Neatkarība no vīrieša

 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Vai jūs varat sevi nosaukt par neatkarīgu no vīrieša? Domāju tieši materiālā ziņā.
Ja kas atgaditos ar jūsu attiecībām,vai spētu īrēt dzīvokli ar normālu remontu,nomaksāt visus komunālos,citus rēķinus,aiziet kādu reizi menesī uz kādu šikāku kafeinīcu,kādu skaistumkopšanas pakalpojumu atļauties,uzturēt mašīnu (ja tāda ir) un nopirkt kādu jaunu drēbi? :)
šodien tā aizdomājos un sapratu,ka ,ja visi gali trūktu,tad paliktu bez pajumtes un bez jebkā cita :D kaut kā gribas izsisties.
26.06.2014 10:03 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
mu haaa haah haaa :D

Jūs visas esat atkarīgas no saviem večiem :D Kā jau te dažas vēl teica iekrājusi veča doto naudu mu hhaaa ha haha ha :D Ātri vien notrallinātu vai arī bizness nobankrotētu :D :D :D
100% tās mājsaimnieces, kas reāli pat nav strādājušas vai pirms nežēlīgi ilga laika, nemaz neko vairāk kā krāmēt preces plauktā nemācētu :D Nevienam jau nevajag tikai tavu veča pirkto diplomu par 5 augstākajām izglītībām :D :D :D :D :D :D :D :D
Karoč pašas atzīstat ka bez veča jūs esat lielas lūzeres, kas neko nespēj :D :D


mu hah hahahahahahhahah :D :D
26.06.2014 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Mani principi man neļautu sēdēt vīrieitm uz kakla.
Vienmēr dzīvē esmu iemācījusies paļauties tikai uz sevi, ne citiem. Tamdēļ, ja irētu dzīvokli, noteikti tas būtu uz pusēm , nevis vienam uzkrauts.
Tā pat viss pārējais.
26.06.2014 11:11 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Šobrīd esmu kaut kādā ziņā atkarīga no vīrieša, taču esmu domājusi par to, ko darītu tieši finansiālā ziņā, ja būtu pašai sevi pilnībā jāuztur, vai varētu sevi nodrošināt. Jā, varētu, zinu, ko darītu, kā sevi uzturētu, varbūt gluži pa kafejnīcām uz skaistumkopšanas saloniem nestaigātu, bet elementāras lietas- samaksāt rēķinus, nopirkt pārtiku, nopirkt apģērbu utt. varētu, esmu nodrošinājusi arī agrāk, tāpēc domāju, ka ar to problēmu nebūtu. Cits jautājums, vai es, būdama šajā situācijā, kad tomēr vīrietis ir blakus, gribētu uzturēt sevi tikai un vienīgi pati. :)
26.06.2014 11:12 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Selīna

Nav tā,ka netaisos mācīties,es rakstīju,ka tas nav tas,ko vēlos.Es negribu iet augstskolas.Negribu,bet varu sevi piespiest un pabeigt,ja VAJAG.
Un tagad arī es nesēžu rokas klēpī salikusi,bet eju uz kursiem,semināriem utml. un piepelnos pamazām,ar laiku attīstīšos.

Dzīvē gadās visādi,bet mazo mēs plānojām gan.Arī domas ar laiku mainās,ja iepriekš man bij labi ,kā bij,tad tagad gribu pakāpties! :)
26.06.2014 11:12 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Modo

Man mērķis ir būt līdzvērtīgai vai vēl vairak pelnošai kā vīretis,lai ,ja kas dzīvē atgadās,tad nav jāuztraucas vēl par to.Es par to visu sāku domāt,kad pāris nesen izšķīrās un sieviete,kas nav strādājusi 4 gadus vairs nevar iestrādāties,neko jēdzīgu nevar atrast.
Un nejau tas,ka pelnītu labi mainītu to,ka vīrietis mani nedrikstētu palutināt,jo pati varu..manuprāt,arī vīrietim būtu motivācija censties vairak,tieši attiecību ziņā,jo ar savu naudu vairs "uzpirkt" nevarētu.
26.06.2014 11:17 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Šarmantā vīrietis noteikti spēj uzturēt mājokli utt, es te vairāk runāju par to, ko sieviete spēj enerģētiski sniegt vīrietim, kādu atmosfēru sieviete rada ap sevi. Cenšos runāt varbūt nedaudz par augstāku kopā būšanas līmeni, jo patiesībā ir tā, ka mīlestības enerģiju vīrietis spēj saņemt tikai caur sievieti. Manam vīrietim nav svarīgi cik es pelnu, viņš man nekad nav jautājis un nemaz neļautu rūpēties par materiālo stāvokli. Un es varu atļauties būt par sievieti mājās, neskatoties uz to, kāds karjeras zvērs es varbūt esmu darbā. Un nav man nekad ienākusi prātā tik slikta doma par sevi, ka esmu zemu kritusi, jo bez vīrieša dzīvotu štruntīgākā dzīvoklī. Gluži tāpēc, ka mums ir pareizā enerģētiskā apmaiņa un es nesēžu kā princese spļaujot griestos. Protams, ja ir tāda situācija, kad vīrietis pieprasa maksāt pusi par dzīvokli un vēl neko nedara mājās, varbūt es arī aizdomātos par sadzīviskām lietām, bet mums paldies dievam ir vienādi uzskati šādos kopdzīves jautājumos.
26.06.2014 11:19 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Jā, varētu. Arī šobrīd to, ko sev vēlos, pērku pati par savu naudu, nevis eju diedelēt no vīrieša. Tas būtu zem mana goda - sēdēt vīrietim uz kakla un nosūkt naudu, pašai neko nedarot. Vienmēr esmu pieturējusies pie principa, ka man jāpelna tā, lai varu sevi pilnībā pati nodrošināt, jo dzīves pagriezieni nav paredzami.
26.06.2014 11:23 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Varētu. Man mamma no agrās bērnības borēja, ka jāveido sava dzīve tā, lai nepieciešamības gadījumā varētu no vīrieša aiziet ar augsti paceltu galvu, lai spētu sevi un visus savus kaut cik bērnus pienācīgi uzturēt.
26.06.2014 11:24 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
indie
+++
26.06.2014 11:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man mērķis ir būt līdzvērtīgai vai vēl vairak pelnošai kā vīretis

Manuprāt, šīs mērīšanās un sacensības ir nopietns stūrakmens harmoniskās attiecībās..
26.06.2014 11:25 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ja, varu.
Mans uzskats saja jautajuma ir loti vienkarss- sevi ( un savu gimeni!) uzturu pati. Maksaju dzivoklu iri 2 valstis, rekinus, ikdienas izdevumus un vispar visu nepieciesamo un ari sevi lutinat varu atlauties. Virietis man tiesam ir bonsam , tikai nevis mazam , bet loti lielam, jo no viriesa attiecigi sagaidu to luksusu, ko pati nevaru atlauties.
26.06.2014 11:26 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Varu pati sevi uzturēt un to arī daru, liekas nepieņemami kādam sēdēt uz kakla.
26.06.2014 11:26 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
vai spētu īrēt dzīvokli ar normālu remontu,nomaksāt visus komunālos,citus rēķinus,aiziet kādu reizi menesī uz kādu šikāku kafeinīcu,kādu skaistumkopšanas pakalpojumu atļauties,uzturēt mašīnu (ja tāda ir) un nopirkt kādu jaunu drēbi?

Jā, varētu.
Un to arī daru.
26.06.2014 11:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Roberts šis ir tāds banāls piemērs, kā saka, iz dzīves:

SMS no sievas:
''Mīļais, bērnudārzā ir jābūt no 8:10- 8:15, tas nozīmē, ka Maiju ir jāsāk modināt 7:30- 7:35. Uzvelc zeķubikses, tumši zilos džinsus un krekliņu, vai nu violeto, vai lillā (otrajā atvilknē no lejas) (tas viss atrodas kumodē). Līdzi paņemt: rozā kleitu- tā karājas mūsu skapī (pie Taviem krekliem), baltās zeķītes, kurpītes. Bērnudārzā vajadzēs viņu pārģērbt. Pamēģini uztaisīt divas ļipiņas, matu gumijas atradīsi koridorā uz skapja, baltajā apavu kastē. Virsdrēbes- vadies pēc laika apstākļiem, ja ir silts, tad velc rozā virsjaku, violeto cepuri un lillā šalli, ja ir pavēss, tad velc dzelteno mētelīti un zaļo cepurīti. Kājās velc jaunos zābakus.
Būtu labi, ja Tu tagad jau visu saliktu, bet, ja kaut ko nevari atrast, zvani man, es vēl neguļu! Bučas! Mīlu!''

Atbildes SMS no vīra:
''Mēs rīt neiesim uz bērnudārzu''


Bet nu kopumā- nezinu vai esi izbaudījis kādreiz kopdzīvi ar tādu sievieti, ko vismaz tajā dzīves periodā uzskati par ''īsto'', bet ja esi un ja šī sieviete māk caur sevi pa īstam sniegt mīlestību, nevis tikai pieprasīt, lai par viņu rūpējas, bet arī pati no sirds rūpējas par tevi, tad varētu saprast par ko es runāju. Protams, ka vīrietis spēj par sevi parūpēties, uzturēt mājokli, uztaisīt ēst (bet pat tas ne vienmēr), bet tikai sievietei ir šī spēja izveidot māju par mājām.
26.06.2014 11:30 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
kāpēc ir jābūt tādai sāncensībai ar tiem vīriešiem? Tak ļaujiet viņiem būt vīriešiem un jūs izbaudiet , ka esiet sievietes. Un tā nav nekāda privilēģija, nevajag to tā uztvert. Bet vēl jo vairāk , ja attiecībās ir kaut kas vairāk par parastu randiņošanu, kāpēc , lai vajadzētu mēģināt viņu pārsist naudas ziņā un pierādīt, ka esi dzelzs lēdija visvarenā? Nu piepelnies, esi nodrošināta, bet ja Tavs mērķis nav vienkārši papildināt savu naudas maciņu, bet kā tu saki ''vēl vairak pelnošai kā vīretis'' tad tas jau izklausās mazliet dīvaini...
Es arī esmu par to, ka manam vīrietim mani nav kā tēvam jāapgāda no nulles, bet es arī neuzskatu, ka sievietei vajadzētu tagad dzīvot pēc domām- visu pati
26.06.2014 11:33 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Īpašums mums ir kopīgs arī juridiski, auto man ir savs. Pelnu tik pietiekoši, lai arī viena varētu atļauties maksāt par īpašumu, auto un sevi uzturētu tādā līmenī, ka ik mēnesi varētu arī atļauties kādu spontānu pirkumu, bet šobrīd veidojot ģimeni, ir patīkami, ka kaut kas "nokrīt no pleciem", piemēram, auto remonts, ko apmaksā viņš u.c.
26.06.2014 11:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kāpēc ir jābūt tādai sāncensībai ar tiem vīriešiem? Tak ļaujiet viņiem būt vīriešiem un jūs izbaudiet , ka esiet sievietes.


Piekrītu NIKOLA viedoklim :)
26.06.2014 11:35 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Motivation

bet tikai sievietei ir šī spēja izveidot māju par mājām.


Tagad sapratu,ko biji ieprieks domajusi,jo sim piekrītu.Neba vīrietis dedzinās sveces,audzes telpaugus,utml(tie tikai piemēri).
Mans vīrietis ir daudzreiz teicis,ka bez manis šeit nebūtu nekas.(tieši mājas sajūtas ziņā).Arī viņa draugi vienmēr saka,ka redzams sievietes pieskāriens.
26.06.2014 11:36 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
ko sieviete spēj enerģētiski sniegt vīrietim, kādu atmosfēru sieviete rada ap sevi. Cenšos runāt varbūt nedaudz par augstāku kopā būšanas līmeni, jo patiesībā ir tā, ka mīlestības enerģiju vīrietis spēj saņemt tikai caur sievieti.


Pliku baznīcas žurku runas :D Vēl varēji pierakstīt par visuma melnajiem caurumiem u.c Tāds sviests :D
26.06.2014 11:36 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
kāpēc ir jābūt tādai sāncensībai ar tiem vīriešiem? Tak ļaujiet viņiem būt vīriešiem un jūs izbaudiet , ka esiet sievietes.


Bet pelnīt vairāk vai tāpat,nenozimē,ka vīrietis nevar būt vīrietis.Vai tad virišķīgums izpaužas tikai naudā? Ne jau pati naglošu ,zāģēšu utt. un ne jau neļautu viņam mani aizvest uz restoranu un būt džentelmenim.
26.06.2014 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)