Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neiespejamas atiecibas

 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2014
Sveikas.

Ik pa laikam pasekoju cosmo forumam, bet nu pienaca laiks man pasai registreties, lai izkratitu sirdi. Sobrid jutos, ka skolniece, kurai vejs galva, kautgan, esmu jau pieaugusi sieviete ar gimeni. Ar dzivesbiedru esam kopa gandriz 7 gadus, ir dels, 3 gadi. Pirms dela piedzimsanas, atiecibas ar draugu likas lieliskas, jutos mileta un respekteta, mums vienmer bija par ko runat un pasmieties. Tacu, kad piedzima mazais, kopa ar atbildibu naca ari nesaskanas, klasiskais variants - virietis sievieti un bernu uztver ka siamas dvinus, kuriem vienmer visur ir jabut kopa, kamer pats virietis var darit ko velas. Ta nu gaja laiks, un jutas pazuda. Centos izrunaties, gribeju skirties, jo neuzskatiju, ka sadam atiecibam ir jega, toties vins uzstaja, ka ir japaliek kopa berna del. Abi esam augusi skirtas gimenes un nevelamies to pasu musu bernam. Ta nu es izlemu par atiecibu temu negruzities, un koncentrejos uz karjeru un delu. Ierakos darbos un uz citiem viriesiem pat neskatijos, jo jegas nekadas, lai ari kadas man tas atiecibas ir ar dzivesbiedru, es skaitos aiznemta un punkts.
Tacu nesen, tiesi nedelu pirms aiziesanas no iepriekseja darba, tur saka stradat kads virietis... Vinu ieraugot, parnema tik divaina sajuta, gluzi ka no atrakciju kalnina braucot - vederaa ir kutinosa sajuta, un nevar nesmaidit. Pat tagad iedomajoties par vinu, man ir jasmaida. Jutos ka pilniga mulke, bet, nez kapec, ta ir laba sajuta..:) Cik paspeju ar vinu aprunaties, likas, ka vins tiesam ir forss cilveks (un brivs ari!). Uzaicinaju vinu draugos, vins mani apstiprinaja, bet neko nav rakstijis. Vinam pat nav ne jausmas, ka man vins patik. Un prieks kam man tas viss?! Ko man tagad darit? Sedet un gaidit, kamer roza brilles pasas nokritis? Tik stulbi. Ak jel...
12.06.2014 22:17 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2014
Piedosau par komentariem nevieta (ka esmu pamanijusi, par to seit pamatigs rajiens pienakas:D), ka ari bez-garumzimjaino tekstu.
12.06.2014 22:19 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es domāju, ka nav jēgas uzturēt attiecības tikai bērna dēļ. Protams, ka ir jauki, ja bērns uzaug kopā ar bioloģisko tēvu un māti, bet ja vecāku attiecības nav tās labākās jau tagad, tad kur garantija, ka vēlāk jūs nesāksiet kašķēties katru otro dienu, un bērnam tas būs jāklausās? Ja atrodi kādu brīvu vīrieti, kurš gatavs pieņemt gan tevi, gan bērnu, tad es uzskatu, ka nav problēma. Ja jau jūtas ir zudušas, tad nemoki sevi un ļaujies jaunām attiecībām :) Sāc uzturēt kontaktus ar kolēģi un skaties, kā viss mainīsies.
12.06.2014 22:21 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2014
Es jau saku stradat cita darba. Un vins ganjau ka nezin, ka vins man patik, ka ari es nezinu, vai patiku vinam. + vel tagad bus ieraudzijis bildes draugos ar bernu un draugu, un ja es vinam uzrakstisu, vins domas, ka es kautkada aptaureta esmu?:D
12.06.2014 22:25 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es arī uzaugu šķirtā ģimenē, un tieši šī iemesla dēļ neuzskatu, ka vecākiem ir jāpaliek tikai bērna dēļ kopā. Bērns daudz vairāk iegūst dzīvojot šķirtā, bet laimīgā vidē, nevis saspringtā, kur ir mūžīgi konflikti un dusmīgi vecāki. Tas taču grauj arī bērna emocionālo stāvokli.
12.06.2014 22:26 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.12.2012
Vai tiešām labāk bērnam ir rādīt piemēru ar ne-mīlošām attiecībām, kur kopā ir tikai kopā būšanas pēc? Nedomāju viss. Tas pēc tam pašam bērnam var šķist normāls un pieņemams ģimenes modelis.
Labāk, lai vecāki ir laimīgi, kaut arī šķirti. Saku to no savas pieredzes! :)
Par simpātiju runājot - iesaku ļauties.. :)
12.06.2014 22:28 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Varbūt izņem bildes ārā? Vai arī ieliec viņu atsevišķā draugu grupā, un uzliec, lai viņš neredz, ja domā, ka tas ir traucēklis.
12.06.2014 22:28 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
vel tagad bus ieraudzijis bildes draugos ar bernu un draugu, un ja es vinam uzrakstisu, vins domas, ka es kautkada aptaureta esmu

Nu drauga bildes vēl tā, bet, ja Tu esi viņā ieinteresēta un gadījumā, ja jums kaut kas sāk virzīties,tev būtu viņš jāinformē, ka esi mamma. Jeb Tu domā to slēpt?! :D Man jau šķiet, ka nē.
12.06.2014 22:29 |
 
Reitings 3694
Reģ: 06.05.2014
Es domāju, ka nav labi bērnam parādīt tādu ģimenes modeli, kur māte ar tēvu ir kopā tikai tāpēc, ka tā vajag, jo ir bērns. Kā tu iedomājies savu dzīvi, kad mazais paaugsies? Viņš tak ņems piemēru no tā, kādas būs jūsu attiecības. Labāk uzaugt šķirtā ģimenē nekā nelaimīgā. Ļaujies jaunām emocijām, iepazīsti to cilvēku, ja veidosies kontakts, tad viņš jau pats sapratīs tavu situāciju.
12.06.2014 22:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2014
Lai izskirtos ar draugu, bus jaiziet cauri pamatigam skandalam, tas nu ir skaidrs. Man ir bail no stridiem un skandaliem, tapec vienmer esmu bijusi ta, kas piekapjas, vienmer esmu centusies darit ta, lai visiem ir labi, tapec sanemties sadam solim bus loti gruti. Man pat nav ne jausmas, ar ko sakt. Un tapat, nevaresu mesties jaunas atiecibas, jo tagadejais ganjau bus greizsirdiga un meginas kautka ieriebt.
12.06.2014 22:36 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Vai tiešām labāk bērnam ir rādīt piemēru ar ne-mīlošām attiecībām, kur kopā ir tikai kopā būšanas pēc? Nedomāju viss.

Labāks piemērs noteikti ir tad, kad vecāki šķiras! Domāju, ka abi ir visai slikti piemēri :/
12.06.2014 22:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits