bet es arī vienmēr cenšos izslēgt tējkannu, pirms tā pati izslēdzas.
-kefīram pieberu sāli
-ja iedodu buču sunim uz pieres, noteikti iešu samkelēt arī otru, lai arī viņam iedotu buču, tipa lai neapvainojas :D
-Kafiju nekad nedzeru karstu, vienmēr ieleju krūzē pusi karsta un pusi auksta ūdens
-patīk, ka vakaros visur dzīvoklī ir ieslēgta gaisma,arī telpās, kurās neviens neuzturas, pamatojot ar to, ka tā mājīgāk.
04.07.2014 11:10 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
-man nepatīk, ja man kaut kas ir uz galvas- vainags, cepure, kapuce utt.


Man nepatīk likt cepures, kapuces un tādas lietas, bet šausmīgi patīk, ka vainadziņi ir galvā. :D Laikam tāpēc ebay pasūtīju sev vainadziņu - lai nav visu laiku jāpin, turklāt ziemā vainagu grūtāk uzpīt.. :D
04.07.2014 11:17 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
daudz man tādu...
1) mazgājot traukus, vienmēr vienu atstāšu izlietnē nākamajai reizei
2) ieplānošu celties ļoti agri, uzlikšu modinātāju, un veiksmīgi to nogulēšu. Tad, kad apkārtējie pamodušies, domāšu par celšanos :)
3) dzeru daudz tēju un kafiju... to atspoguļo krūzīšu krājums izlietnē un tīru trūkums. Mazgaju, protams, kad neviena vairs nav palikusi
4) tiklīdz tēja vai kafija atdzisusi, mikroviļņu krāsnī tā tiek uzsildīta
5) pērku kurpes daudz un regulāri. Tuvākajiem 5 gadiem krājumi pietiek, šķiet, ka nenonēsāšu.
6) tas pats par kleitām. Daudz par daudz. bet tiklīdz ieraugu smuku, tā VAJAG!
7) kādreiz ēdusokolādes sieriņu kārums. nokasīju šokolādi, apēdu biezpienu, tad šokolādi saberzu putrā un ēdu to pēdējo :D
8) guļu gultā pa diognāli. Vīrietim tur nav vietas. Nemaz :) guļam katrs ar savu segu un katrs 2 spilveniem. no rīta manā kontā ir 2 segas un 3 spilveni. nakts uzvarēta :) ja pamostos nakts vidū, ar žēlīgu sirdi apsedzu vīrieti, atvainojos par segas noraušanu, līdz kamēr esmu viņu pamodinājusi.

tās dažas no manām ikdienas pērlēm
04.07.2014 11:19 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
1)Neēdu sarkanu+neķīmisku. Tā nu ir sanācis, ka tad, ja ēdu zemenes vai tomātus no pazīstama zemnieka dārza, kurs audze to visu bez ķīmijas, man noteikti būs izsitumi pa visu ķermeni. No poļu ogām, dārzeņiem nekā tāda nav. Tāpēc izvairos no sarkana.
2)Varu kniebt ar kāju pirkstiem, arī rakstīt, turot pildspalvu tajos.
3)brīvajā laika galvā reizinu skaitļus vai arī iedomājos kādu lielu skaitli un tad meklēju visus, ar ko tas dalās.
4)nedzeru ne tēju, ne kafiju.
5)nevaru ēst viena pusdienas vai vakariņas. Ja vīrs vakarā ir prom, tad es, piemēram, vakariņas izlaidīšu pat tad, ja ļoti gribēšu ēst. Arī pusdienas, lai cik izsalkusi esmu, es ēdu tikai tad, ja ir kompānija.
04.07.2014 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 115
Reģ: 13.02.2013
Manas dīvainības: - suņi nepatīk, bet savam dzīvniekam vienmēr nobučoju slapjo deguntiņu, matus mazgāju katru dienu,Izmanto tikai Stendera zameņu ziepītes,
04.07.2014 12:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete, bet kas var tik ljoti smirdeet, ja seja, kaajas, paduses un TAS gals tiek nomazgaati vismaz reizi dienaa?
Tīri tehniski ka tu to izveic? Pie izlietnes? Bļodā? Via tad nav vērtāk dušā? Vai lielā bļodā uz visu augumu ?
04.07.2014 12:09 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
pievienojos tām, kas sarunājas ar saviem dzīvniekiem :D
un, ja citreiz sanāk par kaut ko uzbļaut, vai sadusmoties, drīz vien eju atvainoties. :D
04.07.2014 12:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits