Par kāzām

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
1.Cik kāzās savā dzīvē esat bijušas?
2.Ko jums nozīmē kāzas?
3.Cik ilgi esat gatavas gaidīt bildinājumu?

:)
01.07.2014 14:40 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
raccoon, bet tad jau tu nevari teikt, ka nevēlies precēties, bet vienkārši nevēlies kāzu svinības. Viss ok, es saprotu. Es vairāk tieši brīnos par to, kā var negribēties to sievas statusu. Par to, ka citiem negribās milzu svinības , to es saprotu :) Un interesanta tev pieredze, bet domāju, ka tās meitenes vienkārši nebija pārliecinātas, ka tas ir īstais, nevis vienkārši negribēja precēties. Ja būtu redzējušas kopīgu nākotni ar tiem puišiem tad būtu piekritušas. Par to KĀ precēties jau var tālāk vienoties, nav jau no tā jātaisa milzu pasākums, bet es nedomāju, ka dēļ tā kāda atsaka bildinājumu. Atsaka, jo neredz kopīgu nākotni vai varbūt ir par jaunu tam, vēl nenobriedušas..visam ir savs iemesls. Nezinu tādus gadījumus, kad mīl, redz kopīgu nākotni, bet tāpat vien nevēlas to sievas statusu.
01.07.2014 17:07 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Bijām pie drauga kolēģa kāzās. Skaists, jauns pāris. Kāzas šikas, ne ko pielikt, ne ko atņemt. Tajā pašā kāzu vakarā abi sastrīdās, un līgava met līgavainim ar gredzenu. Lieki piebilst, ka abi izšķirās pēc diviem mēnešiem. Izrādas, ka līgava apprecējās, jo gribēja ieriebt savam bijušajam, kurš ir laimīgi precējies. Vai nav muļķe???
01.07.2014 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
kampanella, nu, ko Tu ņemies???
kā Tu izskaidrosi to, ka abi vēlas bērnu, bet negrib kāzas??
bērns ir daudz nopietnāks nākotnes savienotājs, nekā kāzas.
01.07.2014 17:09 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu redz, bet tādi cilvēki ir. Pagājušā mēneša Shape bija raksts par ģimenēm un apjautātas vairākas, dažādas ģimenes. Tur bija pāris, kas kopā 12 gadus un viņiem ir 4 bērni. Un viņi nav precējušies, pat neplāno. Jo uzskata, ka mīlestībai un uzticībai juridisku dokumentu nevajag, tas viss viņiem jau ir tāpat.
Cilvēki ir ļoti dažādi.
01.07.2014 17:11 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Liene, pēc tava apraksta man nāk prātā Marika Ģederte vai Diāna Liepniece. :D
01.07.2014 17:13 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
1. Divās, no vienām pa tiešo uz slimnīcu dabūju braukt, bet tā tāda nelaimīga sagadīšanās :D
2. Priekš manis tas ir tāds solījums cienīt un mīlēt.
3. Optimāli jau es teiktu tā ap 2,3 gadiem man liktos normāli, lai gan pati gaidītu kamēr viņš nepaprasītu. Mana puiša draugs savu meiteni 12 gadu laikā nav paspējis bildināt, pat kopā viņi nedzīvo, tas gan man liekas tizli.
01.07.2014 17:17 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
1. Vienās
2. Vienota ģimene
3. Gadus 5 gaidītu
01.07.2014 17:23 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Ļoti interesanti lasīt, ka kāda (neviena konkrēti, vispārīgi) ar grūtībām spētu noticēt, ka kāda cita negrib precēties. Es arī esmu no tām, kas negrib, jā, es gribētu būt savam draugam sieva, bet bez kāzām un nav pat svarīgi- lielām vai mazām, grandiozām vai pavisam klusām. Esam pat apdomājuši variantu kā apprecēties "pa kluso" un nevienam pat neteikt, ka esam precēti, bet tas tomēr mums neliekas pieņemami pret ģimeni, vecākiem, līdz ar to esam tādā nelielā strupceļā, jo nav iespējas vienkārši pamosties jau precētiem. Bet organizēt kāzas, plānot, meklēt visu nepieciešamo, saņemt to uzmanību, kas kāzās ir neizbēgama, to nudien negribu un arī "mazas" kāzas to neatrisina. Kādā brīdī tas vienkārši ir kļuvis maznozīmīgs. Par to, ka bērnu var plānot pirms kāzām- ja kāda negrib precēties, tas taču neliedz viņai gribēt bērnu. Man pat šķiet, ka bērns vairāk rada ģimenes sajūtu, nevis laulības apliecība, jā, viens neizslēdz otru, tomēr tas, ka vienai secība bērns, pēc tam kāzas liekas sev nepieņemama, nenozīmē, ka kāda cita tieši tā arī negrib.
01.07.2014 17:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es kādam uzbāžos ar savu viedokli? :D nepamanīju. Tad kāda ir jēga šim forumam, ja veidot tālāk diskusijas un uzdot cilvēkam jautājumus, kāpēc viņš uzskata tā un ne savādāk tagad skaitās nepieklājīgi?
Es pilnīgi normāli izteicu savu viedokli un vēlāk pajautāju raccoon, kāpēc viņa nevēlas precēties un viņa arī normāli atbildēja kāpēc. Neredzu problēmu. Es nevienam neuzspiežu savu viedokli, tieši pretēji, man ir interesanti paklausīties citu pieredzi un domas par šo tēmu, kas atšķiras no manas pieredzes. Nav man tādas pieredzes, ka kāda sieviete nevēlas precēties un ir man tāda pieredze, ka tikai tā saka, ka nevēlas, bet patiesībā dziļi iekšienē to vēlas. Vienkārši likās interesanti kā var gribēt būt draudzenes statusā visu mūžu. Bet nu labi, katram savs.

Liene, tas ko tu tur uzrakstīji, vispār ir jau citā tēmā. Es nekad neesmu teikusi, ka laulība garantē laimīgu mūžu kopā. Atkārtošos vēlreiz. Pie attiecībām ir jāstrādā. To var darīt gan laulībā esot, gan neesot, es tikai nesaprotu, kā var nebūt vēlmes kļūt par vīru un sievu, ja abi strādā pie šīm attiecībām un ir ļoti laimīgi kopā. Protams, ka daudzi pēc gada pazīšanās apprecas, laulību un attiecības nekopj, un tālāk krāpj pa labi un kreisi, bet tas taču jau ir cits stāsts.
01.07.2014 17:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man liekas, ka mums te ir neliela nesaprašana, to es tikko sapratu, izlasot Modo komentāru. Es runāju un jautāju par to, kā var negribēt noslēgt laulību un iegūt sievas statusu ( to es domāju ar vārdu precēšanos ), bet daudzas precēšanos saista tikai ar pašām svinībām, ko nevēlas.

Vispār žēl, ka mūsdienās laulības noslēgšana un ģimene vairs nav nekas svēts un pats par sevi saprotams, bet tikai baļļuks ar lielu naudas tērēšanu un izrīšanos.
01.07.2014 17:32 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
1. 4 + savējās
2. Ka esmu saistīta ar vīru uz mūžu (ideālā variantā), ka viņš mani ir izvēlējies kā labāko partneri savai dzīvei un ka mēs viens otram esam svarīgi un nozīmīgi.
3. Es nezinu, cik ilgi būtu "gatava gaidīt", bet "gaidīju" 5 gadus. Nenoliegšu, mazulis puncī bija procesa paātrinātājs.
Man nebija balles un svinību, līdzīgi kā Annie un kā vēlētos raccoon. Ciest nevaru būt uzmanības centrā, man riebjas ambrāžas, rotaļas un citas muļķības. Tā ir diena mums diviem, un tā mēs arī to atzīmējām. Vecāki gan bija klāt svinīgajā daļā, bet vakars bija tikai mums.
01.07.2014 17:33 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
1) Kā viesis kādās 5-6, kā oficiante kādās 10 :D

2) Ja godīgi, nevaru atbildēt uz šo jautājumu.

3) Es nevarētu teikt, ka es vispār gaidu bildinājumu, tāpēc nav tāda noteikta laika perioda. Bet uzskatu, ka bildināšana, ja tuvākajā laikā (līdz 1,5 gadiem neseko kāzas) ir tukšs žests. Par sievu vēl neesmu gatava kļūt.
01.07.2014 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
1. Laikam tikai vienās. Bet es gaidu, kad kāds pazīstamais precēsies, gribas uz kāzām. :D
2. Man kāzas nozīmē loģisku attiecību turpinājumu. Nenosodu tos pārus, kuri dzīvo kopā neprecējušies, bet es noteikti nākotnē vēlos salaulāties. :)
3. Grūti pateikt kādu konkrētu ciparu.. Pagaidām esmu attiecībās 4 gadus, bildinājuma nav, un nemaz vēl negaidu, jo abi esam jauni. Bet ticu, ka mums viss labākais vēl tikai priekšā. (l)
01.07.2014 17:37 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Nu labi, papīri nenosaka nekādu mīlestību un bla bla bla, bet kā ar visādiem īpašumiem utt.? Izšķīrāties, vārds viņa uz dzīvokļa dokumentiem, cilvēki mainās - izliks pliku un nabagu tevi uz ielas, kā sanāca mammas draudzenei. Teica, ka neesot ticējusi, ka viņas mīļotais tā var mainīties, bet šeku reku, 25 gadi laulībā un atpakaļ pie mammas dzīvoklī.
01.07.2014 17:39 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Paldies visam. It seviski paldies kampanelai. Nenem galva tas kaskjes, piemeram, taa piparene visu laiku kaut ko stulbi komente un normali viedokli nemak izteikt, tiesi izvertas interesanta diskusija, un skaidrs ari tas, ka te atskiras vecums, daudzam te knapi 20 vai virs, un nav vel ieguvusas dzives pieredzi un vel visa dzive prieksa, bet citam jau tuvojas 30 un grib preceties. Bija interesanti lasit. Pati ari precos driz.
01.07.2014 17:44 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Back , labais komentārs par to oficianti, sasmējos :D Vispār noteikti interesanti bija, vajadzēja man arī jaunībā ko tādu padarīt, labāk nekā veikalā strādāt noteikti.

Kristel , piekrītu, nebiju par to aizdomājusies, ka te daudzas ir 18-24 gadīgas, kad vēl kāzas nav aktuālas nemaz, man arī tajā vecumā nebija.
01.07.2014 17:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
9 ja atmiņa neviļ + savējās.
Tas ir bijušas visdažādākās. Tikai no apsveikšanas dzimtsarakstu nodaļā līdz 2,5 dienu pasākums Latgalē.
Patīk tradicionālās kāzas ar pamatīgu galdu un ballēšanos, tādas bija arī man.
Lēti nav, bet ir tā vērts, viennozīmīgi
01.07.2014 18:02 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
piemeram, taa piparene visu laiku kaut ko stulbi komente un normali viedokli nemak izteikt

made my day :D :D :D
01.07.2014 18:04 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
1. Esmu bijusi trijās kāzās. Šovasar būs ceturtās :)
2. Kāzas man būs normāls attiecību turpinājums. Tāds kā solījums būt kopā uz mūžu.
3. Mēs jau esam kopā 5 gadus, gredzentiņš man arī ir (drīzāk jau kā solījuma, ne bildinājuma), taču kāzas tuvākajā laikā nav plānojamas. Esam vēl par jaunu un nauda sapņu kāzām arī nav..
01.07.2014 18:04 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Parasti kur lasu tavus komentarus, liekas, ka neko sakarigu nevar izsplaut, un izsakies vienkarsoti, neiedzilinoties tema.
01.07.2014 18:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits