Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad mainit?

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Sveikas,

jautajums, kad jus nolemat mainit datoru? zinu, ka izklausas varbut stulbi, bet mans dators ir no 2008. gada. Vecs, bet vel strada... bet ne varis labi. Visu laiku karst, un baterijas vispar vairs nav. Tiru, lieku anti virusus utt, bet ir lens. Sak apnikt mocities, jo gribas, lai viss ir atri un labi strada.

Tad nu tagad domaju par planseti, jo reali man vajag internetu, lai varu skatities video un bildes. Varbut kadu specialo programmu ( darbam) un .. tas pa lielam ari viss, ko isti izmantoju.

Problema! neesmu pieradusi izmest lietas, kuras vel kalpo. Un dators vel kalpo.

Ka jums, kad mainat tehnologijas, ko darat ar vecajam, kuras vairs nepatik, bet vel kalpo? Par vecu lai pardotu, davinat kadam kauns, bet izmest zel.
17.06.2014 23:13 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Es atdodu kādam, piemēram vecākiem, viņiem vienmēr noder, vai kādiem citiem radiem, tādas lietas ārā nemetu.
17.06.2014 23:15 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es datoru lietoju tik ilgi, kamēr mani apmierina. Ja paliek pa lēnu, vai nu tās ir no tā, ka dators ir aizkrāmēts ar visādiem sūdiem, vai nu tāpēc, ka citur ir jaunāki un tiešām saprotu, ka man ir dinozaurs. Ja ir aizkrāmēts - dodu speciālistam pārinstalēt. Mans dators ir arī 2008. gada un ir žiperīgs.
17.06.2014 23:18 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Veco datoru atdevu tētim ar visu datorgaldu. Telefonu vienu esmu noglabājusi rezervē, pārējie kaut kur pa pasauli izmētāti, precīzāk, atdoti.

Un es planšetes vietā tomēr ņemtu portatīvo. Man arī tāda doma bija, bet draugs pārliecināja, ka dators tomēr būs labāks.
17.06.2014 23:19 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Mans 5 gadus vecs,vel strada un domaju bus gana labs vel paris gadus, Ipasi neko nedaru apjomigu,filmas ari skatos parasta kvalitate,nevis HD.
17.06.2014 23:21 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Planšete datoru neaizstās viennozīmīgi. Vismaz man ir tā, ikdienā internetam un visam pārējam dators, bet braucot, vai ceļojumos, vai seriāliem/filmām ieritinoties gultā planšete.
17.06.2014 23:23 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
tik cik man vajag ikdiena, domaju plansete pietiktu un butu pat ertak ka smags portativais visu laiku pie baterijas pieslegts.
un rakstisanai un kadiem svarigaiem darbiem ir otrs( drauga) portativais.

domaju, ja varetu atdot vecakiem, bet... viniem ir super lens datros majas, negribas nomainit, pret citu...super lenu. Ok, nav vel dinozaurs, bet velkas.....
Un parinstellaj, iztiraja visu, sakartoja visu, nekadus smagumus virsu netru, antivirsu visu laiku atjaunoju, bet nu jau ceriba zud, ka iespejams saglabat ka jaunu, jo laikam vecums..
17.06.2014 23:32 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Un es planšetes vietā tomēr ņemtu portatīvo. Man arī tāda doma bija, bet draugs pārliecināja, ka dators tomēr būs labāks.

manejais arii parliecinaja lai tomer njemu portativo :D
17.06.2014 23:37 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Atdodu vecākiem, radu bērniem. Tam daroram nav vērtības.
17.06.2014 23:44 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es nomainīju, pareizāk sakot - man uzdāvināja jaunu, kad man sākās visādi brīnumi ar mūzikas/video klausīšanos internetā jeb youtubā un, kad sāka nenormāli skaļi rūkt, jo visu laiku turot datoru klēpī, biju sabeigusi ventilatoru. Datoru paņēma tētis, nomainīja detaļas un tagad it kā strādājot labi. Dators bija 2009. gada un savus 3,5 gadus nokalpoja.
Man ir arī planšete, kuru izmantoju kādu reizi pusgadā. Nezinu, man planšete nekad neaizstās normālu datoru. Tas man liekas vairāk izklaidei, kādiem ceļojumiem, nevis ikdienai.
17.06.2014 23:47 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Planšete noteikti datoru neaizstās, tāpēc ņem vien jaunu portatīvo. To pati pēc tam arī sapratīsi, ja paņemsi planšeti, ātri vien tev savajadzēsies normālu datoru.
Tāpēc tavā vietā, ja esi nolēmusi ņemt planšeti, veco kompi es vēl atstātu, lai pēc mēneša katram gadījumam vēl būtu normāls dators. A ja nu pēc laika izrādās, ka tevi planšete pilnībā apmierina, tad vai nu atdod kādam vai vnk iegrūd kkur, lai stāv.
17.06.2014 23:51 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Es ar savu draugu runaju... vins ari it ka saka, tad jau labak citu portativo, bet... nez, man leikas, atdosu savu datoru vecakiem un pati meginasu ar planseti, ja nepatiks, nemsu drauga portativo vai meklesu citus risinajums.

Bet paldies par ideju, nopirkt planseti un paturet portstivo kadu laiku... loti laba ideja, ta laikam ari darisu. :)
19.06.2014 20:10 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Man pašai savs portatīvais dators ir riktīgs "pensis". Protams, es pati arī pie vainas esmu. Cik gan daudz ziemā esmu kritusi ar savu datoru uz sniegotajiem ceļiem. :D Jābrīnās, ka vēl tik ilgi velk un dzīvo,... bet es jaunu pirkšu tikai tad, kad reāli man viņš nobruks pavisam. Kamēr strādā, tikmēr esmu mierā. ;) Nesen kā runāju ar vienu datorspeciālistu par jauniem datoriem. Viņš man teica, ka ar plānajiem datoriem ir kā ir... Tie ātri bojājas. Un tas ir tieši tādēļ, ka viņiem plāniņš ir tas iekšējais "aparātiņš". Viņš teica, ka parasti plānie datori ejot max 2 gadus un tad viss... ;)

Tā vismaz mani apskaidroja. :)
19.06.2014 20:15 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Noziedo cilvēkam, kam vajag, kādam no bērnu nama vai dziļiem laukiem.
19.06.2014 20:19 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Stormborn

paldies par dalisanos, bet tiesi sis man vienmer ir izsaucis dalitas jutas- jo it ka labak atdot kadam trucigam nekad nolikt palukta vai mest ara, bet no otras puses man kauns,ka nespeju noziedot jauns forsus datorus, jo man loti nepatik si ideja, ka nabadzigajiem var nogrust visu novalkato, nolietot, ka tapat priecasies.

protams priecasies, ka ir neka, kad nav, bet... man liekas, es zinu tik labi to sajutu, un ta ir mazliet pretiga, kad nogruz kadu nolietotu mantu un pats tik laimigs un liekas ka baigais varonis. Man nekad ta negribetos otram darit. Ja dodu, tad labu.

Es savu 'vecuminu' dosu vecakiem. Jo vini varbus izkrukis savam vajadzibam un ja ne, tas sev nopirks ko labaku neiespringstot.
19.06.2014 21:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es mainu datoru videeji katrus 2-4 gadus. Ja ir sameeraa jauns, tad atdodu kaadai labdariibas organizaacijai, bet vecaakos metu aaraa.
19.06.2014 21:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits