Izskats mājās- izskats ārpus mājām

 
Reitings 69
Reģ: 11.10.2013
http://images-cdn.9gag.com/photo/a6w0M7b_460s.jpg

Vai piekrītat bildē attēlotajam? Kā atšķiras Jūsu izskats mājās sava drauga/ vīra klātbūtnē un ārpus mājas? Vai cenšaties vienmēr izskatīties labi vai mājās piemirstat par to?

Diemžēl man ir tieši tā kā bildē.
19.06.2014 12:13 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Es vienmēr rūpējos par savu izskatu mājās. Ja dienas pirmajā pusē esmu viena pati, varbūt mazliet atslābstu utml. bet vienmēr pirms draugs atbrauc mājās saķemmējos, ieeju dušā utt. atsvaidzinos :) Par apģērbu runājot - nekad pa māju neesmu staigājusi netīrās, nodilušās drēbēs..parasti mājās novalkāju tās drēbes, kas ir apnikušas ikdienas gaitām.
19.06.2014 21:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man gruuti iedomaaties taadu dziivi, kur nevar ne minuuti pat maajaas atslaabt. Tad nafig ar kaadu kopaa vispaar dziivot, ja ir visu laiku jaabuut formaa.
19.06.2014 21:03 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Nav tā. Pa mājām, protams, ikdienā nestaigāju saģērbusies lietišķos kostīmos vai apspīlētās, seksīgās drēbēs, bet man ir smukas mājas drēbes, tostarp arī kleitiņas. Kosmētiku mājās nelietoju, bet arī ārpus mājas to daru minimāli. Reizēm man pat labāk patīk kā izskatos mājās, nevis ārpus tām - man patīk dabiskums. :D
19.06.2014 20:20 |
 
Reitings 163
Reģ: 25.02.2014
Nu, es biezi vien majas izskatos parasti, it ipashi, kad zinu, akd nevienu tadu nesatikshu :D mati čupčikā, trennškas un tā. apģērbs man ir tāds, lai varetu aiziety līdz tuvējam veikalam un pastaidzināt suni. kad eju ārā, tad gan parasti savācos , un tad pa smuko :D
19.06.2014 16:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Slavenā "sīpoliņa" frizūra man ir katru dienu, gan mājās, gan darbā, gan agrak randiņos, gan pie prezidenta pieņemšanā (ja viņš uzaicinās pēkšņi). Man tā ir ērti un patīk, ka man izskatās.

Nulle kosmētikas - gan mājās, gan darbā (krāsojos uz svētkiem, vai arī tiekoties ar jauniem cilvēkiem - randiņi, darba intervijas, jauni klietni utml.)

Drēbes, ko valkāju pa mājām, ir vienkārši vairāk novalkātas agrākās "ārpus māju" ikdienas drēbes - t-krekli, džinsas, jakas, vasarās svārki, kleitas. Kops ir mazs bērns, ar kuru vajag rapot apkārt, bizot, spēlēties, parādījušās arī treniņbikses (man tādas gadiem nebija piederējušas, bet nu, apgādājos ar treniņbikšainu vīrieti un samācījos no viņa sliktus ieradumus).

Ta kā, domāju, būšanu seksīgai ārpus mājas un neseksīgai mājās man īsti pārmest nevar. Esmu neseksīga it visur.
19.06.2014 16:47 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Sākumā bija fāze, kur vajadzēja vislaik izskatīties sakoptai. Laikam jau pēc operācijas, kad bija tas atveseļošanās periods un kārtīgs gultas režīms, kad draugs mani diez gan bieži apciemoja un arī palīdzēja ar visu, sapratu, ka viņš no manis nekur neaizbēgs, ja kādu dienu nebūšu sapucējusies. Tagad, kad dzīvojam kopā, man brīvajās dienās vispār nepatīk nez kā tur pucēties - ieeju dušā, uzvelku lielāku maiku un biksītes, matus sataisu copē un tāda arī staigāju. Ne draugam traucē, ne arī man būtu kā neērti par to, kāda izskatos. Guļu vispār bez drēbēm, nevaru saprast, kā tās drēbes netraucē, kad guļat? Mani vienkārši smacē nost, lai arī kāda tipa un auduma būtu. Šī dēļ attiecībās problēmu nav, sekss arī ir pietiekami, arī kad esmu šādā paskatā.
19.06.2014 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Es laikam pilnīgi varu piekrists, jo paliekot mājās, nemoku savu seju ar kosmētiku un savus matus ar taisnotāju.
Man kaut kā nav tā gribēšana baigi uzposties ja zinu , ka visu dienu pavadīšu mājās, labāk uzvelku treniņbikses, kādu t-kreklu vai džemperīti un jūtos ērti, tas ko domās, kāds cits, ja mani ieraudzīs mani neuztrauc :D Protams, ja kaut kur dodos, tad sataisos. Puiša klātbūtnē neuzskatu, ka man visu laiku ir jāizskatās uz visiem simts, jo ja viņš mīl mani tad jāmīl mani arī treniņbiksēs :D
19.06.2014 16:28 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
ārpus mājas visbiežāk šaj gadalaikā

kleitiņas
blūzītes
legingi
žaketes
jaciņas
rokassomas
laiviņas



mājās
treniņbikses (neizļurkātas)
prastāki legingi
t-krekli
oversized jaciņas

īpaši traki nesakopta neizskatos,uz ielas iziet ar vajadzētu,ja steidzami vajadzētu un ja ciemiņi atnāk nav no kauna jālien zemē :D



Naktī guļu kaut kā tā ..




Kosmētiku mājās nekrāsoju,ja nu vienīgi kādreiz pūderi un skropstu tušu :D
19.06.2014 16:23 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Mans izskats ejot ārpus mājas arī atšķiras, vai es eju uz skolu, darbu, veikalu, izvest suni, vai braucu uz laukiem. Pa mājām staigāju drēbēs, kas no iepriekšējā gada palikušas, piemērma kleitiņā ko pirku pāgājušajā vasarā, izskatās labi, bet vilkt vairs negribu. Kad jūtos negurussi, un visu dienu gulšņāju velku treniņbikses un platu kreklu. Mati copē, bez kosmētikas lai seja atpūšas. Mājās varbūt neizskatos izcili, bet pietiekami labi lai nebūtu kauns iziet no mājas tajās pašās drēbēs līdz veikalam vai suni izvest pastaigāties.
Neticu tām kas saka ka pa mājām velk to pašu ko ārpus. Jūs tiešām kleitā ar ko ejat uz kafeinīcu iedzer ar draudzenēm kafiju mazgājat grīdu? Māās jau nav jāizskatās slikti, bet ne gluži tā pat kā darbā.
19.06.2014 16:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu jā, es ne tikai skropstas krāsoju, bet arī BB krēmu uzklāju.. nu nevaru un negribu es savādāk :D
19.06.2014 16:16 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Izskatos labi gan majas, gan arpus ta, ar retiem iznemumiem. Sipolini nepatik un netaisu. Ta konkreti krasojos, kad kkur izeju.
19.06.2014 16:14 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Un pat ne tāpēc, ka tas ir smuki, bet bez tās tušas jūtos kā aizmigusi, ezītis miglā.

Ahhh, kā es Tevi saprotu. :D
19.06.2014 16:14 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es te sasmējos par tām "plikajām skropstām". :D Man arī skropstu tuša uzkrāsota ir vienmēr, izņemot, kad guļu. Un pat ne tāpēc, ka tas ir smuki, bet bez tās tušas jūtos kā aizmigusi, ezītis miglā. :D
19.06.2014 16:12 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Pf, ja es pa māju staigātu tā, kā pa darbu, es droši vien nokārtos visu laiku gludinot drēbes. Tikko no darba esmu prom, tā manas mīļās bezpapēžu laiviņas vai vēl labāk - kedas - ir man kājās. Mājās es vispār velku to, kas pa roki paķeras. Man nav kompleksu arī trenuškās aiziet pēc kebaba vai kā cita savas ielas robežās, kaut gan tas ir pats centrs. Bet uz darbu vai citām vietām - jā, man ir jābūt formā. Patiesībā mani nogurdina mūžīgā domāšana par to, kā es izskatos, tāpēc mājās es tam vispār nepievēršu uzmanību - vienalga ir veča vai nav.
19.06.2014 16:07 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Jo ne velti man vienmēr nostrādā tas- kad iziešu visbriesmīgākajā paskatā, satikšu puspasauli


++++


Nu tā bilde diezgan par mani :)
Mājās nepucējos. Uzkrāsojusies mājās neesmu nekad, man vispār nepatīk krāsoties, kur nu vēl mājās.
Es atzīšos, ka mēdzu staigāt treniņbiksēs un milzīgos džemperos, kad vēsāks, kad silti parasti maikā un ļoti, ļoti īsos šortos. Loģiski, ka uz ielas tāda iet nevaru, pat ne uz piemājas bodi. Jāsaka godīgi, man mājas drēbēm un izskatam vienīgie nosacījumi ir, lai es pati būtu tīra, mati tīri un drēbes tīras, pārējais neuztrauc. Ja vairākas dienas pavadu mājās, tad mēdz būt tā, ka matus izmazgāju, paši savā vaļā izžūst un tad no tā visa kaut kādu čupu uz galvas samudžinu, lai netraucē. Iespējams, ka izskatos drusku pēc mežoņa :D Vīrietis saka, ka viņam patīk, es izskatoties kā mīlīga pusaudze. ...Es tikai ceru, ka tas nenozīmē, ka viņam patīk pusaudzes :D
19.06.2014 15:56 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Vienmēr, kad atnāku mājās, es pārģērbjos. Nespēju sēdēt pie datora, taisīt ēst vai slinkot ārpusmājas drēbēs.
Ko parasti ģērbju? Legingus, jo gan ziemā, gan vasarā mans dzīvoklis ir vēss. Tas labi, jo ienīstu karstas istabas. Augšā velku parastu krekliņu un kādu džemperi vai arī rūtaino kreklu, kas laikam ir vīriešu, bet nu dikti ērts. Ā un man ir netikums zeķes salikt virs legingiem, nu tā pāķīgi. Jo neciešu ne pliku muguru, ne ja kājās starp legingiem un zeķēm iepūš vējš. :D Matus sataisu astē vai copē. Uzkrāsoju tušu, jo neciešu tīras skropstas.
Vai es tāda varu aiziet līdz vietējam veikalam? Nē! :D Jo man patīk ārpus mājas sataisīties. Jo ne velti man vienmēr nostrādā tas- kad iziešu visbriesmīgākajā paskatā, satikšu puspasauli. Bet, kad būšu sataisījusies normāli, tad nevienu nesatikšu. :D
19.06.2014 15:31 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Es atceros, ka man vienreiz bija riktiigi suudiigi, liela tempretatuura no riiita, dabigii ka netaisijos, uzgeerbu kaada svienkaarsas drebes un seja ar nebija no labaakajam, peec mociibu pilnas nakts, braucu ar tramvaju un divi pamatskolas dzeki saaka kjikinaat un viens otra noteica-- te vienai gan bijusii traka nakts.. cipa esmu nodzerusies visu naktii, taapee taa izskatos

ja esmu slima, dabigii ka daudz nesekoju lidzi ka izskatos , jo man nav speeeka, pareejaa laikaa censhos iespeeju robezhas vienmer izmazgat matus un but kopta.
19.06.2014 15:05 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
vasarā gan es pa mājām izskatos diezgan līdzīgi kā ārpus mājām - īsas kleitas, topiņi, svārciņi


.. ziemā parasti izvēlos,iepriekš ieliktās, basic kleitiņas ar biezajām zeķubiksēm vai legingus un garās kreklblūzes .. mēdz būt, ka arī šitādā paskatā staigāju:



.., bet tas nenozīmē, ka neesmu sakopta, man patīk labi izskatīties, tāpēc manikīrs, pedikīrs un minimāli kosmētika (skropstu tuša+vaigu sārtums+lūpu balzams) man vienmēr ir jebkurā gadalaikā.

Un mati, man dabīgie ir šādi :



tāpēc nav problēmu ar ieveidošanu, tikai jāizmazgā.




Nu galvenais, lai nav kauns, ja gadījumā, kāds piezvana pie durvīm :D
19.06.2014 15:00 |
 
Reitings 237
Reģ: 11.05.2014
Izejot no mājas vnm esmu sapucējusies, neatkarīgi no tā kurp dodos.
Un mājās arī cenšos labi izskatīties, la patīkami spogulī skatīties, dažkārt gan gadās noslinkot, bet tas gadās patiesi reti.
19.06.2014 14:40 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Bet kosmētiku, nekad. pat ne tušu.Laikam tāpēc nav pumpas nekad.


nu nu, tas nav noteicoshais :D es lietoju kosmeetiku un vieniiga pumpa uz manas sejas ir dzimumziimite :D
19.06.2014 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits