gribu parunāt par nekompetentiem priekšniekiem - vai jūsu dzīvē ir gadījies strādāt ar cilvēku, kas ir nekompetents un neatzīst savas kļūdas, pat tad, kad tās ir acīmredzamas?
Man gadījās "bosene", kas nav profesionāle, un, kad viņai tiek norādīts uz kļūdām, tad viņa skrien pie kāda cilvēka uzņēmumā, lai iegūtu viņa atbalstu. Saprotu, ka baigi grūti strādāt, kad padotais zina to, ko nezina priekšnieks, tāpēc jautāšu - kāda ir jūsu pieredze, kā tiekat galā ar šādām situācijām?
Man atkal ir tā, ka mana vadītāja bieži pamāca mani, ka ir jābūt lūk tā un tā (strādāju juridiskajā jomā), tad es atveru likumu, izlasu viņai, viņa nosarkst un sāk skiet apkārt un izdomāt neloģiskos argumentus, jo nevar atzīt sev, ka ir lietas, ko viņa nezin.
+ nemitīgi prasa manu viedokli sfērā par kuru viņa ir atbildīga ))
Vispār parasti neesmu saskārusies ar tādiem cilvēkiem, jo parasti es mācījos no priekšniecības un uzklaūsīju viņu viedokli. Taču šinī gadījumā ir sāvādāk. Ir arī zināms pamats šādai uzvedībai - viņai nav augstākās izglītības...
Vairs neesmu, pāreju uz vadošo amatu..
Ir darba vietas, kur cilvēki tiek iesēdināti pēc cita principa, kur nav sakars ar personiskajām īpašībām, drīzāk ar radniecību, gultu, utt. līdz ar to šis komentārs ir galīgi garām.. :P
Toties tev ir, bet tu esi viņas padotā, līdz ar to - secinājumi... :P
Labs. Bet tieshaam - ja tu esi padotaa, bet vinja ir prieksniece, tad labaak padomaa par savaam kljuudaam un robiem zinaashanaas, jo aciimredzami vinjas zinaashanas, kuras nav ieguutas augstskolaa, ir veertiigaakaas darba tirguu par taveejo graadu, neskatoties pat uz visu it kaa esosho nekompetenci. Ja domaa, ka esi gudraaka un profesionaalaaka par vinju, tad meegini ienjemt vinjas vietu.
Krista, lasi uzmanīgāk, es pāreju uz vadošo amatu.. nav tā, ka vērtīgākas zināšanas - zināšanu nav... tur tā lieta
Kad komentaaru rakstiiju, tad veel nebija taas piebildes. Bet nu ir netaisniigi norakstiit uzvediibu uz augstaakaas izgliitiibas truukumu. Ir taadi kadri ar magistriem un doktoriem. Papiiriitis negarantee to, ka cilveeks prot atziit savas kljuudas.
57 days - nu redzi - ja cilvēks nodarbojas tīri ar menedžmentu, tad tas sev apkārt savāc labu komandu un vada, un viņam tiešām nav jāzin katra padotā darbs, bet ja cilvēks liek padotajam darīt lietas, kuras nepārzin un kuras ir aplamas, cieš uzņēmums - un tā vairs nav vadība :/
Kā piemēram būtu pareizi reaģēt, ja vadītājs, kurš nepārvalda valodu liek salabot tekstu, bet stilistiski tas nav pareizs, taču viņa uzstāj, ignorējot argumentus. Kad teksts aiziet pie augstākās vadības viņi pārlabo atpakaļ? Tas tāds interesants gadījums, kas ienāca prātā
Nu, tad vadītājs tiesām nav pareizi izvēlēts. Bet ta jau ir kompanijas problēma, ne tava. Tu, savukārt, glaba e-pastus, kuros redzams, ka pirma tulkojuma versija, kuru tu aizsūtīji, bija stiliski labaka, un kas pierāda, ka stila 'pērles" ir viņas nevis tavas.
haha tieši tā ir bijis iepriekšējām kolēģēm. Kad paziņoju, ka eju prom, man atklāja, ka iepriekšējie gājuši prom ar skandālu, jo vadītājs nekompetents... Man nav cieņa pret tādu vadītāju, tāpēc pat atlikušās dienas nevaru nostrādāt, tā vien sapņoju, ka jau esmu citā darbā
Ir man tā gadījies. Kā tieku galā? Ar neviltotu prieku "paspīdu" viņam ar savām zināšanām, bet, ja liek man rīkoties atbilstoši viņa padomam, sacepos, taču vienalga daru pa savam