Ko jūs par to domājat?

 
Reitings 24
Reģ: 26.06.2014
Daudz ziņas ir bijušas par aktieriem,kam patīk sava dzimuma pārstāvji.. Meitene + Meitene = ?
Zēns + zēns = ?
Ko jūs par to domājat??
26.06.2014 17:02 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Neons, tevi bērns nesauc par māti, bet par vecāku nr. 1? Es nesapratu, kurā momentā tev kāds liedz būt par māti vai saukt sevi par māti?
Un kurš gejs tev traucē svinēt kaut kādus tavus svētkus? Aizliedz Ziemassvētkus atzīmēt vai uz baznīcu iet?
26.06.2014 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Kameer taa meitene nesaak man uzmaakties un homoseksuaalji neskraida dienas viduu stringos beernu acu priekshaa pa parku praidaa, un maziem beerniem nav jaaskataas graamatinja "kaa Kaarlis par Karliinu tapa", man ir vienalga.


Šis no sērijas -es neesmu rasiste, bet cilvēkam ir jābūt baltam!
26.06.2014 19:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Still, ja mani skolaa skolotaaji sauc tikai par vecaaku nr.1, tad taada pat buus arii veershaas pie mana beerna ar tekstu: "vai shodien tev pakalj atbrauks vecaaks nr.1 vai vecaaks nr.2?". Kaa lai beerns shito saprot? Kaapeec mammu sauc par vecaaku nr.1?... Kaadeelj vispaar liidz kam taadam tas viss ir nonaacis?...
Ja mani apsuudz diskriminaacijaa manas dziives deelj, mana viedoklja deelj un manu tradiiciju deelj, tad tas traucee gan! Ja sabiedriiba ir par toleranci, tad buutu arii gejiem jaabuut tolerantiem pret to, ka man vinji var nepatikt un vinju dziivesveids man nav pienjemams. Bet nez kaapeec, kad runa ir par toleranci un iecietiibu, tad tas attiecas tikai uz vinjiem un vinju tiesiibaam!
26.06.2014 19:06 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
atbilde el classico, ja MAN tas netraucē, ja ES to neredzu, tad viss ok, variet dzīvot.


Bet protams. Katrs savā ziņā esam egoists, gluži tāpat kā citiem cilvēkiem būtu pilnīgi vienalga, ar ko es esmu kopā, ja cilvēks man nav personīgi pazīstams. Manuprāt, šī problēma ir pārspīlēta- ak Dievs, geji, ko nu tagad darīt?!, taču pievērst viņiem uzmanību un atbalstīt ko tādu es arī netaisos, jo nekad nevar zināt, kad šī tēma var skart mani personīgi- kādu paziņu,draugu, bērnu utt. Tāpēc arī attieksme pilnīgi neitrāla, nelauzu galvu par to, kam ar mani nav tieša sakara.
26.06.2014 19:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Šis no sērijas -es neesmu rasiste, bet cilvēkam ir jābūt baltam

Atkal kaarteejaa, kas apsuudz homofobijaa tikai taapeec vien, ka es neveelos, lai mani beerni 5 gadu vecumaa tiktu informeeti par visaadiem seksa veidiem un negribu vinjiem skaidrot, kaapeec dazi dzekinji neesaa aadas stringus un knagjus un kruushu galiem. Tev neliekaas, ka dzimumizgliitoshanu ir jaatstaaj pubertaatei?
26.06.2014 19:10 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Lai katrs dara,ko grib,kamēr tas netraucē man.
Un tas,ka svešs cilvēks izvēlās šādi rīkoties mani neietekmē,tātad man ir vienalga.

Taču man būtu grūti pieņemt to,ka kāds tuvinieks izvēlētos šādu attiecību "tipu".
26.06.2014 19:12 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Es nesaku, ka vinji nav draudziigi vai kaa savaadaak, bet tomeer ar tiesu darbiem, suudziibaam utt. ir panaakushi to, ka beigaas vinjiem ir vairaak tiesiibu kaa paareejiem un vinji var atljauties dariit vairaak kaa citi. Darba, maaciibu videe nedod Dievs, sava dzimuma paarstaavis saaks uzmaaciigi sist kanti. Pa taisno atshuusi, dabuusi pa aadu par to, ka esi homofobs. Atteiksies seedeet blakaam lekcijaa meitenei - lezbietei, kura aciimredzami nav pret tevi vienaldziiga - homofobs. Atlaist arii tik vienkaarshi nevar homoseksuaali, jo peec tam buus tracis, ka taa ir diskriminaacija, lai gan arii homoseksuaalji var buut slikti darbinieki. Piesakaas uz darbu gejs un nepienjem vinju darbaa - tuuliit tak teiks, ka tas deelj vinja orientaacijas, ja ir taadu darba intervijaa atklaajis vai tas ir pamanaams pa gabalu, nevis taapeec ka citiem kandidaatiem bija labaaka izgliitiiba vai pieredze. Par to, ka daudzkur nevar pat teikt maate un teevs, viirs un sieva bet jaasaka vecaaks nr.1 un vecaaks nr.2, partneris nr.1 un partneris nr.2, vispaar pakluseeshu.


Jā,ja kāds no viņiem jauc manu kārtību ārā,tad arī man pret viņiem ir antipātijas.
26.06.2014 19:18 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
nu, kas attiecas uz ASV, jā, stipri atšķiras no štata. Floridā ir ļoti pro-homoseksuālaa attieksme, tur tiešām neatceros kaut gadījumu, kad būtu dzirdējusi kaut ko nosodošu, aizskarošu.

toties NY, ak vai. oficiāli jau ir tolerance. NY ir viens no dārgākajiem štatiem ASV, sevišķi pilsētā, dzīves steiga, dārdzība, līdz ar to cilvēki ir vairāk agresīvi, jo dzīves ritms ir diezgan traks. tur tiešām var izjust viedokļu atšķirību, arī personīgā attieksmē.. esmu personīgi dzirdējusi kā aiz muguras aprunā, gan homofobiskus, gan seksistu komentārus par paziņām.. toties daudz iespēju tomēr atrast savu paziņu loku, savējos, pozitīvi noskaņotus cilvēkus... viss nav tik skaistikā Sex And The City...

šī gan ir tikai mana pieredze.
26.06.2014 19:21 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Netraucē un vienalga. Man tiešām ikdienā viņu gultasbiedru izvēle netraucē dzīvot manu dzīvi tā, kā es vēlos. Izskatās, ka dažām geji katru dienu ļoti dara pāri un apspiež... nu, traki, ka tā.
Smieklīgi gan ir, kad Mailijas pliku pakaļu goroties uz skatuves ir ok, bet piedienīgi ģērbts gejs - fūūūūūj, viņš taču ir gejs un viņš tā samaitā bērnus.

Dažus komentārus lasot iedomājos - kas notiktu, ja tai rakstītājai piedzimtu dēls, kurš atklātu, ka ir gejs. Man liekas, tur nabadziņu no mājām izmestu viens un divi, un ņemtu atpakaļ tikai tad, kad ''kļūtu normāls'' un atvestu kaut kādu meiču.
Diezgan pretīgi.
26.06.2014 19:25 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
26.06.2014 19:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
mani kaa heteroseksuaali aizskar fakts, ka es nevaru muut maate, bet kaut kaads vecaaks Nr.1.. Kaapeec? Es gribu buut maate un taada arii esmu!!! Kaapeec manas veelmes taa saukties tiek diskrimineetas???

Neons, es negribu kašķēties, tiešām, man vienkārši vienmēr ir gribējies kādai heteroseksuāli orientētai personai šo pajautāt. Starp man zināmajiem heteroseksuāļiem neviens nav tik ķerts, lai maitātu dzīvi bērnam, tāpēc jautāšu Tev, kas ir izrādījusi vēlmi saukties par māti. Vai neredzi, ka savā jautājumā Tu uzsver to, ka Tu to vēlies?
Kā jūtas bērns skolā, kad viņam/ai šādi jautā? Kā viņa/as klasesbiedri un bērni pagalmā uztver to, ka viņam/ai ir nevis mamma un tētis, bet divas mammas? Kā pats bērns uztver to, ka viņam/ai ir divas mammas? Kā jūs to skaidrojat?
26.06.2014 20:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mana attieksme ir neitrala un ceru, ka taada bus ari maniem berniem. Neciesu cilvekus kuri atklati nirgajas, apsaukajas utt.
26.06.2014 20:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja esi atšķirīgs, tad esi tāds privātā telpā, nepievēršot pārlieku uzmanību.
Sis manuprat ir pavisam shkiibi. Sie cilveki tadi piedzimst nevis mainijusi orientaciju lai pakristu citiem uz nerviem. Man nepavisam netrauce ja vini iet sadevusies rokas vai iedod viens otram bucu. Normalakais butu bernam ari visu apskaidrot, nevis slept un izvairities.
26.06.2014 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, Tu kko smagi nejauc??
Tu zini,kas ir hetero??
26.06.2014 20:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
pipariene ātrumā sajaucu.. Atvainojos visiem lasītājiem.
26.06.2014 20:38 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
piparene Alexxa ir pieklājīga sieviete cienījamā vecumā. Kā viņai zināt visas seksa perversijas un to zinātniskos nosaukumus? Nebūsim nu tik nosodoši!
26.06.2014 20:40 |
 
Reitings 102
Reģ: 23.06.2014
Man patīk aba dzimuma pārstāvji, bet guļamistabā atrodods tikai ar vienu no tiem.))

ps. Cilvēkam ir tikpat lielas tiesības noliegt homoseksuālismu(un tas viņu automātiski neievieto kastītē "homofobs"), cik to atbalstīt. Demokrātija, draugi.
As long as šis viedoklis no abām pusēm nav kļuvis agresīvi aizskarošs.
26.06.2014 20:42 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Bija atgadījums darbā. Meistare par labprātīgi pārciestu gemoroju, dažreiz iedod konfekti. Patīkami, bet ne par to stāsts. Notika tā, ka man tika konfekte. Mans darba kolēģis izteikts homofobs. Viņam visi ir pidari un pidari esot pasaules sērga.

Cilvēkam skauda, ka man ir konfekte, viņš paņēma konfekti un notēloja ar to pipelīti. Es konfekti izmetu. Kad viņam tika konfekte, es paņēmu un ar to notēloju pipelīti. Viņš konfekti apēda.

Kūrš no mums lielāks homofobs?
26.06.2014 21:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es veel iedomaajos taadu situaaciju dziivee-vecaakiem piedzimst beerns ,kurs veelaak atklaajaas, ir homoseksuals-kaa juus riikotos,skatiitos uz to?
26.06.2014 21:05 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Praidi notiek tikai dēļ diskriminācijas. Nebūs diskriminācijas - nebūs praidu. Nebūs praidu - nebūs jūsu bērniem šī milzīgā, psihiskā trauma jāpiedzīvo.
26.06.2014 21:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits