Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tās kuras tagad neguļ.

 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Sveikas.

Tad nu atnākusi mājās no bāra, secinu, ka nenāk miegs. Iedzeram rumu ar kolu un skatos filmu atkal tu, secinu, ka miegs nenāk. :)


Stāstām, kāpēc pašas neguļat. Nu visu, kas uz sirds. :)
21.06.2014 03:57 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Kāds miegs, man vēl 9 vakarā :)
21.06.2014 04:11 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Bārmeņa pienākumi neļauj gulēt vēl līdz 9 rītā :)
21.06.2014 04:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Zvērs Man arii. :D
Mani ir nobesiijis lietus. Shovakar notiek vairaaki forshi festivaali, bet negribaas iet un salt ar lietussargu rokaas. Eh, dazkaart ir taada sajuuta ka laikapstaaklji kaa sajuut, ka daudzi cilveeki ir saplaanojushi kaut ko dariit aarpus maajaas, taa izdomaa speciaali sabojaaties, bet darba dienaa visus kaitina ar spozju sauliiti un tiiraam debesiim.
21.06.2014 04:18 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Krista LV man kaut kā tas pats. Kad domāju iesu brīvdienss pie ūdens pasauļošos, vai forši pavadīšu laiku ar draugiem, tad laiks vnk draņķīgs, bet darba dienās saule spīd, silts, nu super laiks. Man tas tā nepatīk.


Es vēlos uzdpt jautājumu par Jāņiem. Jūs dzīvojot ārpus LV svinat Jāņus? Kādas tradīcijas ievērojat? :)
21.06.2014 04:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es Jaanjus nesvinu, apkaart taapat nav neviena no lv, toties esmu pasaakusi svineet kjiinieshu jauno gadu, cinco di mayo un veel citus sveetkus. Es esmu ljoti elastiiga tai zinjaa.
21.06.2014 04:28 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Krista, tad jau super. Nu es nezinu kā tas būtu dzīvot citā valsti. Reāli cits klimats, citi cilvēki, cita vide. Bet man tomēr tie Jāņi ir tik tuvo svētki. Man vnm ir vainags, dziesmas, alus un pašcepti pīrāgi. Tā pat kā ar zsvētkiem. Bet nu prieks dzirdēt, ka esi svētku ziņā elastīga. Jo atrodoties citā vietā atrodas kaut kas interesants un tuvs :)
21.06.2014 04:32 |
 
Reitings 172
Reģ: 22.02.2012
Arī man šodien jāstāv aiz bāra ... esmu jau sasodīti pārgurusi...
Redzot tās šķībās sejas ,visa vēlēšanās gramstīties pašai pēc alkohola savās brīvdienās -galīgi atkrīt! Pats lieliskākais protams ,kādi te "līgavaiņi" piesakās. Vienam acis uz visām pusēm,otram kājas-par trešo labāk klusēsim...ātrāk pie vīriņa gultā... :) :D
21.06.2014 04:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Krista, tad jau super. Nu es nezinu kā tas būtu dzīvot citā valsti. Reāli cits klimats, citi cilvēki, cita vide. Bet man tomēr tie Jāņi ir tik tuvo svētki. Man vnm ir vainags, dziesmas, alus un pašcepti pīrāgi. Tā pat kā ar zsvētkiem. Bet nu prieks dzirdēt, ka esi svētku ziņā elastīga. Jo atrodoties citā vietā atrodas kaut kas interesants un tuvs

Nenoliegshu, Jaanji ir vienmeer bijis forsh pasaakums, bet citurienee ar nostalgjiskaam atminjaam ilgi nenodziivot, taapeec vajag atrast vietaa jaunas nodarbes. Man vispaar vajag ik pa laikam jaunus iespaidus, taapeec man arii tai zinjaa ir vieglaak, jo nemeedzu piekjerties rituaaliem, lietaam vai vietaam.
21.06.2014 04:38 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
bet citurienee ar nostalgjiskaam atminjaam ilgi nenodziivot,


Tas gan. Man Jaanji ne Jaanji, esmu jau piemirsusi ka ir ta pa iisto tos Jaanjus svinet. Toties vietaa nak citi svinamie svetki.
Bet man, ka audzinatai krievu gimene, loti pietrukst Jaunais Gads. Te vinam vsp nav nozimes, 00:05 visi jau pa gultam, nekada saluta, nekaa :(

Es dzeru kolinju, gribejas viininju, bet izradijas, ka sen atverta sarkanvina pudele ir saskaabusi. Nu neko darit :D
21.06.2014 04:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
O, jaa, Jaunais Gads te Kanaadaa ir vispaar peee! Totaals klusums, nekaadu saluutu, nekaadas dauziishanaas pa naksniigajaam ielaam, draugu saietu liidz riitam un iedzeerusho bljashanas "S Novim Godom!!!" te nedzirdeesi...
Saaku apsvert domu taa nopietnaak saakt svineet Thanksgiving Day un iespeejams pakjershu klaat arii kaadus aziaatu sveetkus... Man gan vairaak vinju virtuve interesee, nekaa sveetki, bet viens otram jau netraucee! :D
21.06.2014 04:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manaa draugu lokaa esmu noveerojusi, ka vairaak svin tieshi to 1. janvaara dienu. Tad parasti vakarinjo kopaa gjimenes lokaa un noveel laimiigu jauno gadu. Arii vecgada vakaru cilveeki svin - klubos, restoraanos viss ir taa aizrezerveets, ka nav briivu vietu, bet laikam no svara arii tas, ka manos paakjos tie klubi un restoraani nav lielaa skaitaa. :D Manaa draugu lokaa esam augshaa liidz kaadiem 3, svinamies. Peedeejos gadus ir iegaajies taa, ka visi sagaazjaas manaa maajaa un tad arii tur svinam, peec pusnakts dazkaart kaut kur dodamies. Nav protams taada uuberballiite, bet nu manam vecumam ir ok.
21.06.2014 05:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cau!Man veel 7:30 pm!Prieks redzeet visas manas nakts draudzenes.Neons-tu vienmeer paraadies ,kad es izeju-taisni zeel.:)
Gribeeju pateikt,ka mees arii Jaanus nesvinam!Mans viirs veel sodien taa mieriigi noprasija ,kad tad ir tie Jaani?Ta iet-neko dariit!
Krista-tev lietus ,mums atkal turaas karsts un saule katru dienu,kaa jau vasaraa.
21.06.2014 05:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
krista, kur tev tas lietus pagadiijies? Mums shodien bija saulains, kaadi +22. Es pat apdegt paspeeju... Un briivvdienaas arii sola saulainu laiku.

Emmanuelle, es te visu laiku patiesiibaa apgrozos, tikai reti komenteeju... Biezhi saaku rakstiit komentaarus un tomeer izdzeeshu, jo kaut kaa peedeejaa laikaa man shkjiet, ka paust savu viedokli nav jeegas - taapat katrs meegjina paarbljat viens otru un nemaz neieklausaas tajaa, ko kaads ir pateicis.

Jaanjus nekad neesmu taa nopietni svineejusi. Tikai tik cik sagadiijaas - kaadu gadu gan draugu, gan ugunskurs, gan dziesmas un dejas, citu atkal - vispaar nekaa nesvinu un eju guleet kaa parasti. Tad nu man sheit, Kanaadaa, sho sveetku nemaz nepietruukst. Driizaak pietruukst kompaanijas, draugu, sabiedriibas un kaut kaadu vispaariigu kopiigu tusinju... Tachu pati vien esmu vainiiga, ka neesmu gana sabiedriska un aktiiva.
21.06.2014 06:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)