Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dienvidamerika.

 
Reitings 199
Reģ: 02.06.2014
Pašlaik dzīvoju UK un atvaļinājuma laikā plānojam ar čomiem apceļot Dienvidameriku. Ceļojuma mērķis būs ne tikai apskatīt dabu, bet arī paņemt priekšā pēc iespējas vairāk latīņamerikānietes un pēc tam salīdzināt viņas ne tikai savā starpā(vai kolumbiete ir labāka par čilieti) , bet arī pēc tam salīdzināt ar savām tautietēm - latvietēm.

Ko jūs par to domājat? Kādi varētu būt šī pētījuma rezultāti?
29.06.2014 14:46 |
 
Reitings 8
Reģ: 01.05.2014
Te puiši raksta ,ka viņiem labāk patīk dienvidamerikānietes , jo viņas ir skaistākas!
Piemēram , man arī vairāk simpatizē dienvidamerikas puiši , jo viņi ir izskatīgāki, ar brūnu ādu , tumšiem matiem, tumšām acīm! Latviešu puišu uz viņu fonu arī izskatās pelēki, tāpat kā meitenes(kā te latviešu puiši uzsvēra)
01.07.2014 10:08 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
jo viņi ir izskatīgāki, ar brūnu ādu , tumšiem matiem, tumšām acīm


Tu par ko tagad runā? Indiāņiem, nēģeriem?Mestizo?

Jāsaprot, ka Dienvidamerikā dzīvo arī baltie un tā ir otra lielākā etniskā grupa tur un kā zināms baltie ne ar ko neatšķiras no baltajiem Latvijā un citur Eiropā.

Pati lielākā etniskā grupa tur ir Mestizo - Eiropieša un indiāņa sakrustojums, tie ir tādi tumšāki, bet ne mulati.

Ņemot vērā, ka baltie ir bagātāki un uzņēmīgāki, tad uz 1 nakts attiecībām pielauzt būtu grūti, bet tumsnējās un nabadzīgās Mestizo gan būtu daudz vieglāk.
01.07.2014 11:28 |
 
Reitings 138
Reģ: 28.01.2014
Veiksmi! Ar nepacietību gaidu rezultātus :)
04.07.2014 00:40 |
 
Reitings 199
Reģ: 02.06.2014
Tikko atgriezos no dienvidamerikas ceļojuma, kas ilga gandrīz mēnesi.

Sievietes tur bija fantastiskas un sekss tāpat.Kosmoss.

Ja man jāsalīdzina ar Latviju vai to pašu Liebritāniju, tad turienes sievietes ir Porsche, bet Eiropas - vecs žigulis.
25.10.2014 14:21 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
2012. gadā biju Nīderlandē un tur vienā klubā satiku kartasinīgu kolumbiešu skaistuli - Sofiju. Tik lielisku augumu vēl šodien neesmu redzējis, sekss bija fantastisks, viss bija ideāli, šo lielisko kolumbiešu apmaiņas studenti es atcerēšos kā vienu no labākajām seksuālajām pieredzēm savā dzīvē, latvietes protams var kautko censties apstrīdēt, bet seksa ziņā latīnietes pārspēt ir grūti.
25.10.2014 14:28 |
 
Reitings 199
Reģ: 02.06.2014
Manuprāt ar dienvidamerikānietēm reāli var konkurēt tikai krievietes seksuālā un izskata ziņā.
25.10.2014 14:35 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Patiesība ir tāda, ka ārzemju vīrieši brauc pie mums, bet jums nabagiem okeāns jāšķērso, ar cerību, ka tur kāda jūs gribēs. Nez, kāpēc brazīlietes, spānietes, utt. nebrauc pie latviešu puikām.

:D:D:D
25.10.2014 14:37 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Izlasiju visu diskusiju. Brīvdienas kā nekā. :D
Nu tad varu pateikt jums, Latvju bāleliņi, ka latviešu puiši arī Latīņamerikāņiem līdzi netur. Vismaz ne tie latvieši ar kuriem esmu tikusies salīdzinājumā ar tiem puišiem/vīriešiem no Dienvidamerikas valstīm, ko man ir nācies sastapt.

Bet par sievietēm no turienes varu tikai piekrist, manā draugu un paziņu lokā ir pietiekami daudz brazīļu, meksikāņu, argentīniešu, venecuēliešu, gan ļoti izskatīgas, gan foršas sievietes. Un tas pats attiecināms arī uz vīriešiem.
25.10.2014 17:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits