Izskats mājās- izskats ārpus mājām

 
Reitings 69
Reģ: 11.10.2013
http://images-cdn.9gag.com/photo/a6w0M7b_460s.jpg

Vai piekrītat bildē attēlotajam? Kā atšķiras Jūsu izskats mājās sava drauga/ vīra klātbūtnē un ārpus mājas? Vai cenšaties vienmēr izskatīties labi vai mājās piemirstat par to?

Diemžēl man ir tieši tā kā bildē.
19.06.2014 12:13 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Izskatos labi gan majas, gan arpus ta, ar retiem iznemumiem. Sipolini nepatik un netaisu. Ta konkreti krasojos, kad kkur izeju.
19.06.2014 16:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu jā, es ne tikai skropstas krāsoju, bet arī BB krēmu uzklāju.. nu nevaru un negribu es savādāk :D
19.06.2014 16:16 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Mans izskats ejot ārpus mājas arī atšķiras, vai es eju uz skolu, darbu, veikalu, izvest suni, vai braucu uz laukiem. Pa mājām staigāju drēbēs, kas no iepriekšējā gada palikušas, piemērma kleitiņā ko pirku pāgājušajā vasarā, izskatās labi, bet vilkt vairs negribu. Kad jūtos negurussi, un visu dienu gulšņāju velku treniņbikses un platu kreklu. Mati copē, bez kosmētikas lai seja atpūšas. Mājās varbūt neizskatos izcili, bet pietiekami labi lai nebūtu kauns iziet no mājas tajās pašās drēbēs līdz veikalam vai suni izvest pastaigāties.
Neticu tām kas saka ka pa mājām velk to pašu ko ārpus. Jūs tiešām kleitā ar ko ejat uz kafeinīcu iedzer ar draudzenēm kafiju mazgājat grīdu? Māās jau nav jāizskatās slikti, bet ne gluži tā pat kā darbā.
19.06.2014 16:21 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
ārpus mājas visbiežāk šaj gadalaikā

kleitiņas
blūzītes
legingi
žaketes
jaciņas
rokassomas
laiviņas



mājās
treniņbikses (neizļurkātas)
prastāki legingi
t-krekli
oversized jaciņas

īpaši traki nesakopta neizskatos,uz ielas iziet ar vajadzētu,ja steidzami vajadzētu un ja ciemiņi atnāk nav no kauna jālien zemē :D



Naktī guļu kaut kā tā ..




Kosmētiku mājās nekrāsoju,ja nu vienīgi kādreiz pūderi un skropstu tušu :D
19.06.2014 16:23 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Es laikam pilnīgi varu piekrists, jo paliekot mājās, nemoku savu seju ar kosmētiku un savus matus ar taisnotāju.
Man kaut kā nav tā gribēšana baigi uzposties ja zinu , ka visu dienu pavadīšu mājās, labāk uzvelku treniņbikses, kādu t-kreklu vai džemperīti un jūtos ērti, tas ko domās, kāds cits, ja mani ieraudzīs mani neuztrauc :D Protams, ja kaut kur dodos, tad sataisos. Puiša klātbūtnē neuzskatu, ka man visu laiku ir jāizskatās uz visiem simts, jo ja viņš mīl mani tad jāmīl mani arī treniņbiksēs :D
19.06.2014 16:28 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Sākumā bija fāze, kur vajadzēja vislaik izskatīties sakoptai. Laikam jau pēc operācijas, kad bija tas atveseļošanās periods un kārtīgs gultas režīms, kad draugs mani diez gan bieži apciemoja un arī palīdzēja ar visu, sapratu, ka viņš no manis nekur neaizbēgs, ja kādu dienu nebūšu sapucējusies. Tagad, kad dzīvojam kopā, man brīvajās dienās vispār nepatīk nez kā tur pucēties - ieeju dušā, uzvelku lielāku maiku un biksītes, matus sataisu copē un tāda arī staigāju. Ne draugam traucē, ne arī man būtu kā neērti par to, kāda izskatos. Guļu vispār bez drēbēm, nevaru saprast, kā tās drēbes netraucē, kad guļat? Mani vienkārši smacē nost, lai arī kāda tipa un auduma būtu. Šī dēļ attiecībās problēmu nav, sekss arī ir pietiekami, arī kad esmu šādā paskatā.
19.06.2014 16:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Slavenā "sīpoliņa" frizūra man ir katru dienu, gan mājās, gan darbā, gan agrak randiņos, gan pie prezidenta pieņemšanā (ja viņš uzaicinās pēkšņi). Man tā ir ērti un patīk, ka man izskatās.

Nulle kosmētikas - gan mājās, gan darbā (krāsojos uz svētkiem, vai arī tiekoties ar jauniem cilvēkiem - randiņi, darba intervijas, jauni klietni utml.)

Drēbes, ko valkāju pa mājām, ir vienkārši vairāk novalkātas agrākās "ārpus māju" ikdienas drēbes - t-krekli, džinsas, jakas, vasarās svārki, kleitas. Kops ir mazs bērns, ar kuru vajag rapot apkārt, bizot, spēlēties, parādījušās arī treniņbikses (man tādas gadiem nebija piederējušas, bet nu, apgādājos ar treniņbikšainu vīrieti un samācījos no viņa sliktus ieradumus).

Ta kā, domāju, būšanu seksīgai ārpus mājas un neseksīgai mājās man īsti pārmest nevar. Esmu neseksīga it visur.
19.06.2014 16:47 |
 
Reitings 163
Reģ: 25.02.2014
Nu, es biezi vien majas izskatos parasti, it ipashi, kad zinu, akd nevienu tadu nesatikshu :D mati čupčikā, trennškas un tā. apģērbs man ir tāds, lai varetu aiziety līdz tuvējam veikalam un pastaidzināt suni. kad eju ārā, tad gan parasti savācos , un tad pa smuko :D
19.06.2014 16:51 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Nav tā. Pa mājām, protams, ikdienā nestaigāju saģērbusies lietišķos kostīmos vai apspīlētās, seksīgās drēbēs, bet man ir smukas mājas drēbes, tostarp arī kleitiņas. Kosmētiku mājās nelietoju, bet arī ārpus mājas to daru minimāli. Reizēm man pat labāk patīk kā izskatos mājās, nevis ārpus tām - man patīk dabiskums. :D
19.06.2014 20:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man gruuti iedomaaties taadu dziivi, kur nevar ne minuuti pat maajaas atslaabt. Tad nafig ar kaadu kopaa vispaar dziivot, ja ir visu laiku jaabuut formaa.
19.06.2014 21:03 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Es vienmēr rūpējos par savu izskatu mājās. Ja dienas pirmajā pusē esmu viena pati, varbūt mazliet atslābstu utml. bet vienmēr pirms draugs atbrauc mājās saķemmējos, ieeju dušā utt. atsvaidzinos :) Par apģērbu runājot - nekad pa māju neesmu staigājusi netīrās, nodilušās drēbēs..parasti mājās novalkāju tās drēbes, kas ir apnikušas ikdienas gaitām.
19.06.2014 21:06 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Atkal te lielākā daļa muld tā, ka ausis kustas. :D
Ja visu dienu taisos pavadīt mājās, tad nekad no rītiem nekrāsojos. Drīzāk dienu izmantoju lai nozieķētos ar visādām maskām un citiem brīnumiem.
Ja kaut kur esmu bijusi, tad atnākot mājās protams neskrienu tīrīt nost kosmētiku.
Varu staigāt skaistās maiciņās, jaciņās, bet es nekad neatdotu - savas ērtās treniņbikses vai legingus, jo džinsos es neko nevaru padarīt. Arī citās izejamās biksēs. Un lielās, mīkstās, siltās čības.

Protams, ja ir paredzētas skaistas, romantiskas vakariņas, tad jau nesēdīšos pie galda treniņtērpā, bet pa lielam es ar izejamām drēbēm mājās nejūtos ērti. Viss. Man vienalga. Citas var pucēties. :D
19.06.2014 21:13 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Nu, jā, sākāt jau arī runāt tā it kā nomazgāšanās, zobu iztīrīšana, matu saķemmēšana un tīras drēbes ir kaut kas ļoti īpašs. :D
19.06.2014 21:16 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Mājas man ir vieta, kur par izskatu varu nedomāt. Varu vienu dienu laiskoties pidžamā, bet nākamajā dienā gatavot lielā T-kreklā. Standarta komplekts man ir legingi un kāds no draugam nočieptajiem džemperiem.
19.06.2014 21:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu, jā, sākāt jau arī runāt tā it kā nomazgāšanās, zobu iztīrīšana, matu saķemmēšana un tīras drēbes ir kaut kas ļoti īpašs.

Taa ir higeenas ieveeroshana, nevis censhanaas izskatiities labi. Divas dazaadas lietas.
19.06.2014 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Arī mājās cenšos labi ģērbties, jo tad labi jūtos. Gāju laistīt siltumnīcu un otra pusīte man pārmeta, kad pārāk labi esmu ģērbusies dārzam.
19.06.2014 21:25 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
mans mīļais nodomātu, ka esmu prātā jukusi, ja es staigātu pa mājām sapucējusies. īstenībā tieši viņš mani iemācīja pārģērbties mājas drēbēs, pārnākot no darba. agrāk kāda gāju ārā, tāda arī sēdēju mājās - džinsos, blūzēs utt., nešķiroju. runājot par tēmas pieteikuma bildes mājienu, ka mājās necenšamies izskatīties seksīgi, bet svešu cilvēku priekšā jā, atzīšos, ka necenšos izskatīties seksīgi ne mājās, ne darbā. darbā man nav jārada tāds iespaids, bet mājās savam vīrietim liekos ļoti seksīga negludinātās trikotāžas mājas drēbēs, pidžamā vai vienās apakšbiksēs, bez krūštura, viņa milzīgajās čībās utt., īsāk sakot, ļoooti brīvā stiliņā, neuzkrāsojusies, neķemmētiem matiem. no sīpoliņa frizūras viņš gan nav sajūsmā.
sapucējos, kad ejam vakarā kaut kur.
19.06.2014 21:30 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Nu, bet tieši tā!
Taa ir higeenas ieveeroshana, nevis censhanaas izskatiities labi
19.06.2014 21:32 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Mājās staigāju parasti kādos ērtos svārciņos, kleitiņā vai šortos, ziemā legingos un kādā džemperī vai garākā maiciņā, pa retam arī trenuškas uzvelku, kad auksts.. pa mājām, protams, bez kosmētikas staigāju.. mati pārsvarā astē vai copē, bet galīgi neizskatos slikti vai nekopta. Nevaru iedomāties pa mājām staigāt džinsās vai sapucējusies. :D Mierīgi mājas izskatā varu uz veikalu aiziet, kā arī nebūtu kauns, ja kāds atnāktu ciemos.. :)
19.06.2014 21:41 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man nav tā. Man patīk izskatīties labi gan mājās, gan ārpus tām.
Tas man ir jau no bērnības, skatoties uz mammu un māsu. :)
19.06.2014 22:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!