Puiša draudzene

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Kāda būtu jūsu reakcija uz to, ka jūsu puiša draudzene uzaicina viņu uz dzimšanas dienu, bet vienu pašu, bez jums? Kā iemesls minēts tas, ka svinības būs ļoti šaurā ģimenes lokā ar pašiem tuvākajiem. Vienvārdsakot, viņas ģimene + jūsu puisis :D Puisi viņa uzskatot kā brāli...
17.06.2014 16:23 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Kopš kuriem laikiem komunicēšana ar citiem cilvēkiem ir kāpšana uz galvas?
17.06.2014 17:45 |
 
Reitings 128
Reģ: 17.06.2013
Blanša +++
Tad, ja drauga draugs gribētu nosvinēt ar aliņiem, pokeru tāpat draugu barā, arī šādi apvainotos, piecirstu kājas visas un sēdētu viena starp 6 čaļiem?
Ja meitene grib ģimenes lokā, mazu atzīmēšanu un draugs sen jau kā ir labi pazīstams arī viņas ģimenei, bet autore, piemēram, nē, tad meitenei jāsaaicina visi svešie uz savu mazo pasēdēšanu?
ja reiz pateikts, ka mazas svinības utt., tad vajag arī saprast. Varbūt meitenei nepatīk sava māja un kauns rādīt, vai arī nejustos ērti savas ģimenes lokā, ja autore būs.
Ja puisis gribēs, nokrāps tāpat, tapēc jau ķēdē nav jāstaidzina.

Lielākā daļa nepadomā, cik daudz ir apakšā zem šī īsā - uzaicināts viens.

amazing +++
Man būtu normāla reakcija.
Ļautu iet, pati ietu pie draugiem un draudzenēm.
Ultimāti man vispār riebj. Un varianti "tikai ar mani, tikai es, tikai man" vispār liekas psc.

O jā, tik pēc tam paši brīnās kāpēc savi draugi pazūd, jo par visām varītem un ar ledlauža piegajienu ir jālien puiša draugu un ģimenes lokā. Ļaujiet viņiem pašiem izrādīt un parādīt cik daudz Jūs nozīmējat, lai paši aicina savā draugu un ģimenes lokā. Paši! Ja esi svarīga un domā par tevi un tevis iesaistīšanu savā dzīve, visu saštukos un visur uzaicinās.
17.06.2014 17:45 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
Atrodi arī sev tādu `brālīti` un aizbrauc pie viņa ģimenes pasvinēt :D
17.06.2014 17:47 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
Atrodi arī sev tādu `brālīti` un aizbrauc pie viņa ģimenes pasvinēt

un ne jau tikai vienu!
17.06.2014 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Ko darītu es?

Noteikti mājās nesēdētu. Aizietu arī uz kādu ballīti, izklaidētos un pirmā viņam noteikti nedotu par sevi ziņu :D

Un arī pēc pirmā aicinājuma nebrauktu pie viņa, jo atkal būtu ar kko aizņemta.
17.06.2014 18:10 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Varbūt viņa negrib aicināt tevi, jo ne viņa, ne viņas ģimene tik labi tevi nepazīst. Visi runās- atceries kā mēs to un jū šito,un cik forši tas bija! Ģimenes jau ir dažādas, varbūt meitene baidās, ka kopā ar tevi puisis izmainīsies un pievērsīsies tikai tev, lai tu nejustos lieki, bet tādu dzimšanas dienas ballīti viņa nevēlas? Hmm, variantu daudz! Pati esmu bijusi uz jubileju šaurā lokā, jāsaka, ka pie draudzenes gan, bet visi viesi bija bez otrās puses, ja viņi nebija ļoti tuvi jubilāreiz, bet pasākums tāpēc bija ļoti sirsnīgs un neviens nevienam kanti nesita. Kad vakars iesila un ome, opis un visi radi pa mājām, otrās puses arī nāca ballēties! Vienkārši pasai puisim visu, ko saki šeit, ka negribi aizliegt iet, bet arī baidies laist vienu, utt..
17.06.2014 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Jā, šitās ''māsas'' ir labās :D:D:D
Protams, ka neko labu nedomātu, taču...es zinu, ka manam draugam ir galva uz pleciem un viņš tādas ''māsas'' var arī nolikt pie vietas, ja tās izdomā pārkāpt kādas robežas. Man nav ar zobiem un nagiem pie viņa jāturas un jāuzmana viņš katru mīļu brīdi.
Neaizliegtu iet kaut vai tāpēc, ka viņš nav nekāds mazgadīgais sīcis un es neesmu viņa mamma, ka varu viņam kko aizliegt. Protams, tie būtu meli, ja es teiktu, ka būtu sajūsmā, taču pamest netaisītos un ne ar kādiem ultimātiem vai aizliegumiem nemētātos.
17.06.2014 19:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs viens neietu, diezin vai viņam pat ienāktu prātā kaut ko tādu man piedāvāt. Ja tomēr - dzirdētu šo to riebīgu :D
17.06.2014 19:05 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.06.2012
ļauj iet, bet pati tajā laikā aizej uz klubu. :D
17.06.2014 19:12 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Are you crazy?
Neļauj viņam iet! Ja viņa grib, tad lai arī svin ar savu ģimeni un ar savu īsto brāli.
Ja viņa ir tava puiša "māsa", tad jums vajadzētu būt tuvām draudzenēm, kā arī uz svinībām būtu jādodas kopā. Acīmredzot, viņa tevi neuzskata par draudzeni un pat neuztver kā nopietnu personu.
Normāli cilvēki nedala pārus uz pusēm. - Ja aicina, tad abus, ja nē, tad nē.
Ja viņa nevar atļauties normālu ballīti, tad lai iepūš tev pakaļā. Es neļautu sevi tā uzmest!!! NEKAD!
17.06.2014 19:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Komentārus nelasīju, bet izteikšos.
Vēl pirms es biju iepazinusies ar konkrēto pāri, meitene no tā pāra svinēja savu dzimšanas dienu, aicināja draugu kompāniju un aicināja manu draugu. Kad draugs teica, ka ņems līdzi mani, viņa teica, lai tomēr nāk viens, jo tā tomēr ir dzimšanas diena un negrib svinēt ar nepazīstamiem cilvēkiem. Mani tas ne mazākajā mērā neuztrauca. Vēl viens iemesls, kapēc viņa gribēja, lai puisis iet viens, jo viņasprāt, viņam vajadzētu izklaidēt viņas draudzenes (viņa atļāvās tā teikt, jo es biju uzradusies salīdzinoši nesen, un mani vēl nepazina tie draugi). Bet nu jebkurā gadījumā tā izteikties nebija smuki. Bet lai vai kā, arī tas mani īsti neuztrauca, es drīzāk pasmējos, draugam uzticos un teicu, ka, lai taču aiziet uz pāris stundiņām, es viņu pagaidīšu pie viņa mājās. Bet tomēr viņš neaizgāja, jo mēs plānojām visas brīvdienas pavadīt kopā, un viņam nepatika tas, kā meitene izteicās un ka neļāva ņemt līdzi mani.

Tava situācija ir mazliet atšķirīga, jo svētki tiek svinēti ģimenes lokā, nevis draugu.

Bet pamatdoma ir līdzīga - tu puisim neuzticies? Manuprāt, ir jāuzticas un jāpalaiž viņš, nevis nelaist, jo baidies, kas tur var būt. Ja puisis ir uzticīgs un meitene grib ko pasākt ar tavējo draugu, tur neērtā situācijā var nonākt tikai tā meitene.
17.06.2014 19:15 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
neietu un viss :D
17.06.2014 19:19 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mans viedoklis ir tāds, ka, lai starp vīrieti un sievieti kaut kas sanāktu (izveidotos stipra, mīloša ģimene), abiem ir jābūt ar līdzīgiem uzskatiem par to, ko viens no otra sagaida attiecībās. Man personīgi mans vīrietis ir gan vīrs, gan mīļākais, gan labākais draugs un praktiski nav tādu lietu, ko nevarētu pārrunāt ar viņu, viņam būtu nepieņemami, ja es labprātāk izrunātos ar kādu vīriešu kārtas draugu nekā viņu. Arī es nevarētu pieļaut, ka vīram ir "māsiņa" vai labākā draudzene, kas regulāri ar viņu tiktos divatā, aicinātu uz ģimenes viesībām utt. šāda "māsiņa" gan pirms daudziem gadiem centās ar viņu nodibināt fiktīvas radniecības saites, bet vīrietis nebija ne mazākajā mērā ieinteresēts, tāpēc viņai nekas nesanāca :D
Ja abi uzskata, ka otra pusīte var satikties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem divatā vai ģimenes viesībās, tad viss ir ļoti jauki. Ja viena puse tā uzskata, bet otra nē, tad vienam šī situācija būs ļoti ļoti sāpīga.

Sievietes ir egoistes un nereti domā, ka vīriešu kārtas draugiem viņām ir jābūt pirmajā vietā, bet ir jāsaprot, ka tad, kad vīrietim uzradīsies draudzene/sieva + ģimene, tad vismaz no sava paziņu loka nevaru iedomāties nevienu vīrieti, kurš turpinātu tik pat daudz uzmanības veltīt vienkāršai draudzenei.
17.06.2014 19:31 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Izlasīju, ka puisim ar to meiteni un vēl visu viņas ģimeni ir 10 gadu draudzība. Nu paklau.. tagad, nelaižot viņu, tu gribi izjaukt to ilgo draudzību ar viņu un visu viņas ģimeni?? Izklausās bitchy, ka meitene, ar kuru tikko sākušās attiecības, regulē noteikumus un neļauj tikties ar veciem draugiem..
17.06.2014 19:34 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
Parunā ar puisi un saki viņam lai viņš iedomājas sevi tavā vietā. Kā viņš pats reaģētu, ja tevi būtu uzaicinājis tavs tuvs draugs, bet bez viņa? :-)
17.06.2014 19:41 |
 
Reitings 252
Reģ: 31.10.2011
Piekrītu tam,ka pārus nedala..tas nav īpaši korekti aicināt vienu,zinot,ka puisim ir otra puse.
17.06.2014 19:42 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
Man līdzīga situācija vienreiz bija. Tikai tad tika svinēta puiša tēva dzimšanas diena,tika ielūgta viena meitene,kas itkā pieder pie viņu ģimenes,bet es nē. Jā,esmu privātīpašnieciska,dusmojos ilgi un dikti,puisis tāpat aizgāja. Saprotu gan viņu,gan sevi:D
17.06.2014 19:45 |
 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
Nu meitenes WTF , nu ka var nelaist pasedet ar draugiem draudzenem -pazinjam ? nesaprotu kas tur slikts .. tas tak nenozime ka otrs (nav svarigi kursh kuru palaizh uz tusinju )tulit metisies gulta , galu galaa neviens nevienam nepieder . kas ta par ''berniskjigu '' mans ir mans lai nedoma nekur bez manis iet !! tad jau rodas jautajums : Uz ko jus meitenes pamataa balstat savas attiecibas , vai tad ne uz ABPUSEJU UZTICESANOS ??
17.06.2014 19:48 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Tā kā es neuzskatu, ka uzsākot attiecības cilvēki kļūst par siāmas dvīņiem, kam arī uz tualeti kopā jāiet, tad drāmu netaisītu. Ja draudzība ar konkrēto ģimeni ir 10 gadus, tad kas tu esi viņam, lai viņš tagad to izjauktu un tai uzspļautu tevis dēļ??
Ja neesi spējīga viņam uzticēties, ka viņš aizies uz dzimšanas dienu lai apsveiktu un pasvinētu, nevis aizmuguriski spaidītos pa kaktiem, tad jādomā, vai jēga no tām attiecībām.

Taču, pateicoties cosmo uzzināju, ka normāli cilvēki pārus nešķirot un pāris pārvietojas tikai kā kopā saauguši - pa vienam vispār nekur. Lai atnāk pie mums ciemos drauga labākais draugs - pateikšu, ka viņš ir nenormāls idiots, jo uzdrošinās aicināt aliņu iedzert tikai manu draugu, bez manis.
17.06.2014 19:54 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nē, es tomēr nesaprotu, kāpēc man būtu uz savu ballīti jāaicina, katra drauga jaunā draudzene?
Ja man labākā draudzene satiktos ar puisi, piemēra, 3 mēnešus, es neaicinātu to puisi ne uz savu dzimšanas dineu, ne citiem svarīgākiem svētkiem. Uz kādu kopīgu pasēdēšanu/ballīti jā, beyt ne jubilejas, kāzas utt.
Reāli pāris nav pierādījis, ka ir viens vesels, šķiršanās var būt jebkurā mirklī un nošaujiet mani, bet es negribu katru gadu savās dzimšanas dienas fotogrāfijās redzēt citu purnu.


Un atklāšu noslēpumu - ja viņiem ir brāļu/māsu attiecības un viņi ir labākie draugi, tad viņa par tevi zina visu un vēl vairāk. Visticamāk, draugs meitenei stāstīja, kas tevī patīk, kas nepatīk. Ja attiecības nesākās tā uzreiz, tad bija šaubas un tici man - tā draudzene visu zina. Un iespējams - ne tās labākās lietas :)
17.06.2014 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits