Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par kāzām

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
1.Cik kāzās savā dzīvē esat bijušas?
2.Ko jums nozīmē kāzas?
3.Cik ilgi esat gatavas gaidīt bildinājumu?

:)
01.07.2014 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 2513
Reģ: 29.01.2009
1. kopā 5 vai 6 kāzās
2.neko, negribu precēties
3.nekad neesmu gaidījusi bildinājumu ne no viena drauga
11.08.2014 11:38 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
1. Pēdējā laikā 2, draudzenes precējās. Bērnībā, protams, vairākās, neskaitu.
3. Izlaižu 2., sākšu ar šo. Bildināja pēc pusgada, kāzas vēl pēc 3 mēnešiem. Un man jau bija 25, tākā domāju-ko man zaudēt, pati jutos pašpietiekama un man viss bija uz to brīdi, un neko negaidīju ne no viena, vienkārśi- kāpēc ne:D Romantiski, vaine. Turklāt es jau biju spērusi lielu soli, pametusi visu un pārcēlusies uz citu valsti ar dažiem koferiem vien, tad ko man bija zaudēt. Turklāt tas man deva sava veida garantiju un drošības sajūtu, ka viņš to domā nopietni, ka mēs būsim kopā, nevis tikai tā padraudzēsimies un tad jau redzēs. Daudz lielāks svars bija kopīgam bērnam, apprecēšanos neuztvēru tik nopietni, jā, saites, bet ne nesalaužamas.
11.08.2014 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 849
Reģ: 17.12.2010
1. laikam kādās piecās kāzās esmu bijusi
2. kaut ko ļoti skaistu un foršu
3. vairs jau nezinu pat, atkarīgs no situācijas
22.07.2014 16:06 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu redz,es nekomunicēju ķīniešu valodā,tāpēc neredzu neko nesaprotumu savos šīs diskusijas komentāros,it īpaši neko šizīgu,kā tu saki,es tur neredzu. :)
03.07.2014 11:25 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nazīc es sevi neaizstāvu, es uzjautrinos par jūsu nespēju izteikt sakarīgus, argumentētus viedokļus.

Man atkal liekas, ka tas, ka tā arī neatbildēji uz jautājumu, kā tu domāji to savu tekstu dažas lapas iepriekš, tikai vēl vairāk apstiprina to, ka tu pati vispār neizproti savas pērles. Galvenais ir izspļaut kaut ko gudru :D
03.07.2014 11:21 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Draudzīgs ieteikums kampanella, tava izmisīgā sevis aizstāvēšana vēl vairāk apstiprina meiteņu domas. ;)
03.07.2014 11:17 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man arī pēc šiem komentāriem radās iespaids, ka kampanella precas tikai tāpēc, lai padižotos ar skaistām kāzām


Lūdzu parādi, ar kuru komentāru tieši es dižojos par savām kāzām. Nebiju pamanījusi, ka esmu izslavinājusi , cik man skaista un grezna kleita būs ( ak vai, man tās vēl nav pat pēdējā brīdī ), vai, ka precēšos glaunā pilī ( pat par viesu namu nevienu vārdu neteicu ), vai, ka man būs dārgākais pieejamais fotogrāfs ( ak vai, paņēmām vislētāko caur paziņām ), vai, ka būs skaistākā un foršākā baznīca Latvijā un tā joprojām :D Nezinu, ar ko es varētu dižoties, ja ne mans kāzu budžets, ne pašas kāzas līdz greznībai ir tik tālu, kā līdz mēnesim :D

Mani tiešām uzjautrina daudzu meiteņu spēja šeit izteikt komentārus, kas vispār nav balstīti uz neko un vēl vairāk tracina šī nespēja izteikt pašām savu viedokli, bet piebalsot jau citu teiktajam. Pašas nav lasījušas diskusiju, vai lasījušas pa diagonāli, bet jāpiebalso jau ir tiem citu aplamajiem un ne no kā izzīstajiem secinājumiem :D
03.07.2014 10:51 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
03.07.2014 08:04 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Kamēr būs tādi, kas kultivēs lielas balles, tikām nekas nemainīsies


Kāpēc lai kaut kam būtu jāmainās? Katrs pāris dara kā grib. Kāzu vieta un kāzu lielums ir tikai un vienīgi pāra izvēle.

Kad lielo kāzu piekritējas iemācīsies to, ka katrs precās kā grib, nebūs jāstrīdās par kko tik stulbu


Es ļoti atvainojos, bet šajā diskusijā uzbraucieni bija arī no mazo kāzu piekritējām lielo kāzu virzienā. Kaut vai tas jau daudzas reizes pieminētais, ka lielas kāzas ir tikai izrādīšanās un pozēšana. Tāpēc lūdzu nevajag braukt virsū, ka lūk, lielo kāzu piekritējām kkas jāmācās. Arī dažām labām mazu kāzu piekritējām vajadzēto to pašu iemācīties - ka katrs precas kā grib un tāpēc vien, ka grib ar lielu balli, nenozīmē, ka izrādās, pozē vai nesaprot kāzu nozīmi.
02.07.2014 22:24 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Nekam arī nav jāmainās

nē, protams, ka nav. Tik ir nenormāli daudz cilvēki, tajā skaitā šī foruma dalībnieces, lielākoties nonievā mazas kāzas un skatās uz to, kurš tādas vēlas, ar šķību aci, jo redz, tas takš nav normāli.

Man patīk lielas kāzas, es neko sliktu par tām nesaku, bet tikai kā viesim :)
Kad lielo kāzu piekritējas iemācīsies to, ka katrs precās kā grib, nebūs jāstrīdās par kko tik stulbu ;)
02.07.2014 21:51 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Kamēr būs tādi, kas kultivēs lielas balles, tikām nekas nemainīsies

Nekam arī nav jāmainās ;) Katrs izvēlas sev tīkamo variantu, un nevienam nav daļas - kāpēc, kas, ko, kā, īpaši jau forumā. Lai vai kā, kāzas jau izsenis cilvēkiem asociējas ar lielu balli pāris dienu garumā, kā jau iepriekš minēja.
02.07.2014 21:44 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es piemēram, nevēlos bezpersonisku pantu kaut kādā zagsā, ko nolasa garlaikota bāba un kur pēc tam pie durvīm visi aizbāž aiz vaiga izdalīto pīrāgu, kāds, paralēli pīrāgam uztaisa kaut kādas paviršas bildes pie durvīm un es skaitos precējusies.


Stereotips. Es arī kādreiz tā domāju, bet nu man pašai būs kāzas zagsā :) Ļoti skaistā telpā, redzēju pērn tur ceremoniju un biju sajūsmā, cik viss dabiski, skaisti un gaumīgi. Gribēju, protams, baznīcā, bet esmu jau minējusi šeit, ka ticības apsvērumu dēļ tas neizdevās.
02.07.2014 21:33 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es piemēram, nevēlos bezpersonisku pantu kaut kādā zagsā, ko nolasa garlaikota bāba un kur pēc tam pie durvīm visi aizbāž aiz vaiga izdalīto pīrāgu, kāds, paralēli pīrāgam uztaisa kaut kādas paviršas bildes pie durvīm un es skaitos precējusies.

Stulbs stereotips par kāzām zagsā. Biju kāzās zagsā, kur skaistas telpas, ieinteresēta darbiniece, profesionāls fotogrāfs, pēc tam viesības nelielā lokā restorānā utt. Viss ļoti parasti, bet ne tā, kā parasti to iedomājās zem vārdiem "laulības zagsā". Patiesībā ir redzētas kāzas-balle ar baznīcu un 2 dienu svinībām daudz sliktākā kvalitātē nekā šīs zagsā..
02.07.2014 20:53 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
1.Cik kāzās savā dzīvē esat bijušas?
2.Ko jums nozīmē kāzas?
3.Cik ilgi esat gatavas gaidīt bildinājumu?

1. trijās
2. oficiālu lietu noformēšana, nākamais līmenis attiecībās
3. atkarībā no mana vecuma un jūtām pret partneri
02.07.2014 20:46 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man arī pēc šiem komentāriem radās iespaids, ka kampanella precas tikai tāpēc, lai padižotos ar skaistām kāzām un vispār precēšanos faktu citiem. Citādi viņa nebāztu tik ļoti acīs savu pareizību.
02.07.2014 20:45 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
kuššššš vispār, lai Baznīcā precētos, nav jātaisa liela balle pēcāk :D Un es par kāzām dzimtsarakstos vai baznīcā kašķi nepamanīju (ok, kampanella komentiem pārskrēju pāri, jo tie man nešķiet 100% korekti). Galvenais kašķis bija par kāzu lielumu.

Un tu uzrakstīji nievošākā stilā, lai cilvēkus sauktu par bābām.... Ja tava mamma strādātu par ierēdni dzimtsarakstos, tad jau viņa arī būtu bāba, ne tā? Drusciņ jāšķiro kādus vārdus izvēlies, kaut arī publiski. Diemžēl, īpaši inteliģenta cilvēka iespaidu neatstāj, jo tavs komentārs bija savā ziņā rupjākais no visiem.
02.07.2014 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
A-komanda, es uzrakstīju tieši tādā pašā stilā, kā citas rakstīja par kāzām ar ballīti pēc tam vai kāzām ģimenes lokā. Tur arī bija visādas stulbības sarakstītas. Tad par tādām kāzām var stulbības rakstīt(ka tādas taisa tikai lai izrādītos, ka tur vīrs vispār neko nenozīmē, laulība pēc tam nebūs izdevusies, visiem galvenais tikai rīt un apdzerties utt), bet par zagsu nē, zagsā viss superīgi, sirsnīgi un neizsakāmi skaisti?
Man vienalga, kādu iespaidu es tev atstāju. Acīmredzot, tādu pašu, kādu man atstāj tās, kas glupi izsakās par kāzām baznīcā, vai kāzām ģimenes lokā.
02.07.2014 19:53 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Latviešiem kāzas IR dzeršanas un ēšanas svētki.Tādas ir tās tradīcijas, bet tradīcijas taču var lauzt :) un katrs dara kā grib :)
02.07.2014 18:04 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
bezpersonisku pantu kaut kādā zagsā, ko nolasa garlaikota bāba un kur pēc tam pie durvīm visi aizbāž aiz vaiga izdalīto pīrāgu, kāds, paralēli pīrāgam uztaisa kaut kādas paviršas bildes pie durvīm un es skaitos precējusies


šitais jau bija glupi! kuššššš ja tu šādi uzskati, tad tu nekādu citu iespaidu kā jauna un glupa skuķa, neatstāj!
Tas, ka kāzas nav baznīcā vai pļavā vai vēl nez kur, bet gan zagsā, nenozīmē, ka tiks fotogrāfētas paviršas bildes un bāba lasīs dzejoli garlaikoti.
Tu domā, ka tā dzimtsarakstu tante, kura tev nolasīs dzejoli pļavā vai muižas parkā būs ieinteresētāka un meklēs dzejoli speciāli tev?! Smieties gribas!
Un kur teikts, ka baznīckungs runu būs sarakstījis tieši tavām kazām?! Domā, ka tu viņam vienīgā precēties gribētāja tajā nedēļā? Iespējams, ka pat tajā dienā?

stellaglmr par to bildinājumu....man rokas trīcēja kad rakstīju iesniegumu dzimtsarakstos, jo tikai tad aptvēru, ka viss notiek pa nopietno. A tas, ka mans vīrietis man paprasīja vai precēšos, bija jauki un tā, bet tas jau nav akmenī cirsts līdz brīdim, kad tas ir oficiāli :)

Man jau ir apnicis skaidrot kādēļ kāzas nebūs uz 2 dienām ar gariem galdiem un nodzeršanos, jo takš vajagot padzirdīt un paēdināt draugus/radus. Nu bāc, kāzas ir kāda izdzeršanās un izēšanās? Paēst un padzert var mājās!!! Kāzas ir 2 cilvēku solījuma diena. Kamēr būs tādi, kas kultivēs lielas balles, tikām nekas nemainīsies :)
02.07.2014 16:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Taču dažu uzspīlētā savu kāzu uzspiešana citām gan izskatās pēc izmisīgiem uzmanības saucieniem.
Man kāds pastāstis ka var uzspiest citiem lai precas? Ar ložmeteu tēmē un ar varu uz zagsu velk vai?
02.07.2014 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits