Par kāzām

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
1.Cik kāzās savā dzīvē esat bijušas?
2.Ko jums nozīmē kāzas?
3.Cik ilgi esat gatavas gaidīt bildinājumu?

:)
01.07.2014 14:40 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
A man ir viss kopā. Arī par "jā" vārda brīdi daudz domāju un uztraucos, ne tikai par kleitu un kūku, un mēs jau ar topošo vīru pa jokam to esam vairākas reizes izmēģinājuši , un esam pārrunājuši, ka es noteikti sākšu bimbāt :D
Man pašai neliekas, ka pazaudēju savu vīrieti tajā visā, atkal galējības, manuprāt. Pati uzskatu, ka ir zelta vidusceļš, šaubos, ka zini labāk par mani :) Un norādīt , kas ir normāli un kas nav normāli, ar ko kāzu dienai ir jāasociējas katram no mums...ir drīzāk nepieklājīgi nekā tas ir nepieklājīgi, ka es vienkārši pajautāju iepriekš, kāpēc kāda meitene nevēlas precēties , ko man citas pārmeta :D
02.07.2014 14:36 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Kas tieši ir negatīvs tajā, ka savā kāzu dienā vēlos skaistu ballīti ar saviem mīļajiem cilvēkiem, vēlos skaisti saģērbties un pavadīt burvīgi šo dienu, kurā kļūstu par sava mīļotā sievu???
Es piemēram, nevēlos bezpersonisku pantu kaut kādā zagsā, ko nolasa garlaikota bāba un kur pēc tam pie durvīm visi aizbāž aiz vaiga izdalīto pīrāgu, kāds, paralēli pīrāgam uztaisa kaut kādas paviršas bildes pie durvīm un es skaitos precējusies.
Ja kādai tas ir ideāls variants - lūdzu, bet kāpēc pārējās, kas nevēlas šādu variantu uzreiz tiek pasludinātas par izrādīties gribētājām, kurām kāzas ir tikai priekš citiem utt. It kā nevarētu skaistus svētkus savienot ar faktu, ka tā ir svarīgākā diena tikai šiem 2 cilvēkiem? Kas tik briesmīgi slikts ir tajos skaistajos svētkos kopā ar ģimeni?


++++++ bieidzot sāku saprast, ka neesmu nokļuvusi vietā, kur esmu lūzere ar savu viedokli, jo visas citas domā savādāk :D gandrīz vai kā pusaudžu gados, vai nu ciet klusu , vai pārējās tevi nomētā ar akmeņiem un uzskata, ka lielies vai esi pārņemts ar sevi :D
02.07.2014 14:40 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kas tieši ir negatīvs tajā, ka savā kāzu dienā vēlos skaistu ballīti ar saviem mīļajiem cilvēkiem, vēlos skaisti saģērbties un pavadīt burvīgi šo dienu, kurā kļūstu par sava mīļotā sievu???


Nevienam jau nav iebildumu pret šādu balli. Bet kamēr tie, kuri rīko šo balli tiek pieņemti ir pilna pasaule ar sievietēm, kuras mēģina celt savu vērtību uz to meiteņu rēķina, kurām tā ir vienkārši diena diviem. Nu, tāpat es nevaru saprast to - es precējos, kāpēc Tu negribi - sindromu. Nu, ko var bāzties ar savu vecmodīgumu vai savu dzīvi par korķi viesiem caurumiem? Es lieliski saprotu kādēļ sievietes negrib precēties, es neeju viņām bakstīt ar pikstu sejā ak, Tu kūts piegulētāja... Es neeju bakstīt ar pirkstu sejā tām, kurām vīrs kāzās nemaz nav svarīgs - bet tās ar lielajām kāzām gan pamanās pateikt - dzimtsarakstos nemaz īsta laulība nav. Mīļā sirds, Tu baznīcā neskaities precēts bez dzimstarakstos slēgtas laulības! Tad, kura laulība ir īstāka, ja sāksim mērīties ar krāniņiem?

Esmu redzējusi lielas kāzas, kur tiešām var just - pāri spieda ģimene, jo īsti mierā ar to visu beigās viņi nebija. Neko, laimīgi priecājās, ka rezultātā viņiem ir divas dienas - dzimtsarakstos laulība un dieva solījuma diena. Bet šeit jau tiek pārmest - kā bildina, neprec - tu jau nemaz neesi tā kuru viņš grib. Nu, kas par muļķībām? Kādām tiesībām kaut kāda apsēstā ar savām kleitām iet un pārmet kādai citai, ka viņa ir bezvērtīgāka, jo... (viņa precējās sarkanā kleitā, jo bildināja pirmā; jo ar kāzām nesteidzas;jo,jo, jo.)?
02.07.2014 14:40 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
šaubos, ka zini labāk par mani Un norādīt , kas ir normāli un kas nav normāli, ar ko kāzu dienai ir jāasociējas katram no mums...ir drīzāk nepieklājīgi nekā tas ir nepieklājīgi,


Tad nākošajā reizē, mīļā sirds, atceries - ir nepieklājīgi savu dzīvi uzlikt kā latiņu un skaļi mērīt citu dzīves. Kas Tev pēc Tava vecmodīguma skaitās, citam mūšdienās liekas mazākais - liekulīgi.
02.07.2014 14:42 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Tu pazaudē savu vīru Jūsu kāzu dienā. Uz visa Tā fona viņam zūd vērtība.


Ai, nu kādas muļķības tik neizdomā :D Tik pareizi un gudri teksti, sajūta, ka te vairums vīrieši komentē :) Visiem ir skaidrs, ka kāzas ir prioritāri mīlestības un uzticības jautājums, bet nevajag te tagad noliegt, ka vairums sieviešu tomēr priecājos gan par baltu kleitu, gan par skaistām svinībām ar mīļajiem tuviniekiem. Katrs precas, kā grib.
Tie teksti Kampanellai, kuros cenšas viņai ieskaidrot, ka iespējams vīrs viņu bildinājis, jo viņa pati uzbāzusies, ir vispār unikums :D Reizēm liekas, ka kādai te tiešām skauž, ka pati ilgstošās attiecībās, bet neviens viņu nebildina.Es gan priecājos par laimīgiem un aizrautīgiem cilvēkiem (l)
02.07.2014 14:42 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Lasot šo diksusiju, man sāk likties, ka tiek mēģināts parādīt savu pārākumu, līdzko sagaidīts bildinājums un kāzas.


Patiesību sakot, jā.

+Interesanti, ka ir tik grūti pieņemt, ka kāda cita jūtas laimīga tajā situācijā, kāda tai ir. Ja negrib precēties- noteikti attiecībās problēmas, noteikti vīrietis kaļ slepenu aiziešanas plānu, ja grib precēties- kompleksi, vēlme pašapliecināties, uzmanības trūkums un kas tik vēl ne. :D Nu ir laimīgi cilvēki pasaulē, ir- laimīgi bez bērniem, laimīgi bez kāzām, laimīgi ar lielām, šikām kāzām. Dīvaini, ka tam ir tik grūti noticēt.
02.07.2014 14:43 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Lasot šo diksusiju, man sāk likties, ka tiek mēģināts parādīt savu pārākumu, līdzko sagaidīts bildinājums un kāzas.


Bet pagale viena nedeg. Te Kampanellai jau arī tiek analizētas attiecības un to, kāpēc viņu bildināja un pavisam drīz kāda ierakstīs, ka vīrs viņu vispār nemīl :D
02.07.2014 14:46 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
1.Neesmu skaitījusi.Kādas 10 gan jau ka būs.
2.Privātu pasākumu mums abiem.
3.Domāju,ka gadus 5...
02.07.2014 14:48 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ja tas bija par mani, tad lūdzu parādi, kur esmu rakstījusi ko šādu:

es neeju viņām bakstīt ar pikstu sejā ak, Tu kūts piegulētāja.


dzimtsarakstos nemaz īsta laulība nav


šeit jau tiek pārmest - kā bildina, neprec - tu jau nemaz neesi tā kuru viņš grib


Un kur es rakstīju, ka esmu vērtīgāka par citām? Neesi nedaudz saspiedusies ? :D Man liekas, es rakstīju, ka ES jutos NEVĒRTĪGA laikā, kad mani nebildināja.

Apbrīnoju cilvēkus, kas var izzīst šitādus secinājumus pilnīgi no nekā. Man vēl agrāk tavi komentāri likās ļoti interesanti un saistoši. Tā būs bijusi kāda cita tēma, kur esi izteikusi konstruktīvu viedokli un secinājumus, šeit tu vienkārši esi izsecinājusi kaut ko absolūti neloģisku.
02.07.2014 14:48 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Un kur es rakstīju, ka esmu vērtīgāka par citām? Neesi nedaudz saspiedusies ? (...) Apbrīnoju cilvēkus, kas var izzīst šitādus secinājumus pilnīgi no nekā.


Man prieks, ka Tu sevi apbrīno, jo mans iepriekšējais komentārs, bija adresēts pavisam citai meitenei un Tu tajā piesaukta netiki. Tā bija atbilde citas meitenes komentāram.
02.07.2014 14:53 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Oi, sanāk nevis iepriekšējais, bet tas garais, kuru Tu esi citējusi. :D
02.07.2014 14:54 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tad nākošajā reizē, mīļā sirds, atceries - ir nepieklājīgi savu dzīvi uzlikt kā latiņu un skaļi mērīt citu dzīves. Kas Tev pēc Tava vecmodīguma skaitās, citam mūšdienās liekas mazākais - liekulīgi.


Tad jau visas diskusijas šeit ir nepieklājīgas un liekulīgas, jo tiek salīdzināts viss - sākot no matu krāsas, beidzot ar profesiju. Viss ir mērīšanās un liekulīgums, jo katra no mums te sevi salīdzina ar citām. Tad neredzu jēgu šim forumam, ja nevari pastāstīt savu pieredzi un pajautāt otram kaut kādus jautājumus par viņa pieredzi, jo tā jau skaitās augstākā mēra nepieklājība. Un es uzskatu, ka izsakos pietiekami pieklājīgi, nevienu neaizvainojot un neuzspiežot savu viedokli, bet gan painteresējoties, kāpēc domā tiešā tā.
02.07.2014 14:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tad jau visas diskusijas šeit ir nepieklājīgas un liekulīgas, jo tiek salīdzināts viss - sākot no matu krāsas, beidzot ar profesiju. Viss ir mērīšanās un liekulīgums, jo katra no mums te sevi salīdzina ar citām.


Katra nē. Ir daudz meitenes, kuras to dara, bet ir arī daudzas, kuras to nedara. Un es esmu no tām, kurai kaitina šī salīdzināšana, jo uzskatu, katram ir tiesības uz savu dzīves modeli, kurā justies laimīgam. Ja vienam der darbs ofisā, citu dara laimīgu darbs par sētnieku. Un teikt, ka sētnieks ir nelaimīga cilvēka profesija, kas piemērota padibenēm ir aprobežoti. :D

Pajautāt pieredzi ir normāli. Bet teikt, ka tāda vai cita rīcība ir nepareiza ir aprobežoti.

Un es uzskatu, ka izsakos pietiekami pieklājīgi, nevienu neaizvainojot un neuzspiežot savu viedokli, bet gan painteresējoties, kāpēc domā tiešā tā

Ja esmu Tevi aizskārusi - atvainojos, nebija mans mērķis, viennozīmīgi. Tā garā pentere - vēlreiz atkārtoju - nebija adresēta Tev.
02.07.2014 14:59 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man prieks, ka Tu sevi apbrīno, jo mans iepriekšējais komentārs, bija adresēts pavisam citai meitenei un Tu tajā piesaukta netiki. Tā bija atbilde citas meitenes komentāram.


Es sapratu, ka tas bija veltīts viņai, bet tā, kā viņa šajā diskusijā līdz šim nepiedalījās, nepamanīju, kur tieši kas tāds tika rakstīts un tā kā es visaktīvāk te esmu komentējusi, tad sapratu , ka tas ir par manis teikto. Tādā gadījumā saliec citātus no kuriem izzīdi tos savus interesantos secinājumus, jo es kaut kā nepamanīju, ka kāda tika nosaukta par kūts piegulētāju un to visu pārējo, ko sarakstīji :D
02.07.2014 15:00 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Piekrītu Stellai un Modo.

Es visu laiku grobēju kāzas baznīcā un ar radiem, ne daudz, bet... tagad es saprotu, ka man to visu nevajag, par to lielo kodiena naudu es varu ko labāku ar savu mīļo izdarīt, bet man vēl aiz vien patīk bildes kus viss pa šiko. Nevienam nenorādu kā rīkoties, katram ir sava dzīve un kāzas nav tikai plika izrādīšanās.
02.07.2014 15:05 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
pardon gribēju :)
02.07.2014 15:06 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
kur tieši kas tāds tika rakstīts un tā kā es visaktīvāk te esmu komentējusi, tad sapratu , ka tas ir par manis teikto.


Tādā gadījumā Tu pārprati iejaucoties virtuālā dialogā, kurā netiki piesaukta. Tu pārprati domājot, ka tava aktīvā komentēšana nozīmē tikai Tevis teiktā apspriešanu.

Tādā gadījumā saliec citātus no kuriem izzīdi tos savus interesantos secinājumus, jo es kaut kā nepamanīju, ka kāda tika nosaukta par kūts piegulētāju un to visu pārējo, ko sarakstīji


Vai Tu domā, ka man nav labākas nodarbes dzīvē kā pārcilāt un kopēt visus tos tekstus un diskusijas? Ar to, lai nodarbojas tās meitenes, kuras to māk labāk, jo dara ik dienu - piemēra, Kubiete.

Šī nav pirmā diskusija par kāzām, Kampanella. Un nav jābūt ekspertam, lai paturētu prātā vienu vai otru lietu. Ja vēlies palasīt visus tos viedokļus izmanto foruma meklētāju.
Tur tu atradīsi visu - gan par piegulētājām, gan par to, cik nožēlojami ir neprecēties, gan to, cik ļoti sievietei bez vīra nav vērtības. Un ne tikai tādas galējības.
02.07.2014 15:07 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Pajautāt pieredzi ir normāli. Bet teikt, ka tāda vai cita rīcība ir nepareiza ir aprobežoti.


Nu tad parādi, kur esmu teikusi, ka tāda rīcība ir nepareiza - neprecēties. Es tikai brīnījos, kā var negribēt to un pajautāju, kāpēc negrib. Nevienā brīdī neteicu, ka tas ir nepareizi.

Neko neesi aizvainojusi, viss ok, man ir jautri padiskutēt ar cilvēkiem, kas vēlas izteikt viedokli par šo tēmu un neuzskata, ka dziļāka diskusija ir traka pārņemtība ar sevi un attiecīgi tēmas saturu - kāzām :D Es dzīvē vispār varu diskutēt stundām par dažādām dziļām lietām, bet šeit reti ir tādas tēmas, kur varu iesaistīties ar visu sirdi un dvēseli un man nav žēl savu dārgo laiku tam veltīt :)
02.07.2014 15:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es visu laiku grobēju kāzas baznīcā un ar radiem, ne daudz, bet... tagad es saprotu, ka man to visu nevajag, par to lielo kodiena naudu es varu ko labāku ar savu mīļo izdarīt, bet man vēl aiz vien patīk bildes kus viss pa šiko. Nevienam nenorādu kā rīkoties, katram ir sava dzīve un kāzas nav tikai plika izrādīšanās.
Vai apsveicu. Vēl tak nupat rakstiji ka esi viena un brīva:D
02.07.2014 15:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kubiete
Viņa teica, ka par to domā/ir domājusi - nevis, ka grasāš darīt Tuvākajā laikā. :D
02.07.2014 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits