Ko jūs par to domājat?

 
Reitings 24
Reģ: 26.06.2014
Daudz ziņas ir bijušas par aktieriem,kam patīk sava dzimuma pārstāvji.. Meitene + Meitene = ?
Zēns + zēns = ?
Ko jūs par to domājat??
26.06.2014 17:02 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Emmanuelle Jāpriecājas, ka pašam tads nepiedzima.
26.06.2014 21:07 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tas, ka jus abi neesiet izkapusi no pamatskolas vecuma, ir skaidrs. Homofobiju es tur nejauktu.
26.06.2014 21:08 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Tas, ka jus abi neesiet izkapusi no pamatskolas vecuma, ir skaidrs. Homofobiju es tur nejauktu.


Tas man? Neee, pēc homofobijas tur ož kā īsts geju seks.
26.06.2014 21:11 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Es veel iedomaajos taadu situaaciju dziivee-vecaakiem piedzimst beerns ,kurs veelaak atklaajaas, ir homoseksuals-kaa juus riikotos,skatiitos uz to?


Ja par svešu ir vienalga,tad par tuvajiem gan tā nav.
Ja runa par bērnu.. Droši vien pārdzīvotu,domātu,ka audzināšana no manas puses nav bijusi laba.. Būtu grūti samierināties,ka tur neko mainīt nevar un ir jāpieņem.
Varbūt attieksme gribot, negribot mainītos.
26.06.2014 21:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Alexxa, nu lai kaa homoseksualiem paariem gribeetos, tomeer beerni rodas no sievietes olshuunas un viiriesha spermas. Taatad - beernam ir maate un teevs pashos pamatos! Tas ko un kaa vinji skaidro savien beerniem par viendzimuma attieciibaam - ir vinju dariishana. Bet es, kaa heteroseksualis, juutos aizskarta, ka piespiedu kaartaa esmu spiesta saukties par vecaaku ar numura kaartu, nevis peec buutiibas - par maati.
Protams, ka es uzsveru to, ko veelos tieshi es! Vai tad vinji nedara taapat?... Tikai nez kaapeec vinju veelmes un uzskati saak buut svariigaaki, augstaaki par heteroseksualju. Un shajaa jautaajuma nekad nebuus kompromisa. Jo nu nav dabaa - ONO. Ir vinjsh un vinja, grozi kaa gribi...
26.06.2014 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
es neskraidu apkaart bljaudama par to, ka man patiik sekss jaatnieces pozaa ar blondiem viirieshiem, tad neredzu iemeslu, kaapeec homoseksuaaljiem ir jaabaazjaas virsuu paareejiem ar to, ka vinjiem patiik sava dzimuma paarstaavji.


Atkal kaarteejaa, kas apsuudz homofobijaa tikai taapeec vien, ka es neveelos, lai mani beerni 5 gadu vecumaa tiktu informeeti par visaadiem seksa veidiem


Tev ir paslīdējis garām, ka stāsts nav par seksu, bet gan par tādām pašām tiesībām kā heteroseksuāliem pāriem! Homoseksuālie cilvēkiem pilnīgi noteikti nav vajadzīga homofobu svētība, lai nodarbotos es ar seksu savā guļamistabā!
26.06.2014 22:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tev ir paslīdējis garām, ka stāsts nav par seksu, bet gan par tādām pašām tiesībām kā heteroseksuāliem pāriem! Homoseksuālie cilvēkiem pilnīgi noteikti nav vajadzīga homofobu svētība, lai nodarbotos es ar seksu savā guļamistabā!

Ja? Taadaam pashaam? Tad kaapeec homoseksuaalju deelj ir jaasauc sevi par vecaaks nr.1? Taa ir manu tiesiibu paarkaapshana. Vareeja tak ieviest blakaam ailiiti ar vecaaks nr.1 un nr.2, bet tai pashaa laikaa atstaat maate/teevs. Nee, shameejiem vajadzeeja panaakt, lai visi kljuutu par bezlomu un bezdzimuma vecaakiem. Par adopciju vispaar labaak kluseeshu.
26.06.2014 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Taa ir manu tiesiibu paarkaapshana. Vareeja tak ieviest blakaam ailiiti ar vecaaks nr.1 un nr.2, bet tai pashaa laikaa atstaat maate/teevs.

No seksa tēmas veikli aizslīdējām!:)
Attiecībā uz tiesību tēmu, pastāsti konkrēto situāciju, kurā Latvijā Tev ir lieguši saukt sevi par māti! Cik man zināms šie jēdzieni parādījās ierēdņu dokumentos valstī, kas atrodas padsmit tūkstošu kilometru attālumā no LV un tagad homofobi ar tiem tiek baidīti!:)
26.06.2014 23:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
No seksa tēmas veikli aizslīdējām!
Attiecībā uz tiesību tēmu, pastāsti konkrēto situāciju, kurā Latvijā Tev ir lieguši saukt sevi par māti! Cik man zināms šie jēdzieni parādījās ierēdņu dokumentos valstī, kas atrodas padsmit tūkstošu kilometru attālumā no LV un tagad homofobi ar tiem tiek baidīti!

Es tieshi tur arii dziivoju, nevis lv. Te homofobija tiek izmantots kaa jaajamzirdzinjsh, un saak leenaam paarkaapt paareejo cilveeku tiesiibas. Un nee, neesmu homofobs, lai kaa man to gribeetu pieshuut, jo man nav bail no vinjiem, nedz arii es izvairos no kontakta ar taadiem.
26.06.2014 23:41 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Pastāvēs, kas pārvērtīsies. (Rainis)
26.06.2014 23:48 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Neons, šķiet Tu nepamanīji. Es atvainojos par savu komentāru, jo pati tur saputrojos. Homo un hetero sajaucu.
26.06.2014 23:54 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Te homofobija tiek izmantots kaa jaajamzirdzinjsh, un saak leenaam paarkaapt paareejo cilveeku tiesiibas

Bet neturi sveci zem pūra un pastāsti par situāciju, kurā homoseksuālu cilvēku dēļ Tavas tiesības kaut kādā veidā tika ierobežotas un kā tieši! Citādi izklausās no sērijas -man draudzene stāstīja, ka viņas māsīca kaut kur lasījusi!
27.06.2014 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man ir neitrāla attieksme. Neiebilstu. Neiebilstu pret praidiem utml. akcijām arīdzan. Kādēļ gan iebilst? Ja LV ir atļauti tādi murgi kā pobedas dienas svinēšana vai tā pretīgā akcija pret abortiem ar akmens zīdaiņiem centrā, kādēļ lai gan nebūtu praids? Ja man no šiem trim jāizvēlas, tad es izvēlos labprātāk skatīties uz praidu un arī saviem bērniem labprātāk rādītu to.
Šajā diskusijā vispār viss griežas ap seksu. Bet parasti taču visas bļaujam, ka attiecībās sekss nav galvenais. Vai arī jūsuprāt hetero attiecības ir - mīlestība, atbalsts, sapratne, kopīga laika pavadīšana, sekss -, bet homoseksuālās attiecībās ir tikai un vienīgi sekss un tad nu tas tagad ir jāiztirzā, jo ir savādāks? Kāpēc lai divi mīloši cilvēki nevarētu veidot attiecības, neatkarīgi no tā, kāda ir viņu intīmā dzīve? Hetero pāri taču arī bieži vien piekopj neparastāku seksu. Un, manuprāt, atklāti tā seksa afišēšana praidos nenotiek. Neviens taču atklāti nerunā (vai nerāda) par to, kurš kuram ko bāž, atvainojos. (Vismaz Latvijā, cik zinu, nē.)

Agrāk biju pret to, ka homoseksuāliem pāriem ir iespēja adoptēt. Tagad sliecos tomēr domāt, ka labāk dzīve ģimenē (lai arī nestandarta), nekā bērnu namā.
27.06.2014 00:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bet neturi sveci zem pūra un pastāsti par situāciju, kurā homoseksuālu cilvēku dēļ Tavas tiesības kaut kādā veidā tika ierobežotas un kā tieši!

Nesen viena netradicionaali orienteeta, iedzeerusi paciente visu laiku man izteica divdomiigus komplimentus, miedza ar aci, un pat centaas apgraabstiit, un es beigaas atteicos vinju apruupeet, jo peec mana luuguma to izbeigt, vinja nepaartrauca. Beigaas vinja pazeelojaas par to vadiibai un es veel dabuuju aizraadiijumu, ka nedriikstot nekaadaa gadiijumaa homoseksuaaliem cilveekiem atteikt apruupi, tas nekas ja uzmaacaas, jo savaadaak slimniica varot nokljuut aviizes pirmajaas lapaas. Da nu na@#%! Un tas viss tikai taapeec, ka ir tik lielas bailes nejaushi kaadu diskrimineet, ka ir jaapieciesh bez maz vai pilniigi viss. Ja tas buutu iereibis viirietis, tad vinjam vienkaarshi nosuutiitu kaadu viirieshkaartas darbinieku, nevis nolamaatu sievieti par diskrimineeshanu.
27.06.2014 00:43 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Traka jums dzīve, kuriem tā traucē citādāk orientētie.:(
27.06.2014 00:53 |
 
Reitings 34
Reģ: 27.06.2014
Nedomāju pilnīgi neko sliktu!!!!! Vinji man dzīvot netraucē.
lai gan man ir draugs, esmu izmēģinājusi arī vienu reizi ar meiteni, nu godīgi- nepatika! Nē, nav priekš manis. Bet nedomāju, ka citiem vajadzētu šādus cilvēkus nosodīt
27.06.2014 01:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
krista, a pants par sexuaalu uzmaakshanos tavaa situaacija nedereeja?
27.06.2014 01:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista, a pants par sexuaalu uzmaakshanos tavaa situaacija nedereeja?

Parasti mediciinas laucinjaa pantus nepiemeero, tad jau tik pa tiesaam dalja vien staigaatu. Un arii apsuudzeet iedzeerushu, traumeetu cilveeku buutu stulbi un nekam nevajadziigi. Ir noteikumi, kurus parasti ieveerojam. Ja pacienta dziiviiba nav briesmaas, tad ejam prom un suutam citu personaalu vietaa vai arii ljaujam nomierinaaties un meeginaam veelreiz. Godiigi sakot, tai sfeeraa ir jaabuut gatavai, ka slimniicaa visu ko var ieraudziit. Pats fakts par to uzmaakshanos nav liela trageedija, diemzeel naakaas arii to piedziivot, bet tragjeedija ir taa, ka esam iebraukushi no viena graavja otraa.
Tak pati arii to esi pamaniijusi, ka vairs nedriikst noveeleet prieciigus Ziemassveetkus, ja straadaa valsts iestaadee, bet tai pashaa laikaa tiek popularizeeti minoritaashu sveetki, aizvien vairaak beernu graamatu tiek banots, ir jaauzmanaas, lai daudzos kontekstos nejaushi nepiemineetu dzimumu, beerni speciaali tiek seedinaati pusdienlaikaa taa, lai nejaushi kaads nepakjertu zemesriekstus saturoshus produktus no cita beerna pusdienaam (it kaa nebuutu praatiigaak iemaaciit beernu, ka nav ko riit sveshu paartiku) un taa vareetu tik turpinaat un turpinaat. Vienam no miljona kaut kas nelaags atgadaaas vai kaut kas vinju aizvaino, taapeec uzreiz tiek pienjemts likums un atkal kaut kas aizliegts.
27.06.2014 02:29 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neatbalstu, bet katrs nu ta ir pasa izvele ka dzivot. Ja esi gejs / lesbiete dzivo laimigi, bet neuzspied savas perversijas pasaulei ar praidu gajieniem.
27.06.2014 02:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pareizi, es kaut kaa neiedomaajos, ka mediciinas joma ir taa, kurai jaabuut visiecietiigaakai pret jebko... Noziedzinieks, slepkava, maniaks, pedofils, gejs, lesbiete, psihiski slims cilveeks - jebkursh ir jaglaabj, ja ir apdraudeeta veseliiba vai dziiviiba.

Agraak domaaju, ka esmu gana iecietiiga un toleranta pret minoritaateem, un arii pret neegjeriem un indieshiem nebija pilniigi nekaadu iebildumu. Tachu, jaa, shobriid saaku mainiit savu viedokli...

Latvijas iedziivotaaji var priecaaties, jo visa taa homoseksuaalisma propoganda un kultiveeshana sabiedriiba un iecietiibas un tolerances uzspieshana nav ne tuvu taadaa liimenii kaa dazhviet aarzemees. Palasot sho diskusiju, dazhi manaami nestaadaas priekshaa kas tas patiesiibaa ir! Reiz iespeejams pienaaks diena, kad arii LV var nebuut vairs maates un teeva, bet vecaaks nr.1 un nr.2, kad pa ielaam staigaas rocinjaas sadevushies viirieshi, kuriem blakus ies maza meiteniite... Un, nedod Dievs, kaads uzmetiis neapmierinaatu skatienu - var tikt iesuudzeets tiesaa par necienju pret minoritaati. Buus atljautas diivaina satura graamatas beerniem skolaas kaa obligaata lasaamviela, raadiitas diivainas filminjas " izgliitoshanas" noluukos. Minoritaateem buus savi sveetki, savas tradiicijas valstiskaa meerogaa un visiem taas buus jaaieveero... u.t.t.
Tik tieshaam cilveeki no viena graavja iebrauc otraa graavi!
27.06.2014 03:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits